Panevėžio mamytės

04. Jan, 11:00

Na mamytes susibegam vel i buri :)

neri neri 31. Oct 2012, 19:14

tai Renata tavo vyras jau dirba ? šiandien per žinias matėm 😉

neri neri 31. Oct 2012, 15:14

labas 😉 ką veikinėjat ? mes buvom mieste ,apsipirkom,dar į Šilaičius nuvažiavom ,ryt vyras dirbs ,tai šiandien uždegėm žvakeles 😀 dabar valgyt gaminu ,vaikai alkani laukia 😃 ir vyrui įsidėt reiks 😀

neri neri 30. Oct 2012, 19:10

sveikutės 😀 tai gerai kad ee nepasitvirtino 😉 mes po miestą davėmės ,ratus pirkom mašinai naujus ,taip dar reikalų visokių buvo ,net atsibodo šiandien ,merginos vienos namie buvo ,o vakare dar buvom pas pusseserę kopūstų parsivežt 😀

30. Oct 2012, 18:50

sveikos mamytes jei ka domina galiu tiesiai is fabriko uzsakyti ivairiu maisto papildu lb pigiai,tokiu kaip aloe vera, moliugu seklo ekstrakto, zaliosios arbatos ekstrakto,acai berry,raspberry ketone, obuoliu sidro kapsules, ananaso ekstraktas,african mango intense,maqui berry,capsicum chilli ir daug kitu jai ka domina rasykit i el pasta gretarudaviciute@yahoo.com

30. Oct 2012, 15:04

Sveikos gyvos mes ir pasikurenam ir gyvenam...Pristatėm pažymą į darželį, bendysiu po visų šventųjų vesti Emiliją visai dienai. Nes jau nuo proto gali atitrūkti, kaip jai veiklos reikia. O man vienai su jom dviem kariauti gan sudėtinga.....

30. Oct 2012, 14:01

Labuka, mes tfu tfu tfu, sveiki,dirbam,krutam, judam. 😉

27. Oct 2012, 14:58

31-aiji pasendinau saviski 😃

27. Oct 2012, 14:57

Labas, labas, malonu,kad mane vis prisimenat 😉 Musu fronte viskas kaip ir gerai, tetukui EE nepasitvirtino, ir aciu Dievului, nors pripaise visa puokste ligu, bet tos iveikiamos 😉 Mes vakar darbe graziai tetuko gimtadieni paminejom, visas kolektyvas pasveikinom direktoriu 😀 mat atsvente maniskis 32-aji jau 😀

neri neri 26. Oct 2012, 21:45

sveikutės 😀 tik neįsisirkit Aušra 😀 mes tai visokiais reikaliukais užsiėmę buvom ,ryt jei oras geras lėksim į kaimą ,reik į kapines dar užsukti ,nes nenuvažiuosim per vėlines ,vyras dirbs ,šiaip gerai ,kad Vaivai atostogos ,atsipūsim 😀 o kur mūsų Renata ??? kas jų fronte geresnio ???

neri neri 25. Oct 2012, 09:33

labas rytas 😉 va gal kas susigundys ,spalio 27 d. 18 val. prie Naujamiesčio girininkijos ,, ugnies misterija '' bus sudegintos šiaudinės skulptūros 😀

24. Oct 2012, 18:57

Aha, mazieji labai panasus 😀 O maniskis tos kokakolos kaip apsestas buvo, kas dien, kitaip jau nebeatsigerdavo normaliai, o ligoninej,kaip pats sako susidraugavo su vandeniu 😃 t.y. pradejo gerti vandeni 😃

24. Oct 2012, 17:21

abu mazieji

24. Oct 2012, 17:20

stai musu maziukas

neri neri 24. Oct 2012, 14:43

sveikutės 😀 mes laukiam Vaivos ir aš lėksiu į susirinkimą 😀 Va va ,matyt kokakola taip pat prisidėjo prie tos opos 😉

23. Oct 2012, 22:18

Neringa, na jei pati pradzia erkinio, tai kraujas nerodo, parodo po savaites ar keliu, todel ryt vel darys kraujo tyr..tada gal jau matys..... Maniskis megejas tu skanumynu, ir kokakolos didelis gerbejas 😃

neri neri 23. Oct 2012, 22:02

na ir prirado ligų Renata ,o kad tiria jie kažkaip keistai ,nes va šiandien buvo proga tai pasidomėjau ,sakė tam vyriškiui kur sakiau ,kraujo tyrimas parodė ee , sunku bus tavo vyrui prie tokio troškinto maisto taikytis ,jis gi kaip suprantu mėgėjas visokių skanumynų pavalgyti ( keptų ,rūkytų ir kitokių ) Mano mama tai sėmenų nuovirą gerdavo ,ji turėjo opą ,tai padėdavo ,bet iki šiol negali jokių rūkytų valgyt ,keptą valgo ,bet nepiktnaudžiauja .

23. Oct 2012, 19:06

Labas, labas, oj aciu merginos,kad teiraujates, kai viena namuose, tai ir sukuose kaip bite darbininke, dirbti pradejau, Emyte nuvesti, parvesti is darziuko, Tetuka ligoninej aplankyti, o darbo reikalais per diena mieste jauciu kokius 50km., jei ne daugiau, prasuku.... Taivat, tetukui musu jau geriau, erkinio encefalito nepatvirtino, bet kolkas dar ir nepaneige, tiria jie ten neaisq kaip,kad tiek laiko reikia laukti, o siaip tai letinispl.uzdegimas, bronchitas ir dar skrandzio opa rado, vat ☹ Dabar pirksim garu puoda, ir pradesim sveikai maitintis 😀 Uj kaip faina bus man dietos laikytis, kai tetukas taippat tures laykitis, nes udraude kiauliena, rukyta, kepta, riebu maista ir t.t. Va kokios pas mane naujienos... LIGITA, sveikinimai Tavo mazyliui, gi ikelk foto 😉

neri neri 23. Oct 2012, 15:11

na ką mamytės veikia 😉 aš iš ryto tingėjau 😃 o dabar tenka visus darbus nudirbt ko nepadariau tingėdama 😃 valgyt verdu ,nes ryt vyrui į darbą ,o man reiks į susirinkimą klasės 😀 Kažin kokios naujienos Renatos fronte ???

22. Oct 2012, 22:21

Labukas labukas. Ir man ryt saudymo iskaita 😀 O siaip gyvenam tik oras va brrrrr koks nemalonus ☹

22. Oct 2012, 16:33

ACIU NERINGA IR AUSRA 😀 TIKRAI SPARCIAI ARTEJAM PRIE PUSMETUKO 😉

neri neri 22. Oct 2012, 14:51

o kas mamai Aušra ?

neri neri 22. Oct 2012, 12:25

sveikutės 😀 mes su Ieva vienos kol kas ,mūsų tėtis šaudo 😃 įskaita tokia ,sesė aišku mokykloj ir grįš vėlai ,7 pamokos . Laukiam iš Renatos žinių ,geriau gerų 😉 Ligita sveikinam sparčiai artėjant prie pusmetuko 🌷

22. Oct 2012, 11:48

sveikutes RENATA stiprybes jums lauksime geru ziniu,o mano mazius, kad auga atrodo katik rasiau kad jau 3menesiukai o va jau sendien mums 4menesiukai,sveiki augam ir laaabai jau stiprus 😀

21. Oct 2012, 21:46

Labas mamules, kaip gi laikotes?

21. Oct 2012, 16:32

Sveikos mamytės, prašau pagalbos vardan kilnaus tikslo. Visas mamytes turinčias ikimokyklinukus vaikučius prašau užpildyti šią anketą: www.manoapklausa.lt/apklausa/385524855/ Iš anksto dėkoju😀

neri neri 20. Oct 2012, 10:22

labas rytas 😀 tai gal dar iš vis nepasitvirtins ,gal tik ligos neranda ,su mūsų medicina gi būna ☹

19. Oct 2012, 21:16

Neringa jam 10 dienu temp.laikesi, is pradziu itare virusa, gere antibiotikus, sugere, nenukrito temp., jautesi blogai, vel pas gydyt.nuejo, pagulde i infekcine ☹ iki pirmad.zinomis kas jam, itaria lyg ir Erkini enc., lyg ir letini plauciu uzdegima, bet negali nei to nei to 100% patvirtinti, jei iki pirmad. nepasitvirtins,kad tai plauciu uzd., tada darys stuburo punkcija, ims is stuburo skysti,tirs, tada tikrai matys ar Erkinis enc., ar ne. Kas keisciausia,kad kalbejom su tais kurie kartu su juo guli,jiems iskarto kraujas parode,kad kalta erke, arba ee arba laimo liga, o maniskiui kraujas nerodo, rodo tik kad uzdegimas kazkur..........

neri neri 19. Oct 2012, 20:55

oras tai tikrai pasakiškas ,aš šiandien namus apsitvarkiau ,valgyt pridariau ,o ryt poilsiausim ,vyras dirbs 😀 tai bus mūsų diena 😃 Renata ,na jei pasitvirtins diagnozė ,teks susigyventi su liga ir viskas bus gerai 😉 o tai tavo vyras pasijuto ne kaip ,jei jau iki tyrimų daėjot ? Ievutės krikšto mamos švogeris serga ,būna jam tokie paūmėjimai ,bet praeina ir vėl viskas gerai ,jam tai net į naudą išėjo ta liga ,nes jis buvo išgeriantis ir tokio bjauraus būdo ,o dabar nebegeria .

19. Oct 2012, 19:45

Labuka mamos, as su nekokios zinom, bet turbut jau daugelis is FB zinot, serga musu tetukas, itaria erkini encefalita, bet dar ne 100% aisq bus tik pirmad. Emyte nuvedziau pas gydytoja, tai nieko rimto, siaip pakoso, eiti i darzeli galim. Dalyte, siandiena +21 lauke rode 😉 smagu nerealiai.

18. Oct 2012, 13:46

Tai, Aušra, Naglis taip ir sakė, ateis bobų vasara...Sušils net iki 15 ir daugiau...

1 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 1164