Labas rytas, mielos mamytės,
Skanaus toms, kas pusryčiauja. Kaip išsimiegojote? Ar nešvaistėte laiko veltui? :)
Vakar smagiai paplepėjome - nuo meilės kunigams iki politikos. Kiek skaičiau, laukiate nesulaukiate Seimo rinkimų. Šaunu!!!
Diena gena dieną ir jau savaitės vidurys - trečiadienis. Paskutinės rudens dienos galbūt netgi šiltesnės ir be lietaus. Gal turite kokių idėjų, kaip turiningai ir prasmingai praleisti artėjančio savaitgalio dienas?
Būtų smagu sulaukti išsamaus pasiūlymo. Nebūtinai jūs galite taip praleisti, tiesiog galbūt norėtumėte arba jei leistų sąlygos, jei norėtų antra pusė ir pan. - rinktumėtės tokį savaitgalį. Labai lauksiu jūsų minčių.
Tikiuosi, turėsiu laiko užsukti dieną ir pasižiūrėti, ką pasiūlėte įdomaus. Kinas, baulingas, teatras - tai nėra pasiūlymas. Parašykite platesnį planą, kaip leisti šeštadienį ir sekmadienį.
Iki
P.S..Tikiuosi Mamyčių klubo puslapio savo srautu "neužgrūzinsime"...
Grįžau iš šokių, pagaliau atradau savo aistrą 😀 O gyvenam demokratiškoje visuomenėje, nuomones galime turėti kokias tik norime 😀 O būti nepatikliai, nepasakyčiau, kad blogas ženklas, ar kad kažkas blogai elgiasi, tiesiog gyvenime ne visada reikia tikėti tuo, kas parašyta, ypač virtualioje ervėje ir dar vyriškio 😃
geras klausimas 😃
Manęs netraukia😀 patikėk...
Prajuokinai dėkui😉
tai gal tavęs moterys visai netraukia?
Na labai jau tu įdomus žmogus 😉
Geras klausimas. Atsakymas paprastas.
Nežinau. Taip yra ir tiek.
negaliu, žiūriu diagnoze seimas
Maniškis knarkia, bet neilgai, nes būna nukumščiuotas
Vakar skundeisi temperatūra, o šiandien jau vėsu..
Aš vistiek užduosiu klausimą, viliuosi atsakysi 😉
Kodėl tokio amžiaus vyras neturi draugės, sugyventinės ar buvusios žmonos?
O taviškis vis knarkia?😀
matyt pleputes jau pavargo nuo visos dienos plepejimu 😃 idomu idomu, kas tas mantas... 🤔
Na matyt šiandien vyrai jau neina anksti miegoti 😃
Kažkaip vėsoku vienam... Įdomu kur gi visos pleputės😀
O kaip man čia susišvietė, kad žadėjai sėmkių pakelį 😃
Kai tik laimėsi dienos žaidime😀
Neklausė niekas koks prizas tai ir nesakiau😉
Tu neatskleidi ir aš neatskleisiu, be to dar nežinau, kada turėsiu progą steigti prizą ir užduoti klausimą 😃
Aš esu juk ar ne?😀
Kokį?😀
Tai jau nebūsi mūsų herojumi, metų įvykiu?
Aš būtinai užsuksiu ir karts nuo karto pažiūrėsiu kaip jums sekasi😉
Prizas jau paruištas ir jis nevalgomas😉