Kaip skauda gimdant

02. Mar, 10:11

bijau gymdyt ar skauda labai

15. Nov 2010, 23:04

Zinoma, kad skauda. Ir bent man skaudejo taip, kad kai po visko siuvo - buvo vienas juokas. Bet... kai paimi ant ranku vaikuti... ech... gimdyciau ir gimdyciau 😃

15. Nov 2010, 22:57

sutinku, saremiai kosmaras 😀 o pats gimdymas bent jau man buvo rojus, nekirpo nesiuvo, tai nzn skauda ar neskauda 😉

15. Nov 2010, 13:21

as visa nestuma buvau su sopanciu dantimi, nes cia UK, tvarko tik po gimdymo ..kartais kai uzeidavo- nekas, puse nakties nemiegota, o i darba keltis reik ..
''kad tie saremiai- kosmaras, o gimdymas-pakenciamas, o va kai dukart kirpo-rekiau kad oj☹

24. Oct 2010, 13:28

O man danties skausmas baisiausias... Kai keliom savaitem po gimdymo praejus reikejo eit pas stomatologa ir tvarkyt danti kuri vaikutis "pasieme" tai verkiau net, ir sakiau kad geriau dar 10kartu pagimdysiu, nei dar kart tvarkysiu toki danti... 😀 o gimdymas nuvuvo is lengvuju, bet nebuvo ir toks kad zviegciau 😀

24. Oct 2010, 11:48

na bet skausmas skausmui nelygus as nepernesu ausies skausmo pvz man tai ziauru 😀

24. Oct 2010, 11:06

dar manau,kiekviena tą skausmą skirtingai jaučiame,vienos kantresnės,kitos ne

24. Oct 2010, 10:18

man skaudejo laaaaabai laaaaaaaaaaabai ☹((((((((( bet kai tikpamaciau vaikeli,viskas uzsimirso 😀

24. Oct 2010, 10:11

Nu pritariu giedrai....Pagimdziau greitai ir lengvai ,nei plysau nei kirpo,isstumiau lengvai ir tik malonuma pajutau poto ir palengvejima😀...Tai dabar aisku ,kad ateiti bus broliukas arba sesute😀

24. Oct 2010, 09:44

mano skausmas aidar buvo toks kaip buna uzkieteja viduriai ir pilva maudzia taip nemaloniai ir tiek. isstumiau isvis per viena karta ir tik toki palengvejima jauciau kai islindo jau vaikas bet skausmo jokio. tik nemalonu jausma toki ir tiek. skaudejo tik kai siuvo plysimus, bet net nejauciau kada plyso. mano gimdymas buvo toks lengvas kad as net nezinau kas yra baisus gimdymas 😀

24. Oct 2010, 09:38

GIEDRA,negali būti ,kad nejautei jokio skausmo,kad ir koks lengvas gimdymas,vistiek per patį gimdymą-stumimūs,jaučiamas skausmas.Ar tu jo nejutai?

24. Oct 2010, 09:23

ne velnio neskausminga gimdyti 😃 😃 as nejauciau skausmu 😃 😃

24. Oct 2010, 09:12

nelabai skaudejo 😀 bendroj sumoj gimdymas turko 7 val., bet tie tikrieji skasumeliai truko 3 val 😀 BEt vos gimus lelytei viskas pasimirso 😀

24. Oct 2010, 09:09

Skaudejo 😀 Gimdziau 13.5 valandos. Saremiai truko 10, o pats stumimas...3.5val... Bet pagimdziau. Ir be proto dziaugiuosi rezultatu, kuriam dabar jau beveik du menesiukai 😀

23. Oct 2010, 21:20

man skaudejo labai labai , praejo menesis po gimdymo, bet dar baisu pagalvoti, nupurto... bet kai gimsta leliukas taip palengveja, jokio skausmo nieko nebesijaucia, ir dar tas dziaugsmelis...na sunku papasakoti toki dalykeli 😀 apie antra gimdyma bijauir pagalvoti...bet po kazkiek metu gal ir teks 😀

28. Sep 2010, 16:33

Taip stebukliukas atperka viską,bet kalbant apie skausmą,tai nežinau kaip kam,svetimo skausmo nepamatuosi,bet man tai tikrai siaubingai skaudėjo net su epidūru,gal todėl kad su skatinamaisiais...nenorėčiau daugiau to patirti,bet teks,nes dar 1 vaikelio tikrai norėsiu😀

08. Sep 2010, 10:13

pats gymdymo procesas greitas ir ten nepajauti daug skausmo, skausmingesni saremiai, nors nuo vandenu nubegimo iki to kai laikiau dukrele vos 2val prabego. lb greitai pagimdziau. daktare pasake, kad kaip pirmam gymdymui tai viskas lb greitai

01. Sep 2010, 08:32

Na gimdyti skausminga, bet istverti verta vien tik ddel to koki rezultata pamatai, kai pagimdziau sau pasakiau ta pacia minute , kad nebegimdysiu. Jau praejo 5 savaites, dabar manau kitaip ,jau netgi ir antro noreciau.😃

25. Aug 2010, 23:01

na gimdziau pirma karta ir tikrai nebuvo taip baisu kaip kad buvau prisiklausiusi is kitu jau patyrusiu moteru😉gimdai ir pagimdai😃o ta akimirka kai vaikuti padeda ant krutines,atperka visus nemalonumus😃galetu bent jau man kartot ir kartot sitaip😃

24. Aug 2010, 13:34

gal ka nuraminsiu papasakjus kad gimdymai buna ir labai labai lengvi 😃 viso gimdziau 3,5 val. o to skausmo jau ant rytojaus net nepameni 😉

21. Aug 2010, 21:00

😀 niu, po gimdymo, ypac be nuskausminamuju, is karto paklausus visos nebenori staiga gimdyti. 😀

20. Aug 2010, 20:36

Pritariu, kad nėra ko bijoti, mes, moterys uz vyrus kartais stipresnes buname...o gimdymas - tai juk stebuklas, musu angeliuko atejimas i si pasauli, po ilgu 9 menesiu laukimo, manau, verta pakenteti 😀 as anksciau bijojau, bet dabar, kai liko savaitele mazdaug iki gimdymo, netveriu kailyje, kaip laukiu, kada galesiu savo suneli buciuoti, liesti, jausti kunu.... 😀 visoms sekmes 😀 😉

laurora laurora 14. Aug 2010, 18:42

man tai gimdymas su visais saremiais kaip sapnas buvo 😀 nors ir labai skaudejo,bet pagimdzius taip atsigavau,kad iskart sau pagalvojau:"galeciau dar 10 pagimdyt 😀

13. Aug 2010, 23:47

nu jau kas per tema 😃 visos pagimdo ir nemirsta, vienai skauda labiau, kitai maziau, bet tikrai verta, po visko jauties kaip uz milijona 😉 ir kad tik tokios problemos butu, juokas 😉

13. Aug 2010, 20:45

As gimdziau be nuskausminamuju.Saremiai skaudus,bet del mazo stebukliuko galima pakentet.Ypac kai pagimdzius padeda kudykeli ant pilvo visas skausmas uzsimirsta.

13. Aug 2010, 09:18

su pirmu gimdziau su nuskausminamasiais bet ziauriai gailejausi kas nusiskausminau. Kitus savo vaikucius 3gimdziau be nuskausminimo ir istvert galima viska nera ir istvert gali kiekviena

13. Aug 2010, 08:32

taip, saremiai tikrai buna skausmingi...bet ir tai kaip kam 😀 gimdziau be nuskausminimo ir taip gimdysiu antra. Skaiciau, kad kai mamai skauda, jos kraujyje gaminasi nuskausminamieji kurie patenka i kudikio organizma, su nuskausminimu to nera, todel vaikiukui taip daug blogiau...nezinau ar tai tiesa, taciau tas skausmas nera neistveriamas, ir dar kai zinai jog padedi savo mazyliui..zodziu as nuskausminimo nesidaryciau 😀

12. Aug 2010, 23:09

man skaudėjo, ir dar kaip...nuo to kamuolio atsistot net negalejau kai reikejo paspaust mygtuka, kuriuo akuseres iskvieciamos, o man jau stumimas buvo prasidejes...jokiu nuskausminimu negavau, tik skatinima, nes veikla retejo... bet antra irgi gimdyciau taip pat, be nuskausminimo, nes iskentet tikrai imanoma (moteris tam ir sukurta kad iskentetu, tokia fiziologija, hormonai ir t.t.) o ir paskutinio stumimo metu tokia palaima uzlieja net zodziais apsakyt negaliu, verkiau is laimes ir dziaugsmo. Merginos nebijokit juk ar bijosit ar ne gimdyti vistiek teks tai geriau pasiruoskit didziajam susitikimui su mazyliu, kaip su juo pasisveikinsit, kokius pirmus zodzius istarsit...beto kaip nusiteiksit toki gimdyma ir apturesit

30. Jul 2010, 13:47

As saremius kenciau visa para ko as tik nedariau 😀tik 6 ryte isvaziavau i ligonine po 10.25 pagimdziau ..liepe sokineti ant kamolio tai galvojiau kad isprotejo paskui pradejau stumti ir palengvedavo skausmai. iki saremiu nebijojiau gimdimo bet jiems prasidejius maniau mirsiu 😀tokio skausmo neimanoma apsakyti.bet verta vien tik del akimirkos kai pamatai kudikeli😀

30. Jul 2010, 13:04

Jo, tas laukimas tikrai zudantis - pritariu... man saremiai nuo pat pirmojo trulo 24 val, o su reguliariais prasikankinau visa nakti, tai tas stumimas buvo palaima 😃

30. Jul 2010, 13:01

man skausmingiausia buvo laukti (kol saremiai buvo) o po to irgi net nepamenu, ne tas jau man rupejo😃

1 2 3 4 5 6