Super dieta:)

19. Jan, 11:45

Sveikos mytukes:)noreciau paklausti,gal kas zinot kokiu super dietu ?;)neturiu valios tokiems dalykams,bet reikia:)noreciau suzinoti tos kurios ju laikesi, kiek per kiek laiko numetet nereikalingo svorio:)taip atsiranda didesnis stimulas ju laikytis:)aciu,kad pasidalinot savo patirtimi;)

yahinteeel yahinteeel 04. Nov 2023, 07:23

Liekninančios tabletės - https://tonzes.com/slimlt.htm mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

Einai Einai 28. Sep 2022, 14:28

Kai aš kalbėjau apie mūsų sveikatą su savo draugu, aš daug išmokau iš jo, kai skundžiuosi nugaros skausmu, jis man patarė apie šią svetainę https://kainacpa.lt. jis sakė, kad galiu rasti vaistą ir peržiūrėti jį ten, kas man padės, Kaip manote, ar ši svetainė gali pasitikėti?

Wyotiat Wyotiat 10. Sep 2022, 19:56

patarkite man gerą dietą, iš kurios aš tikrai galiu numesti svorio, nes aš nuolat priaugu svorio, o kai valgau mažai, jis tiesiog nustoja augti. Ar yra būdas numesti svorio?

roisabaiso8 roisabaiso8 23. May 2019, 06:14

Liekninančios tabletės - http://thermacuts.lv mano pazistama numete 10 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

06. May 2016, 14:09

Nusipirk elektronines svarstykles ( http://www.moris.lt/lt/svarstykles ) ir viskas. Pabandyk svertis maista, stebek cukraus kieki maiste. pasiruosk is anksto maista ir daznai valgyk, uzkandziauk ir tada medziagu apykaita paspartes. Valgyk greipfrutus, naturalu jogurta ir vsio 😀

09. Apr 2015, 16:33

Idomi produkcija 😀 https://www.facebook.com/pages/babycornerlt/704192079603576?ref=hl

08. Apr 2015, 13:33

Aš tai nesilaikau jokių dietų, tiesiog stengiuosi naudoti daugiau sveikų produktų, dabar atradau puikų papildą Goji uogas (http://biomed.lt/50-maisto-papildai-superfoods#/produktas-goji_uogos), tai svoris krenta, o ir kankintis nereikia. Svarbiausia valgyti mažiau 😀 Man dar padėjo, kai maistą pradėjau dėtis į mažesnę lėkštutę, nes kiek žinau nuo stalo pakilti reikia, kai dar jautiesi alkanas, nes sotumo pojūtis ateina tik po pusės valandos 😀

10. May 2013, 00:49

na ten reikia daryti tuos pratimukus kasdien galima praleisti tik viena diena per savaite, o placiau apie juos internete lb daug😀

09. May 2013, 18:22

placiau apie juos papasakok 😀

09. May 2013, 18:14

as darau 5 Tibeto pratimus, jie man padejo atsikratyti 12kg per tris menesius kazkur😀 gal esat dariusi kuri nors is jusu?

27. Apr 2013, 21:40

Labas mamytes, labai noreciau prisijunkti rie jusu ir mesti svori, bet dar maitinu tai reiks palaukti. Tik va as sportuoju namu salygomis ryte, vakare, bet svoris krenta labai nezymiai. Padarau 30pritupimu, 40atsilenkimu sulenktom kojom ir 40 istiestom, bet pilvukas vis didelis. Gal zinote kokiu geru pratimu mesti svoriui.

23. Apr 2013, 21:02

ar nieko tokio laikytis dietos jei vis dar maitini krutimi? Man labai norisi numesti svori po gimdymo, bet as neatsispiriu pyragaiciams ir visiems fast food gardesiams... :/

21. Mar 2013, 12:29

sveikos mamytes😀 na ka ir as bandysiu laikytis dietu noriu numesti 9 kg 😀cia pasiskaitinejau jusu dietu tai bandysiu japonu jei iseis laikytis nes pries tai iki 6val bandziau valgyti tai gal per 2 savaites isejo 7 dienas nevalgyti bet 2 kg buvau numetusi poto vel sveriausi po 2men kokiu vel jie gryzo... siaip visada sveriau 50 51 kg nuo kokiu 14 metu 😀) iki kol nepastojau ir per nestuma 20kg priaugau po gimdymo buvo like 5 bet ju niekaip neisejo numesti na gal pirma men bemieges naktys mazai valgydavau tai kokie 2 kg buvo nukrite bet poto dar priaugo kol dabar sveriu 59,noreciau vel grysti i savo svori mano ugis 162 😀 tai jau visi ir mato mano papilnejima😀 ir pati vel noriu uzsideti aptemptesnius drabuzius esu dar jauna 23 metai tai dar nesinori uzsigosti apkritusiais rubais😀 tikiuosi pades 😀o ziariausia dabar kad sventes arteja gimtadieniai velykos tai teks sedeti ir akimis ryti😃

19. Mar 2013, 20:41

sveikos mamytes. mane sudomino ta delcios dieta. tik klausimas ar tik per delcia menulio faze ja reik laikytis ar cia tik pribambasas😀 gal bet kada galima

25. Jan 2013, 13:34

uh gerai moterims kurios nera linkusios storeti ir joms uztenka maziau pavalgyti, pasportuoti, gera medziagu apykaita, o pas mane ji letesne, del to kaip ir visos prisilaikiau visokiu dietu, kol galiausiai pakeiciau savo gyvenimo mitybos iprocius ir pradejau maitintis sveikiau, net vyras ir tas numete kelis kg, ir dabar jau atrodo tikrai graziau, toks koki pazinau ir isimylejau, nors jis ir visada man buvo grazus, bet tie ppaildomi kg apsunkinu mus visus 😀 taip kad keiciau mityba su sveikaspatarimas.lt puslapiukiu, kur mergina patarinejo kiekvienu klausimu, nuramindavo, palaikydavo ir suteikdavo vilciu, pastiprinavo valia, kuri budavo ima ir nori paluzti, o sunku buvo tik kai prisimenu apie savaite, ir dar gal savaite, kol vyras pyko kad neverdu cepelinu 😃

29. Apr 2011, 11:00

jokiu dietu nebesilaikau, prisiziuri biski ka valgau, per sventes nevengiau pavalgyt 😀 pasportuoju kartais... per menesi minus du kg galima sakyt be jokiu pastangu ir nukrites svoris laikosi stabiliai.. 😀 manau dar kris ir toliau, nes atsilo oras, daugiau pasivaiksciojimu, judejimo....

11. Apr 2011, 12:08

Jei ta lanka suksi men po 20 min rezultatas bus. t.y. pilvukas sumazes

09. Apr 2011, 22:34

merginos,gal kuri turit ir sukat lanka,masazini su magnetais?idomu kaip efektas,kiek laiko sukat,,na.kiek minuciu?

01. Apr 2011, 18:24

man tai cia normalu,as mazai valgau vistiek...tai manau bandysiu..reik iki velyku 😀

01. Apr 2011, 17:33

bet as pirmad turbut i kauna isvarau tai turbut tik nuo antrad startuosiu

01. Apr 2011, 17:32

ryte pomidoras ir kiausinis
po 2val obuolys
po 2val varske ir agurkas
po 3val vyno taure (bet as malyk arbata gersiu 😃 )
tipo ir per 5d-5kg.

01. Apr 2011, 12:23

bet pilvas matau kad sukrito 👍 jau as apie dar viena dieta galvoju 😃

01. Apr 2011, 08:57

sveikos.gerai rimuta sake,turbut tom dienom svoris nekrenta nes snd paskutine diena,sveriausi o tik 2,4 nukrite...nu ka,bent tiek 😀

30. Mar 2011, 18:50

as ir ryte vos prarijau ta bulve tai pot kiausinius valgiau 😃

30. Mar 2011, 15:18

Niu man po dvieju dienu taip pat -2 rodė,bet vakar nevalgiau bulviu nes nu negalėjau praryti šoko prieš tai ju vietoj 1 kiaušini suvalgiau ir viskas ir aišku vandens ir arbatos nemažiau 2 litru i diena.Šiandien obuoliukai tai skaniai lenda,o ryt su varške tai sausos tai labai sprangu tai reiks žalios arbatos prisigert ,kad geriau lystu ir tai nusipirkau mažiau nei puse kg nes ir taip daug atrodo 😃

30. Mar 2011, 11:04

o kaip ryt ta varske valgysim?sausa? 😃

30. Mar 2011, 11:02

as ir vakar susirgau..bet tesiu,kaip bus taip,juk nedaug jau liko 😃

30. Mar 2011, 09:41

Labas.Dieta kaip ir nieko,betkazi ar galesiu test,nes susirgau savo ligom,tai kazi ar istemsiu,nors siandien darnieko,obuolioko ryte lygtai uzteka,tik va naudos bus nulis,nes sako tomis dienomis svoris nekrenta😀

30. Mar 2011, 09:00

sveikutes,na kaip dieta?siandien sveriaus i tai beveik 2kg ner po 2dienu 😀 tik sitos svarstykles netikslios 😉 lengva visai 😉

29. Mar 2011, 20:00

aisku

1 2 3 4 ... 9