Vyrų invazijos tęsinys...

Vyrų invazijos tęsinys...

10. Oct 2012, 07:30

 

 

Labas rytas, mielos mamytės,

 

Skanaus toms, kas pusryčiauja. Kaip išsimiegojote? Ar nešvaistėte laiko veltui? :)

 

Vakar smagiai paplepėjome - nuo meilės kunigams iki politikos. Kiek skaičiau, laukiate nesulaukiate Seimo rinkimų. Šaunu!!!

 

Diena gena dieną ir jau savaitės vidurys - trečiadienis. Paskutinės rudens dienos galbūt netgi šiltesnės ir be lietaus. Gal turite kokių idėjų, kaip turiningai ir prasmingai praleisti artėjančio savaitgalio dienas?

 

Būtų smagu sulaukti išsamaus pasiūlymo. Nebūtinai jūs galite taip praleisti, tiesiog galbūt norėtumėte arba jei leistų sąlygos, jei norėtų antra pusė ir pan. - rinktumėtės tokį savaitgalį. Labai lauksiu jūsų minčių.

 

Tikiuosi, turėsiu laiko užsukti dieną ir pasižiūrėti, ką pasiūlėte įdomaus. Kinas, baulingas, teatras - tai nėra pasiūlymas. Parašykite platesnį planą, kaip leisti šeštadienį ir sekmadienį.

 

Iki

P.S..Tikiuosi Mamyčių klubo puslapio savo srautu "neužgrūzinsime"...

 

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:16

Aš tai jau žinau kokį prizą įsteigčiau 😃 😛

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:13

Deimante, šiandien Matas buvo pažadėjęs semkių pakelį 😃 o gal visą paką, nežinau 😀

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:12

Matai, tai ryt dienos klausimas turi jau būti ne apie tave?

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:11

Azartas sumažėjo, kai klausinėti negalime 😃

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:10

Kristina, turėsi visoms duoti po semkę, už tai kad padėjom išssiaiškinti 😃 Sveikinimai 😃

10. Oct 2012, 20:10

Kur gi visos mamytės pradingusios?😀

10. Oct 2012, 19:51

Kokių tik epitetų neperskaičiau apie save😀 Ir ne vyras ir keistas, ir butaforinis ir ji ir tt...😀 Jūsų reikalas galvoti kaip išmanote. Aš nei vienos raidės nemelavau. Štai kokie žmonės pasirodo nepatiklūs.. Kyla klausimas kodė?
Turbūt, kad ne kartą yra apgauti, ar apgaudinėjami...
Na bet kaip sakoma, negi pyksi😀 juk energijos ir gerą nuotaiką sugebate išspausti. Smagu, kad yra tokie puslapiai kur dalijamasi informacija, mintimis, pokalbiai ir tt..
Juk daug dalykų kaip pagalvoji sieja žmones. Tik kartais jie būna nepatiklūs ir mažiau kantresni to neišneša😀
Tai ką dienelė prabėgo😀 žiūriu dar vis prisimenate mane savo užrašuose😉
Smagu😀
Sveikinu nugalėtoją. Aš svarstyklės. Pasakiau, kad ginklas savotiškas tai metafora😉
Sveikinu dar kartą!
Parašysiu į redakciją, kaip perduoti prizą😉

Ir dar vienas dalykas. Nugalėtoja galvoja klausimą, formuluoja ir rytoj, nevėliau 9 valandos jį išplatina čia😀
Žodžiu estafetę perima nugalėtojas😉 Prizą turi įsteigti tas kuris galvoja klausimą😉
Gal man pasiseks rytoj kažką laimėti...😀
Na pažiūrėsim kaip čia bus😀
Taigi tikiuosi rytoj išvysti klausimą😀 nors diena bus be galo įtempa, pabandysiu atrasti laiko ir sudalyvauti😉
Visoms dalyvėms dėkui už klausimus ir bandymus😉, bei provokacijas😉

Krisliukas Krisliukas 10. Oct 2012, 19:11

vyras yra, tai nebaisu 😀

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 19:06

tai dar neprasiurbliavo jis tavęs? 😀 😃 vėlu, aš jau neįsileisčiau nieko tokiu metu 😃

Krisliukas Krisliukas 10. Oct 2012, 19:02

aš tai laukiu vyruko su tuo super duper siurbliu

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 19:00

Na negi brausis į neknarkiankių vyrų erdvę 😃 duoda laisvę pasibendrauti, o kai eis miegoti sukrus ir vištelės vištidėj 😉

Krisliukas Krisliukas 10. Oct 2012, 18:52

na ką - dingo Matas su visais čebatais, debatais 😃
Matai, esi beveik 32 metų, svarstyklės..nors neatmetu galimybės, kad tu net ne Matas, esi vedęs ir turi vaikųųųųųųųųųųųųų

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 17:05

Jetau, jūs prieš darbą, per darbą ir po darbo vis čia 😃

10. Oct 2012, 16:55

gal7 gale koks skritumas, vistiek jis butaforinis 😀

10. Oct 2012, 16:53

Na, aš irgi supratau, kad Matas šaulys, o čia jau išeina, kad jis svarstyklės, jei šį mėn švęs gimtadienį 😃

10. Oct 2012, 16:52

ai tiek to, pranešiu ryt kokius apatinius paėmiau, matui foto nusiųsiu, o jums gero vakaro 😉

10. Oct 2012, 16:50

aš blondinė, nepamiršk to 😀 nesuprantu, kur tu važiuoji....

10. Oct 2012, 16:50

gi jau atsakė į kažkurios klausimą, kad jo ženkle vaizduojamas ginklas, tai šaulys 😀

10. Oct 2012, 16:47

aš ne gundau tik pasigyriau kur važiuoju 😃

10. Oct 2012, 16:45

o Matas ilgai neatraso, tai Dikuza mano kad jis apie ja "galvoja" 😃

1 2 3 4 5 6 7 ... 20