Kaip išsimiegojote? Tikiuosi, su nuotaika atsikėlėte.
Man jau kelintą dieną trūksta miego. Aš esu miegalė, tik štai dabar pradėjo anksčiau švisti. Va čia man tai bėda. Mano mergytė net pradėjo anksčiau keltis. Atsibusdavo 8.30 val., o dabar 7.30 val. Gerai tas, kad leidžia bent iki aštuonių lovoj pasivartaliot:)
O Jums ar trukdo, kad anksčiau švinta?
Aš jautriai miegu. Jei kas subildi, tai pabundu. pagalvojus gal ir gerai, nes jei kokia nelaimė, pajusiu. Minusas tas, kad išsiblaškau ir sunkiai beužmiegu. Pavydžiu tiems, kas kietai miega ir kurie greitai nulūžta.:)
Na, o čia gražios nuotraukytės, kad labiau pakeltų nuotaiką:)



Kaip jūsų vaikučiai sveiki ?
Tame ir bėda, būna irzlokas. Laukan eidavom, nusilakstydavo, bet neužmigdavo vistiek tik pavaklarėje . . . dabar išvis sirguliuoja tai kartu viską užsiimam, nebeleidžia nei pusvalandžiui kuo kitu užsiimti. Dabar ramus, daviau veiklos, tai ramutis tuom kart 😀
o dabar nakčiai kelintą gulasi?
nu mano irgi deda jau nuo 4 i akį, kū reiks vakare šokius kelt 😀
Ne, žiūri akutes išpūtęs ir vsikas . . . kol nesirgo užmigdavo dar, bet nenormaliu laiku, apie 4 -5 -6 val vakaro, išmiegodavo iki 8, o paskui iki 11, 12 nemiegodavo . .. o ryte kaip laikodukas apie 7, pusę 8 atsikelia . . .
tai irgi kai izoliuota atskirta, kažkaip nesąmoningai elgtasi sakyčiau 😪
pagal kai kurią litertūrą pietų miegas reikailngas iki 7 metų, juk ir mes patys suaugę mėgstam pasnaust 😉 bet nieko nepadarysi jei vaikas nenori, svarbu kad nebūtų irzlus
o pačiai atsigulus ir neužmiega?
Kol apžiūrėjau MK, mano mažius "išmaudė" žaisliuką iš kinderio, sulčių puoduky 😃 Ir su savo nosinaite prišniurpšta šluostė . . . ot primasto . . .
Nu va maniškiui jau virš dviejų m, tikiuos nenutars, kad nebereikia jam pietukų miego 🤔 Dar tokiem pipiram tikrai reik, juolabiau tėvam lieka laiko 😃 Ir darbam atlikt laiko yra, o dabar nemiega . . .
maniškė po to jau net ir negulėdavo, kitus vaikus išbudindavo, tai jai net lovelę nunešė į kitą vietą, kad kitiems netrugdytų ☹
gaila man taip vaikų darželį, kenčia vargšai atsigulę
mano Ugnė nuo dviejų metukų kažkur nemiegojo pietų, ir darželyje tik gulėdavo..
pas mano dukra darželį buvo toks berniukas visi miega pietų, o tas vaikas tik suspaudęs akeles guli ir tempia laiką kada visi atsikels, nemiegodavo niekaip nei namie neidarželį
esu skaičius žurnale, kad vaikams ateina toks periodas dėl miego, tai gali būti net kad atėjo laikas kai pietų jam ir nebereikės 😉 tiesiog vakare guls anskčiau
Išsiviriau mažiui obuolių kompoto, įdėjau medaus. Neužmigo pietų vaikas vėl . . . su kuo pasikonsultuot dėl mažųjų miego sutrikimų ? ☹ Jau kelios dienos nemiega pietų išvis, ir kelios savaitės ar net daugiau nenormaliu laiku užmiega . . .
aš ir dar neskubėsiu. Močiutės šnd sodinsim, savus dar paauginsiu
ar gyvu yra
nu sveikatikes. mano mama ir dar nesodin i siltnami o jau kokie paauge pomidoriukai
Na va grįžom namučio, apėjau ūkely, vyras grįžo iš darbo baiignėja šiltnamį, saulei leidžiantis eisim sodyt močiutės pomidorų, o aš dar luktelsiu savų nesodysiu kolkas 😀 Bijau šalnų kokių 😃 O mažių apžiūrėjo daktarė, gerklytė, ir sloga, peršalęs, vaistų vėl krūvelę prirašė . . .