Pašnekesiai prie kavos ar arbatos puodelio

14. Oct, 08:11

laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))

04. Aug 2014, 12:12 dafilka

sveika 😀

04. Aug 2014, 11:59

sveikutes 😉

04. Aug 2014, 11:10

Vakar vakare draugei jau reikejo prisistatyt i ligonine gimdyma vaistais skatinti 😀 mergyte nenori niekaip lysti lauk 😀 oj kaip laukiu kol vyras paskambins ir pasakys vaziuojam lankyt 😀

04. Aug 2014, 11:02

Mazius darzoviu su kokia mesyte koses gauna apie 13val.paskui apie 18 vaisines tyreles ir visai pries miega gauna labos nakties grudu kosyte.po maitinimu ir I tarpus gauna mp.zinoma pries ir po miegelio dar gauna mp.siaip jau noreciau tik palikti po ir pries miego.

04. Aug 2014, 10:52

As 3 menesius, nes nugara paskui pradejau gydytis, tai sake vaistai i piena pateks, vaikas bus apspanges, is pradziu vakarais misinuka duodavau, paskui jau ir diena ir ryte 😀 o paskui jau nuo 4 menesio kosytes prasidejo, nes kai jis pas mus nemazas buvo, gydytoja sake jau pradet kosiu duot 😀

04. Aug 2014, 10:44 Deivukė

Kiek laiko ismaitynai? As galvoju uzbaigt maitinimus,bet kaip?

04. Aug 2014, 10:22

Labukas 😀 as jau po sporto 😀 geras dalykas pailseti nuo vaiku 😀 maniskiai ir kaime patenkinti, veiklos jiems ten pilna, visada turi ka veikt 😀

04. Aug 2014, 10:15 zivile g.-b.

Pirksi buteliuku ar pati uzsibrezei maitinti?

04. Aug 2014, 10:15

Laba ryta.o as su vaikais.vyrui sakiau noriu iseigines 😃 kol buvau lietuvoje dupusdienius turejau laisvus tai kai I kauna su reikalais viena vaziavau ir kai vaziavau zvejoti 😀 gerai buvo 😀

03. Aug 2014, 17:03

Nezinau ar vyras ka sake, bet as ir jo klausiau kas cia dabar nutiko, kad abu vaikųs gali paimt tai tik pasake, kad jau gali 😃

03. Aug 2014, 17:01 Deivukė

Dziaukites viens kitu 😃

03. Aug 2014, 17:00 Deivukė

O kaip cia buvo kad abu vaikus paeme? Vyras skvala pakele?

03. Aug 2014, 15:47

Oj mes tai su vyru nezinom kas darosi 😃 nera vaiku, nera triuksmo, praktiskai nieko daryt nereikia, nu kuom ne pasaka 😃 ryte kazkaip labiausiai vaiku pasigedau, kai nieks neprikele 😃

03. Aug 2014, 15:45

Pabandyk sutrinti ir ant veido uzsideti, rase dabar antaite, kad iis vaisiu kaukiu veidas atsigauna 😀

03. Aug 2014, 14:13

Maziukui nupirkau avokadu bet nevalgo.as irgi nemegstu.ka su juo padaryt? Gsl kokia veido kauke 😃 ?

03. Aug 2014, 13:05

Laba diena 😀 as jau nuo ryto darbuojuosi 😀 pasidariau biski cukinijos ziemai, dabar pomidorus darau zeleje 😀 vyras jau negali sulaukt, kada gales paragauti 😃

03. Aug 2014, 13:04

Hei merginos,kur dingusios? Gal rimtai jau iskepet? Pas mus 22silumos tai per daug nesiskundziu,galetu dar vesiau buti 😀 o visai nepriestarauciau jai ir pasnigtu 😃

03. Aug 2014, 10:40

Laba ryta

02. Aug 2014, 20:14

KAime su dvasia nesisnekejau, tik padaviau vaiku vaistus, pasakiau po kiek duoti, Saulei gelezi reikia gert, nes hemoglobinas zemokas, tai dabar tris menesius gelezi rytais gers, speju jai tai nelabai patiks 😀

02. Aug 2014, 20:13

Labukas 😀 ir as prisistatau 😃 aciu Dievui, kad ta suni man kaimyne atgaivino, nuvesiu sokolado as jai bent jau uz tai 😀 vistiek vaziuosiu pas mama kita savaite, tai prie to pacio paduosiu ar paliksiu prie duru 😀 mes siandien buvom metinese vyro pusbrolio, paskui vaikus palikom kaime, parsivezem bele kiek cukiniju, tai jau turesiu darbo 😀 na bet ziema bus ka valgyt 😀 suo vakar kur ikando, tai siandien puliuoja pirstas bet bele viskas gerai, jau sese grizus namo, neskambino, tai matyt viskas gerai 😀 mano vyrui susuko nugara, jetus vaiksto visas kreivas 😀 ale siandien zinokit ivertinau savo vyra, kad geras jis vis tik 😀 varem darzoviu is darzo pasiimt, tai jis pats viska skyne ir rove, man tik i maisus sudet reikejo 😀 kai pagalvoji kitas sakytu skinkis ko tau reikia, o cia pats sunkiai juda, bet manes nekankina 😃

02. Aug 2014, 17:45

Na va,siandien su manim niekas nesneka

02. Aug 2014, 12:18

Sveikos.ar yra gyvu (neiskepusiu) 😀 ?
Vakar turejom sveciu tai rrrrrr net pikta.vyrui sakiau kad nenoriu jokiu sveciu.tai ne,atejo salia gyvenantys vyro draugas su seima.su ta moterim as nerandu bendros kalbos,jai kokiu 40m.kai pasakiau kad dar maitynu tai tokia nustebus DAR MAITYNI? BUTINAI REIK DUOT VAIKUI BUTELIUKA!!! Eik tu su tais savo patarimais... (cia ne jums 😃 ).pasakiau kad eisiu I sporto kluba tai pasake TAIP TAU REIKETU NES LABAI STORA ESI!

01. Aug 2014, 23:29 Deivukė

Kaip gaivino? Svarbu atgaivino nes kitaip dar ne tokio streso turetum 😀

01. Aug 2014, 20:28

Nu jau streso, kad apturejau as, seriau sunis ir vienas paspringo su mesos gabaliuku. Eme dusti, bandziau ziuret kur tas mesos gabalas, tai pirsta apkramte iki krauju. Begau pas kaimyne, nors ir sikna jinai, bet ji daugiau apie sunis ismano. Gaivino ji ta suni ir atgaivino. O man ir rankos ir kojos emedrebet. Ir svarbiausia suo seses is italijos parsivezus. Net apsiverkiau po visko

01. Aug 2014, 17:58

Tai va, kad pas mus cia daug mandru. Tik kazin kodel tie sportuojantys pamirsta, kad patys kazkada buvo apvalus. Nu aisku nevisi 😀

01. Aug 2014, 17:23

Neteko dar cia girdet kad kas juoktusi is manes.o ir klube stambus sportuoja irniekas nekreipia demesio.manyciau lietuvoje stambus zmones gedijasi eiti I sporto kluba nes 99% kad bus isjuokti

01. Aug 2014, 17:15

Manau uzsieny pas jus normalesni zmones nei pas mus, cia tik pas mus beveik visi megsta pazvengt is kitu 😀

01. Aug 2014, 16:42

Siaip aplinka laaaabai patiko.tik nejaukiai pasijutau-is lauko uzlipi laiptais tiesiai I sporto sales centra kur aplink treniruokliai ir visu atsukti veidai 😃 betkas gerai tai maciau tikrai stambesniu uz save,tad nebutu geda del svorio 😃

01. Aug 2014, 16:39

Na siandien buvau sporto klube viska susizynoti ir STOP.daroma sutartis o ji min 3men.rugpjuciui be problemu vyras su vaikais pabus o rugsejui spaliui nera kur maziuko palikt.vyras sake pasidomes salia kur kokiam krese (lopselyje) ar priema kelioms val.
siaip kaina 15€menesiui buni kiek nori valandu.plius vienkartinis administravimo mokestis 49€.jai nori trenerio su sudarytu planu plius apie 30-40€.jai nenori trenerio tai paprastas darbuotojas tau tepamokina kaip veikia treniruokliai ir kaip taisyklingai atlikt pratimus.sakau as tenoriu pilvui ir kojoms tai ar paprastas darbuotojas man pasakytu su kuriais treniruokliais mankstintis.sake parodytu.tai jauciu jai eisiu nereik tos programos,tik tegul parodo kurie treniruokliai kojoms ir pilvui ir ant ju dirbsiu 😃

01. Aug 2014, 09:28

Labas rytas 😀 kokie siandienos plnai? Pas mus apsiniauke, bet nesalta, planavau pasideginti kol busiu pas mama, bet nieko neiseina 😃 vakar lijo, siandien debesai saule uzstoja

1 2 3 4 5 6 7 ... 505