Labas rytas, mielos mamytės,
Skanaus toms, kas pusryčiauja. Kaip išsimiegojote? Ar nešvaistėte laiko veltui? :)
Vakar smagiai paplepėjome - nuo meilės kunigams iki politikos. Kiek skaičiau, laukiate nesulaukiate Seimo rinkimų. Šaunu!!!
Diena gena dieną ir jau savaitės vidurys - trečiadienis. Paskutinės rudens dienos galbūt netgi šiltesnės ir be lietaus. Gal turite kokių idėjų, kaip turiningai ir prasmingai praleisti artėjančio savaitgalio dienas?
Būtų smagu sulaukti išsamaus pasiūlymo. Nebūtinai jūs galite taip praleisti, tiesiog galbūt norėtumėte arba jei leistų sąlygos, jei norėtų antra pusė ir pan. - rinktumėtės tokį savaitgalį. Labai lauksiu jūsų minčių.
Tikiuosi, turėsiu laiko užsukti dieną ir pasižiūrėti, ką pasiūlėte įdomaus. Kinas, baulingas, teatras - tai nėra pasiūlymas. Parašykite platesnį planą, kaip leisti šeštadienį ir sekmadienį.
Iki
P.S..Tikiuosi Mamyčių klubo puslapio savo srautu "neužgrūzinsime"...
Aš tai jau žinau kokį prizą įsteigčiau 😃 😛
Deimante, šiandien Matas buvo pažadėjęs semkių pakelį 😃 o gal visą paką, nežinau 😀
Matai, tai ryt dienos klausimas turi jau būti ne apie tave?
Azartas sumažėjo, kai klausinėti negalime 😃
Kristina, turėsi visoms duoti po semkę, už tai kad padėjom išssiaiškinti 😃 Sveikinimai 😃
Kur gi visos mamytės pradingusios?😀
Kokių tik epitetų neperskaičiau apie save😀 Ir ne vyras ir keistas, ir butaforinis ir ji ir tt...😀 Jūsų reikalas galvoti kaip išmanote. Aš nei vienos raidės nemelavau. Štai kokie žmonės pasirodo nepatiklūs.. Kyla klausimas kodė?
Turbūt, kad ne kartą yra apgauti, ar apgaudinėjami...
Na bet kaip sakoma, negi pyksi😀 juk energijos ir gerą nuotaiką sugebate išspausti. Smagu, kad yra tokie puslapiai kur dalijamasi informacija, mintimis, pokalbiai ir tt..
Juk daug dalykų kaip pagalvoji sieja žmones. Tik kartais jie būna nepatiklūs ir mažiau kantresni to neišneša😀
Tai ką dienelė prabėgo😀 žiūriu dar vis prisimenate mane savo užrašuose😉
Smagu😀
Sveikinu nugalėtoją. Aš svarstyklės. Pasakiau, kad ginklas savotiškas tai metafora😉
Sveikinu dar kartą!
Parašysiu į redakciją, kaip perduoti prizą😉
Ir dar vienas dalykas. Nugalėtoja galvoja klausimą, formuluoja ir rytoj, nevėliau 9 valandos jį išplatina čia😀
Žodžiu estafetę perima nugalėtojas😉 Prizą turi įsteigti tas kuris galvoja klausimą😉
Gal man pasiseks rytoj kažką laimėti...😀
Na pažiūrėsim kaip čia bus😀
Taigi tikiuosi rytoj išvysti klausimą😀 nors diena bus be galo įtempa, pabandysiu atrasti laiko ir sudalyvauti😉
Visoms dalyvėms dėkui už klausimus ir bandymus😉, bei provokacijas😉
vyras yra, tai nebaisu 😀
tai dar neprasiurbliavo jis tavęs? 😀 😃 vėlu, aš jau neįsileisčiau nieko tokiu metu 😃
aš tai laukiu vyruko su tuo super duper siurbliu
Na negi brausis į neknarkiankių vyrų erdvę 😃 duoda laisvę pasibendrauti, o kai eis miegoti sukrus ir vištelės vištidėj 😉
na ką - dingo Matas su visais čebatais, debatais 😃
Matai, esi beveik 32 metų, svarstyklės..nors neatmetu galimybės, kad tu net ne Matas, esi vedęs ir turi vaikųųųųųųųųųųųųų
Jetau, jūs prieš darbą, per darbą ir po darbo vis čia 😃
gal7 gale koks skritumas, vistiek jis butaforinis 😀
Na, aš irgi supratau, kad Matas šaulys, o čia jau išeina, kad jis svarstyklės, jei šį mėn švęs gimtadienį 😃
ai tiek to, pranešiu ryt kokius apatinius paėmiau, matui foto nusiųsiu, o jums gero vakaro 😉
aš blondinė, nepamiršk to 😀 nesuprantu, kur tu važiuoji....
gi jau atsakė į kažkurios klausimą, kad jo ženkle vaizduojamas ginklas, tai šaulys 😀
aš ne gundau tik pasigyriau kur važiuoju 😃
o Matas ilgai neatraso, tai Dikuza mano kad jis apie ja "galvoja" 😃