Namų šeimininkės (nusivylusios arba ne)

27. Jan, 12:13 laurora laurora

Sveikutes. Gal kartais jauciates vienisos, kol vyrai darbe, o vaikuciai miega? Gal kartais jauciates, kad tuoj tuoj isprotesit nuo vaiku bardako? Paplepekim apie tai, kaip sekasi buti namu seimininkemis...

05. Dec 2010, 19:23

gražu😀

08. May 2011, 10:13

tai taip vis protingesnė daros,ant tėčio paskui sakys dėde,kaip mama pasakojo aš mažytė kai buvau irgi retai tėtį matydavau tai sakydavau dėde 😃 maniškis kažkada irgi sakė eisiu su furom dirbt,nežinau ar jis tik erzino mane ar ką,nes žinojo,kad aš prieš,tai sakydavau jei išvažiuosi tai galėsi ir nebegrįžt,bet tada dar tik draugavom ir Ligitos net planuose nebuvo 😃

laurora laurora 07. May 2011, 21:54

ech, savaitele liko iki vyro grizimo, jei nepasikeis planai ir neprates dar ilgesniam laikui 😕 savaitgaliai tai man tokie ilgus buna... per tv nieko gero niekada nerodo savaitgaliais, o dar ir oras prastas. gal jau nuo rytojaus geresni orai bus, tai lauke stumdysimes

laurora laurora 07. May 2011, 21:52

praeita karta is pradziu nedrasi buvo. tik po kiek laiko priprato. kaip dabar bus, nezinau. dabar protingesne ir dar labiau pyksta, kai koks svetimas zmogus ja kalbina arba liecia

07. May 2011, 20:14

labas laurora as isivaizduoju kaip sunku kai nematai...☹ as jau savaite isvaziavus ir vyro nematau, tai kaip jau pasiilgau ☹(

03. May 2011, 11:39

tai tikrai nelinksma,o kaip Eiviltė,ar pripažįsta tėtį kai grįšta?

laurora laurora 02. May 2011, 22:11

sveikutes. man nelinksma 😕 suzinojau, kad vyrui pratese reisa dar 1 savaite, tad gris po 2 savaiciu ☹ taip pasiilgau as jo. taip liudna ir ilgu ☹

19. Apr 2011, 09:17

tai del to ir nesimiega 😀 visvien jis butu vis siluma sone guletu 😀 nieko islauksi ir viskas susitvarkys!

laurora laurora 18. Apr 2011, 22:44

jo. nera. dar gal 2-3 savaites nebus 😕

18. Apr 2011, 19:35

as isivaizduoju kaip tau blogai, mane tai siutina kai vakare atsigulu ir galvot pradedu. o vyras isvaziaves kad nepadeda uzmigt?

laurora laurora 18. Apr 2011, 17:20

nesumaisiau. tiesiog vakarais, kada jau guliu ir bunu laisvesne nuo dienos darbu, ima list mintys 😕

18. Apr 2011, 15:06

sveika, nuotaikeles pas mus puikios, augam ne valandom o minutem 😀) o tu gal kaip mazas vaikas sumaisei diena su naktim? 😀 pasistenk geriau apgalvoti diena visas problemas, pries nakti isgerk raminamos arbatos pagulek siltoj vonioj, atsipalaiduosi galbut bus geriau.

laurora laurora 16. Apr 2011, 01:01

sveikutes. kaip nuotaikeles? man tai kosmariskos naktys prasidejo ☹ ilgai negaliu uzmigt. diena viskas ok buna, bet nakti visokios mintys lenda (ta prasme, planai kaip ka daryt), apmastymai. be to nei is sio nei is to pasokstu is miegu. nesupranto, del ko cia taip viskas 😕

29. Mar 2011, 18:40

jau tikrai tokių darbdavių tai neduok dieve 😀 ir dar taip padarius nori pamatyt leliuką,visai neturi žmoniškumo aš nežinau,man gėda būtų į akis pažiūrėt taip padarius,o čia... nu nėra žodžių apie tokią bobšę

laurora laurora 28. Mar 2011, 23:26

kad dabar gal jokio skirtumo. visi darbdaviai suzvereje. pries 2,5 m, kai laukiausi (deja, nesekmingas nestumas), mano kolega (kaip ir virsininkas) mane visaip enge. specialiai is kasos paeme 50 lt ir liepe man juos grazint i kasa. po kiek laiko jis pelem apejo (prie jo koju pele kraujuojanti ir gaistanti atsivilko). tik po kurio laiko, kai prie musu priejo nescia moteris, jis pasake, kad jai nieko nereikia atsakyt, nes Dievas nubaus. kaip suprantu, Dievas ji nubaude, kad su manimi sitaip elgesi

28. Mar 2011, 19:07

Uzjauciu Justger del tokios darbdaves,zinot as pastebejau kad vyrai su nesciaja elgiasi maloniau ir supratingiau nei moteris,o mano manymu turetu moteris labiau moteri suprast,o cia va matot kaip yra,

28. Mar 2011, 10:48

oi ne nekviesiu 😀 as net nenoriu jos matyt ;]

28. Mar 2011, 10:34

izulumas neispasakytas..

laurora laurora 28. Mar 2011, 10:24

nekviesk. dar nuziures tokia bjauri bobse

27. Mar 2011, 22:55

o dabar ji man skambina ir isivaizduojat klausia kada gales i swecius leliuko atvaziuot aplankyt 😃D sakau as dar nepriimu sweciu, tai liepe pranest kada jau priimsiu 😃 as nemanau kad normalus zmogus taip elgtusi.

27. Mar 2011, 22:53

tai kam papasakodavau sakydavo nu vyras butu tai pateisinama dar, bet cia moteris savininke, siaubas. cia dar tik gelytes ka paasakojau ;] bet net nebenoriu prisimint to siaubo, tikiuosi i toki nebepakliusiu niekada darba ;]

laurora laurora 27. Mar 2011, 22:38

na, justegr, reikejo ja pelem apleist 😀 kaip sitaip nescia moteri nervuot. siaubas!!!

27. Mar 2011, 22:09

oho.. paskaicius nest siurpas per kuna nubego, kaip sitaip elgiasi zmones.. sakyciau net ne zmogus.. ir dar su nescia moterim..taikrai jai tinka visi blogiausi zodziai.. fuj, bjaurybe.. gerai kad istverei visa sita kosmara ir nepasidavei 😉 saunuole..

27. Mar 2011, 19:46

tai cia dar niekis, as kai pasakiau kad laukiuosi ji mane atleist norejo sakau jus negalit, ji buvo isitikinus kad gali, bet paaiskejo kad mano tiesa, tai ji man kerstavo, skaiciuodama alga minusavo 400 litu tipo as pavogiau is kasos, nebutu taip buve abydna jei tikrai buciau vogus, svarbiausia viskas bare gerai buvo gramas graman parduota bet 400 litu minusas, tai ji man dar grasino kad as leliuka panevezy moteru kaleime gimdysiu , as turejau visus pokalbius jos irasius jau norejau i teisma uz grasinimus paduot bet buvo paskutiniai menesiai nenorejau perdauk nervuotis, o jei buciau praradus maziu, taigi sau neatleisciau niekada.

27. Mar 2011, 14:35

nu jo tie darbdaviai tai katik paskutini centą nulupt,aš tai saviškio išprašiau,kad biški pakeltų,nes buvau apiforminta ant minimumo,tai gaunu 700,tai iš jų ir gyvenam,vyro atlyginimas paskolai išeina,bet jau tikrai justegr,ta tavo savininkė tai žiurkė,juk moteris turėtų suprast,bet tokių bjaurių būna,kad baisu

laurora laurora 27. Mar 2011, 10:11

as irgi apie tai galvoju, tik man ne del krizes mintys sukasi, o del vaiko. kai vyras isvaziuoja, o vaikas mazas, tai nezinau, kokiojistaigos reiketu dirbt, kad butu nepamaininis darbas. juk darzeliai ikipavakariu tik dirba, o jei darbas mano butu 12 val. kaip dabar madinga, tai kaip paimt is darzelio ir kas pabutu su juo 😕

27. Mar 2011, 09:55

as neisivaizduoju kaip reiks darba susirasti... na gal jau nebebus krizes po dvieju metu ;';]]

laurora laurora 26. Mar 2011, 23:19

o mamu su mazais vaikais isvis nenori priimt ☹

laurora laurora 26. Mar 2011, 23:19

visaip dabar tie darbdaviai suka uodegas, kad tik alga kuo mazesne moket reiketu 😕

26. Mar 2011, 20:44

o as kad ir dirbau tik 300 lt gaunu... nes ziurke savininke negalejo manes idarbint pilnu etatu ;/ tokia as pikta ant jos...

1 2 3 4 ... 6