2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

09. Feb 2015, 14:42

Labas 😀 Egle Ieva, gal maziukei koks augimo suoliukas? Mums irgi naturaliai taip gavosi, kad septinta uzmiega nakciai. Mano dickis visad 8 vakaro eidavo miegot.
Zivile, kaip Ievute? Kaip su atpylinejimu? Mano Paulius paskutini menesi pradejo stipriai atpylinet. Dbr geriam vaistukus, bet po 4 dienu ypatingo poveikio nepastebejau, gal net itariu, kad pilvuka stipriau nuo ju pucia.
Mano mazylis tikras niurzgalius, praktiskai ant ranku visa diena. Vienas pats pabuna tik kokias 5-10 minuciu. Kaip kitu vaikuciai, ar irgi rankinukus auginat?

09. Feb 2015, 09:21

Vilniuje 😀

09. Feb 2015, 00:01

Klaipedoje 😀 o jus?

08. Feb 2015, 14:50

Pas mus su dukryte su miegu irgi problemos. Nakti kartais labai daznai atsikelia,kartais ir visa nakti pamiega tada man buna rojus:-) o diena tai zinot kaip kada,kartais gerai miega o dazniausiai po 15-20min. Na jau kad ka susitvarkyti ar valgyt pagamint tai man sunku reikia prie mazosios prisitaikyti :-)

08. Feb 2015, 14:26

O kur gimdet jei ne paslaptis?😀

08. Feb 2015, 13:18

As 18 gimdziau 😀

08. Feb 2015, 11:21

sveikos mamytes. Lapkricio 19 niekas negymdet? ))

07. Feb 2015, 23:30

mums taip savaime gavosi, pora vakaru uzmigo tokiu laiku, tai as taip ir pradejau ja ruost miegui, migdyt nakciai. Tik nesuprantu, kas cia su nakties miegu pradejo darytis, taip gerai miegodavo, o jau antra nakti keliasi po kelis kartus...

05. Feb 2015, 17:13

nu as bent pietus pagamint nutaikydavau koki pusvalanduka dazniausiai kol miega, bet irgi ne visada. O vakarai ir savaitgaliai, kai vyras namie, tai man irgi geris 😀

05. Feb 2015, 15:22

Maniskis tai visada ant ranku, retai kada kokiose supynese pasedi, gal kokias 5 minutes, o taip tai istisai ant ranku. As vakarop jau laukiu, kada gris vyras is darbo ir perims estafete 😀

05. Feb 2015, 14:00

Prisigyriau vakar, kad gerai miega, tai sianakt net tris kartus kelesi....ir visa diena ant ranku, taip ir pietus gaminomes. Reiks eit i lauka, tikiuos ten pamiegos, kaip visada 😀

05. Feb 2015, 13:30

Nu ir as diena atsiimu kaip reikalas, nes maniskis nakti ir valgo 1 karta, o kartais ir ne viena.

04. Feb 2015, 22:13

Nakti, tai labai gerai miega, tik 1 karta keliasi. Buna retkarciais ir iki pat ryto ismiega. O ryte ir maniske anksti keliasi, apie septinta, o pavalgius kartais dar pamiega iki 8, kartais ir iki 9. O tada mama atsiima per diena uz ramia nakti 😀

04. Feb 2015, 19:45

O ryte anksti keliasi? Kaip nakti miega? Maniskis tai jau pries septynias keliasi, nebent savaitgali, kai ramu pamiega iki kokiu 8, bet dazniausiai vistiek pries septynias turi pavalgyti.

04. Feb 2015, 16:29

tai vat kad ir man norisi pabut su dicke ar sau laiko skirt, bet kai mazoji uzmiega, jau ir man norisi miegot

04. Feb 2015, 15:23

Gerai, kad tokiu metu eina miegot, nes as kartais norėčiau kokį vakarą nuvažiuot su šeima ar pas draugus ar pavakarieniaut, bet negali, nes mažiukas anksti eina miegot. Bet iš kitos pusės labai patinka laisvi vakarai. Gali su dickiu uzsiimti ar knyga paskaityti.

04. Feb 2015, 14:33

mums su miegu diena irgi sunku, miega taip pat ir dar po maziau, po 15 -20 -30 min daugiausiai, o budrauja po 1.5 - 2 val.. Nebent isieinam i lauka, tada miega tiek kiek bunam lauke. O vakare miegot einam 21 val. bandziau kelis kart vis anksciau "uzlaust", bet nepavyksta.

04. Feb 2015, 09:39

Labas 😀 Nu rezimas sioks toks jau yra, nors labai sunku mums su pokaiciais vienu metu, nes miega tik po 20-30 minuciu, budrauja 1.5-2 valandas. Tai pagal tai ir planuojam diena. Miegot einam 19 valanda jau nuo pirmu savaiciu pastebejau, kad tokiu metu uzmiega nakciai.

03. Feb 2015, 17:59

Labas, kaip sekasi Astonja dienos rezima ivedinet? kazkaip istustejo cia visai...

27. Jan 2015, 16:03

Paskaicius Godos straipsni pradejau ir as rezima ivedinet, na kol kas sekasi seip sau, nes vis dar valgom bet kada, bet pokaiciai mazdaug vienu metu. Beja, nakti miegam super gerai. Kartais ismiegam ir visa nakti nepabude 😀

27. Jan 2015, 16:01

Labas, ogo kokie dideli 😀 Cia sunku ka patart, reikia patiems atsirinkti koks misinukas tavo vaikuciui geriausias. Manau cia viena taisykle galiotu, kad pradeti nuo pigesniu.

27. Jan 2015, 11:36

Sveikos 😀 kaip besilaikot? Kaip mazieji? Mes tai siandien buvom pas daktare skiepijo 2menesiu proga. Svoris tai nenezmoniskai auga. Jau dabar 6.700😃 norejau klaust gal kuri galit patart koki misinuka naudot?

19. Jan 2015, 08:51

Labas rytas, kaip gyvenat? Mes su Pauliuku sia savaite pradedam budejima prie telefono, nes laukiam dvieju Pauliaus draugu gimimo 😀
Goda ar tu jau susitvarkei motinystes atostogas sodroj? As dvi savaites negaunu jokio atsakymo

15. Jan 2015, 10:43

jo parasiau tai gerai, gime mano vaikas gruodzio 13, o pas seimos gyd. buvom sausio 13 d. cia man is tos laimes, kad su sirdele viskas gerai maisosi datos 😀

15. Jan 2015, 10:41

Sveikos, pagaliau ir mes sulaukem savo pirmojo menesiuko ir apsilankem gruodzio 13 d. pas seimos gygytoja. Priaugo mano pupa 800 g ir uzaugo 4 cm. Siuncia ir mus pas ortopeda, dar siandien ir pas kardiologa buvom, nes gimdimo namuose uzesiukus sirdeles girdejo, bet po apziuros kardiologe sake viskas ok, sirdele sveikute 😀 ech kaip palengvejo, taip neramu buvo.

14. Jan 2015, 16:06

Kadangi Pauliaus zaislai nedomina, tai jis ju neima, bet va merliuka tai visad tamposi su savim 😃
Mums dbr intensyvus ranku kisimas i burna. Visas apsiseileijes, dar ir atpila jei giliau pirsta i burna isikisa 😀 Galvojau kad kazkaip anksti, bet paziurejus Pijaus foto tokio amziaus, tai kone kas antra nuotrauka su pirstais burnoj 😀

14. Jan 2015, 10:27

Sveikos,mamytes😀 jus spejat sau ka nors ar seimai ? Nes net pavalgyt negaliu normaliai taip jau nepaleidzia papulio nei diena nei nakti , o ir vienas nemiega vaigiu nusibaigt ...bet sypsena jo viska atperka , 😀 aliejini vit D vartojam 😀 lb jam patinka issisiepia kai su sauksteliu jam duodu ragaut 😀

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 14. Jan 2015, 09:49

Olivija domisi tiek, kad kai barškini prieš nosį, tai žiūri, į kai kuriuos cypciukus reaguoja, juos kalbina, šypsosi, bet tik tiek. Kažkokioj knygutėj (iš tų dalinamų ligoninėj) parašyta, kad dviejų mėn. turi imti į rankas... tai nė velnio. Išvis spėju, kad ir šitai bus prastai su tonusais, nes labai dažnai dar sugniaužti stipriai kumštukai.
Šiandien vešiu pas ortopedą, aną savaitę buvom pas kardiologą. Eleonorai buvo širdies defektas (ir tik gydytojos, kuri mėgsta siuntinėti visur dėka pastebėtas), tai Olivija automatiškai važiavo echoskopuotis širdies. Ta kardiologė sakė kad aplamai VISI vaikai kas du trys metai turi pasitikrinti širdeles, o to net nežinojau.

Duodat vitaminą D? Aliejinį ar vandeninį? Aš vis pamirštu sugirdyt 😃

13. Jan 2015, 18:47

Paulius labai nori bendrauti. Daug guguoja,sypsosi, bet jei pajungi karusele, tai neziuri i ja arba barskini barskuti tai ziuri i mane 😀

13. Jan 2015, 09:39

Beja, ar tavo Olivija domisi jau zaisliukais? Mano Paulius visiskai ne, galetu i mane besivaipancia ziureti ir ziureti arba lempos jam patinka 😀

Del Ortopedo, tai musu nesiuncia. Seip musu daktare niekur musu nesiuncia, nebent patys paprasom 😀

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 23