Gimdžiusios 2011 gegužės mėn.

05. Dec, 07:06

Sveikutes,laukiuosi pirmagimio,nustatytas gimdymo terminas geguzes 8d.ar yra daugiau geguziukiu?:) dabar esame 18sav.

18. Jun 2011, 19:21

Beje, su nosyte ir mes atrodo šnopuojam.. Bet gal čia normalu, gal pienuko kiek įtraukia.. O kaip su atsirūgimu jums? Man atrodo, kad manoji nelabai nori atrūgti, karts nuo karto atpyla, beje, ir žagsėt nori..

18. Jun 2011, 19:16

Labas labas 😀 Žiūriu pasigęsta čia manęs.. Viskas mums gerai 😀 Tik tapom nebe gegužytėm, o birželinukėm 😀) Beje, sveikinimai visom, sulaukus savo stebukliukų 🌷 🌷 🌷

18. Jun 2011, 18:58

Va koks saunuolis 😀 Na manasis isri padeda,jai tik reikia,bet pasilikt vienas su maziuke kolkas dar bijo,neisleidzia niekur manes 😃

18. Jun 2011, 17:59

mes vilniuje gyvenam, bet dabar isvaziave truputy kaime atostogaujam 😀 jo, vyras visada padeda daznai kai duodame misinuka tai jis keliasi nakty jo pataisyti..vusada padea ir netgi vienas pabuna, jeigu man reikia akzkur islekti.. nebijo 😀 ir niekada neatsikalbineja 😀

17. Jun 2011, 21:33

Sita atsakinga darba pavedu vyrui,jis ten moka 😀 Pradzioj man ir ta pompyte nepatiko,bet kaip pripratau,visai gerai 😀 Kur jus gyvenate?kaip vyras ar keliasi nakty,ar pabuna su mergaite,padeda,pavaduoja?😀

17. Jun 2011, 18:04

oho.. labai atsakinga be drumzliu isspausti 😀 na gal tik snargkiukai.. et man ta pompyte nelabai patnka, ilgai turiu traukti kol issitraukia snargliukas.. nes giliau matyt buna..

17. Jun 2011, 13:53

Na manoji irgi pasnopuoja kartais.Dazniau kaip is lauko gryztam ir is po nekteles atsikelus,bet istraukiam baubukus ir graziai kvepuoja 😀 o valau kaip tik isgirstu snopuojant arba kaip tik snargliukus pamatau nosytej.Su specialiu siurbtuku traukiu,labai svariai issitraukia.Nezinau kaip daznai tavoji snopuoja,ir pati dar nelabai patyrusi,tad bijau ka ir komentuoti slogyte jai ar ne :/ O del sulciu,tai daug neduodu,duodu maziau nei daktaras sake ir ne kasdien,nes bijau,kad nesualergizuotu,kolkas viskas gerai 😀 Tik reikia ypatingai gerai ispausti,geriausia per merliuka,nes jai drumzlyciu papuls,venmti gali stipriai pradet ☹

17. Jun 2011, 13:24

mano mergyte Lėja 😀 24d. bus menesiukas 😀 maitinu pati ir taip pat misinuku duodu, damaitinu.. o retkrciais uztenka krytines bet iki kito maitinimo nespeja atsigamint tai tenka misinuko duoti..
na matai, gal ir mums rektu pabandyti su apelsinu sultim.. o nesualergizavo? kaip daznai tenk valyti nosyte? as nesuprantu labai girdziu kai snopuoja, negi slogyte... ? ☹

16. Jun 2011, 19:28

Mums lasiukai nepadejo,bandeme pomonoliu arbatyte,taip pat nelabai ka tepadejo...uzvakar buvome pas daktarus,tai patare apelsinu sulciu saukstuka duoti,iskart pradejo kakoti,tai ir pilviuko nebepucia kazkaip.dar nusipirkau geruju bakteriju,bandysiu duoti,ziuresim kas bus.o maista,tai kiek galiu ziuriu 😀 Augame sparciai,mazyles vardas Taira 😀 dienos rezimo,kaip ir neturime,nekties tik .Valgome kas 3valandas,kartais kas 2val.Dziaugiuosi,tik,kad nakti rami buna ir gerai miega,kartais tik viena karta prabunda,o seip du.Gali ir 6val.ismiegoti.😀 Kaip tavo mergytes vardas?Kiek laiko tiksliai?ar pilnai maitini ar maisai su misinukais?😀

15. Jun 2011, 23:24

na stengiuosi nevalgyti tokio maisto, kuris pustu pilva, taip pat duodu lasiuku mazylei. o kaip tu aistuliukas21?koks mazyles vardas? kaip augate? ar jau turite rezima? kas kiek laiko valgote?gerai ismiegate? 😀

15. Jun 2011, 20:56

Maniske irgi taip pat,mazai kada rami pabuna irgi diegliukai kamuoja,prakakoti sunku...maniske tai 46cm ir 3.680kg.😀 kaip kovojate su pilviuku,diegliukais?

15. Jun 2011, 18:07

turiu mergyte 😀 gime 52 cm ir 3 kg 300g 😀 na manoji nera labai rami ☹ labai jau valgyti nori ir nori, dar pilvukas enramus, diegliukai apstoje tirkiausiai ☹ o ir kartais prajkakoti sunku mazylei.. kai nemiega tai pabuna rami bet trumpam o paskui gerklyte paleidzia 😀 ☹

13. Jun 2011, 15:37

Sveikos mamytes,kaip jus?noriu pasidziaugti,kad geguzes 5d.susilaukiau savo plincesytes 😀 Pavadinome Taira 😀 Esame sveikos ir jau dideles 😀 per ta dziaugsma,nebuvo kada parasyti,pamirsau viska aplink pasaulyje 😀 kengurytee_kaip dziaugsmelis auga?kokio svorio,ugio gime?😀 ar ramus(rami),nes nezinau ka turi?😀

13. Jun 2011, 14:58

mergele35 mergele35 11. Jun 2011, 12:56

gal kas negerai☹

mergele35 mergele35 11. Jun 2011, 12:56

gal kas negerai☹

mergele35 mergele35 07. Jun 2011, 10:02

jo tikrai dingus

05. Jun 2011, 17:09

kur rikitateka dingusi ☹

27. May 2011, 15:36

gali buti kad rinkitateka taip pat subyrejo 😀

mergele35 mergele35 27. May 2011, 11:38

rinkitateka turbut jau irgi su leliuku

mergele35 mergele35 26. May 2011, 20:05

kengurytee sveikinu prisijung prie musu kitos temeles

26. May 2011, 15:05

na va, as jau turiu savo dizaugsmeli 😃 siandien gryzome is ligonines😀

24. May 2011, 10:48

Ech, jau greitai turėtų išvyst pasaulį vaikutis.. Kiek gi galima laukt 😀 O man žinok vis maudinėja pilvuką, tai net nežinau, ar tikrai to birželio sulauksim..

23. May 2011, 18:52

patikrino, vaikeliui viskas gerai, dar keleta dieneliu liepe palaukti 😀 ir aciu dievui namie 😀

23. May 2011, 18:25

Tai jau tikrai, smagus sutapimas 😀 Na, kaip Tu? Ką pasakė?

22. May 2011, 21:31

tai ne as buvau poliklinikoj kur israse siuntima i ligonine, bet savaitgali nevaziavau i ligonine, ziuresim ak rytoj pasakys.. o snd dar suzinojau sutapima kad buvus kursioke irgi laukaisi kad jai snd terminas buvo 😃 zodziu mums vos ne diena i diena vienodai 😃 sutapimas toks 😃

22. May 2011, 19:07

Man atrodo, kad vidury tarp tų 3 terminų ir gimsim.. 😀 O ką Tau sakė, kai siuntimą davė? Išleido namo ir liepė laukti?

21. May 2011, 15:05

nu va.. bet gal sulauksi ir siek tiek angsteliau 😀 o as vis dar laukiu kada sugalvos ateiti mano mazyle 😀

21. May 2011, 14:47

Žodžiu pagal echoskopą rodo, kad gimsim tik birželio pradžioj ☹ O aš taip norėjau anksčiau.. Tipo sako paklaida tikriausiai termino nustatyme.. O aš imu tikėt, nes man tos dienos nebuvo labai reaguliarios.. Kaip tau?

20. May 2011, 13:44

aiskutis.. parasyk kaips eksis.. 😀 as taip apt buvau aps gine tai jau pasiemiau siuntima ..

1 2 3 4 5 6 ... 10