Vyrų invazijos tęsinys...

Vyrų invazijos tęsinys...

10. Oct 2012, 07:30

 

 

Labas rytas, mielos mamytės,

 

Skanaus toms, kas pusryčiauja. Kaip išsimiegojote? Ar nešvaistėte laiko veltui? :)

 

Vakar smagiai paplepėjome - nuo meilės kunigams iki politikos. Kiek skaičiau, laukiate nesulaukiate Seimo rinkimų. Šaunu!!!

 

Diena gena dieną ir jau savaitės vidurys - trečiadienis. Paskutinės rudens dienos galbūt netgi šiltesnės ir be lietaus. Gal turite kokių idėjų, kaip turiningai ir prasmingai praleisti artėjančio savaitgalio dienas?

 

Būtų smagu sulaukti išsamaus pasiūlymo. Nebūtinai jūs galite taip praleisti, tiesiog galbūt norėtumėte arba jei leistų sąlygos, jei norėtų antra pusė ir pan. - rinktumėtės tokį savaitgalį. Labai lauksiu jūsų minčių.

 

Tikiuosi, turėsiu laiko užsukti dieną ir pasižiūrėti, ką pasiūlėte įdomaus. Kinas, baulingas, teatras - tai nėra pasiūlymas. Parašykite platesnį planą, kaip leisti šeštadienį ir sekmadienį.

 

Iki

P.S..Tikiuosi Mamyčių klubo puslapio savo srautu "neužgrūzinsime"...

 

10. Oct 2012, 20:42

Grįžau iš šokių, pagaliau atradau savo aistrą 😀 O gyvenam demokratiškoje visuomenėje, nuomones galime turėti kokias tik norime 😀 O būti nepatikliai, nepasakyčiau, kad blogas ženklas, ar kad kažkas blogai elgiasi, tiesiog gyvenime ne visada reikia tikėti tuo, kas parašyta, ypač virtualioje ervėje ir dar vyriškio 😃

ausryte12 ausryte12 10. Oct 2012, 20:41

geras klausimas 😃

10. Oct 2012, 20:39

Manęs netraukia😀 patikėk...
Prajuokinai dėkui😉

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:35

tai gal tavęs moterys visai netraukia?

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:34

Na labai jau tu įdomus žmogus 😉

10. Oct 2012, 20:33

Geras klausimas. Atsakymas paprastas.
Nežinau. Taip yra ir tiek.

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:33

negaliu, žiūriu diagnoze seimas

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:31

Maniškis knarkia, bet neilgai, nes būna nukumščiuotas

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:28

Vakar skundeisi temperatūra, o šiandien jau vėsu..
Aš vistiek užduosiu klausimą, viliuosi atsakysi 😉
Kodėl tokio amžiaus vyras neturi draugės, sugyventinės ar buvusios žmonos?

10. Oct 2012, 20:27

O taviškis vis knarkia?😀

ausryte12 ausryte12 10. Oct 2012, 20:27

matyt pleputes jau pavargo nuo visos dienos plepejimu 😃 idomu idomu, kas tas mantas... 🤔

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:26

Na matyt šiandien vyrai jau neina anksti miegoti 😃

10. Oct 2012, 20:26

Kažkaip vėsoku vienam... Įdomu kur gi visos pleputės😀

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:26

O kaip man čia susišvietė, kad žadėjai sėmkių pakelį 😃

10. Oct 2012, 20:24

Kai tik laimėsi dienos žaidime😀
Neklausė niekas koks prizas tai ir nesakiau😉

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:22

Tu neatskleidi ir aš neatskleisiu, be to dar nežinau, kada turėsiu progą steigti prizą ir užduoti klausimą 😃

10. Oct 2012, 20:20

Aš esu juk ar ne?😀

10. Oct 2012, 20:19

Kokį?😀

blogietee blogietee 10. Oct 2012, 20:19

Tai jau nebūsi mūsų herojumi, metų įvykiu?

10. Oct 2012, 20:17

Aš būtinai užsuksiu ir karts nuo karto pažiūrėsiu kaip jums sekasi😉
Prizas jau paruištas ir jis nevalgomas😉

1 2 3 4 5 6 ... 20