Kova su kilogramais

06. Jul, 12:49

sveikutes:) gal atsiras mamyciu kurios kovoja su savo svoriu ir pasidalins savo kovojimo budais,isgyvenimais ir t.t...

roisabaiso8 roisabaiso8 23. May 2019, 06:29

Liekninančios tabletės - http://thermacuts.lv mano pazistama numete 10 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

20. Jan 2015, 10:00

Maisto netoleravimas yra labai dažnas reiškinys. Kas antras žmogus susiduria su šia problema, tačiau dažniausiai apie tai nesusimąsto. Apsunkimą po valgio, virškinimo sutrikimus teisina persivalgymu, galvos skausmą ar net migreną slopina vaistais, odos ligas šalina tepalais, o su nuolatiniu nuovargiu ir nutukimu tiesiog susitaiko. Žmonės šių problemų nesusieja su vartojamu maistu todėl, kad sveikatos sutrikimai pajaučiami ne iš karto. Jie gali pasireikšti net po 72 valandų! Tada kankina virškinimo sutrikimai, skrandžio ir žarnyno problemos, galvos skausmai, migrena, odos ligos, bendras nuovargis ir silpnumas, nekrinta svoris. Daugelio šių negalavimų priežastys dažnai lieka neišaiškintos. Dažniausiai gydomi tik ligos simptomai, o ne jų priežastys. Todėl gydymas trunka kelerius metus išbandant daug skirtingų gydymo metodų, vaistų, kurie dažnai sukelia ir neišvengiamą šalutinį, nepageidaujamą poveikį. Nepaisant daug atliekamų įvairių tyrimų, ligos priežastis taip ir lieka neaiški, o sveikatos problemos vis tiek kartojasi. Vokietijos mokslininkai sukūrė naują technologiją, padedančią nustatyti maisto produktus, kurių žmogaus organizmas netoleruoja, bet nėra jiems alergiškas. Tai lėtinė alergija, kitaip vadinama ImuPro maisto netoleravimo tyrimas.

16. Jan 2015, 16:54

Pritūpimai su štanga man geriausias būdas mesti svorį. Vyras turėjo kažką iš tokių http://www.hanteliai.lt/lt/stangos.html tai aš pasisavinau ir sėkmingai naudoju. Labai padeda kojoms ir sėdmenims 😀

25. Jan 2013, 13:22

Sveikutes ir sveikučiai 😀 džiugu, kad taip visi rūpinamės savo grožio, taip ir reikia, kai aš pagalvoju, kaip reiks savimi rūpintis po vaikučio tai oi oi..ir dabar jau laukiuosi ir mąstau kaip tik neprikirsti ir neišsipūsti 😀 o šiaip iš praktikos esu daug dietų išbandžius ir patyrus visokių, kas veikia kas ne, ir teko išbandyti tokį mitybos planą, kuri radau vienam internetiniam psl sveikaspatarimas.lt tai pakeičiau mitybos įpročius labai ilgam, ir dabar visai kitaip maitinuosi, atsikračiau nereikalingų kg, esu energingesnė, net vyras ir tas pamėgo naują maistą, atradom naujų skonių. Gaminti nelabai mokėjau tai ir to pramokau, dabar jaučiuosi pilnavertiškesne žmona ir būsima mama 😀 Tai tiesiog norėjau pasidalinti įgyta patirtimi, kuri davė naudos man, mano būsimai šeimai, ir net mama ir ta pakeitė savo mityba. O be ja, tiesa kiek skaičiau kitų straipsnius, kad pakeitus mityba pagerėja sveikata, man dingo migreninis galvos skausmas 😀 Geros dienos brangieji 😀 malonu čia užsukti ir laukti kol būsiu jau mama 😀

09. Nov 2012, 16:57

Linceslim dėkoju už puikų patarimą. Alavijo sultys puikiai padėjo ir man pačiai. Tiesa, dar pradėjau kreipti didesnį dėmesį į tai ką dedu į burną ir šiek tiek sportuoti. Rezultatu likau labai patenkinta.

18. Jun 2012, 10:07

birute 😃

14. Jun 2012, 12:50

Olenka Sveikint????

14. Jun 2012, 12:08

nu as kol kas jus paliksiu 😀 po kazkurio laiko vel pas jus grisiu 😀

14. Jun 2012, 12:04

Labai geras dalykas ne tik lieknėjimui👍

12. Jun 2012, 13:31

http://naturalios.lt/sveikata/lieknejimo-budas va tikslus puslapiukas, jei kam įdomu., 😀

12. Jun 2012, 13:30

Aš drąsiai galiu rekomenduoti savo pačios išbandytą svorio metimo programą. Pinigėliai nėra menki, bet atperka viską. Mano šeimos gydytoja, matydama, kad neatsikratau svorio, kuris nebuvo didelis, bet nekrito niekaip, parekomendavo išbandyt alavijo sultis, besiieškodama interente info kaip jos veikia, aptikau šį puslapį, http://naturalios.lt/sveikata/lieknejimo-budas
nebijojau ir pabandžiau. šiandien rekomenduoju ir kitoms. Sėkmės, mamytės lieknėjant. Nuo to tik laimingesnės ir gražesnės būsim. 😉

28. May 2012, 13:24

Sveikutės ir man po savaitgalio nieko gero,aišku gerai kad pliuso nėra👍😀

27. May 2012, 21:05

kaip skeais mesti kg?

25. May 2012, 20:27

O aš kiek skaičius ir domiuosi tuo alia sveiku maitinimusi,tai kaip tik jei pradedi daug ko atsisakyt tada kaip tik organizmas įjungia kaupimo rėžimą,reik valgyt visko ko nori tik mažai(nu bet kaip tai padaryt)😃o aš žinau vieną vyrą kuris darydavo šokus organizmui tai prisikimšdavo tai darydavo nevalgiadienius ir numetė apie 20 kg,bet man tai labai žiaurus būdas atrodo,ko tik žmonės neprisimasto😃 man savaitgalį šį irgi yra proga važiuojam į svečius,maistas kaip maistas,bet tikrai teks papijokaut😃😃😃

25. May 2012, 13:26

o as ledus valgiau sndn 😀

25. May 2012, 13:26

nesipikyte😀

blogietee blogietee 25. May 2012, 11:18

Mano vaikai ir vyras valgo viską, bet nereiškia, kad aš turiu kimšti picas tortus ir panašiai, savo tikslo reikia laikytis, ir nenuolaidžiauti progoms.. kaip sako, organizmas nesupranta kas darosi, tai vieną dieną gauna kažko skanaus kitą jau ne, tai jis pradeda kaupti rezervą, jei kitą dieną dar negautų kažko skanaus..

25. May 2012, 09:09

Rima ir pas mane tokia pat kose 😀 kartu su mazium pusryciavome 😀

blogietee blogietee 25. May 2012, 08:53

va ir dabar pusryčiams 5 grūdų košė 😉

blogietee blogietee 25. May 2012, 08:53

maitinames viskuo kaip įprasta tik be miltinių patiekalų ir be bulvių 😉

24. May 2012, 21:01

as sndn tok saltibarsciu be bulviu uzvalgiau ir viskas 😀

23. May 2012, 18:38

ne dar 😀 o gal bet dar nzn 😃

23. May 2012, 15:40

nu va kaip saunu 😃

23. May 2012, 14:53

tęsiam kovą toliau😃

23. May 2012, 12:26

labutes.nu kaip jums sekasi?grazinates dar?😀

22. May 2012, 15:31

o man kažko apetitas yra nerealus,o dar bėgiot negaliu,nes pjauna kosulys žiaurus

22. May 2012, 15:25

tikrai karstis nerealus ☹ galima numirti ☹

21. May 2012, 20:46

ir mes is lauko 😀

21. May 2012, 16:08

o as jau buvau is ryto lauke ☹ o eisime mes irgi veliaus us mazium 😀

21. May 2012, 13:56

taip karsta kad ir mano mazius valgyt nebenori ☹

1 2 3 4 ... 74