Kaip išsimiegojote? Tikiuosi, su nuotaika atsikėlėte.
Man jau kelintą dieną trūksta miego. Aš esu miegalė, tik štai dabar pradėjo anksčiau švisti. Va čia man tai bėda. Mano mergytė net pradėjo anksčiau keltis. Atsibusdavo 8.30 val., o dabar 7.30 val. Gerai tas, kad leidžia bent iki aštuonių lovoj pasivartaliot:)
O Jums ar trukdo, kad anksčiau švinta?
Aš jautriai miegu. Jei kas subildi, tai pabundu. pagalvojus gal ir gerai, nes jei kokia nelaimė, pajusiu. Minusas tas, kad išsiblaškau ir sunkiai beužmiegu. Pavydžiu tiems, kas kietai miega ir kurie greitai nulūžta.:)
Na, o čia gražios nuotraukytės, kad labiau pakeltų nuotaiką:)



siaubas
mes einam kelis kart per diena i lauka, nemanau, kad cia labai pakenks😀
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
nu tu matai 🤓| o mes dar i palanga norim važiuot šeštd
oj, per tuos princus ir princeses karaliams nėr kada atsipalaiduot 😀
jei nepakils vėjas ir nepalis, bus visai negalima eit į lauką mažiukam, nėščiom ir silpnos sveikatos žmonėms, klaipėdoj jau viršina normas
Koks čia užterštumas oro 🤔 ?
aš kiek pamenu vyresnysis nuo metų tikrai pietų nemiegodavo, gal retkarčiais
5 rozalijas gavau 😛
Vistiek sirguliuoja mažiukas . . .nekas tos ligos . . . ar labai smarkiai ? Maniškis tai kaip iš upelio nosytės varva, kosti bais, užkimęs. . . . o dėka gerų norų, vedžiojos lauke anadien, buvo šilta, bet vėjas ir še prikibo peršalimas. Mažiai lepūs.
šampę viena patvarkėm 😉 niekur nevažiavom sakau princas dar miega
mano mažam sloga vėl užpuolė ir pakoso :/
tai ka reikes namie tupet nesamone
jau atšventėt? 😀
negalima eit į lauką dėl tų kietųjų dalelių ore
o mes einam i lauka po 2 kart, bet jaučiu šiandien nebeisim nes princas dar miega ir nuplaukė mano visos gastrolės šiandien
Jooo, užaugs mūsų vaikų karta nemiegaliai tikrai 😃
kas per pavojus 🤓|
maniškis pakosti ir pasloguoja, o dabar per žinias paklausiau apie oro užterštumo jau keliamą pavojaus signalą, tai išvis manau neis eit į lauką..
Nakčiai 11 - 12 eina miegot. Ir veiklos primastom, kad tik naksčiau užmigtų, nuvargtų, bet kur tau . . . Išvis kaip priskutas, reik lėkt kažką daryt, veikt . . .kaip ir visi vaikai . . .tik,kad nemiega, išsireguliavo ritmas visai . ..
tfu tfu tfu sveiki, man tas klausimas labai nepatinka😀
tas ir blogiausia kad jie pikti palieka be miego , o ga jis nuo pervargimo nemiega, mano kai pervargsta irgi sunkiai užmiega