Juoda krizė namie...

23. May, 12:27

Sunku nupasakoti, kas vyksta tarp mūsų su antra puse. Auginame metukų nuostabų sūnų. Tiksliau auginu jį viena, nes kad ir gyvenant po vienu stogu, sūnaus tėvas man tiesiog piktybiškai nepadeda:( sunku nupasakoti situacija, nesinori rasyti romanų, bet jau kokį pusę metų gyvenimas drauge nebemielas ir varginantis... amžina kova su vėjo malūnais. Nei geruoju nei bloguoju neprisiprašau pagalbos buityje, prie vaiko. Apie dėmesi sau, gera žodį nebekalbu. To nėra. Miegame atskiruose kambariuose. Visais civilizuotais būdais, dingus kantrybei ir nevisai, meginu šnekėtis, dėja rezultato nėra :( nes su manimi nekalba... Jis dirba, nesikeikia, nesimuša, naktimis būna namie, bet yra šaltas ir viskam abejingas... esu dudeleje nevilty, nebežinau ka daryti, kaip ''prisibelsti'' iki jo. Ne vieną syki sakiau: esi laisvas, jei nebenori, nebemylu-nelaikau... bet neišeina, o toliau savo abejingumu ir nepagarba mane žudo. Nors is žono atrodo idealus vyras. Kaip pasiliekame dviese vel abejingumo siena... Nežunau ką daryti. Esu pasimetus. Juk isiskirti lengviausia... tuo labiau mes nevedę. Bet jaučiu nežmonišką atsakomybę prieš sūnų, todėl kenčiu, bet kantrybė jo tinginystėms ir šaltumui baigia išsekti. Vis labiau nebenoriu susitaikyti su tokiu savo gyvenimu. Ką man patartumete, mano ašarų pakalnėje? ;(

28. May 2010, 12:50

kad nekalbus buvo zinojau, bet buvo pagarba, o su kiekviena diena patyriu jos vis maziau ☹ juk kazkokie neivardinti sunkumai neturetu but priezastis skaudint mane.... tuo labiau net nebuvo konkretaus konflikto

28. May 2010, 12:43

O gal tikrai-pagyventumet atskirai ir viskas iseitu i geraja puse? Ta prasme-jis permastytu vertybes....

28. May 2010, 12:40

Manau,Sigute,jam tik paciam blogiau nuo to,kad jis nekalbantis su tavimi. Bet argi taip ir anksciau buvo,kai dar draugavote? Negi tik dabar isryskejo,kad jo toks charakteris? Ar cia jam taip yra,kai gime vaikas?

28. May 2010, 12:27

man pinig atiduoda... bet nu ir kas... jam tada nereik sukt kiausiniu kas saldytuve ar sunui ant šiknos

28. May 2010, 12:26

sestad augucio gimtad... ruosiaus visa kita, ui koks sudas.... mama i vokiet isvaziavo padirbet, jos vyras petras i utena pas musu gimines vaziuoja, jauciu metu torta, sasla, vezima i bagazine ir maunu kartu. parasiau jam jog i utena vaziuosiu, tai jis klausia : o tai Augustino gimtad nesvesim?... besirdis jis...😥 tai sakau , juk tu net nesneki su manimi.. jis: jei nenoreciau gyvent, vakar daiktus buciau susirinkes... bet ar cia gyvenimas merginos???? juk ne...

28. May 2010, 12:21

maniskis irgi nemegejas sneketi nezinau ka jis galwoja planuoja..kad ir nesenai paklautas jo puskes na salia buwau ir as pareiske kad zada nuo kitu metu stoti i kolegija...sakau dar gerai kad nesuzinau tada kai jau eitu i ja registruotis..maniskis irgi kitu atzwilgiu kaip mano teta yra pasakius angelas...o atsiprasant ir ant keturiu raidziu parsiuncia..del pinigu kalbant iswis tyliu..buna kad duoda buna kad reikia sakyt duok pinigu reikia i parda nueiti nematai..wnzd....

28. May 2010, 12:20

Egle, mano sesuo po 13 metu isiskyre... ir su vyru taip ir nepakalbejo... nes nesugebejo jis prabilt. as saviskiui sakau vakar: juk tam ir esame seima kad palaikytumem vienas kita, kad ramstis butumem... kalbek! jis pasake: visa gyvenima nekalbejau ir dabar nekalbesiu.... ir pabuciuok tu jam i uzpakali 😥

28. May 2010, 12:10

virginija,pritariu tau,kad gali su zmogum gyventi visa gyvenima ir jo nepazinti.man mama pries gerus 7m sake.as taves dar nepazistu.

28. May 2010, 12:05

Labas mamytes! 😀 Istikruju-atleisti-yra dieviska. Paskaiciau Sigitos zodzius,kad jos vyras nenori su ja kalbetis,o juk cia pagrindine priezastis seimos krizeje-nesikalbejimas,nors Sigita nori kalbeti,bet vyras nesileidzia i kalbas. Atsiminiau savo pusseseres seima.Jo pasakojo,koks jos vyras uzdaras,matydavo,kad jam kazkas negerai,bet nesakydavo jai nieko,vaiksciodavo visas isitempes....Ir ji vis del to ismoke ji kalbetis su ja,prakalbedavo aiskindamiesi savo gyvenima per naktis.Ir dabar jie jau kartu nemazai metu,kaip sakoma-apsislifavo.Tai tas kampu slifavimas seimoje kartais trunka daug metu,kartais visai trumpai,bet svarbiausia,kad pavyktu.Mno sesuo turejo toki vyra,tylinti,bala zino ka galvojanti,depresiska,ji visaip ji judindavo,linksmindavo,kalbindavo......isgyveno 17 metu ir issiskyre,nes jis toks ir liko......

28. May 2010, 11:56

kaip greitai supykstu, taip ir atslugstu, bet buna, kad jau nepykstu, bet vis tiek tyliu, nes laukiu, kada vyras supras, ka negerai padare, nes buna, kad prasai ir girdi, o kai nutylu, tada viska padaro ir dar daugiau, aisku tokiu dienu, kad tyleciau buna mazai😀

28. May 2010, 11:50

na matai tu moki pykti, o as ne,man vyras daznai sako kad esu per gera,bet kitokia nemoku buti,aisku bunu reksne,esu reikli,bet visi mano pykcei baigesi mano pacios susitaikymu su savimi, ir atleidimu,atleidziu todel kad galvoju jok neverta man nervuotis,megstu vidine ramybe,nes galvoju kad gyvenu ne tam kad save kankinciau nereikalaingais pykceis,o svarbiausia,kai zmogus pyksta jis save grauze,tai va as retai pykstu😀

28. May 2010, 11:41

zinai virginija, as galiu tyleti, bet, kai prabylu tada jau nenutylu ir issaukau viska, kas "ant sirdies", buvo toks ivykis, kad taip vienam zmogui taip issakiau, kad praejo 5metai, o pyktis liko

28. May 2010, 11:32

as tai vietoj sigitos papurtyciau jy gerai,sudeciau daiktus ir pro duris ismesciau negaleciau taip kenteti, nors ir kokia kantri esu bet ne tylejimui,ne tikrai prikulciau,

28. May 2010, 11:30

jo adatele as ir taip savajm sakau nes jis ir moka patyleti, o as netokia jei man kas negerai as geraiu isreksiu jei neklausys bet vistiek pasakysiu ir issisakysiu kas netaip, bet matai kartais buna taip laurike,kad gyveni su zmogum visa gyvenima ,o viena diena supranti kad jo visai nepazysti,cia patarle bet labai teisinga,o sigitai linkiu stiprybes

28. May 2010, 11:29

va virginija,as ta pati galvoju,sudeti lagaminus ir ate.jei ieskos galima lipdyti santykius,jei ne nepakeliui.

28. May 2010, 11:26

manau nieko gero jau nebus..nesinori,kad draskytumetes,bet ar cia gyvenimas?nu negaliu patiketi,kad jis dviveidis..

28. May 2010, 11:26

tyla zmogu zudo. kai mes susipykstame, as nutylu ir galiu ilgai nekalbeti. tada vyras zengia pirma zingsni ir sako, tu geriau sauk, rek, pyk, bet tik netylek, nes man tada sunku ir nezinau, ka galvoji

28. May 2010, 11:25

o tu sigita, jo daiktu nebandei sudeti i lagaminus ir pastatyti prie duru, kad suprastu, jei negirdi, ka sakai?

28. May 2010, 11:24

nu bet tikrai ydomus jis, jei jam sunku tai tegul pasikalba , juk tu grazei jo prasai pasikalbeti, as ir baisei neapkenciu tylos,,,,, ji mane ir zudo,

28. May 2010, 11:22

kaip visada nieko.... pakartojau ne viena syki, kad iseitu. isejo tik porai val ir vel gryzo. sakau: tai gal apsisprendei pasneket? nes arba grazei gyvenam arba nebegyvenam. kaip visada tylejo☹ ir vede mane is proto... keleta nereiksmingu priekaistu pabere, na kokia as buvau bambekle i fsio. dar dadure: kad jam dabar sunku, bet delko nesiteike pasakyt... zodziu bezodziu... kaip sirdi zinokit skauda. taip nebegalima. niekas nezino, tik jus mamytes ir jo mama. snekejo su juo man ji sake, bet kalbos aisku nepadejo. Visiems bus sokas kai suzinos

28. May 2010, 11:11

sigita,kaip man liudna,kad taip...man jus tokie grazus...tikrai grazi pora ☹

28. May 2010, 11:11

sveikute sigituk nu didely zingsny zengei o ka jis atsake kai pasakei isgirdes tavo verdikta?

28. May 2010, 11:10

sveika sigita, panasu, kad jis nenusiteikes keisti nieko vardan laimingos seimos. o ka jis atsake, kai pasakei, kad iseitu?

28. May 2010, 11:07

Labas mamytes.... 23 stelpa. Laimonda, va gal pries tris dienas gryzes is darbu skundes kad nugara skauda, sakau gulkis, masaza padarysiu.. atsake: nereikia... ☹ daug ka ismeginau. o vakar jam gryzus pasilenkiasu pabuciuoti, atsake: nelys... va kokie reikalai, o as maniau kad tvarkosi, bet kuo geresne buvau, tuo labiau mane zemino tokiais dalykais. Vakar paprasiau jog iseitu. kad taip nebegyvensiu. ti va, liudni reikaliukai, bet zinau kad padariau viska, kitaip nebemoku jam itikti ar patikti, o su pazeminimais tokiais atstumimais as nesitaikstysiu

27. May 2010, 18:21

o kiek tavo vyrui metu jei nepaslaptis REGINA?

27. May 2010, 14:57

na,mergikes,ziuriu,kad tie diedai,oi atsiprasau,vyrai visi labai daug kuom panasus. mano vyras irgi is letapedziu;buna-as skubu,lekiu prie masinos,o jis pedina,kaip vaiksciodamas po paroda,as saukiu jau ant jo,kad kojas greiciau deliotu,o jis sako,kad ji jau toks yra 😀 Sakau jam,"o ka darytum,jei vaikui atsitiktu kas ir reiktu labai greitai reaguoti",tai sako-vaikas-kas kita..... Bet suprantu,kad as jo nepakeisiu,juk jau suauge zmones ir juos pakeist turbut neimanoma.......

27. May 2010, 14:25

kad ji paaukstint zada tai zinau,bet pareigos ne tos,kad zmogui keistis reiktu :/

27. May 2010, 14:08

na mano tevas toks budavao rekdavao mamai N kartu rodyt prasyt,bet jis toks buvo visa gyvenima ri nepakeisi,sakydavo ar gali apsikabint,na tada apsikabindavo,bet ne del to,kad nemyli ar panasiai ,na toks zmogus..

27. May 2010, 14:06

regina,va siandien kai mazius uzmiks pasikviesk vyra ar kitam kambaryje padaryk jam masaza 😀 butanai tai siandien padaryk o ryt pasakysi kaip..

27. May 2010, 14:04

Laura, tai faktas, kad niekam irodinet nereikia......... 😀 as sakai Laurut, kad jam kazkas netaip..... mat darbe permainos, mest rukyt bando, net prie kompo antra sav nepriseda!!!!!!! kai miegodavo beveik su juo: sakydavau: kompa glostai kai merga..... jem net jo nebereikia... kas jam daros...... ☹

1 2 3 4 5 6 7 ... 15