Panevėžio mamytės

04. Jan, 11:00

Na mamytes susibegam vel i buri :)

neri neri 13. Sep 2012, 14:15

labas 😀 dar prieš darbą pakeliausi Aura 😉 mane tai sloga baisi užpuolė ,nežinau nė iš kur 😃

13. Sep 2012, 11:00

Labas rytelis, sakau pasisveikinsiu kol turiu galimybe, nes siandien vakare islekiu i Londona savaitgaliui. Pirmadieni vel busiu cia 😀

12. Sep 2012, 22:08

Labukas, na, mes jau persikraustem ir tooookiam bardake dar negyvenau, oi oi ☹ Kol viskas atsistos i savo vietas, tai daug laiko reiks. O dar interneto neturiu kolkas, tai kur papuola, ten prisedu, taip kad nenustebkit, jei kuri laika neparasysiu 😀

neri neri 12. Sep 2012, 18:22

labutis 😀 mes grybaut buvom ,o paskui tik spėk suktis ,kol viską sutvarkai 😀 nes vyras po darbo ,tai grįžęs iš miško tiesiai į lovą 😃 vakar skalbiau , o paskui kol išlyginau ,dar Vaivai pamokoms reikia kompiuterio ,tai tenka dalintis 😀

12. Sep 2012, 18:02

Labas mamos, rugsejis, ir mamu nebera.... Visos uzsiemusios, as dar karts nuo karto uzeinu, ir dirbu, ir vaika i darziuka nuvedu pasiimu, ir jodineju kasdien 😛

11. Sep 2012, 16:36

Labas, jo savo vyru nesiskundžiu, tikrai visada padeda, prižiūri sūnelį, kai nedirba visada keliasi prie jo naktį.

neri neri 10. Sep 2012, 22:21

sveikutės 😀 o tai tau ,tik prasidėjo ruduo ,o jau pradėsit sirgti ,laikykitės visi ir nepasiduokit visokiems virusams 😉 šiandien daug darbų padariau ,aviečių uogienės išviriau ,burokėlių uždariau ,ir dar cukinijų mišrainės žiemai 😀 ryt ilsėsiuos 😃 nes būsim tik mudvi su Ieva 😀

10. Sep 2012, 21:31

Labukas, mes irgi su baisuminga sloga ☹ Nu gal neprisikabins kas rimciau ☹

10. Sep 2012, 18:29

Sveikos 🌷 Ligita,grazuoliukas Germandukas jau 😍 Manoji vis pakoso, ir nesuprsi nuo ko, diena namuose nieko, nu tik iseinam i lauka, arba kai miegam, tai kosom kaip reikiant 😕 Sarune, tai geras Tavo vyras, maniskis per 3 metus nakty prie vaiko buvo atsikeles, tikrai nepameluojant, gal 5 kartus 😀 Bet kad ji pas mus rami nuo gimimo, dabar turbut sunkiau nei su kudikiu buvo, kadangi miega savo kambary, tai nakty buna rekia ''mamyte ateik, as bijau!'' nueini, paglostai, uzmiega, vel i savo lova sliauzi 😃 Manoji siandiena darzely sake nemiegosiu, tik pagulesiu, as taip aukletojai ir pasakiau, dar aky pamerkia,kad Emilija tik pagules, sake kaip atsigule taip ir luzo pati pirma 😃 Klausiu Emytes, ar miegojo darzely, tai sake ''ne nemiegojau, tik ilgai gulejau'' 😃😃😃

10. Sep 2012, 09:36

mes visa savaitgali gydem sniurglyyyy... siandien jau vel ejom i darzeli, ziuresiu ar neatsinaujins.. palikau liudna, su asarom ☹ ☹

10. Sep 2012, 09:26

Juros vandenuku,bet turbut siandien vaistuku pirksim.

10. Sep 2012, 00:07

O kaip gydot sloga Sarune?

09. Sep 2012, 21:59

Labas vakariukas, mes slogyte turim..vyras keliasi kas valanda prie laurucio, as miegu kitam kambary,nes ryte per imu vaiko prieziura, kad tik greiciau pasveiktume.

neri neri 09. Sep 2012, 20:48

sveikutės 😀 mes kaime buvom ,bulves kasėm ,dar visokių gėrybių prisivežėm 😀 Jau koks nemažas šypsniukas Ligita 😉

09. Sep 2012, 12:53

sveikutes uzsukom pasirodyti

08. Sep 2012, 17:32

Labas,ten prastos fot,nes sakau buvo nustatymai perstatyti, dabar jau gerai fotgrafuojasi.
Grazios foto pas tave.

07. Sep 2012, 22:51

Labanakt ... 😀

07. Sep 2012, 22:50

😀

07. Sep 2012, 22:49

😀

07. Sep 2012, 22:49

😉

07. Sep 2012, 22:48

Sarune, man labai grazios, tikva nesupratau ko tokios neryskios.. As tai pati nifiga nesuprantu ant to fotiko kas ir kaip, man vyras kaip nustato, taip ir fotkinu 😃 Jis daugiau supranta, bet as daugiau kadru prigaudau, nesu as meniska, bet kartais koki kadriuka surezgu 😉

07. Sep 2012, 20:15

Na tikrai grybukas didelis 😀

Sakai profesionalų 😃 tai, kad aš tik megėja, truputį prie meno. O fotosesijas gali pamatyt FB, juk jau turiu tave drauguose. Ten tokios nekokios jos, nes fotike kažkas buvo nustatyta ne taip ir prastesnės kokybės foto gavosi ☹ dabar jau supratom su vyru kur bėda ir atstatėm viską, fotografavau draugę, tai gerai gavosi, bet neleido jos foto į FB dėt.

neri neri 07. Sep 2012, 15:45

Renata, nelabai ir mes tų didelių ,bet šitas toks kietas ,sveikut sveikutėlis ir Ievai labai reikėjo 😃 buvo ir dar vienas ,bet ano jau neėmėm

07. Sep 2012, 15:21

Neringa oho koks grybukas 😃 Bet as tokiu valgymui jau nerenku, nebent pasifotkinimui, nes man jie perauge ir atrodo nebeskanus 😕 Sarune, saunuole Tu, parodyk ir mums savo fotosesijas, gi bais idomu pamatyt, mazu mes busimi klientai 😉 mazu kada prireiks profesionalo paslauku 😉

07. Sep 2012, 13:19

Labas, ačiū Aura.Gamtą aš fotografavau kelis metus, dar net gi beveik visos foto, kurias parodžiau buvo fotografuotos su paprastu fotoaparatu, dabar jau kai pabandžiau fotografuoti žmones, augalai pasidarė nebe įdomūs 😃 savaitgalį laukia 2 fotosesijos, labai jų laukiu.Tikiuosi pavyks jos man.

neri neri 07. Sep 2012, 11:19

labas rytas 😀 gal bus viskas gerai Renata 😉 mes šiandien vėl vienos namie su Ieva ,Vaiva grįš tik 15 val ., tėtis dirba 😀

07. Sep 2012, 10:47

Sveikutes, as saviske siandiena darzelyje susigraudinusia palikau, net nzn kodel, labai tikiuosi, kad eiti i darzeli noras manajai nepraeis.....

07. Sep 2012, 10:47

sveikutes mergaites`kaip laikotes

06. Sep 2012, 19:47

Super nuotraukytes Sarune! 😀 Ir matosi tobulejimas sulyg kiekviena nuotrauka 😉 Grazu grazu grazu. Tau matau gamta patinka fotkint. Man irgi. Bet man kazkodel prioritetas zmones, vaikai 😀

06. Sep 2012, 19:24

Aciu. O mano vaikinukas siandien dietos laikosi, siaip daug valgo, o siandien kazko tai ne.

1 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 1164