Daugelis mano, kad jei žmogus pavydi, vadinasi, myli. Bet nejaugi meilę galima parodyti tik pavydu? Kokia ta riba tarp lengvo pavydo ir nesveikos paranojos.
Aš pati savęs nelaikau pavydžia. Kam be reikalo save nervinti. Jei jau tas vyras norės pabėgti pas kitą, tai ir pabėgs, niekaip nesulaikysi. Manau, perdėtas pavydas tik griauna santykius, nes savo priekaištais norom nenorom stumi žmogų prie kito žmogaus.
Viena draugė labai kontroliuoja saviškį. Tas vargšas žmogelis turi laiku grįžti, visąlaik atsiliepti telefonu ir pan. Kol jis kenčia jos pavydą, tol gerai. Kai jam senka kantrybė, kelioms paroms išlekia pas draugą ir niekur nerasi:)
O kaip jūs elgiatės? Gal net tikrinate saviškių telefonus?
😃
be sansu, pradeda man akis rakineti 😃
ačiū 😉
man su voriuku ta nebloga😀
Labai grazi😀
as kazka panasaus galvoju vaikui vasarai nunert
http://www.mamosdienorastis.lt/index.php?p=6&sub=6798
na maniškiui tinka, nežinau, man neatrodo mergaitiškas 😉
bandyk salia atsigult aprims ir uzmigs😀
mes tokia nerta kepuryte pernai pirkom, buvo didele dar😀
teises laikysies?😀
kaip gaila vis maziau laiko prisijungt prie jusu linksmu pokalbiuku,su vairavimu uzsiemus paskutiniu metu,labai patinka,bet ir laiko atima tas bilietu sprendimas😀
mergytems tikrai rubu daugiau yra😀 ir tuose devetuose vien mergaitiski pagrinde😀
o vasarai turim lininę nertą kepurytę
Sveikute,sveikute 😉
maniškis kol kambarį lupa, lauke jau normaliai būna
vasarai juk labai fainos Linut,tokios nertos arba linines arba is kitokiu siuliuku as tokias Gabytei pirkdavau arba tiesiog skaryte uzrisdavau akinukus nuo saulytes nu fainai atrodydavo😀
nu neturiu jau nervu su pana kariauti. neina miegot nors pasiusk. jauciu snd vel be miego busim ☹
manoji zemen plesiasi, neuzdesi tokios😃
mes va mažiui jau be šniurelių pirkom, gi jau vyrukas o ne leliukas 😃