Kaip skauda gimdant

02. Mar, 10:11

bijau gymdyt ar skauda labai

30. Jul 2010, 13:00

as kazkaip net neprisimenu, pradzioje net klausiau vyro, ar skaudejo man 😀, po kazkiek laiko pradejau prisiminti kaip ten kas 😀

30. Jul 2010, 12:54

nuskausmina bet jutau kaip siula trauke 😃 bet neskaudejo, tik kai ranka priliesdavo krupteledavau, labai jautri ta vieta buvo 😃

30. Jul 2010, 12:52

bet kai siuva nuskausmina.
aisku tas skausmas greitai pasimirsta, kai toks turtas ant ranku 😉

30. Jul 2010, 12:43

gimdziau be jokiu vaistu, ir taip pries galabuvo tikrai tikrai skausminga, bet kai padejo kudikeli ant krutines tie skausmai ta pacia sekunde dingo, liko tik neapsakoma palaima, nejutau nei kaip siuvo, nieko 😀

27. Jul 2010, 16:46

tos kurios negimdziusios, asmeninis patarimas, ne musu klausti, o kalbetis su jus priziurincia gydytoja, nes viska paaiskins kaip vyksta, kaip nusiteikti. jei kas bijo, gi galima i kursus nueiti. dauzniau bijom ko nezinom. o ir ligonineje padeda, yra gydytojai tam, ivairus nuskausminamieji ir t.t.

27. Jul 2010, 16:38

sutinku visiems skirtingai, gi kiekviena skirtingai pajauciam skausma. Man saremiai buvo visiskai neskausmingi (net nesupratau kad prasidejo 😀 ), gimdymas vyko taip sparciai, kad ir net nesusivokiau, nes vyras pasirasinejo poperius, o akusere tik spejo viska ruosti, darai ka sako ir tiek viskas vyksta savo eiga. aisku skauda, bet nera taip baisiai. tam ir gimdome ligonineje, kad reikiant pagalbos padetu tiek mums tiek tam angeliukui.

27. Jul 2010, 15:07

man nebuvo taip baisu ir skausminga tikrai gimdyziau ir antra leliuka o kai isgirsti vaikelio pirma verksma viska ka iskentei pamirsti

27. Jul 2010, 14:46

Kiekvienas zmogus iskencia skausma ivairiai. Gimdyti nera ko bijoti, skausmas toks koki tau dave, kad galetum iskesti, daugiau tikrai ebus. As pagimdziau du savo angeliukus, be nuskausminamuju.

27. Jul 2010, 14:32

o man visa nestuma nebuvo baimes, gal kazkiek ir kirbedavo, kaip gi bus ir panasiai, bet visa baime uzgozdavo mintys apie maziuke, vis bandziau isivaizduot musu pirma pasimatyma, kaip ji atrodys ir panasiai 😀 tikrai reikia maziau klausytis visu pasakojimu 😉

27. Jul 2010, 11:18

bluefox, as ir nezmoniskai bijojau gimdyt, ba prisiklausiau kaip durna tu visokiu "oi kaip skauda, vos nemiriau, nualpau net". bet kai pagimdziau, tai pasirodo ten nieko tokio jau baisaus ir nera. todel tu geriau maziau tu savo draugiu klausykis.

11. Jun 2010, 17:15

del baimes gimdyti abortas?????????? apsurdas.... tavo draugei subine tik isspardyt, net nervas sueme. kaip tip galima sneket? jetau kiekvienai skirtingai ir maziau klausyk, man nieko baisaus ten nebuvo, nezinau ko bijot reikia 😃

10. Jun 2010, 23:23

as taipogi labai greit pamirsau, gal, kad gimdymas nebuwo sunkus?skauda tikrai labai, bet visi nuskausminamieji yra, kai gimsta ta maza butybe, ir ja padeda ant mamytes krutines 😀

07. Jun 2010, 21:07

man antras gimdymas skausmingesnis buvo.kadangi su skatinanciais gimdziau,tai skaudejo kol kaklelis prasivere,bet kai pamatai savo leliu visi skausmai pasimirsta!

07. Jun 2010, 19:05

tikrai ne!!!praejo beveik metai ir jau pamirsau😃

07. Jun 2010, 18:53

gimdziau be jokiu nuskausminimu ir gana greit 😀 tikrai nebuvo tiek skausmo, kiek isivaizdavau 😀

30. May 2010, 13:32

na jau darzely vieta ir dabar uzsakyta mano maziukui dar kai pilvuke ji gyvena bet jau yra 😀
labai graziai sako tuos eilerascius, ir taip toki tie vaikiukai pasimete buna kiti drasus nu tik sypsena kelia ziurint i juos 😀 maziukai juk jie patys naturaliausi ir tikrai viska is visos sirdies daro 😀

30. May 2010, 11:58

jei eis i darzeli,giedra, tai nuo 3 metuku,kaikurie net ir anksciau per mamyciu sventes sako eilerascius ir daineles dainuoja,o is vaiko lupu tai begalo graziai skamba. va ir vel susigraudinau😀

30. May 2010, 11:53

Kaip miela 😀

30. May 2010, 11:53

mano mama dirbo kai buvo mamyciu svente pas sese mokykloj tai as eijau, prablioviau visa laika taip grazu 😀 galvoju kad po kokiu 6 ar 7 metu jau ir man galbut taip dainuos ir eilerascius deklamuos 😀

30. May 2010, 11:53

tai per mamyciu svente darzelyje pastoviai apsiasaroju,ir atrodo nera gi cia ko,bet va tokia jau esu😀

30. May 2010, 11:49

as per seses mokykline svente isgirdau kaip dainuoja vaikai daina mamai, ta kur mikutavicius su vaikais dainuoj, tai prastovejau visa laika su asarom akyse, o maziukas dar tik vidui 😀

30. May 2010, 11:47

as dar ir dabar apsiverkiu kai pamatau per tv gimdyma ar naujagimi😀 labai jau jautri pasidariau sita tema😀

30. May 2010, 11:46

as kazkada galvojau apie epidura, bet kai suzinojau vien ta fakta kad y stubura kateteri leidzia, tai fantazija atsoko, labai labai bijau adatu 😃

30. May 2010, 11:45

Uj kaip laukiu kol savo riduliuka galesiu jau rankose laikyt, priglaust 😀 dabar bendraujam tik per sienele, o kai pamatysiu jauciu apsiverksiu tikrai 😀

30. May 2010, 11:45

as pagimdziau tris vaikucius be jokiu nuskausminamuju,ir visai nesigailiu,tie epiduriniai gero neduoda,kartais baigiasi labai liudnai

30. May 2010, 11:42

bet juk po to gimdymo turesim savo vaikiukus kas per baimes kai pagalvoji 😀
o bluefox pasiulyciau planini CP kad jau nebesikankintu taip is tos baimes...

30. May 2010, 11:41

vat butent 😀 skausmas tai toks dalykas kuris ateina ir praeina... viskas zmogiska.. 😀

30. May 2010, 11:37

daznai moterys bijo ne pacio skausmo o tos nezinios kas ir kaip bus

30. May 2010, 11:37

as ispradziu nebijojau, po to bijojau labai, o dabar jau labai laukiu be baimes jokios, nes persunku man jau ta pilvuka nesioti 😀

30. May 2010, 11:34

nu as truputi isikisiu. zinai bluefox tokiu moteru kaip tu niekada nepateisinsiu ir tikraja to zzodzio prasme smerkiu tokias. nesi moteris jei kalbi apie abortus. cia tik mano nuomone. yra daug juk moteru kurios gali pasidaryt be jokio sazines grauzimo.ziauru. neturim teises nei viena atimt gyvybe SAVO vaikuciui. visos istvere istversim ir mes.
o as kaip tik pradzioj nebijojau visai gimdyt, o dabar kuo toliau tuo labiau pradedu bijot kai jau sparciai arteja ta diena. bet laukiu kada galesiu laikyt ant ranku savo mazyte..

1 2 3 4 5 6