Daugelis mano, kad jei žmogus pavydi, vadinasi, myli. Bet nejaugi meilę galima parodyti tik pavydu? Kokia ta riba tarp lengvo pavydo ir nesveikos paranojos.
Aš pati savęs nelaikau pavydžia. Kam be reikalo save nervinti. Jei jau tas vyras norės pabėgti pas kitą, tai ir pabėgs, niekaip nesulaikysi. Manau, perdėtas pavydas tik griauna santykius, nes savo priekaištais norom nenorom stumi žmogų prie kito žmogaus.
Viena draugė labai kontroliuoja saviškį. Tas vargšas žmogelis turi laiku grįžti, visąlaik atsiliepti telefonu ir pan. Kol jis kenčia jos pavydą, tol gerai. Kai jam senka kantrybė, kelioms paroms išlekia pas draugą ir niekur nerasi:)
O kaip jūs elgiatės? Gal net tikrinate saviškių telefonus?
Sveika, o ka tu cia veiki? 🤓|
o mes su Jurga apkalbėjom tavo ledus, ir nesupratom, ar sviestas ten lydytas dedasi?
liuks dovana 👍
siaip zadejau nesijungti,bet noriu mamai ant lino savo seimos foto paveiksla padovantoi velykom,tai ikeliau foto uzsakiau,nes kosmosas pas mane-migrena lengva tokia bsuena,bet jauciu 😕
vyras dar pakeliui,nuo pryziaus 50 km objektas,sake koks siuklysnas 🤓| sutstojo su kolegom pietaut 25 eur vienam,brangu sake sitam regione
ooo, kaip smagu čia tave matyt 😀 aš net pasigedau 😀 dar pagalvojau, kad sėdit sau romantiškai kažkur Paryžiuj 😀
Sveikutes..kaip gera be naujos technologijos,buvau nuo penkt.iki dabar 😍
apie dviratukus,vaikai turi KETTLER firmos,turim ir zaidimu aikste tai yra supynes,ciuozykla kieme ir sios firmos,nezinau ar lt yra,rekomenduoju sia produkcija 👍trirauku yra su guminiais ratukais,siulyciau ir pirkti tik tokius,papspirtuka ir mazius megsta,sakyciau net geriau 2,5 -3 metu vaikui..
Kepurytes nertos man tiek vyrukui tiek mergaite 😍
O as veikloje,sava mirtim nemirsiu 😃 Tetuka viena isleidom i prancuzus iki kevtirtadienio,jau buvom susiruose,bet teko atsaukti... 😕
mes Teletabius žiūrim, tai ramu nors..prieš tai siurbiau visus namus ir grindis išsiploviau, nes mažas kukurūzų visą maišą ant grindų išbėrė, visi rūbeliai geltoni buvo 😀
dar zeiminukai, bet kailiukas mazas pas mus.Snd isistraukiau pavasarinius, jauciu jau reiks auti kada😀
begu blynu tarkuoti, kol mazoji miega, nes tetis jau gryzta sake😀
manoji dar nenori begioti😃
manoji jau i krutine nebereguoja kaip i maista😀
mama daro iš kelių litrų, deda citrinos rūgšties
mes kolkas soske tik zaisdamos pamirstam, lauke ir reikia jos
butu gerai😃 o kaip vien is pieno daryt?😀
na iš tokio kiekio nenorėk kg išgaut 😃
as jau antra kart bandau, bet man mazai gaunasi jos kazkaip😃
mama daro, bet ji daro is pieno vien tik
as ta kur prikau tai biski didoka, ir man rodos dar per plona.Bijau tu ligu, tai pasaugau kiek galima
manoji vejo nepakencia, ypac jei tiuti ispucia lauk😃