2010 m. rugpjūčio mėn. gimę vaikučiai :)

20. Aug, 10:13

Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)

09. Dec 2010, 13:18

labukas mamukai, na kaip laikotes sendiena? mana dickiui tai temperatura nuo pacio ryto 39 neitema pakilusi tai ikisau zvakute dabar snaudzia idomu kas cia dickui mana , Lila o ko sunūs prisidirbo kad į mokykla ejote a?mamukai kam nesunku prabalsuokite už mūsų mažaja Toma 3 mėnėsiukai konkusiuke ir pačios sudalyvaukite

09. Dec 2010, 12:05

Pas mus pro langa matau visi su kastuvais, nes mat gyvenam ne daugiabuciu rajone 😃

09. Dec 2010, 09:26

Labas rytelis 😀 Pas mus irgi pilna sniego ir toliau sninga 😀

09. Dec 2010, 09:20

Labas rytas mergaites, pas mus sniego iki kulnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😃

08. Dec 2010, 18:58

Mano irgi jau pradeda nerimaut, ypatingai vakarais ☹

08. Dec 2010, 18:49

Sveikutes mamytes. Visos sventiskai nusiteikusios,tai labai saunu 😀 Mums sventes "geros arteja". Jau tikrai dantukai neramina,visa diena irzlus vaikiukas.Blogai nakti miegam. Buvom lauke,tai ne pusvalandzio neprabuvome. Grizom namo. Tai kai aprimo ir vel i laukeli isejome,tai jau valandele siaip ne taip pramiegojo 😀

08. Dec 2010, 16:33

mes tai sende visa dienike neislindome is namu tetukas musu zvejyboje tai mes tavrka dareme vagyt gaminome o dabar tinginiaujame

08. Dec 2010, 16:06

Sveikutes,va mes snd buvome pas neurologe....sake viskas yra gerai...labai stipri mergyte...zodziu viskas gerai mums...taip faina paliko....db eisime kai bus 6 men...😀 princesyte kazko nerami darosi diena namuose visai nemiega,o lauke pora valandu ismiega...manau ir mus kankina dantukai,tad snd nusipirkome Dentinox tepaliuka...oras toks grazus faina lauke pabuti...ismiegojo ir kol mamyte nusipirko batus kad neslidineciau kai einame...😀

08. Dec 2010, 15:20

Na va, mes jau po masazelio miegam 😉 Graziai siandien apdirbom masziste, padarem vyriskai sysiu 😃 😃 😃 Va tau Jana ir atsakymas 😃 Nieko tokio, juk tai vaikiukas. O kabinete tikrai nesalta, nors kaip tik siuo metu tikriausisai juo isitikinai tuo pati 😉

08. Dec 2010, 14:18

ak tai palepinate vienas kita :-) dovanomis

08. Dec 2010, 13:52

Na lilantai kaledines dovaneles jau supirktos kaip tada po akropoli pasivaiksciojote ar radote kakzak gero? beje Norfoje zaislams 45 procentai nuolaida isšskyrus lego ir Maximoj 40 proc.nuolaida

08. Dec 2010, 11:04

Engrida nezinau ne mes uzsakinejome, uzsake vyro brolis, sake internete kazkur rado,dar nesumokejome nes nezinome kiek 😃 Auryt oho nuogutelei, o jei bedos istiks?o ten kur masaziukus daro nesalta?

08. Dec 2010, 10:53

Jana, VISISKAI plikas 😃 be nieko. O trunka apie pusvalanduka 😉

08. Dec 2010, 10:22

Labas rytas mamukai, na mum masaziukus adrydavo lelius su budiku ir pamperiu o ranksluostis kad ant stalo ar kamuolio maziui silciau butu, jana o kur uzsakinėjote zaisla kokia kainytė?

08. Dec 2010, 10:04

ir ijungus

08. Dec 2010, 10:03

va dar pamirsau vakar mes su vyru gavome uzsakyta vibruojanti ir sokanti, mirksinti,grojanti zaisla, mazaja jis dar nedomina, bet greit patiks, va kaip jis atrodo neijungtas

08. Dec 2010, 09:18

man sake kad pasiimciau ranksluosti kad mazylei minksciau butu.o tai plikai be pamperso ir kojiniciu?as tokia zalia, noriu zinoti eiga 😃 o masaziukas kiek trunka?

08. Dec 2010, 09:15

Labas rytas, zinok viskas ten labai faina, ateini, palauki savo eiles, uzeini i kabineta, nurengi vaikiuka plikai ir lauki sau kol masaziste ismasazuoja visa vaikiuka. Man net kalbinti savo klecko nereikejo, nes toks jau rimtas buvo, visa masazeli pralauke net garselio neisleisdamas 😃 Tik pasiimk ka patiesti vaikuciui, nes praso 😉 Tikrai nieko sudetingo 😉

08. Dec 2010, 08:14

sveikutes,Auryt papasakok kaip ten kas vyksta, siandiena mes eisim i masaziukus, tai nenumanau kas bus 😀

07. Dec 2010, 23:22

Supratau Engriduk, tai kai mes praeisim visa kursa, reikes ziureti ka mums pasakys 😉

07. Dec 2010, 22:49

labas vakariukas na mums pati masazistė sako kad dar ne visiskai atsistatė viskas tai sako registruokitės dar vienam kursui mat gimeme dekingu laiku mat metams valstybe tipi finansuoja tik 8 uzsemimus tai vat keiciasi metai tai mes iskart vel i eile sende atsistojome aisku vel gydytojos siuntima reikes pakartotinai atnesti

07. Dec 2010, 21:49

Kaip senai cia jau bebuvau.. Tiek visko naujo pripliurpet 😀

07. Dec 2010, 21:05

O mes rytoj keliausim i antraji masazeli. Tikiuosi gerai seksis kaip ir pirmasis 😉
Engriduk, o kas pasako ar vaikuciui dar reikia masazeliu, gyvytoja? Gal tada ir mes galetume dar pretenduot i koki kursa, nes si baigsim iki naujuju metu 😀

07. Dec 2010, 19:51

labukas mamukai o mes jau atlankeme visus 8 masaziukus sende buvom apskutinius bet po nauju gausime dar viena kursa tai nuo sausio 18d. gausime dar 8 uzsemimus

07. Dec 2010, 19:48

labutis. as ir dentinox patepiau tai nors naktim ramiau miega 😀

07. Dec 2010, 15:39

Tik si foto daryta nepilnai dvieju menesiuku 😀

07. Dec 2010, 15:38

Man rodos, kad pas mus pamazel atrieda, atidunda tas pirmasis dantukas 😀 Mes siryt pasidabinom guzeliu, gavom i kakta nuo kabancio drambliuko 😃

07. Dec 2010, 13:11

pas mus tai dar anksti dygti dantukams, bet eismi gale men pasisverti tai uzklausiu kad ir musu burnyte paziuretu, nes nesuprantu

07. Dec 2010, 11:53

Aš turiu Dentinox ir Kamistad gelius 😀