Panevėžio mamytės

04. Jan, 11:00

Na mamytes susibegam vel i buri :)

06. Sep 2012, 00:04

😀

06. Sep 2012, 00:04

Sarune, neikele, o tikrai idomu butu paziuret tavo foto. Va keletas maniskiu 😀

05. Sep 2012, 22:53

😀

05. Sep 2012, 22:52

Stai cia mano senesnes foto, daugiau gal ikelsiu I savo paskira,jeigu norit...

05. Sep 2012, 21:32

Aj niekai cia.... Bet vistiek labai aciu 😉

05. Sep 2012, 21:26

Grazu 😀

05. Sep 2012, 19:32

😀

05. Sep 2012, 19:31

😀

05. Sep 2012, 19:29

😀

05. Sep 2012, 19:28

va, kai netingejau savo griozdo i miska temptis 😃

05. Sep 2012, 19:26

Sveikos, na manajai kolkas ir puikeliaisiai darziuke sekasi 😃 Teinam pasiimti, o ji jau sakosi, kad ryt vel eis 😃 As ir megstu pafotografuoti Sharune, bet pas mus yra taip, vyrui reikia geros technikos, jis ja sau gali leisti, bet neturi laiko fotografavimui, tai as karts nuo karto pasiciumpu ir pafotkinu kokius vabaliukus ar gelytes, ar savo dukriuka 😀 Bet grynai tik sau 😀

05. Sep 2012, 19:12

Na bet jeigu sulauki tokiu pasiulymu fotografuoti,tai jau isivaisduoju,kad tai darai gerai 😀

05. Sep 2012, 17:26

Siandien Martynelis liko miegooooooti darziuke ir puikiai sekesi, ot ! 😃

neri neri 05. Sep 2012, 17:24

Šeštokė , šiaip patinka ir mokosi gerai 😀 per vasarą atsibodo su sese kariauti 😃 nupirkom pratybas ,dar reik žodynų ,bet vieną pasiskolinsim ,o kitą ko gero teks pirkti 😀

05. Sep 2012, 17:23

Oi ne ne, man toli iki fotografes, tai nedristu 😀 Fotografuoju savo ir aplinkiniu malonumui: vaika, artimuosius, draugus, gamta, ka sugalvoju, kas papraso. Tiesa, pasiulymu sulaukiau jau ne vieno, netgi vestuves pafotografuoti, bet neturiu tam reikiamos technikos, o megstu daryt gerai 😃 Jei jau negerai, tai visai tada geriau nieko, ir atsisakiau 😀 Gal kada... kai i pensija is kriminalines iseisiu 😃

05. Sep 2012, 15:56

Mokslai moksleliai. Kelintoke Vaiva? Patinka jai mokykloje?

neri neri 05. Sep 2012, 14:14

labutis 😀 mes laukiam Vaivos iš mokyklos ir važiuosim į knygyną ,kalną pratybų reik nupirkti ,pietūs jau garuoja 😀

05. Sep 2012, 13:02

Be to as paprasta darbuotoja,rysininke,tai manes is vis daug kas nezino😃 o tu gal koki fotografavimo versla turi? Ka fotografuoji?

04. Sep 2012, 23:05

Vat del to mes ir nepazistamos 😀 Fotografija man irgi labai patinka 😀 As pradzioj dirbau su Nikonu, dabar turiu Canona pabandymui ir is tikro net nezinau prie kurio noreciau pasilikt 😀 Neringut, tas tikra tiesa, visiska makalyne dabar policijoje. Gerai kad nors kriminalineje liko tas pasiskirstymas, tai dirbam su "savom" bylom 😀 Jooooooooo, aisku kai pradesiu dirbt, maziau laiko bus sedet prie interio. O dar reik melstis, kad turetume kur sedet, nes kolkas internetas musu name nepasiekiamas, jei praeisim siokius tokius kryziaus kelius ir leis pasistatyti siuntimo stotele, tada tikiuosi busiu internetuota ir as 😀

neri neri 04. Sep 2012, 22:48

tai kad dabar rajonas nuo miesto niekuom nesiskiria ,miestas į rajoną į iškvietimus važiuoja ,sumaišė viską totaliai 😃 tai jau greit Aura ir tavęs neliks ,pasirodysi kaip jaunas mėnulis , o Sauliukas lai pasistengia ,mes pasiilgsim tavo Aura žvilgsnio į pasaulį 😉

04. Sep 2012, 22:08

Malonu susipazint Aura, taip as dirbu mieste. Nuo siu metu balandzio menesio turiu pentax fotoaparata jau toki profesionalu, dar mokausi su juo dirbt, labai noriu uzsiimti fotosesijom, jos mane veza. O fotografija domiuosi jau labai senai,tik dabar rimciau I tai ziuret pradejau.

04. Sep 2012, 21:57

O Aura tai esu as 😀 Man po menesiuko 33, auginu Martyneli, kuriam 2 metai ir tuoj bus menuo. Tai as ir dirbu policijoje. Irgi nepazistu jokios Sarunes. Tikriausiai del to, kad dirbu rajone, o Sarune tikriausiai mieste. Na ka mergiotes, o as siandien susitvarkiau prasyma ir griztu i darba nuo rugsejo 27 😀 Musu kraustymasis vyksta pilnu tempu, kita savaite jau turetume gyventi naujuose namuose 😉 Blem, dar Saulius sumane mano fototechnika visa atnaujint, nes labai noriu naujo objektyvo apie kuri senai svajoju, rado pirkeja, tai itariu liksiu kazkiek laiko be fotiko, o man cia mirtis ☹ Guodzia tik tai, kad tobulesiu ir turesiu to ko noriu. O su kuo Sarune tu fotografuoji? Senai domiesi fotografija?

04. Sep 2012, 21:08

Na ne,nepazistu jokios Auros...

neri neri 04. Sep 2012, 21:07

sveikutės 😀 mes tai kol geri orai ūkį savo tvarkomės ,beveik kambary nebuvom ,tik pietus paruošėm ,nes gi Vaiva iš mokyklos alkana grįžo 😀 Šarūne ,tai gal jūs su Aura pažįstamos ,kolegės kaip nekaip 😉

04. Sep 2012, 19:17

Sveikutes 🌷 Na man savo mergaite kazkaip ne itin sunkiai sekesi pripratinti, pradzioj po pora val., paskui ilgiau, paskui visa diena, paskui kaip zinot visai nelankem, dabar vel lankom, eina jau visa diena, ryte sake nenori miegoti darzely, kai privaziavom darzeli, sake,kad jau ir nebenori visai.. Kai atejau pasiimti, vel nenori iseiti 😃 sako norinti,dar su vaikais i lauka eiti 😃 mat pasimiau iskart po vakarienes 😀 Tai va taipva....

03. Sep 2012, 23:22

Renata, malonu susipazint 😀

03. Sep 2012, 23:11

Juste, malonu susipazint. 😀 Dirbu policijoje, bet noriu darbo darzelyje su vaikais. O gyvenu tai projektuotoju gatvej.

03. Sep 2012, 23:03

o kur tu dirbi, ir kur gyveni? 😀 As juste man ir 25m. auginu dukryte Karolina 2m.1men.. RENATA MES EINAM I VYTURELI... su baseinu ta... o kaip tau sekesi savo Emilyyte pripratinti darzelyje???

03. Sep 2012, 22:52

Aciu, kad taip siltai priemet mane 😀 Mano vardas Sarune, man 25 metai. Siais metais baigiau mokslus, dabar auginu suneli, kuriam ne uziilgo 8 men. Siaip gyvenime dirbu, bet dabar jau ieskau kito darbo, kuri noreciau dibt po dekreto. O siaip megstu fotografuot, dekupazinti. Cia norecis susirasti draugiu ne tik internetiniu 😀 tai tiek pirmai pradziai. 😀

03. Sep 2012, 21:58

Tai patikek Auryt, keikiausi ant viso kiemo bld!!! 😃 O as vakare buvau jodineti 😛 gimtad.proga is vyro gavau jodinejimo pamokas, kaip smagu, kaip faina, nors siandiena dar joti neteko 😃 tik mokiausi balna ir ta daigta ant snukio uzdeti, pamirsau kaip vadinasi 😃 Bet ir uzsesti leido, tik uzsesti, jausmas geras 😉 Musu Emilijai siandiena darzelis baisiausiai patiko, net eiti namo nenorejo, be pietu miego siandiena buvom, tai eidama namo sake, kad ryt nori likti miegoti 😃 idomu, ilgai jai cia taip patiks??? 😀 Justyt,o i kuri darziuka jus einat? Sharune, sveikute, pasakok apie save, as-Renata, auginu dukriuka, kuriai 3m.4men., jau didele, planuose netolimoj ateity ir brolis arba sese 😃

1 ... 40 41 42 43 44 45 46 ... 1164