Šios dienos tema - sapnai. Sapnų pasaulyje išnyksta visos mus saistančios taisyklės. Bet ar visada sapnuojame mums malonius dalykus ir tai, ką norime?
Vieni sapnai būna neutralūs, kurių per daug nesureikšminame. Kiti, kaip aš vadinu "ženklų sapnai" - kai regima aiškius daiktus ar reiškinius, kuriuos dažniausiai galime paaiškinti atsivertę sapnininką. Treti būna baisūs arba malonūs. Bet aš manau, jog savo sapnus galime paaiškinti tik mes patys, o tie visi sapnininkai yra tik kaip šablonai.
Papasakosiu vieną savo sapną, kuris man labai "įstrigo":
Sapnavau, kad buvau mieste su vaiku, manęs atvažiavo pasiimti vyras ir mes turėjome važiuoti namo, tačiau jis mane nuvežė į kažkokius kitus namus. Kai aš jo paklausiau, kodėl jis mus čia atvežė, atsakė, jog tai mūsų nauji namai. Namo vidus buvo įrengtas idealiai: visos interjero detalės puikiai priderintos, virtuvė padaryta pagal mano norus (baras su nuostabiu apšvietimu, baldai ir t.t.).
Tačiau kiemas buvo baisus: aptvertas aukšta tvora, apaugęs visokiom žolėm, aplinkui nebuvo jokių kaimynų - tušti laukai, o toli toli miškas matėsi. Taip pat kažkaip šalia manęs atsirado antras vaikas ir aš savaime žinojau, jog jis mano. Na o visokių smulkmenų nepasakosiu.
Taigi, aš jį iššifravau taip: kaip dauguma jau žino, mano vyras vokietis. Jis mane pastoviai ragina važiuoti gyventi į Vokietiją. Galbūt tas sapnas norėjo parodyti, kad mano gyvenimas ten bus geresnis materialine prasme, atsiras antras vaikas, tačiau aš nesijausiu laiminga dėl to, ką palikau Lietuvoje (tušti laukai be kaimynų).


Ar jūs sureikšminate tai, ką sapnuojate?
Papasakokite savo įsimintinus sapnus :)
Linksmos dienos!
Maitinimo ir aš pasiilgau, tikiuosi antrą mažiuką irgi bent iki metukų pavyks išmaitinti, o gal labiau norės pieniuko 😀
Mes kažkaip patys įnikom į nesveiką kiaulieną: kumpis, karbonadas, šonkauliukai, o jautieną virdavau ir prėską valgiau tik kai maitinau, kai bijojau, kad nieko mažiukei nebūtų 😀 oi kaip juodai valgiau, dabar turbūt taip jau nebedaryčiau, bent jau anksčiau pradėčiau visko ragauti 😀
👍man ir patinka misinys dar plius baltus labai myliu pipirus,safrana
suktinukus,bisftrogena,troske
kaip as pasiilgau matinimo 😍nuostabus dalykas
Išvirti vaikui daržovienės 😀
as su 5 pipiru misiniu pasmozyju, alyvuogiu aliejaus slakeli ir kepu rankovej.
nusipirkau turguje toki grazu neriebu jautienos gabaliuka, gal zinot ka skanaus galima pasidaryti is jo? 😛
as kiekviena maitinima vis is kitos kruties maitinu.
na mano uosve net salotas ispikiuoja 😀 tai tokios grazios, sultingos isauga 😀
nu jo,nes lauke kai tiesiogei sodinu tai neisretinu
petrazoliu nereik, juk ne pomidorai 😉
o nezinau ,kogero reiktu
nu dar lauk
o ar nereiktu jas dabar ispikiuot? NEs taip isstyps labai. Nesu labai patyrus sodininke, bet uosve mano taip daro.
as Ugnes is viso nemaitinau, o paspaudus isbegdavo iki pat pastojimo su JOkubu. O priespienis jau ciurkslem bego, vaiksciojau su iklotais.
ta ir as pastebejau, kad is kaires jam skaniau, o ir man patogiau pamaitint 😀 Bet as ji perauklejau, grieztai- viena maitinima is kaires, kita is desines😀
as du metai beveik nebemaitinu ir paspaudus kruti isbega siektiek
Kas nusimanot apie darzininkyste,pasakykit,ar dar laukti kol pauges ar dabar galima persodinti,cia petrazoles..galvoju gal laukti dar iki velyku ,paskui i lauka tiesiai 🤔
smagu, pasizmonejot, atitrukot nuo kasdienybes. As siandien i lauka ir nejau su Jokubu, vejas toks baisus ir apgaulingas, kad aplink nama neradau uzuovejos,