Bemiegės naktys

29. Dec, 06:25

Auginame dukryte (pirmas musu stebuklelis) , ji jau yra 9 menesiuku , nuo pat gimimo turime problema su miegeliu nakti , labai neramiai miega nakti , prasibudineja visa nakti iki paryciu , kas puse valandos, kartais reciau , o kartais ir dazniau :( Iki kokiu 4men.manem , kad sito priezastis pjutele , paskui kad dantys , pirmieji isdygo 5men.2 svaiciu , jiems sidygus ,naktys vistiek isliko neramios , iki pat siolei , bet dabar taip pat beveik yra isdyge dar keturi dantukai virsuje(matosi, bet dar nepralindo , kad eitu juos pajausti)Ar gali buti visi tie menesiai neramiu naktu priezastis - dantukai ? Nezinau ka ir daryti , per 9 menesius yra gal kokios 6 naktys , kai ji miegojo be atsibudimo . Ja pastoviai reikia raminti ,glostyti, paduoti tutuka , maitinti nakti , kas 3-4-5 val .nes tai padeda trumpam , pavalgius ji viel kazkokiam laikui pamiega :) O siaip visa nakti , kaip ir mynejau kas kokia puse val parsibudineje muistosi , inkscia , kartais jei jau meginu i tai nereguoti ji pradeda ir verkti....Gal galite ka patarti ?Kaip elgtis , kad pradetu vaikutis normaliai miegoti?Diena miega 2 pokaitukus , bendrai 2-3 val,vakare einam miegoti 21-22val.po nakties keliasi 9 val.ryte .Siaip yra sveikas , linksmas vaikutis, jau isikibus vaiksto laisvai , svoris auga gerai sveriam 11 kg , valgom misinuka , ir kosias diena :)Kartais naktim naudoju Vibrokol zvakutes , bet jos mums visikai nepadeda:(

09. Nov 2010, 13:07

taip gaunasi ne mazos,tai kai pas mociutes vaziuodavom susirenka apie 10asmenu tai jau aisku gali 12daryt,bet kai dviese su vyru ir vaikuciai tai nesamone butu tiek daug daryt,o paskui prastoves kol suges ir mest reiktu,o gaila maista metyt

09. Nov 2010, 13:03

as ir jauciu 12 nedarysiu, nes pernai puse ir sugedo.Atrodo plaunuoji daryti daug patiekalu, bet tik paragavimui, o gaunasi, kad vistiek nemazos porcijos iseina

09. Nov 2010, 13:03

gerai paklausiu. tik jauciu bulviu neturi ☹

09. Nov 2010, 13:02

seis metais niekur neisim per kucias busim namie su vyru dukryte ir lialiuku jau tikiuos ir gal sulauzysiu tradicija bet 12 patiekalu tikrai negaminsiu,nes tiek nesuvalgysim😃

09. Nov 2010, 12:59

Taip, tikrai, aš taip pat to nuomonės-geriau mažiau, bet kokybiškiau.Ne riebalų tepinys, o sviestas, ne sūrio produktas , o sūris ir pan...

09. Nov 2010, 12:59

paklausk tada sigut, nupirktume ir didesni kieki, svarbu, kad be tu nitratu😀 as vaikui ir kokybiska viska stengiuosi pirkti, o patys viska valgom☹

09. Nov 2010, 12:58

Laura, kaip matai gyvena zmones. kiti manau ir dar is maziau ☹ jooo uzknisa tos ''optimos'' ☹ bet buna tos linijos tai zirniu kokiu, tai cukraus ir pasiemu

09. Nov 2010, 12:57

Jo, tikrai,ir mums teko susiveržti diržiukus, ypač šiemet. Teko tvarkytis aplink namuką, bent jau pradėti tvarkytis😀tai ilgus metus kauptos santaupos išgaravo akimirksniu.Guodi save, kad sau gi , ne kitam.Tenka atsisakyti kai kurių dalykų kuriuos veikėme anksčiau.O kažkaip suktis tai reik- pajamos mažėja, išlaidos didėja.Pradedi mąstyti labiau, ko tikrai reik, ko ne.Aišku ir pradedi vis dažniau pats kažką gaminti...

09. Nov 2010, 12:56

tai va as tu desrigaliu pigiu ir nepirkelioju..... retai. Geriau farso nuperku ir zuiki ant sumustiniu iskepu

09. Nov 2010, 12:52

aciu😉.... Linut galesiu mamos savo paklausti, gal ji dar tures atliekamu. ji tikrai augina kaip bobutes kaime 😃

09. Nov 2010, 12:52

pries keleta metu buvau taip pat is tu, kurios neskaiciuoja, reikedavo ir pirkdavom.. neziuredavom - butina ar galima be to issiversti. Taciau gyvenimas taip sparnus apkarpe, kad dabar kartais tris kartus pirkiniu krepsi perenku ir daugelio produktu atsisakau.. nesvarbu, kad pajamos pakankamos.

09. Nov 2010, 12:51

dar visai nesenai pajamos i menesi musu 2 (leliuko dar nebuvo) 4000lt mums be paskolu buvo tikrai nazai. atejus tetulei krizei jos sumazejo dvigubai ☹ plius leliukas atsirado. Tai tapau tas taupusis kurmis r isiverciame..... teko priprasti, pamirsti bereikalingus lupdazius, soleriumus, dvejus dzincus i menesi ir tt uz tad dabar kiekviena drabuzeli nauja myliu ir vertinu 😉

09. Nov 2010, 12:50

faina puokstike Sigita😉

09. Nov 2010, 12:50

mes biski gavome darzoviu, bet jau ghreit reiks pirkti☹ ir dar neaisku is kur ir kokios kokybes jos bus

09. Nov 2010, 12:49

man ir susmustiniai ne maistas,jau baigiu mb atpratyt

09. Nov 2010, 12:48

va ta mums pagalba, kad uz jokes darzoves nemokame..... tai paspirtis. be to labai megstu koses. be ju pusriciu neisivaizduoju. man sumustinis-ne maistas 😉 retenybe, o vyrui reikia

09. Nov 2010, 12:48

Aš tai apsipirkinėju daugiausiai IKI,nes ji man pakeliui.Į maisto akcijas nelabai kreipiu, nesdažnai būna tiems produktams, kurių tikrai nevartoju.Daugiausiai kreipiu dėmesį į buitinių prekių akcijas, ir akcijas vaikiškiems daiktams: mišinukams, maisteliui, sauskelnėms.Drabužių sau jau senokai ką pirkausi, neskaitant smulkių dalykėlių.Mėsą ir dešrytę perku turguje, savaitgalį, apsiperku kone visai savaitei.Parduotuvėse - duona , batonas, pienas,sviestas, vaikučiui ką nors.vaisių ir daržovių kol kas neperkam.Skanėstų stengiuosi iškepti, bet vyras vistiek kai kada šokoladą nusiperka😀toks dažniausias pirkinių krepšelis.Tik kas būtina☹

09. Nov 2010, 12:46

jein kameroje yra mesytes, sauskelniu mazius jei turi, darzoviu gauname nemokamai, tai bedos atveju mum uztenka ir 100-150 lt i savaite

09. Nov 2010, 12:45

na va lt tradiciju blogybe,kad daroma,ruosiama nesamoningai daug...

09. Nov 2010, 12:44

o mes kasdien skaiciuojame, labai taupant maistui ir buities prekem i menesi isleidziam it tik 300.biski paislaidaujant apie 500

09. Nov 2010, 12:42

laurad skaiciuot butina,neskaiciuosi neturesi,turejau omenyje,kad nereikia eit i parde su suskaiciuota suma ir galvot ar galiu nusipirkt siandiena kazka ko noriu 😀

09. Nov 2010, 12:41

na man netenka skaiciuoti kiek isleidziam maistui ir ieskoti kur kas pigiau randasi,kai ko reik ir perkam,bet zinau ka reiskia skaiciuoti ir ieskoti kur pigiau ka rast,teko taip uzaugt

09. Nov 2010, 12:39

mum pampersu paveze irgi is lenkijos zymiai pigiau nei cia,bet ar jie tiks isbandysim lialiukui gimus.siandien maximoj perkant dregnu serveteliu pampers antra pakuote nemokamai😃nu o kiek per menesi isleidziam pinigeliu tai sunku pasakyt nes neskaiciuojam ir tikrai ne kas menesy buna vienodai😀kaip laurad sako kartais kai tycia viskas vienu metu baigesi...

09. Nov 2010, 12:36

seku įvairias akcijas,žiūriu,kur pigiau😀dažnai apsiperku Maximoj ir Rimi,aplankau ir Norfą,o Aibėj neatsimenu,kada buvau.šiaip turguj nemėgstu apsipirkinėt,galima nusipirkt ir brangiau☹,ūkininkų turgeliai visai kas kita😀

09. Nov 2010, 12:35

mes mesa ir darzoves parsivezam is mano tevu,ne sgyvena kaime tai mazai ka parduotuvese ir perkam per menesi apie 500 lt isleidziam maistui, rubus perkam dazniausiai akropolyje nes ten pigiau nei kokiam turgui ar bazese 😀

09. Nov 2010, 12:34

pokolkas neskaiciuoju ka reikia ta ir perku 😀

09. Nov 2010, 12:29

I svaite ishleidziam nuo 200-300litu,perkam tiek parduotuvese,tiek ish ukininku...Aciu mamai ir vyro sesei,kurios mano suneliui perka ir perka rubeliu..

09. Nov 2010, 12:28

Oi kad man butu arti maxima butu gerai, bet prie musu mazute yra, o ten apsoliuciai nieko gero ☹ o i norfa nepatogu nes reikia laiptais i antra auksta kilti tai su vezimu nekas

09. Nov 2010, 12:27

is rubu turgui nebent dzynsus striukes kaikada batus,sportiniu rubu turgui neperkam nei sportines avalynes

09. Nov 2010, 12:25

del rubu tai kai isgalim nusiperkam, bet nera taip kad neturetumem ka apsirengti... o ir mano sesuo mum padeda, mazylei daug rubeliu prisiuncia tai atsimeta 😀

1 2 3 4 5 6