Dekupažas pradedančioms, pažengusioms irekspertėms :)

23. Mar, 12:05

Sveikos mielosios, labai dėkoju redaktižorei už suteiktą naują galimybę dalintis patirtimi, diskutuoti apie rankdarbėlius. Tad startuojame. Jei yra mamyčių besidominčių dekupažu - junkitės. Aš dar tik pradedančioji. Diskutuokim, rodykim darbelius blog'uose :)

23. Mar 2010, 15:34

as tai esu auskaiukus dekupazavus,vaikui zaisliuka-sagutes,kaledini zibinta,dar pabandziau su servetele kiausiniu dekupazint,bet nieko ipatingo,dar turi paveiksliukai iskarpyti ir mazi buti 😉

23. Mar 2010, 15:28

As senus molinius vazonus atnaujinau😀

23. Mar 2010, 15:23

Sveikos as vis rosiuos pradeti ziurnalus perku skaitineju, bet nei vieno darbelio dar nedaraiu😀

23. Mar 2010, 13:51

Oj kaip čia laiku užtaikiau 😀 tik šviežia tema. Dekupažistė iš manęs ne kokia... net ne pradedančioji. Bet mokausi. Tingiai labai, bet mokausi 😃

23. Mar 2010, 12:08

Yra gana daug dekupažui skirtų leidinių. Tad toms, kurios taip pat užsidegė idėja pradėti dekupuoti, siūlau įsigyti žurnalą, kuris startavo šį mėnesį "Mano hobi.Dekupažas", žurnaliuko kaina 5,99lt. Tiesa jis išeis vieną kartą per du mėnesius, tad manau tai ne itin didelė suma 😀 O naudingos info gana nemažai tik ją reikia apdoroti ir perprasti.
Aprašyta viskas pradedant įrankiais, baigiant rankdarbėliais.

23. Mar 2010, 12:05

Sveikos mielosios, labai dėkoju redaktižorei už suteiktą naują galimybę dalintis patirtimi, diskutuoti apie rankdarbėlius.
Tad startuojame.
Jei yra mamyčių besidominčių dekupažu - junkitės. Aš dar tik pradedančioji. Diskutuokim, rodykim darbelius blog'uose 😀

1 ... 8 9 10 11