Bemiegės naktys

29. Dec, 06:25

Auginame dukryte (pirmas musu stebuklelis) , ji jau yra 9 menesiuku , nuo pat gimimo turime problema su miegeliu nakti , labai neramiai miega nakti , prasibudineja visa nakti iki paryciu , kas puse valandos, kartais reciau , o kartais ir dazniau :( Iki kokiu 4men.manem , kad sito priezastis pjutele , paskui kad dantys , pirmieji isdygo 5men.2 svaiciu , jiems sidygus ,naktys vistiek isliko neramios , iki pat siolei , bet dabar taip pat beveik yra isdyge dar keturi dantukai virsuje(matosi, bet dar nepralindo , kad eitu juos pajausti)Ar gali buti visi tie menesiai neramiu naktu priezastis - dantukai ? Nezinau ka ir daryti , per 9 menesius yra gal kokios 6 naktys , kai ji miegojo be atsibudimo . Ja pastoviai reikia raminti ,glostyti, paduoti tutuka , maitinti nakti , kas 3-4-5 val .nes tai padeda trumpam , pavalgius ji viel kazkokiam laikui pamiega :) O siaip visa nakti , kaip ir mynejau kas kokia puse val parsibudineje muistosi , inkscia , kartais jei jau meginu i tai nereguoti ji pradeda ir verkti....Gal galite ka patarti ?Kaip elgtis , kad pradetu vaikutis normaliai miegoti?Diena miega 2 pokaitukus , bendrai 2-3 val,vakare einam miegoti 21-22val.po nakties keliasi 9 val.ryte .Siaip yra sveikas , linksmas vaikutis, jau isikibus vaiksto laisvai , svoris auga gerai sveriam 11 kg , valgom misinuka , ir kosias diena :)Kartais naktim naudoju Vibrokol zvakutes , bet jos mums visikai nepadeda:(

09. Nov 2010, 12:25

apsipirkinejam dazniausiai maximoj arba norfoj kartais turgui mesa perkam.cukraus,miltu,aliejaus perkam ir lenkijoj.

09. Nov 2010, 12:23

perkam butiniausius maisto produktus Norfoje,man ten kazkaip pigiau,o rubus isvis retai perkam,devim ka turim.siuo metu tokios galimybes

09. Nov 2010, 12:11

grikius perku (butent grikius) Aibes parduotuvese nes ten pigiausi jie, o visa kita rimi

09. Nov 2010, 12:10

na as grikiu neperku maximoj nes ten bragiau 😀

09. Nov 2010, 12:01

na , nemaciau dar grikiu uz 9lt, perku uz 7lt o randu ir uz 6lt 😀
o i savaite iseina kokia 200-300lt 😀 tryju asmenu seimai

05. Mar 2013, 15:31

sveikos mamytes esu stiprei sutrikus . Mes su vyru niekada nesiaugojom ir nepastojom kiek buvo palnauota kai buvo nutrauktas vaistu vartojimas nieko ,o stai netiketai te ir yra . As jau antri metai sergu depresija ,po pirmosios gimimo susirgau jei sukakus 9 men nutraukiau maitinima ir pradejaqu vartoti antidepresantus ,jei jai 3 metukai bus balandi.. Nesussirgau si menesi menesinem po sav man pasidare bloga pradejau vemti paskui pasidariau nestumo testa teigiamas akys isprogo pasipyliau asarom ,mociute mane su seserimi nuramino ,nuejau pas gyditoja iskart sulaukus pirmadienio visa savaitgali buvau kaip ant adatu ,nuejau pas ginekologe ji paskaiciavo sako 5 sav nestumo ,paziurejo eho nestumas yra ,pasakiau kad geriu antidepresnatus ,ji mane nusiunte pas mano seimos gyditoja kuri man ir paskyre ,pasakiau gyditojai gyditoja iskart uzsipuole pasake kad ne tokioja bukleja gimdyti vaikus ,bet as griestai pries aborta yra tai yra ,nezinojau o dabar kad ir kokioja baimeja bet pasiruosus viskam del mazylio ,paskiau liepe nutruakti vaistu vartojima per dvi deinas nes depresija manyja ne pirma sav man jau antri metai . Ryt paskutine puseles dar per pusele ir daugiau nieko ,nezinau kaip tvarkysiuos su savimi o dar labiau bijau del vaikucio ,gal kas turejote patirties del depresantu vartojimo nestumo metu ir staigaus nutraukimo as geriau seroxat 20 mg ... prasau pasipsakokit nes tikrai isprotesiu ,pas daktare biaju eiti ,ginokloge neiko baisaus nepasake ,bet ji sake nelabai ismananti apie tokius dalykus ,drauge prigasdino kAD TURESIU DARYTIS ABORTA , to biaju nenoriu zudyti ,bet ir nuodyti mazylio ,tuo labiau kai turiu dziaugsma dukryte vyras dziaugiasi nestumu taciau jis balandi isvaziuoja i UK uzdarbiauti 7 men lieku viena ,nebezinau kaip ir kas galetu mane nuraminti ,padekite...man 21 metai. pirma gime 17 cezario operacija. soriukas kad neitema bet jau nezinau kur ka kelti ir kaip greiciau gauti atsakyma.......

31. Dec 2012, 11:56

manajam 2metukai buvo tik kelios nakteles kada ismiegojo visa nakti.sianakt vel prazyze,parasyvarte,nei pats miegojo nei man leido.isaugs.normalus dalykas.galima pabandyt ramuneliu arbata,bet manajam ji trumpam padeda

30. Dec 2012, 15:28

Nezinau ar paguosiu ar ne,bet mano dukryte tik nuo triju metu pradejo normaliai miegoti.Gydytoja taip ir sake,kad isaugs.Kaip eglike sake,kad yra tokie vaikai su tokia nervu sistema ir nieko nepadarysi.Mes visus homeopatinius vaistukus isbandeme,niekas nepadejo,o naktimis ji daug kartu budinedavo ir verkdavo.Dabar turiu antra mergyte,tai ja auginti dabar jokio vargo,pavalgo pora kartu per nakti ir iskart uzmiega.Nepalyginamai ramesne uz vyresnele.

30. Dec 2012, 14:16

Mes geriam irgi notta, bet šiaip dėl ramumo, nes kartais verkia verkia ir neužmiega, bet mums padeda, o va sedalia nepadėjo. Čia kaip sakant žiūri ir renkiesi ką daryti.

29. Dec 2012, 21:45

Nemanau, kad čia kažkokios bėdos. Maniškiui 2 m. ir 2 mėn. ir tik dabar kokia savaitė, kaip nebeatsibunda naktimis. Iki 9 mėn. valgė dieną naktį kas 1,5 val. Tiesiog kantrybės linkiu tėveliams ir tiek.

29. Dec 2012, 21:29

As auginu 10men berniuka,tai zinok lygiai taip pat kaip ir tau naktim.. nuo 3men iki 5men ismiegodavo visa nakti,o poto prasidejo linksmybes naktines 😀 Irgi kas puswalandi keliasi,kartais reciau,o kartais kaip atsikelia kokias 3wal nemiega... tik mes nebevalgom jau naktim,anksciau dar arbatikes duodavau,o dabar nei jos nebenori... mum gyd buwo israsius Notta lasiuku pagerti bet nieko mum jie nepadejo 😀 Taip kad cia manau isaugama yra ir istvermes tau 😀

29. Dec 2012, 19:06

O ką sako gyd. dėl tokių bemiegių naktų?

29. Dec 2012, 18:35

....manau buna tokiu vaikuciu ir viskas...Mano sesers sunus naktim ja keldavo po 10-15 kartu,galvodavau,kaip ji istveria.Su augimu tai susitvarke,tiesiog reikia laiko ir cia nieko nepadarysi....teks apsisarvuoti kantrybe ir islaukti.Gal vaikutis tiesiog jautresnis ir tiek,gal per silta jai buna,gal per daug privalgo nakciai? Dantukai taip pat duoda neramuma,nes buna,kad skauda net ausytes nuo ju dygimo. Mano dukryte prabudinedavo nakti iki kokiu triju metu,po to jau daug ramiau miegodavo....

29. Dec 2012, 18:25

Auginame dukryte (pirmas musu stebuklelis) , ji jau yra 9 menesiuku , nuo pat gimimo turime problema su miegeliu nakti , labai neramiai miega nakti , prasibudineja visa nakti iki paryciu , kas puse valandos, kartais reciau , o kartais ir dazniau ☹ Iki kokiu 4men.manem , kad sito priezastis pjutele , paskui kad dantys , pirmieji isdygo 5men.2 svaiciu , jiems sidygus ,naktys vistiek isliko neramios , iki pat siolei , bet dabar taip pat beveik yra isdyge dar keturi dantukai virsuje(matosi, bet dar nepralindo , kad eitu juos pajausti)Ar gali buti visi tie menesiai neramiu naktu priezastis - dantukai ? Nezinau ka ir daryti , per 9 menesius yra gal kokios 6 naktys , kai ji miegojo be atsibudimo . Ja pastoviai reikia raminti ,glostyti, paduoti tutuka , maitinti nakti , kas 3-4-5 val .nes tai padeda trumpam , pavalgius ji viel kazkokiam laikui pamiega 😀 O siaip visa nakti , kaip ir mynejau kas kokia puse val parsibudineje muistosi , inkscia , kartais jei jau meginu i tai nereguoti ji pradeda ir verkti....Gal galite ka patarti ?Kaip elgtis , kad pradetu vaikutis normaliai miegoti?Diena miega 2 pokaitukus , bendrai 2-3 val,vakare einam miegoti 21-22val.po nakties keliasi 9 val.ryte .Siaip yra sveikas , linksmas vaikutis, jau isikibus vaiksto laisvai , svoris auga gerai sveriam 11 kg , valgom misinuka , ir kosias diena 😀Kartais naktim naudoju Vibrokol zvakutes , bet jos mums visikai nepadeda☹

1 ... 3 4 5 6