Daugelis mano, kad jei žmogus pavydi, vadinasi, myli. Bet nejaugi meilę galima parodyti tik pavydu? Kokia ta riba tarp lengvo pavydo ir nesveikos paranojos.
Aš pati savęs nelaikau pavydžia. Kam be reikalo save nervinti. Jei jau tas vyras norės pabėgti pas kitą, tai ir pabėgs, niekaip nesulaikysi. Manau, perdėtas pavydas tik griauna santykius, nes savo priekaištais norom nenorom stumi žmogų prie kito žmogaus.
Viena draugė labai kontroliuoja saviškį. Tas vargšas žmogelis turi laiku grįžti, visąlaik atsiliepti telefonu ir pan. Kol jis kenčia jos pavydą, tol gerai. Kai jam senka kantrybė, kelioms paroms išlekia pas draugą ir niekur nerasi:)
O kaip jūs elgiatės? Gal net tikrinate saviškių telefonus?
tai ryt budejimas be temos, tinka?😀
pavalgem blynuku, db ilsimes😀
Džiaukimės tuo, ką turime, neimdami lyginti: niekuomet nebus laimingas tas, kam neramu, jog kitas yra laimingas. 😉 va cia blogiausia savybė žmogaus...
Sveikute Regina penktadieni busiu Siauliuose 😉,tad,kaip ir planavome kaledom taip viską paliekam velykom 😀
laba vakara 😉 Laimonda, kada atleki?
nu va...
kad raudonas vynas tai tikrai,dar karta isitikinau
hm, o gal nuo kažkokio maisto?
va mamukai sukelsiu foto kokia diena,parduosiu mazio kombi,siaip pora striukyciu rudeniniu-zieminiu,na 2-2 su puse amziaus 😀
iki 30 m netizinojau jokiu skausmu,nezinau ar cezario op dave cia vaisiu ar is anksciau stresu,nervu atkelevo...
nu va, bėk, smagu buvo tave čia pamatyt.. aš ir atsijungsiu..iki
oho, mano kolegei darbe būdavo migrena, tai net kalbėt negalėdavo..man labai retai skauda galvą, bet tas skausmas tai siaubingas būna, rodos kas replėm veržia visą galvą
na ka begu,nenoriu sedet...pas mane buvo iki 24 + jau savaidgali,dabar lengvai nulijo,bet saulute lenda,ryt moteraite turi ateit langu valyti,27 pas mane ,bet turiu toki mandra valytuva ipili indu ploviklio vandens,brukst brukst ir langvai blizga..
o kaip i LT keliones laukiu 😇
spaudzia smilkini labai,akis skauda toje puseje,mirga akyse,cia lengva migerna,priepuolis,tai net vemti gali,nepaini,bet viskas susija su smilkiniu toks ikyrus skausmas 😕
va kam mesytes-grilinom,isradau nauja marinata,tai yra kelis,idesiu receptuka,mesyte 👍
mes su mažium kertam džiovintas spanguoles, pirmą kartą nuspirkau, nu kaip skanu
sveika,veikiu...sefas sestadieni paskambino sako,vaziuosit 3 kolegos kartu na su viena auto,tai kur jau mes jau,o buvo planuota kiekvienas atskirai,kazkaip ne tas,nemegstu maisyti darbiniu reikalu su pramogom
neįsivaizduoju kas ta migrena? man galvą laabai retai kada skauda
man balto vyno uztenka puse taures, kad aplankytu drauge migrena 😀
savaidgali fantastiskai praleidom,kieme darbavomes,grilinom,o as raudono vyno prisiragavu ir se tau migrena...
Ten turi buti kambario temperaturos sviestas,na geriausia per nakti palaikyt kmbari,o varske nesvarbu kokia ar kremo pavidalo ar stambesne,galima su blenderiu prasmulkint jei stamboka 😀
ir aš nustebus buvau, jau tikrai nesitikėjau iki savaitgalio pamatyt 😃