Kaip skauda gimdant

02. Mar, 10:11

bijau gymdyt ar skauda labai

30. May 2010, 11:25

Maziukui gimimas isvis yra stresas. Patenka y visai nepazystama pasauli.. Ir net gyditojai moterims kurios bijo gimdyt sako, kad maziukui daug baisiau nei joms... 😀

30. May 2010, 11:19

Man asmeniskai danties skausmas yra blogiau nei gimdymas 😀

Darytis aborta tik del to, kad bijai skausmo, sakyciau, yra savanaudiska. Gimdamas vaikelis irgi patiria tam tikra stresa. Bet paskui kokia euforia, kad ten ar skaudejo, ar neskaudejo, praktiskai ir neprisimeni.

30. May 2010, 10:16

bent jau man tai tikrai buvo skausminga,bet juk nevisom taip buna,pusesere tik atvazevo i ligonine ir pagimde😀

30. May 2010, 09:39

bluefox, jeigu taip bijai skausmu, gimdyk su epiduru...be to nestumo pradzioj visos gi bijo tos dienos, bent jau dauguma besilaukianciu pirmagimiu, bet po truputi ta baime dingsta ir i nestumo gala jos nebelieka, norisi tik kuo greiciau sulaukt tos akimirkos 😉

29. May 2010, 11:27

bluefox, nusiramink,juk matai vienom labiau skauda kitom maziau,nera ne vienos kuri neistvere.O tu rimtai pasidarytum aborta vien del to kad bijai gimdyti? Nepyk,bet skamba ziauriai☹

29. May 2010, 10:44

duokit kas nors man raminamu "'lipau sienom'',''alpau''...........verciau pasikart....

29. May 2010, 10:41

mane drauge taip prigasdino kad nebenoriu gimdyt bet niekas neleidzia darytis aborto 😥(((((((((( bijau ka daryt?

29. May 2010, 10:41

mane drauge taip prigasdino kad nebenoriu gimdyt bet niekas neleidzia darytis aborto 😥(((((((((( bijau ka daryt?

27. May 2010, 11:21

Svarbiausia neprisiskaityri istoriju, kaip ten viskas baisu. Kiekviena skirtingai pakanti skausmui. Is pradziu ir as bandziau skaityti gimdymo istorijas, paskui supratau, kam man to reikia. Kitos dar uzsimano filma paziureti apie gimdyma, tai, manau, tikrai neverta. Kol laukiesi, reikia tuo ir dziaugtis ir nusiteikti pozityviai. Visos pagimdo ir tu pagimdysi. As ir i gala nestumo taip isigalvodavau, kad net prakaitas ismusdavo 😀 o gavos viskas atvirksciai. Saremiai nebuvo tokie skausmingi, net nesupratau ar cia saremiai ar ne, bet vyras sako vaziuojam i ligonine bus aisku 😀 tik po vandenu nuleidimo saremiai pasidare skausmingi, bet palingavom kartu su vyru ir taip istveriau 😀 o gimdymo skausmo, dabar atrodo, net ir neprisimenu. Na, ko gero man pasiseke 😉

26. May 2010, 23:03

gimdziau be jokiu nuskausminamuju ir palyginus neskaudejo.Nera jau taip baisu

26. May 2010, 18:06

merginos negazdinkim tu kurios negimde dar.. kam tu bereikalingu baimiu .. as ir kol laukiausi tai neskaiciau nei vieno straipsnio ar nuomones apie gimdymus nes isivarai sau baime ir dar blogiau buna.. ir ka nuvaziavau sau saltu nervu gimdykla ir per nepilnai 4val pasigimdziau savo pirma angeliuka.. skausmas yra aisku bet ne toks kad reiketu rekti ant visos ligonines,zinoma kiekviena mes esame individuali asmenybe ir skausmas skirtingas,bet mes esam mamytes stiprios ir viska galime iskesti. sekmes busimoms mamytems kurios ruosiasi gimdyti! svarbiausia negalvokite apie tuos skausmus ir viskas bus ciki!

24. May 2010, 22:22

pas mane lygiai tokia pati situacija😀 pirmaji gimdziau su nuskausminimu,tai kita diena sakiau kad galeciau siandien dar karta pagimdyt.ovat pries savaitele gimdziau antraji.Tai norejau pagimdyt be nuskausminimo,saremiai buvo nerealiai skaudus,suaugus moteris,mamos saukiausi...😛
o pats gimdymas tai truko neilgai, bet maniau isprotesiu,rekiau ant visos ligonines,nors ir supratau kad nereiketu tam savo jegu eikvoti.bet uztat visas gimdymas truko tik 4.5 val,gal del to taip ir skaudejo...

24. May 2010, 15:17

Pirma vaikiuka gimdziau su nuskausminamaisiais,o antra-be ju.Tai galima sakyti,kad pirmo gimdymo kaip ir nejutau😀,o per antra teko pasikankinti.Zinau tokiu atveju,kad gimdyves pagimdo be jokiu nuskausminamuju,taip ir nepajutusios gimdymo skausmo.Cia jau kaip kam😀

24. May 2010, 14:25

Gimdziau pirma ir galvojau kad daugiau niekad negimdysiu,ziaurus saremiu skausmas.Bet po metu gimdziau vel😀Jau gimdziau su sypsena 😀 skaudejo taip pat,bet viskas buvo daug greiciau😀 o skausma pamirsti kai vaika prie krutines prideda😀

23. May 2010, 11:40

Bet vat visos istveret 😀 Reiskia tikrai nemirtina ane 😀 😀 Nestukes - nebijokim - istversim ir mes 😀 😀

21. May 2010, 23:02

as irgi vos is skausmo nealpau net asaros neberiedejo kaip ziauriai skaudejo☹

21. May 2010, 22:06

va dabar jau mamytes sako tiesa kaip ten yra, o pries tai tai visos kalbejo taip lyg i tuoleta ant rimto reikaliuko butu nueit. manau jog kiekvienas jei klausia turi teise zinoti kaip ten yra. mano mama irgi neskaudes sake. tai gerai kad buvau tam pasiruosusi

21. May 2010, 20:19

as ir wiena karta wemiau per saremius....pats gimdymas nera baisus,bet saremiai,tai skausmingi tikrai,is pradziu nieko dar,bet po to,tai jau "sienom lipau",galwojau,kad nebeiskesiu,prasiau,kad wiskas greiciau baiktusi,nes wiskas truko 11h

14. May 2010, 19:55

mamytes man atrodo,kad ta mamyte jau pagimde😀

14. May 2010, 19:54

O as nevemiau..tik tris kartus samone buvau praradus per saremiu skausmus..tiesiog zeme sliauziojau is skausmo..maniau kad mirsiu..

14. May 2010, 19:34

saremiai buvo skausmingi, bet nemirtini, ir pravemiau per saremius.o jei vemiama per saremius vadinasi lengvas gimdymas

14. May 2010, 19:33

Gimdyti nei kiek neskauda..jauti paprasciausia tempima ir tiek..o vat per saremius,tai raitaisi ant grindu..bent jau man taip buvo..o pats gimdymas,kai jau ant stalo pagulde, tai vienas juokas buvo..

12. May 2010, 21:50

skausminga skausminga dar ir kaip,bet del mazo stebukliuko verta pakenteti 😉ir visi skausmai nublanksta apkabinus leliu😉

11. May 2010, 18:11

Jei tik būsi drąsi ir gimdysi su nuskausminančiais vaistukais, tai vaikučio atėjimu mėgausiesi su šypsena , o ne klyksi iš skausmo.. tik neprisiklausyk klaidingų komentarų apie jų žalą vaikučiui ar pan. geriau paklausyk daktaro..

11. May 2010, 17:45

tikrai skausminga bet dabar tiek visokiu palengvinanciu gimdyma priemoniu kad nieko baisaus

01. May 2010, 11:32

kaip as sakau nori vaikiuku tai ir istveri viska

01. May 2010, 10:46

sveikos,as manau mamytes nereikia slepti nieko. visom buna skirtingai ir kas ruosiasi gimdyti tegul pasiruosia viskam. su pirmu leliuku naudojau nuskausminamuosius dave ligoninej. o su antru ne nezinojau kad jau reikia paciam pirkti bet spejau nusipirkt. tai tikrai nesigailiu. ir jie nekainuoja daug vos 90 litu. ir nereikia galvoti apie skausmus lauki kada akusere pasakys kad greit gimdysi ir gali pasiruosti svarbiam zingsniui. juk nebutina iskesti kancias kad pajustum ta dziaugsma paemus vaika.

01. May 2010, 10:05

simute, nu gerai, truputį skauda 😉

30. Apr 2010, 15:11

auxyte, negasdink busimu mamyciu 😉

30. Apr 2010, 15:09

na gimdymas nėra toooks malonumas, kaip leliuko darymas 😃 , bet ištverti galima. o jei rimtai, tai skauda.

1 2 3 4 5 6