Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
http://www.ramuspilvelis.lt/lt/konkursai
labukas mamukai, na kaip laikotes sendiena? mana dickiui tai temperatura nuo pacio ryto 39 neitema pakilusi tai ikisau zvakute dabar snaudzia idomu kas cia dickui mana , Lila o ko sunūs prisidirbo kad į mokykla ejote a?mamukai kam nesunku prabalsuokite už mūsų mažaja Toma 3 mėnėsiukai konkusiuke ir pačios sudalyvaukite
Pas mus pro langa matau visi su kastuvais, nes mat gyvenam ne daugiabuciu rajone 😃
Labas rytelis 😀 Pas mus irgi pilna sniego ir toliau sninga 😀
Labas rytas mergaites, pas mus sniego iki kulnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😃
Mano irgi jau pradeda nerimaut, ypatingai vakarais ☹
Sveikutes mamytes. Visos sventiskai nusiteikusios,tai labai saunu 😀 Mums sventes "geros arteja". Jau tikrai dantukai neramina,visa diena irzlus vaikiukas.Blogai nakti miegam. Buvom lauke,tai ne pusvalandzio neprabuvome. Grizom namo. Tai kai aprimo ir vel i laukeli isejome,tai jau valandele siaip ne taip pramiegojo 😀
mes tai sende visa dienike neislindome is namu tetukas musu zvejyboje tai mes tavrka dareme vagyt gaminome o dabar tinginiaujame
Sveikutes,va mes snd buvome pas neurologe....sake viskas yra gerai...labai stipri mergyte...zodziu viskas gerai mums...taip faina paliko....db eisime kai bus 6 men...😀 princesyte kazko nerami darosi diena namuose visai nemiega,o lauke pora valandu ismiega...manau ir mus kankina dantukai,tad snd nusipirkome Dentinox tepaliuka...oras toks grazus faina lauke pabuti...ismiegojo ir kol mamyte nusipirko batus kad neslidineciau kai einame...😀
Na va, mes jau po masazelio miegam 😉 Graziai siandien apdirbom masziste, padarem vyriskai sysiu 😃 😃 😃 Va tau Jana ir atsakymas 😃 Nieko tokio, juk tai vaikiukas. O kabinete tikrai nesalta, nors kaip tik siuo metu tikriausisai juo isitikinai tuo pati 😉
ak tai palepinate vienas kita :-) dovanomis
Na lilantai kaledines dovaneles jau supirktos kaip tada po akropoli pasivaiksciojote ar radote kakzak gero? beje Norfoje zaislams 45 procentai nuolaida isšskyrus lego ir Maximoj 40 proc.nuolaida
Engrida nezinau ne mes uzsakinejome, uzsake vyro brolis, sake internete kazkur rado,dar nesumokejome nes nezinome kiek 😃 Auryt oho nuogutelei, o jei bedos istiks?o ten kur masaziukus daro nesalta?
Jana, VISISKAI plikas 😃 be nieko. O trunka apie pusvalanduka 😉
Labas rytas mamukai, na mum masaziukus adrydavo lelius su budiku ir pamperiu o ranksluostis kad ant stalo ar kamuolio maziui silciau butu, jana o kur uzsakinėjote zaisla kokia kainytė?
ir ijungus
va dar pamirsau vakar mes su vyru gavome uzsakyta vibruojanti ir sokanti, mirksinti,grojanti zaisla, mazaja jis dar nedomina, bet greit patiks, va kaip jis atrodo neijungtas
man sake kad pasiimciau ranksluosti kad mazylei minksciau butu.o tai plikai be pamperso ir kojiniciu?as tokia zalia, noriu zinoti eiga 😃 o masaziukas kiek trunka?
Labas rytas, zinok viskas ten labai faina, ateini, palauki savo eiles, uzeini i kabineta, nurengi vaikiuka plikai ir lauki sau kol masaziste ismasazuoja visa vaikiuka. Man net kalbinti savo klecko nereikejo, nes toks jau rimtas buvo, visa masazeli pralauke net garselio neisleisdamas 😃 Tik pasiimk ka patiesti vaikuciui, nes praso 😉 Tikrai nieko sudetingo 😉
sveikutes,Auryt papasakok kaip ten kas vyksta, siandiena mes eisim i masaziukus, tai nenumanau kas bus 😀
Supratau Engriduk, tai kai mes praeisim visa kursa, reikes ziureti ka mums pasakys 😉
labas vakariukas na mums pati masazistė sako kad dar ne visiskai atsistatė viskas tai sako registruokitės dar vienam kursui mat gimeme dekingu laiku mat metams valstybe tipi finansuoja tik 8 uzsemimus tai vat keiciasi metai tai mes iskart vel i eile sende atsistojome aisku vel gydytojos siuntima reikes pakartotinai atnesti
Kaip senai cia jau bebuvau.. Tiek visko naujo pripliurpet 😀
O mes rytoj keliausim i antraji masazeli. Tikiuosi gerai seksis kaip ir pirmasis 😉
Engriduk, o kas pasako ar vaikuciui dar reikia masazeliu, gyvytoja? Gal tada ir mes galetume dar pretenduot i koki kursa, nes si baigsim iki naujuju metu 😀
labukas mamukai o mes jau atlankeme visus 8 masaziukus sende buvom apskutinius bet po nauju gausime dar viena kursa tai nuo sausio 18d. gausime dar 8 uzsemimus
labutis. as ir dentinox patepiau tai nors naktim ramiau miega 😀
Tik si foto daryta nepilnai dvieju menesiuku 😀
Man rodos, kad pas mus pamazel atrieda, atidunda tas pirmasis dantukas 😀 Mes siryt pasidabinom guzeliu, gavom i kakta nuo kabancio drambliuko 😃
pas mus tai dar anksti dygti dantukams, bet eismi gale men pasisverti tai uzklausiu kad ir musu burnyte paziuretu, nes nesuprantu
Aš turiu Dentinox ir Kamistad gelius 😀