Gimdžiusios 2011 gegužės mėn.

05. Dec, 07:06

Sveikutes,laukiuosi pirmagimio,nustatytas gimdymo terminas geguzes 8d.ar yra daugiau geguziukiu?:) dabar esame 18sav.

20. May 2011, 13:28

Tai man atrodo, kad visoms čia taip, po 6 savaičių po gimdymo pasirodyt, pažiūrės, kaip ten visas organizmaas atsistatęs į savo vietas.. Na va, buvom šiandien klinikoj, klausėmės, kaip mažylės širdelė plaka, tai sakė labai gražiai, neturi prie ko prikibt, tai visa laiminga dabar sėdžiu, o ir vyras išsišiepęs šalia sėdėjo.. 😀) Neužilgo vėl lėksiu iki klinikos, pas gydytoją pasirodyt, nes manoji atostogauja..

19. May 2011, 20:33

na siuntima i ligonine, tai nznau gal dar neskatins, o tik guldys ir stebes akzkiek laiko.. neisivaizduoju. na va, sekmes tau.. viskas bus gerai.o ka po gimdymo, pasirodyti? man tai sake po gimdymo psirodyti tik po 6 savaiciu..

19. May 2011, 20:03

Siuntimo kam? Gimdymui? Ar skatins jau? Kažkiek laiko atrodo dar galima panešiot, ne iškart skatina gimdymą, nors čia nuo gydytojų priklauso.. :/ Tikėkimės, kad viskas bus gerai.. Na, tokios baltos, bet jos tokios tirštesnės nei kad prieš tai turėjau baltųjų, tai va ir nežinau pati.. Reiks rytoj klinikoj užsiminti, gal pasižiūrės.. Bet va sužinojau ir nekokią naujieną šiandien, kad mano gydytoja atostogose iki 29d., tai nekas, kita gydytoja rytoj turbūt priims ir neaišku kaip po gimdymo..

19. May 2011, 12:53

na tau dar yra laiko.. o as va jau ryt keliausiu pasiimti siuntimo ☹ kazko nenori mano mazzyte pasirodyt ☹ liudna kartais man pasidaro ☹ bet tikiuosi viskas bus ok.. o kokios? ar gausumas ar spalva ar konsistencija? as tai nesuprantu to kamscio koks jis gali but 😃

19. May 2011, 12:34

Ech, aš irgi vis dar laukiu.. Maniau, kad pas gydytoją jau nebeteks nuvykt, bet tikriausiai rytoj dar teks pasirodyt.. Na, pamaudinėja, pamaudinėja rodos vis dažniau, bet dar nėra taip skausmingai.. Tik kažkokios įdomios išskyros pradėjo tekėt biškutį, gal kamštis eina lauk.. Net nežinau.. Taip laukiu laukiu, o manoji širdelė kažko delsia.. Nors dar 5 dienos iki termino.. 😀

18. May 2011, 13:10

aha, tikrai, idomu kaip kitoms sekasi 😀 na o kaip tu? skaudineja daznai? o as taip laukiu laukiu kada ce normaliai suskaus ar ka, ir sulaukti negaliu 😀 ech..

18. May 2011, 12:22

Kažin kaip kitos gegužiukų nėštukės, galbūt jau su vaikučiais 😀 Abi mes čia seniai forumą užvaldžiusios, kitos dingę 😃

18. May 2011, 10:08

taip taip 😀

17. May 2011, 21:20

Tikiu, nes pati to be proto noriu 😃

17. May 2011, 13:05

jo 😀 ech ir as nekantrauju jau visai.. man tai 4 ienos 😀 bet labai noriu kuo greiciau 😀

17. May 2011, 10:43

Skaičiau kažkur, kad vaikutis iki pat gimimo turi būt aktyvus, jei visai nebejuda tada gali būt kažkas negerai.. Aišku, judesiai vis silpnėja, nes vietos ten jiems maža 😀 Na va, šiandien mums liko savaitė iki numatomo termino.. Laukiu laukiu 😀

16. May 2011, 20:19

nu va 😀 man jau diena siek tiek reciau pasispardo 😀 ramiau 😀 o vakarais tai duoda.. vietos maza matyt jau visai 😀 ech.. 😀

16. May 2011, 19:24

Man tai šiandien tokie smagūs gumbiukai šokinėjo ant pilvo, šakės.. 😃 Net per bliuskutę matės kaip gumbas atsiranda ir vėl dingsta.. Kraunas angeliukas lagaminus po truputį 😀 Ech, greičiau galėtų pasibelst į šį pasaulį..

16. May 2011, 12:02

as irgi.. jau pradedu kalbint kad greiciau ateitu pas mus 😀 bet kazko dar neateina ☹ 😀

16. May 2011, 11:44

Aš jau irgi labai noriu gimdyt, nors ir bijau kartu, bet labai noriu kuo greičiau pamatyt savo mažulytę.. 😀

15. May 2011, 19:23

noreciau tikrai 😀 aciu uz linkejimus 😀 ir tau to patie slinkiu 😀 jauciuosi tai gerai,kaip besijausi kai tokiod ziaugsmo lauki 😀

15. May 2011, 18:30

Tai palauk, gal dar ir prisišnekėsi ir išvyksi šiandien 😃 Būtų iš tiesų faina.. Beje, su gimtadieniu Tave, linkiu greičiau sulaukt to mažyčio stebukliuko 😀) Aš tai jaučiuos gerai visai, kaip Tu? Na, nežinau viduj kažkaip jaučiu, kad jau labai greitai viskas įvyks..

15. May 2011, 12:20

aha dar namie 😀 mano terminas 05.21 bet as jau noriu siandien 😃DD kaip jautiesi rinkitadeka? pagal ka jauti kad angsciau? o man atrodo kad as irgi turiu snd isvykt 😃 labai noriu 😃 ir bijau, bet noriu greiciau 😃

15. May 2011, 11:21

Kenguryte, tai dar namie? Bet jau tikriausiai nebeilgai 😀 Aš jau irgi nebesulaukiu, kada mažytę savo pamatysiu..
Karolyte, mano terminas 05 - 24. Bet turiu nuojautą, kad gimsim anksčiau 😀

15. May 2011, 11:14

mes irgi, na gal ten kazkokiu smulkemneliu 😀 vakargalvojau jau isvaziuosiu i ligonine 😀 bet praejo skausmas 😀

14. May 2011, 14:37

O tai tikrai kaip faina būtų dar ir angeliuką gaut dovanų gimtadienio proga, vėliau kartu gimtadienius švęst galėtumėt 😉 Na, bet vaikutis pats žino, kada jam geriausia ateit į šį pasaulį 😀 Aš irgi be proto jau laukiu ir sulauksiu, kiek gi čia beliko.. 😀 Aha, pagaliau atrodo visiškai viską turim susipirkę, šiandien dar kraitelį tokį gražų nupirkom.. Dabar belieka sulaukt mažytės mergytės.. 😀 Kaip Jūs?

14. May 2011, 11:58

na as taip pat manau kad greitai jau subyresiu 😀 zinai mano gimtadienis rytoj, tai labai noreciau rytoj pagimdyti 😃 ech butu faina 😀 man taip pat pamaudzia pamaudzia, vakar vakare irgi taip paksaudinejo neblogai pilvuka, galvojau gal jau nakti teks isvykti, bet dar ne 😀 o seip savijauta tai gera 😀 bet jau negaliu sulaukti visai 😀 viska jau tu visiskai susipirkusi?

13. May 2011, 19:48

Aš irgi stengiuos, bet kai laikas taip nepaliaujamai bėga, artėja ta didžioji diena.. Na, bet nieko, viskas bus gerai.. 😀 Na, šiaip jaučiuos kaip ir gerai, tik pilvuką vis dažniau ima pamaudinėt, tai turiu keistą nuojautą, kad kitą savaitę finišas gali jau būt.. O kaip Tu? 😀

13. May 2011, 13:50

jo.. nerimas pas mane taip pat yra.. ypac tada jeigu niekuom neuzsiimu, neturiu aks veikti, tada visokios mintys kyla galvoje 😀 na bet stengiuosi vyti jas tolyn 😀 kaip jautiesi?

13. May 2011, 13:21

Tai jau tikrai.. 😃 Aš taip laukiu susitikimo su savo vaikeliu, bet ir tas nerimas vis nori imt.. Kaip viskas greitai jau.. 😀

13. May 2011, 11:16

jo jo.. dbr jau musu dienos "kaip sventes" 😃 belekada galime subyreti 😀 ech jau noriu 😃

12. May 2011, 20:17

Tai, kad man pasakė ateit po 10 dienų, tai gaunasi gegužės 20d., dar 4 dienos likę iki termino.. Bet taip su abejonėm pasakė: "gal jau ir nebesusitiksim, tai parašau siuntimą, o jei ką dar ateik su šlapimu.. ". Ech.. O man jau atrodo, kad galiu ir kitą savaitę "subyrėt" 😃 Kažkaip pakylėta tokia visa, laiminga vaikštau.. Ir pilvuką dažniau pamaudinėja, kai pakirs mane vieną dieną.. 😀

12. May 2011, 12:24

matai, gerai nebereikes lakstyti.. o man nedave, sake ateit jei nepagimdysiu 😀 ☹ ech..

11. May 2011, 21:57

Tai labai džiugu 😀 Na, nežinau, man iškart jau parašė.. Man kaip tik sakė čia dėl to, jei jau nebesusitiktumėm..

11. May 2011, 13:13

nu va, matai kaip arteja musus dienele 😀 ech labai laukiama... ir mums viskas ok, tai labai dizugiames ir dbr galvojam, kad ir toliau viskas eitu kaip per sviesta 😀 tu matai, kaip tau gerai tu jau gavai siuntima? o man tai nedave dbr sake jei nepagimdysiu tada ateiti 😀

1 2 3 4 5 6 7 ... 10