Gimdžiusios 2011 gegužės mėn.

05. Dec, 07:06

Sveikutes,laukiuosi pirmagimio,nustatytas gimdymo terminas geguzes 8d.ar yra daugiau geguziukiu?:) dabar esame 18sav.

28. Jun 2011, 17:51

nu kazinau pagal musu priaugima tai mazokai, o ka daktare sake?

28. Jun 2011, 17:41

Na gimeme 3.680,mums dabar jau 7sav.Bet pas daktara buvome 6sav.Tai tik apie 900g.tepriauge.Nezinau ar cia normaliai :/

28. Jun 2011, 17:27

mes labai mazo svoriuko gimem vos 2250gramu o kaip sveremes po 2 sav tai priaugom 600gramu. o kaip pas tave? 😉

28. Jun 2011, 17:24

Sveikutes,na kaip jus ir jusu atzaleles?nebuvau pora dieneliu,labai jau vargome,su karsciais kovojome :/ Na ir uzkepino pas mus,tai neimanoma namie buti,mergyte rekia,nes karsta.Visa diena parke,tik misinuko pareiname naujo,gerai kad parkas salia 😀 VYTE-isitrpsiu 😀 Kiek zinau,jai pati pilnai maitini,tai nepatarina duoti nieko.Nes paskui berniukas krutine netaip ims,pripras prie buteliuko 😀 Kengurytee-uzuojauta,stiprybes jums,tikrai sunku,jai mergyte nerami.Uztat as galiu pasidziaugti,kad susitvarke neramumai,kaip baigiau pati maitinti ir ciulptuka daviau,dabar mergyte rami 😀 Viena kita dienele tik oziukas ilenda,demesio labai daug nori,ant ranku prasosi 😀 Kiek sveria jau jusu turtukai,kiek priaugote?😀

28. Jun 2011, 12:24

*kengurytee

28. Jun 2011, 12:10

na taip, o kengutytee man reiktu patarimo galima maziukui arbateles duot ar virinto vandens, kaip lauke vazinejames? nes jo lupytes issauseja o kruties tai neduosiu kur tik papuolus? 😛

28. Jun 2011, 12:06

nieko nepadarysi..

28. Jun 2011, 08:48

m tai nepasiseke ☹

28. Jun 2011, 08:23

jau beveik nemaitinu, nes nera pienelio pas mane beveik.. as is vilniaus

27. Jun 2011, 19:25

as is Prienu, mes tai itin ramus net stebiusi diena gulim ziurinejam viska, o nakty miegam. o tu pati maitini? is kur tu?

27. Jun 2011, 19:20

mergyte Lėja 😀 o manoji labai nerami.. rami pabuna kokiu 10 minuciu ir tada zyzimas ir evrkimas ☹ ech.. na isaugsim gal kaip nors 😀 is kur esi?

27. Jun 2011, 19:11

Labai puikei, turiu berniuka Emilis.Gimdymas praejo labai sklandzei, esam labai ramus. kaip tau? ka turi tu?

27. Jun 2011, 14:44

sveika vyte 😉 kaip sekasi auginti leliuka? ka turi? kaip gimdymas?

27. Jun 2011, 14:15

sveikos, mes cia naujokeliai tai manau siltai priimsit y savo gretas 😀 mes gimem geguzes 29d.

27. Jun 2011, 13:32

Mes atrodo, ačiū Dievui, dar su pilvuku neturim bėdų. Tik jau labai mėgstam žaistis ir pykstam, kai nesiseka..

26. Jun 2011, 21:50

nu va.. man tas pats.. gal cia del to pilvuko, kad skauda, taip elgiasi.. neaisku.. na rfeikes daktarytei pasisakyti ziuresim ka sakys..

26. Jun 2011, 19:37

ECH, MAN TAS PATS SU KRŪTIM BŪNA, VAIKAS NORI, BANDO VALGYT, ATRODO PAGAUNA, ČIULPIA IR VĖL PALEIDŽIA, PYKSTA VISA, VERKIA, RAUDONA.. Oi, kaip mes dar žaidžiamės.. Na, laikui bėgant turėtų viskas susitvarkyt.. 😀

Čia tom didelėm raidėm netyčia, tingėjau trint ir iš naujo viską rašyt 😃

24. Jun 2011, 21:47

aha 😀 oj nznau kas pasidare mergytei ☹ visa diena graziai valgo is buteliuko o vakare nebeima jo ☹ reikia, atrodo gaudo bet neima..

24. Jun 2011, 17:55

Na, ką padarysi, yra kaip yra.. Viskas reikia tikėtis, kad susitvarkys.. Tai gerai tau, kad taip neilgai viskas truko 😀

24. Jun 2011, 11:46

as beveik jau nebemaitinu, nes pienuko nieko nera pas mane.. ir liesas labai ☹ tai labai gailaa man.. todel turbut ir problemeles su pilvuku su viduriukais, sunkiai kakoja mazoji ☹ mama neturejo, sese neturejo ri as pieno ☹ net verkt norisi ☹
na gimdymas sakyciau viskas ok buvo.. nepasakyciau kd ilgai kankinausi, tik kaklelis buvo neatsiveres kai vandenys nubego todel skatino bet su vaistais jis irgi neatsiverinejo, tai rankom pravere seip ne taip ir paskui jau pradejo atsiverineti ir pagimdziau 😀 atvaziavau i gimdykla nakti 11.30 pagimdziau ryte 6.55 😀

23. Jun 2011, 16:15

Aha, kol kas tik savo pienuku, atrodo, užtenkam 😀 Tikiuos ir toliau taip bus, na, žiūrėsim.. 😀 Kaip tu? Manoji šiandien jau ramesnė, matyt apsipratinėja su taips srasčiais, gaila man jos, tik ant nugarytės guulėt, miegot gali.. O taip ji mėgdavo tas kojikes susikelt viena ant kitos, na sukryžiavus jas miegot 😃 Nieko, svarbu, kad viskas susitvarkytų.. Na, o kaip tau vyko gimdymas? Ilgai kankinaisi?

22. Jun 2011, 20:47

na maniske labai nerami ☹ jei nemiega tai kuiciasi, zirzia, verkia.. prakakot negalejo tai vis stenejo vargsele.. ir kai valgo labai neramiai valgo, muistosi ir kartais verkt pradeda.. na siandien aciu dievui prakakojom 😀 tai ziuresim..neaisku ar pilviukas vis skauda ar su skranduku kas..
na tai gerai akd nieko baisaus, svarbu kad pasveiktumet, na susitvarkytu 😀
na o tu savo pienuku maitini?

22. Jun 2011, 17:49

Ačiū ačiū 😀) Darė extra cezarį, nes gimdymo veikla pabaigoj sustojo, buvo nepakankamai stipri. Rami šiaip, tik kai uždėjo vaikui vakar tuos srascius ant kojyciu, nes vienas klubiuko sanariukas linkęs išnirti, tai kankinamės truputį, nepatogu mažytei, bet nieko nepadarysi, teks kažkaip visą mėn. su jais išgyvent. Šiaip čia nieko blogo, sako kas antram vaikui būna.. Kaip Tavoji panelytė auga? 😀

20. Jun 2011, 18:30

valio!!svaikinu rinkiotateka 😉 tai padare cezari? mes jau buvom issigande, kur tu dingusi 😀 kaip mergyte? rami? kaip nakti?

20. Jun 2011, 17:20

Manoji princesė gimė 3.430g svorio ir 52cm ūgio 😀 Iš tikrųjų neapsakomi jausmai, taip gera žiūrėti į mažytę, glostyti, kalbinti, bučiuoti.. Ech, čia pats didžiausias mano gyvenimo stebuklas.. 😀)

20. Jun 2011, 13:23

parasiau as tau aistuliukas21 y privatu;}

20. Jun 2011, 10:36

Ui,uzuojauta jum,bet svarbu viskas praejo ir gerai baigesi 😀 Kokio scorio,ugio gime?😀 Koki jausmai tapus mama?😀

19. Jun 2011, 20:30

Ačiū 😀 Ui, geriau net neklauskit.. Kankinaus 11val., iš pradžių naktį 1.20val. pajutau, kad jau labai skauda, skausmai vis stiprėjo ir dažnėjo, taip prakentėjau palatoj iki 4val., tada jau nuėjau pasisakyt, apžiūrėjo, tai buvo 2,5cm atsidarymas, vėliau 7val. jau 4 - 5 cm ir taip sklandžiai vyko visa gimdymo pradžia iki 8cm. atsidarymo.. O tada viskas ėmė ir sustojo, skausmas buvo begalinis, bet kaklelis nebesivėrė, dar 2val. leido skatinamuosius, bet nieko.. Taigi, buvo nuspręsta daryt extra cezario pjūvio operaciją.. Labai norėjau pagimdyti pati, o tiek ir ištvėrus jua buvau, bet tą akimirką niekas neberūpėjo, kad tik greičiau viskas baigtųsi ir vaikeliui būtų gerai.. 12:05 mano mažylė išvydo šio pasaulio šviesą 😀) Davėm Rugilės vardą 😀

19. Jun 2011, 20:09

Oi,maniske tai atsirugsta iskart,greitai kazkaip,tad problemu nera 😀 rinkitateka,kaip gimdymas ir visa kita?😀

mergele35 mergele35 19. Jun 2011, 11:51

rinkitateka sveikinimai tai papasakok kaip sekes kada gime kaip pavadinot

1 2 3 4 5 ... 10