Bemiegės naktys

29. Dec, 06:25

Auginame dukryte (pirmas musu stebuklelis) , ji jau yra 9 menesiuku , nuo pat gimimo turime problema su miegeliu nakti , labai neramiai miega nakti , prasibudineja visa nakti iki paryciu , kas puse valandos, kartais reciau , o kartais ir dazniau :( Iki kokiu 4men.manem , kad sito priezastis pjutele , paskui kad dantys , pirmieji isdygo 5men.2 svaiciu , jiems sidygus ,naktys vistiek isliko neramios , iki pat siolei , bet dabar taip pat beveik yra isdyge dar keturi dantukai virsuje(matosi, bet dar nepralindo , kad eitu juos pajausti)Ar gali buti visi tie menesiai neramiu naktu priezastis - dantukai ? Nezinau ka ir daryti , per 9 menesius yra gal kokios 6 naktys , kai ji miegojo be atsibudimo . Ja pastoviai reikia raminti ,glostyti, paduoti tutuka , maitinti nakti , kas 3-4-5 val .nes tai padeda trumpam , pavalgius ji viel kazkokiam laikui pamiega :) O siaip visa nakti , kaip ir mynejau kas kokia puse val parsibudineje muistosi , inkscia , kartais jei jau meginu i tai nereguoti ji pradeda ir verkti....Gal galite ka patarti ?Kaip elgtis , kad pradetu vaikutis normaliai miegoti?Diena miega 2 pokaitukus , bendrai 2-3 val,vakare einam miegoti 21-22val.po nakties keliasi 9 val.ryte .Siaip yra sveikas , linksmas vaikutis, jau isikibus vaiksto laisvai , svoris auga gerai sveriam 11 kg , valgom misinuka , ir kosias diena :)Kartais naktim naudoju Vibrokol zvakutes , bet jos mums visikai nepadeda:(

blogietee blogietee 09. Nov 2010, 15:09

tie kas baigę mokslus iškarto masto protingai, tas ir dirba iki šiol, o ne biržose stovi 😀

09. Nov 2010, 15:09

Mes vėl nuo temos nukrypom 😀

09. Nov 2010, 15:08

robke, saunuole 😀 adv kontoroj gausi? kiek praktiku bus? kiek zinau, kolegijoj lyg 2?

09. Nov 2010, 15:08

Bet kaip ziuriu dabar visi studijuoja teise arba verslo vadyba tai is kur tiek darbo vietu paimt? Ir kuo jau cia jos tokios populiarios😀

09. Nov 2010, 15:07

na mokslus baigt lt ner didele problema, man moketu uz egza po kokius 3 k pabaigciau uz bet kuria dar karta desimtukais 😃 esme yra tureti dar siek tiek smegenu kaip ta diploma panaudoti 😀 ir istikro jau cia isemta kalba 😃

09. Nov 2010, 15:07

O PAZINTYS yra gerai as ju vosad ieskau,ieskau rysiu,pazinciu galimybiu,nezinai kada kas kam pasitarnaus

09. Nov 2010, 15:07

Va būtent ir rinkausi specialybę atsižvelgdamas ne vien į tai ar patinka, bet ir kokia perspektyva ateityje. Svarbu, kad ir patiktų mokslas. Viena dekanė minėjo, kad univere romerio yra dieniniam skyriui tokių žmonių, kurie verčiau nebūtų stoję į tokią spec,nes rodos, kad nežino kur papuolė ir netinka tiesiog.
Beto tie mokslai slidus reikalas, brangūs . . . gerai, kai nereik mokėt, bet kai reikia, o pvz balas stojimo per mažas ir nepapuoli kur nori, tenkinies tuo kur papuoli, taip daug kam ir būna, jei neturi galinčių sumokėti tėvų, arba neužsidirba tiek.

09. Nov 2010, 15:05

aisku baigus mokslus didesnes galimybes, bet ne visada☹

09. Nov 2010, 15:03

o as nesutinku, kiek yra pazystamu, kurie stovi birzoje su diplomais.

09. Nov 2010, 15:03

Na į mus nelabai dėmesį kreipia, didesni šansai dieniokam, pačios dėstytojos pripažįsta, be to jos mums keičiasi gana dažnai. Ir yra tokių, kur pastoviai į šikną jom lenda, ir suaugę žmonės, man šlykštu, bet gal jie papraščiausiai gudresni ir sugeba per save perlipti, kad pataikautų. O aš kitokiu principu vadovaujuos, man nereikia juokelių kvailų, kad kuri jų nusišypsotų, aš gaunu progą įrodyti darbais, darbu paskaitose tada kitaip žiūri, nei į išsišokėlius ir man to gana. Bus matyti kaip bsu. Praktiką atliksiu geroj firmoj, visoj LT ji yra, per močiutę, nes ji ten būtų geras pareigas užėmusi, tad nesibaiminu ir laukiu to, nes nuo to priklausys ar pasiliks ten dirbti, būtų šansas.

09. Nov 2010, 15:03

pritariu toverai

09. Nov 2010, 15:01

kalbant apie statybininku uzdarbi, pries pora sav baigiau irenginet kambari, uz 2 savaites darbo, nevisai kiekviena diena sumokejau 2,4 k lt. padare viska, idaze, susuko gipsa, sudejo grindis 2 zmones ir vazinejo is Kauno i Vilniu 😀 o mano nuomene dabar tokie laikai, kad be mokslo niekur jei nori normaliu pareigu ir geros algos, aisku buna isimciu, bet paskui vistiek anksciau ar veliau socialine padetis privercia baigti mokslus 😀

09. Nov 2010, 15:00

manau sunkiai dirbt yra tas pats kas smegenim uzsidirbt... Ne visiem patinka tokie darbai kur smegenis reik sukt visokiu yra visokiu reik kam patinka tas suoluos sedi kam ne dirba tai kas jiems patinka...

09. Nov 2010, 15:00

robke, nesutinku, kad negausi darbo, galiu pasakyti ir patarti tau, kol esi 1 kurse, megzk pati pazintis, kol studijuoji, juk desto advokatai, prokurorai, teisejai, dazniausiai gabius studentus ima praktikai, paskui pasiulo likti, yra iv variantu. is patirties kalbu 😉

09. Nov 2010, 14:59

Teisę, bet skamba gal ir gerai, tačiau kolegijos lygyje tai neturiu kuo didžiuotis iš tiesų . . .

09. Nov 2010, 14:57

ka mokais robke?

09. Nov 2010, 14:57

as gerbiu visus, kurie sugeba saziningu darbu ar prakaitu uzsidirbti, jei smegenim nemoka 😀 ne visi turi galimybes mokytis, ne visi nori 😈
visi darbai geri, as tiesiog uz tai, kad butu atitinkamai viskas. jei tas, kuris tik plaktuku mojuoja gauna daugiau nei tas, kur prasedejo 6 metus akademiniam suole..nu tai sorry

09. Nov 2010, 14:56

Paprasti statybininkai padėjėjai gauna mažiau, paskui eina plataus profilio statybininkai, tie eriau gauna taip ir lkyla aukčiau.

09. Nov 2010, 14:55

Mus jau pirmose paskaitose viena dėstytoja ant žemės nuleido, kad nebūsit nei tuo, nei anuo, nebent pažįstamų turit, kad prakištų. O specialybės variantai skanduoja nerealiai gerai, kur tau . . . .

09. Nov 2010, 14:55

Maniskis pries krize iki 4000lt budavo kartais gaudavo, o kad po 10000lt tai cia nieks negauna nebent brigadyriai kokie ar virsininkai, bet tikrai ne paprasti darbuotojai

09. Nov 2010, 14:54

Be mokslų ar su jais, jei neturi pažįstamų, jei nepasiseka gyvenime prasimušti tai va jaunimas su aukštaisiais trečdalis sėdi DB, ir nieko gero neisšviečia . . .

09. Nov 2010, 14:51

Kalbant apie valdininkus, girdėjau kUbilius žada milijardą iš šešelio gauti, tai man kilo toks klausimas, o patys ar ne šešėlis, kai plauna babkes, juokas pro ašaras 😃

09. Nov 2010, 14:50

yra kurie ir be mokslo sugeba prasisukti, as gerbiu tokius zmones😀

09. Nov 2010, 14:50

Nu nu, kaip dazytojai imdavo 60lt uz kv, tai kainos is kosmoso, kaip pas mus namas 300 kv 😃 gerai kad nusileido ant zemes dabar 😀

09. Nov 2010, 14:50

Nors žinau realiai, kad yra tokių kur ir 5 ir 6 tūkst. uždirba, bent jau uždirbo.

09. Nov 2010, 14:49

KAd statyboje retai eina gerai uždirbti 😃 Gal tik du kartus vyras buvo 2000gavęs ir tai priklauso nuo objekto ir prie kokio darbų vykdytojo dirbi.

09. Nov 2010, 14:49

Jo man irgi pikta kai sako: reik taupyti... tai, kad povelniu ner is ko taupyt tai ka dabar nebevalgyt, kad pinigus tuos atidetum juodai dienai? kad mano manymu dabar jau tos juodos dienos ...

09. Nov 2010, 14:47

o ka tau vaivita gaila kad zmogus uzdirba? man tai negaila mano vyras irgi be mokslus statybose uzdirbdavo senaiu normalei tai ka cia blogai? jei zmogus moka apsisukt tai cia jau ne jo beda...

09. Nov 2010, 14:47

Pc būtinai reikėjo mokslam, o padangos traktorinės, ne auto, tad jos žymiai brangesnės. O apie tokias būsto paskolas tai net nesapnuojam 😃

09. Nov 2010, 14:46

bet tarkim jei nera is ko visu net mokesciu sumoketi, is ko dar atsideti?yra tokiu zmoniu, kurie net bedai esant neturi giminiu kas padetu ir pan

1 2 3 4 5 6