Bemiegės naktys

29. Dec, 06:25

Auginame dukryte (pirmas musu stebuklelis) , ji jau yra 9 menesiuku , nuo pat gimimo turime problema su miegeliu nakti , labai neramiai miega nakti , prasibudineja visa nakti iki paryciu , kas puse valandos, kartais reciau , o kartais ir dazniau :( Iki kokiu 4men.manem , kad sito priezastis pjutele , paskui kad dantys , pirmieji isdygo 5men.2 svaiciu , jiems sidygus ,naktys vistiek isliko neramios , iki pat siolei , bet dabar taip pat beveik yra isdyge dar keturi dantukai virsuje(matosi, bet dar nepralindo , kad eitu juos pajausti)Ar gali buti visi tie menesiai neramiu naktu priezastis - dantukai ? Nezinau ka ir daryti , per 9 menesius yra gal kokios 6 naktys , kai ji miegojo be atsibudimo . Ja pastoviai reikia raminti ,glostyti, paduoti tutuka , maitinti nakti , kas 3-4-5 val .nes tai padeda trumpam , pavalgius ji viel kazkokiam laikui pamiega :) O siaip visa nakti , kaip ir mynejau kas kokia puse val parsibudineje muistosi , inkscia , kartais jei jau meginu i tai nereguoti ji pradeda ir verkti....Gal galite ka patarti ?Kaip elgtis , kad pradetu vaikutis normaliai miegoti?Diena miega 2 pokaitukus , bendrai 2-3 val,vakare einam miegoti 21-22val.po nakties keliasi 9 val.ryte .Siaip yra sveikas , linksmas vaikutis, jau isikibus vaiksto laisvai , svoris auga gerai sveriam 11 kg , valgom misinuka , ir kosias diena :)Kartais naktim naudoju Vibrokol zvakutes , bet jos mums visikai nepadeda:(

09. Nov 2010, 14:44

aaa ne taip supratau,reikia juodai dienai,bet,kad nera kitiems is kur pasidet tai juodai dienai,kai neusttenka nuo 1 iki 30 d..deje retas kuris lt gali taupytis

09. Nov 2010, 14:40

mmuteee jei mum reiktų pirkti mėsą, pieno produktus visus, tai būtų sunku, oi kaip sunku . . ..

09. Nov 2010, 14:38

Išties būtų gerai, jei išsilavinimas atitiktų algas. Maniškis statybininkas, tai gaudavo iki 1000dirbdamas, aš 300 alimentų ir pirmais metais 97lt už sūnų, visos pajamos. . . . išėjo tėvystės atostogų metus gaudavo šiek tiek daugiau nei 1000, paskui atitinkamai 1000,i r sumažino kaip ir visiem tai 960lt, iš jų 100 litų kompo išsimokėjimui, beveik 200 padangų išsimokėjimui, kas lieka ir ilgai neišbūna, nes reik tai šio tai to vaikui, maistui, dar mašina jei pagenda . . . o mano daugiau kaip pusė ant kelio išeina, ir pikta, kad neakivaizdininkam negalima puse kainos važiuoti, nors realiai išleidžiam pymiai daugaiu keliui, nei dieniokai troleibusui . . . dėl to maniškis ir sukas,t ai malkų daro kam ant pardavimo, tai obuolius rinkom pardavimui, dabar rado kitą chaltūrą iš kurios iki 100lt teuždirba ir sveikatą gadinas. . .
Aš jau žinau, kad po mokslų darbo nerasiu, nebent per pažįstamus pavyks kur įsimuolint, o kai tiek bsu praleista bus nekas . . . dar bent stipendiją gavau, bet ar toliau tokia išliks gera nemanau, tikriausiai tik trečdalį gausiu, nes pravedė už praeitų etų rezultatus. Na bus matyt, sakėm po mokslų žiūrėsim, jei nk gero, teks sparnus kelt.

09. Nov 2010, 14:36

tovera man turi but pinigineje 1000eur man tik,kad jausciausi gerai..ant mano islaidu ir maisto nes as maista valdau.

09. Nov 2010, 14:36

jums gerai roberta, o mes tokios galimybes neturim, tai tenka viska pirkt, o norisi, kad butu kokibiska tad pinigeliu iseina nemazai...

09. Nov 2010, 14:32

Rūbus naujus perkam, tik kai tikrai reika, daugiausia sūnui. Man dar lb daug ant kelionės į paskaitas išeina, tad taupyti neišeina, kad būtų atsargoje.

09. Nov 2010, 14:29

Na mum gerai tai, kad sava mėsa, daržovės, pienos produktai, bet perkam ir vyniotinių ir dešros ir jogurtų. Kadangi mes gyvenam su tėvukais tai išeina 5asmenys, ivenas apsipirkimas būna į dvi ar tris savaites kartą toks ūkinis, kai jau ir skalb,milteliai ir kt.buitinės sprekės perkas, tai vienu kartu pusantro šimto, o bendrai paskaičiavus mėnesiui apie 500lt, duoną perkame gana gerą, miltusi ir pan. Bet bendrai su močiute (tėvukas retai kada ką perka, nes prageria viską).

09. Nov 2010, 14:24

bent jau kad uztektu mokesciams ir kazkiek liktu maisti manau😀

09. Nov 2010, 14:24

o jus man pasakykit kokia yra taupymo riba? kiek reikia tureti pinigu, kad jaustis saugiai ?

09. Nov 2010, 14:22

lietuvoj darbo inspekcija su darbdaviais kaip sakoma ranka ranka plauna tikrai nieko nepasieksi, isbandyta...buvo taip kad vyras gavo algalapi su 3000 nuskaitymai is oro padaryti o i kortele pervesti 700 aiksu perejom visus ka tik galejom bet pinigu nieks negrazino tik paguoda tame kad kitiems padarem gera darba nes is karto baigesi visi nuskaitinejimai ten.

09. Nov 2010, 14:21

As siauliete.Va del taupymo tai as ir ismokau taupyti, nes kol mazoios nebuvo tikrai pinigus daznai visokiems niekams leisdavome, o db renkiesi kas butiniausia😀

09. Nov 2010, 14:19

sutinku su tavim vaivita, jau kazkaip atsigaut vel pradeda tie statybininkai, net nervas ima kaip susireiksmine, paskambini susitari ir net nesiteikia paskambint kad neatvaziuos ta diena 😀

09. Nov 2010, 14:18

linciuke is kur tu?

09. Nov 2010, 14:18

istikruju ta krize musu seimai atnese daug naudos, pries krize uzdirbdavom neblogai apie 5000-6000 ltl gaudavom per abu, paskui vyras neteko darbo pajamos labai labai sumazejo dirbau tik viena bet uztat ismokom taupyti ir nemetyti pinigu i bala, aciu dievuj dabar jau vel pajamos nemazos ir tikrai galim sau daug ka leisti nors turim ir dukryte bet tikrai nesvaistom bereikalingiems dalykams ir nueje i parduotuve galvojam ka perkam ko reikia ko nereikia. geriau pasidesim tuos pinigus juodai dienai nei isleisim bet kam.

09. Nov 2010, 14:17

prekybos centre is viso beveik nieko neperku, vaisius, alieju, duona, desra ar kumpi mazoj parduotuvelej, pieninej vadinamoj. vis akita is kaimo, na, ant maisto daug neleidziam, nes mano vyras pstoviai "ant dietu", tai tik as pravalgau daugiausia 😀 gal ka ir papiktinsiu, bet dziaugiuosi, kad krize pastate i savo vietas, tuos, kurie be mokslu statybose po 10.000 i men uzdirbdavo, o zmogus su aukstuoju vos 2000 lt. manau, kad issilavnimas turi buti proporcingas darbo uzmokesciui

09. Nov 2010, 14:14

nzn lietuviai uzdirba 100 % isleidzia 150 % algos 😃

09. Nov 2010, 14:09

gerai kad maniskiui alga visada laiku nes jei irgi taip butu tai but tada mum "batai"😃

09. Nov 2010, 14:03

nu ,bet kaip pragyvent? kai algos nemoka neisnesa galva

09. Nov 2010, 14:00

maniskio sefas ir vis zada, o tas maitinasi pazadais😀

09. Nov 2010, 13:58

mano vyro tevas eina jau netoli metu i darba, o da tik gavo gal uz viena men atlyginima ir ta nevisa tai as ir juokuos sakau geriau jau lovoj gulec nemokamai, nei i darba eic art be algos😃 O jis vis tikis kad sumokes pasako virsininkas kad kita men sumokes ir patiki...

09. Nov 2010, 13:57

Nemažai pinigėlių susitaupo, nes tiek daržoves, tiek mėsą parsivežame iš kaimo. Taip pat mano mamukas padaro sūrio, varškės, grietinės, svieto, kartais ir pieno parsivežame. Iš tikro labai susitaupo. Parduotuvėje pirmiausia perku pirmo būtinumo prekes, o kas lieka po mokesčių ir būsto kredito, tada jau svarstau pirkti kokį rūbą ar šiaip kokį brangesnį daiktą. Paskaičiavus per mėnesį maistui kažkur išleidžiam apie 400-500 lt... šiaip stengiuosi geriau iškepti kokių kepsniukų ar kotletukų, nei pirkti dešras ar dešreles... nes taip kai visos televizijos rodo "kas iš ko pagaminta" plaukai piestu stojasi....

09. Nov 2010, 13:56

as tai perku labai neiziuredama, nes ka ten bepriziuresi... Aisku koki jogurta vaikui tai imu jau ta ekologiska be modifikuoto krakmolo ir alieju visad perku be modifikuotu pupeliu ar ko ten😀 duona tai perkam pigiausia ten NORFOJ uz 80ct.. O iseina mum svaitei tai daug palyginus karta per dvi dienas isleidom 200lt... Dabar net vyras nebeklausia kur tiek pinigu padedu kai kelis kart pats nuejo i parduotuve apsipirkt😃 Kas del kruopu tai Mantas dabar valgo daugia avizas bei kitokius dribsnius, grikiu ranka nekyla imt uz tokia kaina...

09. Nov 2010, 13:56

mano daruges vyrui pries gimdyma padave 200 lt jau antro laukesi,namie busto kreditas gerai,kad ji gauna gera dekreta,o tas..jau puse matu negauna lgos ir vis eina i tapati darba...nu tik juoktis ir belieka

09. Nov 2010, 13:46

ne visada yra galimybe uzsichalturint... buvo laikas nestumo metu kai musu pajamos buvo 700lt, tai padejo tevai mano daug kuom.... ne buvo momentas kad tirkai nebuvo ka dirbti... bet nenuleidom ranku ir darbo atsirado. pamenu pries pora metu buvo viskas i kaire ir idesne, nes pajamos buvo 4000lt per abu... bet krize vadinama savo padare kai sumazino etatus

09. Nov 2010, 13:46

va tas ir yra, kad maniskis tylenis, turi sioki toki darbeli, ir soka pagal sefo dudele, kiek pameta lt tiek jam gerai☹

09. Nov 2010, 13:39

mb nesumokejo pora men algos dvi dienas, darba iskart pakeite,deje lt su zmonem daro ka nori,man atrodo tuoj darbadvius i krumus des,nes daro s..is zmoniu

09. Nov 2010, 13:36

Nezinau kiek isleidziam i savaite .. Mesa, darzoves, bulves ir tt perkam ekologiskuose turgeliuose, kaika is kaimo pasiemam.. 😀 o visa kita perkam rimi arba maximoj...O be rubu as negaliu, man ju reik ir reik, tai juos perku daznai 😀

09. Nov 2010, 13:28

tai jei kokiu sveciu buna, tai ir daugiau issileidzia 😀

09. Nov 2010, 13:17

Ech jei butu galimybe as ir tureciau ur tuos 400 lt padeti savaitei😀

09. Nov 2010, 13:15

kas liecia maista, ziuriu i kokybe ne i kaina, aisku proto ribose. Maziui stengiuos duoti tik sveika ir kokybiska maista, bet po ketvirtadienio laikdos apie ekologiskas darzoves, esu susvelus, gal reiks koki darza augint pradet 😃 jei buna vyras lt, tai isleidziam savaitei +- 400 lt, i tai ieina alus, vynas 😉 jei mes su mazium, tai 200 pakanka, smutkiu lt neperku, nes brangu 😀

1 2 3 4 5 6