Panevėžio mamytės

04. Jan, 11:00

Na mamytes susibegam vel i buri :)

neri neri 26. Sep 2012, 17:01

labutis 😀 gal Renata ,kitą kart įdėmiau pažiūrėsiu 😃 mes grybaut buvom ,dar brolienę su gimtadieniu pasveikinom ,o dabar naminiais darbais užsiėmę ,uogienę verdu ,grybus ,dar valgyt vyrui reik padaryt ,mat ryt į darbą 😀

26. Sep 2012, 11:17

Ausra,manau paliktum ir miegotu, visi vaikuciai gulasi ir ji gultu 😉 Cia kaip mano Emilija is toli baidosi zuvies, namuose iki vemimo, bet nevalgo, darzely ivyko stebuklas 😃 suvalge, nzn.kaip.... Dabar nemegstam makaronu 😃

26. Sep 2012, 10:10

Geros dienos visoms!

26. Sep 2012, 09:24

Labas rytas. Taip Neringa ten, kas ten zino, gal ir mane kada matei 😉

neri neri 25. Sep 2012, 19:27

a tai ten kur prie kelio 😀 mes ten dažnai matom jodinėjančius kai iš kaimo grįžtam 😀

25. Sep 2012, 19:11

www.molaniuzirgynas.lt 👍

25. Sep 2012, 19:02

Molainiu kaime, kur uz pacio kaimo matosi aikste jodinejimo,ten 😉

neri neri 25. Sep 2012, 19:00

sveikutės 😀 mes kaime buvom ,daržus susitvarkėm ,pasinaudojom proga ,mat Vaivai tik 3 pamokos buvo 😀 o kur tu Renata jodinėji ?

25. Sep 2012, 12:01

Manoji taippat nemegsta, bet kitakart priprasau,kad papozuotu 😀 As vis dar jodineju su zirgais, teisingiau dar tik zingsniuoju,iki jodinejimo man dar toli 😃 Bet smagu, idomus padarai tie zirgai 😀 Dideli ir stiprus, bet ganetina kvaili 😀

25. Sep 2012, 10:39

Sveikutes, ir pas mus su tv visokiu bedu atsiranda ir su kompu 😃 sako batsiuvys basas, tai ir kompiuteristas be technikos 😃 Violeta, dziaukis savo laime tyliai, gal tada viskas klostysis geriau 😉 As niekada nenoriu nieko izeisti, tiesiog sakau viska tiesiai 😉 Auryt, nu zinok manau visos mes pergyvenam del savo mazuju, vienos maziau,kios daugiau. As praita ziema taippat raminamuosius geriau, kai Emilija sirgo, kai uzdegimas po uzdegimo, kai antbiotikai po antibiotiku buvo. Manes daug kas nesuprato, ko cia nervintis? Pasveiks gi! O man slysta viskas is ranku, atrodo zemes po kojomis nejauti,pergyveni del to maziuko... Oj kaip as puikiai Tave suprantu, Sveikit! 🌷 O beje, Martyneliui koks virusas gal??? Ausra, labai graziai atrodei 😍 O koks ten kleckas uz Taves ant lovs vartos? 😃

24. Sep 2012, 23:50

VIOLETA, dziaukis laime, tikiuosi ji bus sikart ilgalaike 😉
O pas mus nekas. Savaitgalis jau buvo geras, o va šią naktį vėl suviduriavo. O šią savaitę TIEK darbų prisiplanavus... Nu žodžiu eilinį kartą žmogus planuoja, o Dievulis planus koreguoja... Man siaubas ir košmaras kai mano vaikas serga. O dar taip... kai vemia ir viduriuoja, tikriausiai nėr baisiau. Bet aš iš tikro nebesuprantu kas jam daros - dieną nieko, tik irzlus, isterikuotas, atrodo nebėr kur dėtis ir kaip įtikt, viskas negerai, ant vakaro atsigauna, nuotaika pakyla, dūksta, linksmas, paryčiais viduriuoja... Kadangi savaitgalį buvo tikrai gerai jau ir valgė ir neviduriavo - išvedėm šiandien į daržiuką. Po poros valandų skambina auklėtoja, kad pasiimt Martynėlį, nes viduriuoja... Nu nieko nebesuprantu. Jau ir verkiau ir juokingai skambės, bet net raminamųjų žolelinių išgėriau, nes nebesusitvarkau su savim iš to pergyvenimo dėl klecko. Ir viskas kaip tyčia likus dviems dienoms iki darbo pradžios... Nu negali man būt viskas ramu, gražu...

24. Sep 2012, 21:52

aciu

neri neri 24. Sep 2012, 21:10

na mums gal pigiau atsiėjo ,nors vieną daiktą ir matyt be reikalo pakeitėm ,manėm kad blokelis atgyveno ,gerai ,kad jis tik kelis litus kainuoja ,tai ne taip gaila 😀

24. Sep 2012, 20:06

neringa mums dar geriau buvo,nusipirkom telika o jis po savaites nebegaude gerai kanalu ir ka dvi antenos naujos plius kabelio stiprintuvai dar blokelis naujas ir nieko jokio pagerejimo,o pasirodo telikas su mazu broku vezem garantinis sutvarke va kaip buna kai nieko neismanai 😀 😀 😀

neri neri 24. Sep 2012, 19:26

labutis 😀o mes nuo pat ryto televizorių tvarkėm ,kol radom kas kaltas ,galvojom ,kad kambary antenai kas negerai ,o pasirodo lauke ,tai pirkom naują ,o kiek vargom kol nukėlėm 😀 dar ir nugarą surakino 😃

24. Sep 2012, 19:25

oi tu zuikeli panevezio, zinau daug daugiau nei manai 😀 aisku eilini karta linkiu tik laimes ir ilgai lauktos ramybes

24. Sep 2012, 19:12

visu pirma cia netavo reikalas o visu antra tu nz kas ir kaip.ir nebeburk.izeist nenorejau kaip ir tu manes

24. Sep 2012, 17:58

nenoriu taves izeist violeta bet zek nelik ant gatves 😀 ale vyrai keiciasi pas tave laaaaabai jau daznai 😀

24. Sep 2012, 15:06

:}

24. Sep 2012, 14:17

stai mano draugas:}gyvenam kartu pas ji nors uz nuoma nebereiks moket

24. Sep 2012, 14:14

saliut mergytes.Kas naujo?pas mane sviskas SUPER.Pabandysiu ikelti notraukyte savo meiles:}

20. Sep 2012, 18:57

O stai ir jubilijate dziaugiasi dovanomis 😀

20. Sep 2012, 18:54

Laba diena mamytes 🌷 Musu princese tai eina su noru, pasisokinedama, tik prasosi,kad aukletojai pasakyciau, kad ji mat darzely nemiegos, o tik pagules ir mamytes palauks 😀 tai kas ryt as aukletojai pasakau, aki pamirksedama, jau zino,kad Emilija tik ale pagules 😀 o kai reikia,tai gulasi ir pirma luzta 😃 Patenkinta, tfu tfu tfu kolkas mes sveikos, SVEIKIT sergatys 🌷🌷🌷 Pas mane sese sveciuose,tai kazkaip nera kada prie kompo prisesti, tetukas Vokietijoj stazuojasi, tai mes mamos namuose karaliaujam 😉 O cia Emilytes maziausios puseseres pirmasis gimtadienis, ir tortas, keptas musu Dalytes 😉

neri neri 20. Sep 2012, 15:48

oi Aura ,laikykitės 😉 aš tai sultis vynuogių spaudžiu ,dar buvom iki knygyno išlėkę ,nes Vaivai pratybų dar prisireikė 😀

20. Sep 2012, 13:32

Labukas, o mes namuose ☹ Virusas mus pasigavo ☹ Cia tas kur vaiksto... Martynelis triedzia, nieko nevalgo, visa nakti prasikankino. Pries tai nakti veme, net nepagalvojau, kad cia tas prakeiktas virusas prisikabino... O kas blogiausia ir man šakės, pykina, viduriuoju, Saulius dar šiek tiek tik laikosi. Gal išsikapstysim kaip nors...

neri neri 19. Sep 2012, 16:35

nežinau kaip pas jus ,bet mūsų kiemas jau plaukia nuo liūties

neri neri 19. Sep 2012, 14:00

labutis 😀 vadinasi mamos labiau nervinasi palikdamos mažylius ,o tėčiai ramesni 😉 mes vynuoges skynėm , o dabar pietus verdam 😀 Vaiva alkana grįš 😃 tėtis išvažiavo į parduotuvę ir tuo pačiu pro mokyklą prasuks ,o vakare į darbą eis ,turi daug perdirbtų valandų 😀

18. Sep 2012, 23:13

Na va, as jau rysyje, jau grizusi. Laikomes neblogai, sloga issigydem, i darzeli einam noriai, kol tete veda 😀 Cia tikriausiai pas mus Ausrines situacija 😀

neri neri 18. Sep 2012, 19:03

ką mamytės ? mes tai grybaut buvom ,bibliotekoj ,valgyt kol pasidarėm grįžę ir vakaras atėjo 😀 dar grybus verdu 😀

neri neri 16. Sep 2012, 15:18

sveikutės 😀 na šiandien jau galiu gyvent 😃 smarkiai buvo pagavę ,dvi dienas dariau tik tai ką būtinai reikėjo ,daugiau gydžiausi 😀 o šiandien jau ir pyragą iškepiau ,svečių turėjom 😀

1 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 1164