Daugelis mano, kad jei žmogus pavydi, vadinasi, myli. Bet nejaugi meilę galima parodyti tik pavydu? Kokia ta riba tarp lengvo pavydo ir nesveikos paranojos.
Aš pati savęs nelaikau pavydžia. Kam be reikalo save nervinti. Jei jau tas vyras norės pabėgti pas kitą, tai ir pabėgs, niekaip nesulaikysi. Manau, perdėtas pavydas tik griauna santykius, nes savo priekaištais norom nenorom stumi žmogų prie kito žmogaus.
Viena draugė labai kontroliuoja saviškį. Tas vargšas žmogelis turi laiku grįžti, visąlaik atsiliepti telefonu ir pan. Kol jis kenčia jos pavydą, tol gerai. Kai jam senka kantrybė, kelioms paroms išlekia pas draugą ir niekur nerasi:)
O kaip jūs elgiatės? Gal net tikrinate saviškių telefonus?
darot kas namine varske?kiek mazdaug gaunasi, jei tarkim apie 1,2 l kefyro ir 0,5 pieno pili?ir kiek kaitinat? 🤓|
noreciau sulos😀
as su neriau su mintim kad parduosiu bet neriau kaip ant saves
bus idomu pamatyti 😀
baisu, kad neperpustu kai vejas
kai nunersiu parodysiu, jaut net jau uzsiprase viena pana
as snd ir tokia vatinuke rengiau, o va vakar jau su pavasarine.Snd vejo pabijojau
tai nebutina juk juoda galima is lino kazka paderint ir retesne as kaip pavizduka imeciau,kad yra ir berniukams daug.
o as neturiu kantrybes mokytis megsti ir nerti.Beto man reiktu kad kas praktiskai parodytu😀
as ja i pabaiga su bliuskes nerimu einu. galvojau sau bet nupirks 😃
as vakar blynus kepiau, ir snd vel noriu😃 dar su naminiu kefyru😀
manoji vakar ir neuzmigu nu svarbu lovytej ramiai gulejo 😃
tik va nakti pasiblasko kartais
oho, kokios fainos nertos kepurytės..reiks ir man nunert 😀
Kaip noriu blyynu dar su farsiuku viduje mmm😀
manoji irgi idejus i lova uzmiega, aisku buna kad pasirango, pazyzia, bet luzta😀
geras,mano tai uzmiega visada pati savo kambaryje lovyteje,bet kai sirgo ziema buvo palepus turedavau salia pagulet kol uzmigdavo dabar vel gerai😀
as katik bulviniu blynu pavalgiau 😃
reiks ir man eit, bulviu tarkuot blynams😃
einu tvarkytis, nelauksiu kol uzmigs . ikiukas 😉