Kaip išsimiegojote? Tikiuosi, su nuotaika atsikėlėte.
Man jau kelintą dieną trūksta miego. Aš esu miegalė, tik štai dabar pradėjo anksčiau švisti. Va čia man tai bėda. Mano mergytė net pradėjo anksčiau keltis. Atsibusdavo 8.30 val., o dabar 7.30 val. Gerai tas, kad leidžia bent iki aštuonių lovoj pasivartaliot:)
O Jums ar trukdo, kad anksčiau švinta?
Aš jautriai miegu. Jei kas subildi, tai pabundu. pagalvojus gal ir gerai, nes jei kokia nelaimė, pajusiu. Minusas tas, kad išsiblaškau ir sunkiai beužmiegu. Pavydžiu tiems, kas kietai miega ir kurie greitai nulūžta.:)
Na, o čia gražios nuotraukytės, kad labiau pakeltų nuotaiką:)



ne biski neognoruoju. 😀 nebesu griezta😃
nu va parejom is laukelio, cia 17silumos😀
nu viskas, ikiiiiii 👋
su kaspinu persirišus? 😛
eik ir aš einu vyro pasitikt 😀
einu kavelės gert, baisiai miegas ima, nebegaliu, vos žiūriu..kas čia daros
geras posakis už ausų 😃 ir aš taip sakau
kad kartais ir nereikia, bet va šiandien meilės priepuolis užėjo 😀
ooo geros naujienos dėl orų, reiks saviškius už ausų išsitempt pasivaikščiot
tuoj nebereik tos rankos 😉
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/velykos-bus-siltos-ir-be-lietaus.d?id=44647901
o maniškis pirmokas šiandien man už rankos laikėsi, kai ėjom 😃
mes ir 2,5 vl minėm taką, dukra i autobusa isodinau, sako mama nedaryk gėdos neik prie autbuso, jau pana savarankiška nori būt
eikit, gero pavaikščiojimo..aš tai jau prisivaikščiojau šiandien
👋
nu matysiu ką ponas sakys, taip zirze kad visad pavargęs po darbo
nu lekiu nes mazgis jau sneka tai pavalgysim ir y lauka
geriausia į kavinukę 😉
tik va kiaulė šventinės vakarienės nepadariau nes lauke prabuvom, teks tenkintis šampanu, saldainiais ir mišraine, nu nebent i kavinę reik įsiprašyti ☺
arba su MK pabaliavosi 😀