Juoda krizė namie...

23. May, 12:27

Sunku nupasakoti, kas vyksta tarp mūsų su antra puse. Auginame metukų nuostabų sūnų. Tiksliau auginu jį viena, nes kad ir gyvenant po vienu stogu, sūnaus tėvas man tiesiog piktybiškai nepadeda:( sunku nupasakoti situacija, nesinori rasyti romanų, bet jau kokį pusę metų gyvenimas drauge nebemielas ir varginantis... amžina kova su vėjo malūnais. Nei geruoju nei bloguoju neprisiprašau pagalbos buityje, prie vaiko. Apie dėmesi sau, gera žodį nebekalbu. To nėra. Miegame atskiruose kambariuose. Visais civilizuotais būdais, dingus kantrybei ir nevisai, meginu šnekėtis, dėja rezultato nėra :( nes su manimi nekalba... Jis dirba, nesikeikia, nesimuša, naktimis būna namie, bet yra šaltas ir viskam abejingas... esu dudeleje nevilty, nebežinau ka daryti, kaip ''prisibelsti'' iki jo. Ne vieną syki sakiau: esi laisvas, jei nebenori, nebemylu-nelaikau... bet neišeina, o toliau savo abejingumu ir nepagarba mane žudo. Nors is žono atrodo idealus vyras. Kaip pasiliekame dviese vel abejingumo siena... Nežunau ką daryti. Esu pasimetus. Juk isiskirti lengviausia... tuo labiau mes nevedę. Bet jaučiu nežmonišką atsakomybę prieš sūnų, todėl kenčiu, bet kantrybė jo tinginystėms ir šaltumui baigia išsekti. Vis labiau nebenoriu susitaikyti su tokiu savo gyvenimu. Ką man patartumete, mano ašarų pakalnėje? ;(

29. May 2010, 12:01

kad ne laura... ira ir jaunu ir vienisu ir eimis juk neprastas kavalierius... matyt taip masto.... 😉

29. May 2010, 12:00

ernesta, vat todel ir nepasako kuri ten furija, nes tikrai bent viena aki savais dailiais naguciais iskabinciau....😉

29. May 2010, 11:58

siga,kad darbe vien senkos 😃

29. May 2010, 11:58

puma, jo gal ir nevieta... aciu uz pastebejima ir gerus zodzius... bet matai tema? klausk psichologo.... o juk jam meluoti negalima..... ar grazint kazkaip. norejau nepapliotkint, o patarima gaut, deja gerb psichologe ''tepe slides''... o va su mamytem ir padiskutavom.... kaip kitaip sulauksi psichologo pagalbos, jei atvirai nepasakysi... niekaip. deja nesulaukiau... neverta vadinas tuom usijimti. ziauriai buvo sunku, nebezinojau ka daryti.... atsirado si skiltis, pamaniau paciu laiku, bet... 😉 beja, matomai tokios kaip sandros skaito ka nori perskaityt ir tada ikast neaisku kokiu tikslu, cia juk ne tik ant vyro ''variau''... daug kur rasiau jog ir pati neauksas.... kur klaidas darau ir ttttt.... nu zodziu, protingas patyles, o durnius nesupras 😉 mylu mylu jus mamukai

29. May 2010, 11:56

siga 😃 i liuli tokiom 😃 😃

29. May 2010, 11:52

bet mamos, kokia cia ziurke man taip pagalius i ratus kisa 😃 juokingiausia tas..... zinau kad is jo darbo.... beja reik anketa persikurt😉 matomai kisa, nes maniskio labai reikia jei nekitaip

29. May 2010, 11:50

Sveikos mamytes😀Pasakysiu savo nuomone,gal supyksit ar ne,bet as asmeniskai neaptarineciau su visa lietuva savo su vyro reikalu,kad ir butu pats blogiausias visame pasaulyje.Manau tai yra tabu,nebent su kokia.Ir be to,Regina,jei toks vyras namuose kaip nupasakojai,meilikauji tu jam,visaip bandai su juo susibendrauti,itikti,o jam ne pro akis nesisviecia,tiesiai sviesiai,isspirciau lauk arba iseiciau.Man ant nervu negrotu ir nevaidinciau nuskriaustaja.Geriau joks vyras nei toks.Stiprybes tau😀Ne vien vyrai yra svarbus,pagalvokime ir apie save.Ir nebutinai vyra reik laikyti po padu,nes tada ilgai neislaikysit,svarbiausia seimoj supratimas,pagarba.,lygybe.Nuosirdziai linkiu sekmes ir gero apsisprendimo😀

29. May 2010, 11:45

siga... kai mes su vyru pradėjo gyvent kartu irgi nesusikalbėdavom... nesuprasdavom vienas kito... tai mes tada pradėjom ant popieriaus rašyti... ir taip išsiliedavom vienas kitam, nes kai pradėdavom pyktis tai ne tik kad vienas kito negirdėdavom, bet ir savęs negirdėdavom...

29. May 2010, 11:44

sekmes jums regina😀

29. May 2010, 11:43

sigita,skaitei,kazkur zemiau rasem apie salta dusa?tai gal jam to tereikejo?ir nesakyk,kad beveik!sakyk busim TIKRAI laimingi! 😀

29. May 2010, 11:40

ne..... suklydau. visdelto maniskis cia toks iskalbingas... deja ne su manim..☹ gerai mamukai, aciu jog isklauset, pataret.... nenorejau pletku, apkalbu, o tik psichologes pagalbos ir koncultacijos.... kurios deja negavau ☹ ☹ ☹ jus pabuvot mano psichologemis.... o kazkokia zmogyste kuri skundzia vyrui mano , rodo tai jau laaaabai slykstus padaras ☹ tebunie. atsirugsta gyvenime tokiems 😉 su kaupu..... iki mamytes. mes manau jei abu pasistengsime gyvensime ilgai ir beveik laimingai 😀 😘

29. May 2010, 11:33

Labas mamytes.... 😀 nezinau kas mano vardu rasineja... gal jo kokia bendradarbe😀 jis mano slapyvard zino... nes kartu kureme. Nes Eimanto cia ne vieno zodzio.... ne jo kalbos maniera.... bet ot kakaiciu pasitaiko... kazkas seka, skundzia...😀 juokinga. dziauges is svetimu nelaimiu... sandra, jei manes nemegsti, tai net neik cia, neidomi man tavo pagieza. paprasiau redakcijos jog istrintu... bet deja taisykles neleidzia ☹ tikiuosi istrins bent mano komentarus, nes kaikas labai isiskaudino. turejo suprast kaip man skaudu, bet isiskaudino pats, nes paprasciausiai nenori manes girdeti

29. May 2010, 11:32

Susiradau psichologes komentara(buvau turbut praleidusi).Na,tikrai gerus klausimus uzdave 😀

29. May 2010, 11:27

Na,ka gali patart psichologas? Pasakyt nebent,kad eitu abu pas psichologa 😀

29. May 2010, 11:27

yra psichologo komentaras, tik nepamenu kokiam psl., apie pradžią kažkur...

29. May 2010, 11:14

bet is tiesu psichologo komentaru nematau 😀

29. May 2010, 11:14

Ernesta, bet laiku pastebejau ir pasitaisiau 😛

29. May 2010, 11:00

Ir as tikiuosi,kad jie abu issiaiskins kaip nors 😀

29. May 2010, 10:41

natiuska 😃 😃 psikologogas 😃 🌷 sigute pamatysi viskas bus gerai.. viskam reikia laiko...

29. May 2010, 10:37

Ale vat sudomino sita vyruka,ka mes apie ji mastom.Juk istikruju,tai mes jo nepazistam,bet jau faktas,kad jis ignoruoja savo zmona yra!Nemanau,kad Siga cia "is lempos" destytu. O zmonai nepasako del ko. Kaip pati Siga sake,kad nereiksmingai kazkuo kaltina. Tai idomu,kuo tas izeidus vyriskis tada ja istikruju kaltina,kad nesikalba su zmona(jo vaiko motina).Butu idomu isgirsti ponaiti,gal pasakytum mums,jei nesakai Sigai? Bet tau turbut neidomu,kaip ir neidomu bendrauti su Siga. O kad cia Siga pradejo apie tai pokalbi,tai juk cia Psichologo skiltis,manau dar astresniu dalyku gali atsirasti.Ir cia joks neviesinimas,mes beveik niekas sios seimos nepazistam is tikruju......O pasiguosti,paklausyt,kaip kitose seimose buna,tai nusikaltimas?

29. May 2010, 08:44

dabar jau kaltos pasidare mamos o ne tas kas uzvede sita tema😃kazkaip idomiai cia.seip tai as palaikau ta vyra nu nelabai grazu cia ant jo varyti ir pasakot miegat jus ar dar ka darot vadinrt susna ir visokiu savo vyra.jei toks anoks nebuk su juo ir nereikes pilti pamazgu ant zmogaus.isivaizduoju kaip jis nemaloniai pasijuto.bent jau tam ira kokia drauge ar artimas zmogus kad issipasakot o ne skelbt visai lietuvai.

28. May 2010, 22:36

ups, psichologas 😉 😃

28. May 2010, 22:35

o kur cia psichologogas??????????????????????? 😀

28. May 2010, 22:34

aha

28. May 2010, 22:21

idomiai cia viskas pasisuko😃

28. May 2010, 21:29

butent

28. May 2010, 21:28

kagda ty doma- tebia tianet na rabotu ; kagda ty na rabote , tebia tianet damoij .
V etom sluciji cem, bolse rastojanije mezdu domam i rabotaj , tem bolse scastje😀
Nebeskalbkit svetimu baltiniu mamukai...

28. May 2010, 21:25

NA,bet kalbet reikia,kalbet aiskintis tik taip santykiai gali but isspresti,nesutarimai,dilemos ☹ vieno niekad nera kalto tik abu,bet tik jums rast iseiti,linkiu kuo diziausios sekmes 😀

28. May 2010, 21:25

ne ta prasme maza...😀

28. May 2010, 21:24

kai nori, pasirodo, iškalbingas esi, tik savo moterį kažko ignoruoji...

1 2 3 4 5 ... 15