Vyrų invazijos tęsinys...

Vyrų invazijos tęsinys...

10. Oct 2012, 07:30

 

 

Labas rytas, mielos mamytės,

 

Skanaus toms, kas pusryčiauja. Kaip išsimiegojote? Ar nešvaistėte laiko veltui? :)

 

Vakar smagiai paplepėjome - nuo meilės kunigams iki politikos. Kiek skaičiau, laukiate nesulaukiate Seimo rinkimų. Šaunu!!!

 

Diena gena dieną ir jau savaitės vidurys - trečiadienis. Paskutinės rudens dienos galbūt netgi šiltesnės ir be lietaus. Gal turite kokių idėjų, kaip turiningai ir prasmingai praleisti artėjančio savaitgalio dienas?

 

Būtų smagu sulaukti išsamaus pasiūlymo. Nebūtinai jūs galite taip praleisti, tiesiog galbūt norėtumėte arba jei leistų sąlygos, jei norėtų antra pusė ir pan. - rinktumėtės tokį savaitgalį. Labai lauksiu jūsų minčių.

 

Tikiuosi, turėsiu laiko užsukti dieną ir pasižiūrėti, ką pasiūlėte įdomaus. Kinas, baulingas, teatras - tai nėra pasiūlymas. Parašykite platesnį planą, kaip leisti šeštadienį ir sekmadienį.

 

Iki

P.S..Tikiuosi Mamyčių klubo puslapio savo srautu "neužgrūzinsime"...

 

10. Oct 2012, 08:41

👍 man irgi kazkodel taip atrodo😉

10. Oct 2012, 08:40

Labas nu ką prie rytinės kavos, desertas man buvo jūsų vakarykščiai pokalbiai, nu ir ką 100 proc duodu kad čia MK redakcijos užsakymas 😉 smagu 🎉

10. Oct 2012, 08:37

tai 8 ar 9 ir man butu manau pats tas, nors irgi kazi😃 bet kad mano vaikas nesvarbu kas per savaites diena, keliasi 6 arba 7, tai matyt ir truksta vis tos valandziukes kokios😀

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 08:35

pirmom rugsėjo savaitėm buvo sunku, o dabar nei žadintuvo nereikia 😉

10. Oct 2012, 08:28

bet nejaugi jum tikrai nekyla jokiu minciu besikeliant 6 ar 7 valanda ryto, kad visgi reiktu ir daugiau miegamu valandu??? 🤓| as visada keliuos su tokia mintim 😛

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 08:18

Mamoms nereikia miegoti 12 val, kad jos būtų išsimiegojusios 😉

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 08:18

Labas rytas, savaitgalį norėčiau su šeima išvažiuoti į kokį parką, jei oras būtų geras, pasikviestume draugus ir pasidarytume kokį pikniką, kol dar ne šalta 😉 su sumuštiniais ir karšta arbata, kažkur miško tankmėje 😉

10. Oct 2012, 08:07

Sveikutės. Ar bent išsimiegojote vakar taip paplepėjusios? Oho...Ar buvo smagu? 😀

10. Oct 2012, 08:06

Labas rytas 🌷 o as noreciau pabegt bent savaitgaliui i kokia negyvenama sala

1 ... 17 18 19 20