Kaip skauda gimdant

02. Mar, 10:11

bijau gymdyt ar skauda labai

26. Apr 2010, 20:50

labutis as ir gimdziau airijoje pries tris menesius. tau jai reikes duos tu zvakuciu recepta, nes man ir dave, tikrai padeda nuo skausmo, nes man sunkus gimdymas buvo, tai be ju buciau neapsejusi.

23. Apr 2010, 23:43

sveikos mamytes gal kuriai teko naudot po gimdymo zvakute nuo skausmo kaip jios vadinas nes pamirsau pavadinima man po cezario buvo sake nusipirkti tai as jas naudojau tikrai padejio o dabar zadu gimdyt airijoje ir ju noreciau pavadinima suzinot kad galetu man jas atsiust

22. Apr 2010, 12:59

Pritariu erkulei saremiukai tai tikrai ypač paskutiniai labai skausmingi,o paskui pats stumimas bentjau man vienas juokas buvo.Po to skausmo net ir geriau pasiarė o kai dar angelėlį į rankas davė tai išvis toks nuostabus jausmas neapsakoma 😀

21. Apr 2010, 09:35


agusia-kai pagimdysi tada galesi pasakyt ar skausminga ir taip baisu👍🌷😃

21. Apr 2010, 08:46

as su shanelle sutinku. Ypac tie paskutinieji saremiukai, tie paskutinieji centimetrai😃 o jau kai prasideda stumima, tas tikrasis gimdymas, vienas juokas...kaip ir zuvele26, sake kaip darant kaku ir viduriai uzkieteje😃😃 o finale viska atperkantis dziaugsmas tavo glebyje😀

21. Apr 2010, 00:31

Man asmeniskai saremiai buvo skausmingiausi,o kai stumimas prasidejio visas skausmas dingo 😀

20. Apr 2010, 22:19

reikia pasiklausti savo mamos ir giminaiciu kaip joms praejo gimdymai. Pvz. mano mama sake, kad skaudejo, bet taip ziauriai nebuvo, iskenciama. Tai ir as nusiteikiau normaliai, man skaudziausiai buvo paskutiniai stumimai, kai atrodo, kad darai didziuli kaku ir viduriai uzkieteje, o tau sako stumt 😀 tai bijojau stumti, kad neplystu kas nors 😀 viska atperka, kad laikai rankose leliuka savo 😉 sekmes laukiancioms gimdymu! 😉 kiekvienai yra skirtingai 😀

14. Apr 2010, 21:59

na jo kiekvienas gimdymas yra skirtingas ir ne pati mama nezino kaip bus ar greit ar reiks kentet,mano pirmas berniukas su saremiais gime per 4val,o antras su nuvazevimu i ligonine per 49min,saremiu beveik nejauciau nesupratau ar cia saremiai buvo ar ne.o kaip vaikutis iseina tai viskas ir labai greit uzsimirsta

14. Apr 2010, 12:20

dar viena apie skausmus😃 jausmas toks kad kaku lb nori, pagimdysi ir po dienos kitos pamirsi ka tas skausmas reiskia😀

15. Mar 2010, 09:24

man tai asmeniskai buvo tik saremiai skausmingi, bet kai leido stumt tada man jau gerai buvo, nebejutau skausmo.. aisku kai vaikuti nduoda, tai tada buna dar geriau 😀

14. Mar 2010, 18:52

pritariu tau dove 😀

14. Mar 2010, 17:44

as tai kaskaip nebijojau ir pagimdziau aisku buvo skaudu,bet skausmas praejo kai mazyle padave i rankas,nereikia klausiti kitu nuomones manau nes kiekvienai skirtingai viskas viksta

12. Mar 2010, 22:03

Man jau pasimirso😀

12. Mar 2010, 21:48

viskas gerai mergaite šeši , tiesiog nereiketu gazdinti besilaukianciuju 😉 juk gimdymas kiekvienai skausmingas skirtingai, va vienos kankinasi po dvidesimt valandu, o kitos per penkes minutes pagimdo masinoje (cia MK turim tokia mamyte 😀 )

12. Mar 2010, 20:48

nepykit mamytes.buvau be nuotaikos kai rasiau.bet siaip kiekviena patiria gimdyma skirtingai.svarbiausia nebijoti...as galvojau gimdant,kad viskas baiksis ir svarbiausia laikysiu mazyle rankose.tai ir buvo svarbiausia.tai tikras stebuklas....

12. Mar 2010, 20:30

Sutinku su volunge, nereikia savęs vargint kitų patyrimais 😀, esmė ta kad tą sekundę kai mažylis suriks 😉 bus pati džiaugsmingiausia akimirka, ir tai viską, visiškai viską atperka 😀, bus puiku, dabar galvok ką pasakysi vaikiukui -labas, sveikas ar kaip myli 😃

12. Mar 2010, 20:22

Is tikruju, kai laukiesi, ypac pirmo vaikelio, nera ko klausytis kitu istoriju 😃 Kai ateis laikas gimdyt, apie skausma nebus kada galvot, man atrodo 😀 Kiekvienas gimdymas yra individualus, kiekviena patyrus akusere ta pasakys. Vienoms vienaip, kitoms kitaip, bet nera nieko, ko negali istverti. O tarp saremiu visad buna siek tiek laiko pailseti, tai nera istisinis skausmas. Zodziu, viskas gerai ten bus, maziau tik nervinkis 😉

12. Mar 2010, 19:24

skauda zinoma,ir sio skausmo neina sulyginti su kitais paskaudejimais...bet tas skausmas greit pasimirsta 😀

12. Mar 2010, 19:23

man tai juokinga db kai pagalvoju, kad ten nuuuu taip norejosi verkti 😃 bet toks tas skausmas kad net verkti neiseina 😃

12. Mar 2010, 19:21

visos pagimdo,nei viena nenumire,vienom daugiau skauda,kitom maziau,vienos stipresnes,geriau skausma pakelia,kitos silpnos nuo maziausio skausmo alpsta😀

blogietee blogietee 12. Mar 2010, 19:14

mano sesuo pagimdė prieš savaitę, tai ji net nusistebėjo kaip prasidėjo gimdymas, sakė jei čia toks gimdymas, tai tada čia vienas juokas, jai labai viskas lengva buvo 😀

12. Mar 2010, 19:13

jau tikrai pasakymas tai biski ka as zinau .... dar ne is vienos gimdziusios nebuvau girdejus, kad kuri taip apibudintu gimdyma, o ir as visai nesijauciau taip... vat po tokiu pasakymu ir atsiranda baimes ir iskraipyti pasakojimai apie gimdyma. Besilaukiancioms --- maziau klausykit tokiu nesamoniu, nebus nieko ko negaletumet istverti 🌷

blogietee blogietee 12. Mar 2010, 19:09

na ir išsireiškimas, ne visi gimdymai skausmingi, tad nereikia kalbėti už visas gimdžiusias, vieni labai greiti ir skausmingi, kiti ilgi ir varginantys

12. Mar 2010, 19:03

jetau kaip baisiai palyginai - nebent kas gyva pjautu... geriau jau būčiau nepaskaičius, nes pačios ta diena dar tik laukia, bet tikrai tikiuos ked nesijausiu lyg gyva pjaunama...

12. Mar 2010, 16:36

labutis.tos kurios sako jok neskausmingas gimdymas,tai net nezinau...nepatikeciau.nes gimdymas yra zodziais neapsakomas.toki skausma patiri tik gimdant,nebent jus kas gyva pjautu....bet aisku kiekviena skirtingos nuomones.o gal nenorei teisybes sakyti....

11. Mar 2010, 21:37

Is manes tai visas akuserinis juokes, kai gydytoja pasake kad jau nebedaug liko laukti turi vaiko galvute isistatyti, tai sesk ant kamuolio, ir sedek, kol isitatys..tai as per visa palata pradejau rekti:"mano mazyte ateik pas mamyte greiciau" 😀 galvyte isistate ir kaklelis net ik12cm atsidare, bet beda tame kad pakausiuku, tai gydytojas nerizikavo, ir cezaris...tai labai nusivyliau, tiek laiko saremiai ir viska, o galu gale cezaris..gydytojas tai isvis sake buciau pagimdzius be jokiu plysimu ar nubrozdinimu...

11. Mar 2010, 21:32

visos pagimdo, ir pamirsta visus skausmus po minutes😀 kai pamato savo mazyli 😀 nebijokit to skausmo, nera jau jis toks ir baisus..man kai buvo pripasakoje kaip ten baisu..tai bijojau labai labai..zinoma saremiai uztruko 12 valandu, bet nebuvo tokios minutes kad jau neiskentesiu, paskui taip ir pagalvojau, tikejaus baisiau...

04. Mar 2010, 12:08

skausmas ira bet del savo angeliuko istversi,be to tas skausmas kiekvienai kitoks vienai mazesnis kitai didesnis buna,suzinosi pati😃

04. Mar 2010, 10:53

saremiukai nera pats maloniausias jausmas 😀 bet man kazkaip kai jau reikejo stumti neskaudedavo beveik 😀 arba bant pamirsdavau ta skausa 😀 netgi gyditoja sakydavau praleisk stumima , ir lauk saremiu 😃 o as vistiek stumdavau nes tada neskauda 😃 o siaip as visa gimdyma laukiausi tos minties kad nieko nera amzino, tuoj viskas praeis, o as net nebuvau pajutusi paruosiamuju saremiu, tai net neisivaizdavau kas per skausmas 😀 bet galiu pasakyti tikrai 100% kad kai leliukas jau guli ant krutines tas skausmas iskar pasimirsta 😀 nors tikrai netikejau kol pati nepagimdziau 😀 sekmes gimdime 😉 😘

04. Mar 2010, 10:25

ner tokio to skausmo

1 2 3 4 5 6