Juoda krizė namie...

23. May, 12:27

Sunku nupasakoti, kas vyksta tarp mūsų su antra puse. Auginame metukų nuostabų sūnų. Tiksliau auginu jį viena, nes kad ir gyvenant po vienu stogu, sūnaus tėvas man tiesiog piktybiškai nepadeda:( sunku nupasakoti situacija, nesinori rasyti romanų, bet jau kokį pusę metų gyvenimas drauge nebemielas ir varginantis... amžina kova su vėjo malūnais. Nei geruoju nei bloguoju neprisiprašau pagalbos buityje, prie vaiko. Apie dėmesi sau, gera žodį nebekalbu. To nėra. Miegame atskiruose kambariuose. Visais civilizuotais būdais, dingus kantrybei ir nevisai, meginu šnekėtis, dėja rezultato nėra :( nes su manimi nekalba... Jis dirba, nesikeikia, nesimuša, naktimis būna namie, bet yra šaltas ir viskam abejingas... esu dudeleje nevilty, nebežinau ka daryti, kaip ''prisibelsti'' iki jo. Ne vieną syki sakiau: esi laisvas, jei nebenori, nebemylu-nelaikau... bet neišeina, o toliau savo abejingumu ir nepagarba mane žudo. Nors is žono atrodo idealus vyras. Kaip pasiliekame dviese vel abejingumo siena... Nežunau ką daryti. Esu pasimetus. Juk isiskirti lengviausia... tuo labiau mes nevedę. Bet jaučiu nežmonišką atsakomybę prieš sūnų, todėl kenčiu, bet kantrybė jo tinginystėms ir šaltumui baigia išsekti. Vis labiau nebenoriu susitaikyti su tokiu savo gyvenimu. Ką man patartumete, mano ašarų pakalnėje? ;(

28. May 2010, 21:24

Raimonda gyveni su ja jog zinai kad ji nuostabi???? visi mes žiurim ir matom pro skirtingas prizmes..

28. May 2010, 21:24

Na nesakyk ne maza detale 😃

28. May 2010, 21:23

moteriai svarbiau yra dėmesys, supratimas, švelnumas. galas tik maža detalė prie viso to...

28. May 2010, 21:22

Tikrai nevaidinu, neturiu dėl ko MIELOSIOS... nematau tikslo veltis į diskusijas tik pasakiau savo nuomonę ... kalbėkit toliau netrukdysiu, juk nesmagu uzsitraukt moterų nemalonę

28. May 2010, 21:18

jie isivaizduoja,kad turi ana gala tai jau jie VISATA oij melieji pirmiausia reikai turet gera gala ,kad vaidint kazkuom..

28. May 2010, 21:18

ir dar kaip sneka,bet ne tame esme,kai motersi N dienu,valandu kalba,praso ,maldauja,verkia o vyras jei galima ji taip pavadint nieko ne bumbum,tik atsumia motery tai kaip jai isiaiskint visa situacija,kai jis paburbia ir nueina..kaip ????

28. May 2010, 21:18

suprasi, kai prarasi.... vienoj dainoj taip dainuoja....

28. May 2010, 21:16

nei čia mum smagu, nei ką, diskutuojam apie savo vyrus ir tiek... vyrai apie savo moteris irgi šneka...

28. May 2010, 21:15

na manau jai tuo geriau del to tasko,ponas mat isizeide,reikia mastyt ne su anuo galu o su galva..

28. May 2010, 21:14

NA jei ponas jau ryzotes cia rasyt tai pasakysiu..ATSIBUSKIT ji nuostabi moteris o jus...o ka jai daryt,moteris griebiasi siaudo,jei neina jusu prakalbint...kodel jus toks pasyvus..?

28. May 2010, 21:13

Bet užtrukau kol perskaičiau... Bet manau jums čia smagu...

28. May 2010, 21:10

Na na ko daugiau moterims rekia tik svetimus gyvenimus aptarinet, nei vienos nenoriu ižeidinet ,bet kai kurios tai stipriai nusikalbat,jus visos aptarinejat tik vienos puses isšsakyta nuomone (Sigos), ne jei jums taip patogiau tebunie... Kalbat apie gyvenimą ,bet svetimą ar taip galima ?Sigai niekada neatleisiu užtai , kad MŪSŲ gyvenimą viešina. aptarinėjt viešoje erdvėje, ir manęs niekas neklausė ar galima čia tokius dalykus aptarinėt be mano žinios (čia aš apie Siga ji tokiu dalyku rašyt neturėjo teisės),gerai kad yra žmonių kurie paprotino, kad pažiūrek kas ten vyksta,tai pasijutau nesmagiai,nes visi skaito juokiasi iš kai kurių komentarų o aš kaip durnelis trečias brolis nieko nežinau.Manau ji šitaip darydama padėjo TAŠKĄ... Ačiū už dėmėsį manau visos supratot kas čia rašė...

28. May 2010, 20:55

tisiog atsipalaiduok,jei vyrai taip saltai reguoja,leiskites i flirta su kitu,tai atgaivina pavargusia moteri ir nieko tame nera baisiu,tai flirtas..jei savas vyras nesugeba tai duok o kodel gi ne..

28. May 2010, 19:38

taip as nepykstu man tas pats😀

28. May 2010, 18:53

svarbu jums gerai ar ne indrex 😉as savo vyru dziaugiuosi labai,labai padeda namu ruosoj,vaiku auklejime,prieziuroj ir t.t...aisku nebuna namu be dumu,bet reikia kartais 😀

28. May 2010, 16:17

nu draugavom 3metus kaip susituoke metai ka tik buvo metines tai nieko negavau nei buckio, nei dovanu nei ka pasake kaip visada sedejo prie kompo tylus ramus .... Aj ka moku tai moku tylet as kaip reginos vyras niekada nieko nesakau nebent kai isgeriu tada tai viska isreziu😀

28. May 2010, 15:44

nevisi supranta tai indrex.....deja,liudna☹ bet kiek ilgai kentesi?daug metu jau drauge esat?

28. May 2010, 15:34

Kartais buna is nervu apsiverkiu, o tas ateina ir klausia po kurio laiko, o kodel tu verkei tai taip ir norisi i galva uznest kad susprotetu jog vaika augint irgi darbas...

28. May 2010, 15:33

uzjauciu Regina man beveik tas pats vyras gryzta is darbo ir prie kompo iki pat vakaro sedi, kartais taip isiutis suima sakau gal su vaiku pabuk nors kiek, o tai tuoj vaikas nezinos kas jo tevas, bet jam tas pats nu kenciu ka darysi.... uzauginsiu ir viena

28. May 2010, 15:19

uzjauciu tave regina🤗,stiprybes tau 🌷

28. May 2010, 13:22

Cia kazkas su juo yra,Sigut.......

28. May 2010, 13:17

i kuri nr tau rasyti?as tau sms parasysiu.

28. May 2010, 13:13

o kodi klausi mazut?

28. May 2010, 13:10

tiesa sigut,o tu zinai,kur jis leidzia likusius litukus,be tu kuriuos tau duoda maistui?nu ar jo finansuose nematai nieko keisto?

28. May 2010, 13:04

klausyk sigita.vakar pareina rolandas ir sako:''kas tam eimiui...atvaziavo dazai,kraunu,atejo eimis.padejo i lentyna pora deziu, ir... as jau einu,nu man bisky reikia.po pusvalandzio ateina,vel pora deziu i lentyna,nu as einu sriubos pavalgyt.."sake visa diena taip..slankioja uzsisvajojes,uzsigalvojes..gal zmogui rimtai pagalbos reikia? :/

28. May 2010, 13:04

gal cia ir yra meile

28. May 2010, 13:03

Egle, neslepsiu ir as tikiuosi vis dar.. nezinau ar ji myliu ar mylejau... as is tu kur tikiu jog tikra meile yra viena vienintele, o ji mane jau buvo aplankius-deja be atsako. bet cia kita tema. bet kad as ji branginu tai tikrai

28. May 2010, 13:02

vienareiksmiskai matau tik egoista ir savanaudi...☹ as jam uzdaviau klausima: kaip tu manai as jauciuosi kai tu taip? ar man neskauda? maciau tik dideles teliuko abejingas akis ir tyla...

28. May 2010, 13:01

paziurejau vakar tavo prisistatymo anketa ir pagalvojau,kokia grazi seima-gyvenk ir kurk 😀 na,buna baisiu kriziu,tikrai baisiu...gal viskas dar susitvarkys......taip tikiuosi 😀

28. May 2010, 12:59

Itariu,kazkas ji eda is vidaus,kazkoki nerima jis turi,o gal ir bedu del ko nors?....Ir bijo tau pasakyti ar galvoja,kad nesuprasi,priekaistausi ir t.t.?....

1 2 3 4 5 6 ... 15