2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

09. Mar 2015, 22:06

7 metai 😀 reik iki paauglystes issiauklet o tai laikas taip greit bega atrodo dar tik nesenai nuo ranku nenulipo 😀

09. Mar 2015, 21:40 Austeja -Ugnius

O kiek metu tavo merginai?

09. Mar 2015, 18:02

Sunku tikrai auklet , na sakiau nubausiu kada ir i gimtadieni koki neleisiu ar dar kazkaip meginsiu pamokyt , kad zinotu... reiks megint kazkaip 😀 oi koks jau dickis grazuolis vyrukas 😀 bet tai kaip fainai tas ratas, reikes isigyti...nes musu ir lb judrus vis bijau , kad prigers vandens , o cia visai taip stabiliai atrodo 😀

09. Mar 2015, 11:25

Va toks 😀 Pirkau is musumazyliai.lt ten mamos parduoda po 3-4 eurus tuos ratus. Naujis kainuoja apie 10 EUR, bet kiek ta rata ten naudosi

09. Mar 2015, 10:47

Taip, tas kur ant kaklo dedasi. Tikrai lengviau maudyti, nes rankos laisvos. Musu Paulius labai spardosi vonioj, tai viena ranka sunku nulaikyti.

As kalbu su dickiu, bet tos kalbos nepadeda arba as nemoku kalbeti. Kartais prasau jo pakartoti, ka pasakiau, tai daznai buna, kad jis negali pakartoti, nors stegiuos nemoralizuoti ilgais sakiniais, kad atsimintu. Taciau susidaro toks ispudis, kad jis ne negirdi ka as jam sakau. Bausmes irgi jokios nepadeda, nes jis isigudrino po keliu sekundziu atsiprasyt, kad ta bausme pasibaigtu. Tada pati nebezinau ka daryti ar ta bausme testi ar baigti, nes jis atsiprase ir pazadejo, kad stengsis taip nebedaryti, bet...

09. Mar 2015, 10:01

Sveikos , oi drasko ir man akis manoji , skaiciuoju iki 10 nusiraminimui , taibandau ramintis save ir stengiuosi kalbet daug ziuresiu ar gelbes tas .. maniau , kad mano vienintele akis moka taip draskyt o pasirodo jau daug tenka isgirs tai tokia gal karta vaiku ....kas ten per ratas vonioj ten ant kaklo jis dedasi gal ? Nes vonelej nebetelpam sunkoka laikyt vonioj tai gal pagalba butu 😀

09. Mar 2015, 09:17

Mes vakar pirma karta isbandem ta maudyniu rata, tai oj kaip maziui patiko, issiduko su broliu vonioj 😃 Sianakt tikriausiai todel labai gerai miegojo, tik karta buvo nubudes pavalgyt.
Kaip jusu dickiai gyvena? Mes dabar isgyvenam kazkokia krize. Visiskai neklauso ir drasko akis. Si savaitgali turejom ziaurius tris barnius, kad man rankos drebejo. Vyras kaip tik darbavosi via savaitgali ir as viena su vaikais, tai dickis visai isisiautejo. Nezinau nei ka bedaryti, jauciu man reikia psichologo pagalbos 🤔

09. Mar 2015, 09:09 zivile g.-b.

Labas rytas 😀 Saunu Zivile kad puikiai augat 😀 O tu nebandei atsisakyti pieno produktu del atpylinejimo? Nes as va nevalgau jau antra savaite ir musu maziui zymiai geriau. Aisku man be galo sunku, nes pienas ir jo produktai sudaro beveik 1/3 mano raciono 😀

06. Mar 2015, 10:28

labas, cia gal koks menulis veikia..Marta kelesi nakti irgi 3 kartus, paryciais labai verke, teko supt. O dabar miega tik ant ranku, jei paguldau i lovyte iskart verkia ir siaip nerami,verkia uzmiega, vel prabunda verkia. Ar jai skauda ka nesuprantu 🤔 nosyte isvaliau, kvepuoja lengvai ir siaip sloga jau daug mazesne.

06. Mar 2015, 09:15

Labas rytas COFFEE Dar tebemiegu, sianakt Paulius kelesi 3 kartus, verke, nesuprantu kas jam darosi. Dar dickio nusprendziau snd neleisti i darzeli, tai 7 ryto atsikele ir prikele Pauliu FACEPALM

06. Mar 2015, 09:14

Labas rytas (COFFEE) Dar tebemiegu, sianakt Paulius kelesi 3 kartus, verke, nesuprantu kas jam darosi. Dar dickio nusprendziau snd neleisti i darzeli, tai 7 ryto atsikele ir prikele Pauliu (FACEPALM)

05. Mar 2015, 17:52 astonja

maniske irigi dazniau keliasi nakti, kai sirguliuoja

05. Mar 2015, 17:47

Labas, nu neblogai ta sveikata, pakoseja, bet jau maziau. Nezinau ar del to kad sirguliuoja ar kad maziau atpilineja, diena pradejo normaliau miegot, bet naktim pradejo keltis 2, o kartais ir 3 kartus 🤔

05. Mar 2015, 14:46

Sveikos, kaip laikotes? Kaip maziuko sveikatele, astonja? Mano Martutei jau geriau, slogyte jau mazeja. Pas mus siandien labai namie silta, saule i langus plieskia, kambary 25 silumos, tai palikau ant lovos be pamperso biskuki pasivedint 😀 labai patinka, tai turiu kelias min laisvas.
Mums 2 men ir beveik 3 savaites, galvyte jau vis geriau ir geriau nulaiko, aisku dar patabaluoja biskuti😀 o ant pilvo nera megeja gulet, pagal nuotaika 😀

04. Mar 2015, 19:48

Na gulim, bet reiks dar daugiau gulet 😀 o jus sveikit 😉

04. Mar 2015, 19:16

Nu juk kiekvienas vaikas individualus 😀 Gulekit ant pilvuko, treniruokites 😉

04. Mar 2015, 14:36

Hmmm..na reiks su gydytoja pasikonsultuot , bet butu atkreipus demesi gal jei kazkas netaip ...

04. Mar 2015, 11:51 Austeja -Ugnius

Nu apie trecia menesi jau turi pradet tvirtai laikyt. As tiksliai dabar nepasakysiu kada pradejo, bet suejus trims menesiams galvyte jau nelinguodavo i sonus.

04. Mar 2015, 07:58

Mes taip pogi pakostim ir taip girdisi ten karkaliukai bet gudytoja sako kad nk taip turi but tai o man keista ...pas mus tai stafilokoka rado gydomes db vaistukais tikiuosi ta bjaurybe isnyks , pirmoji kazkaip irgi visai nesirgo graziai ramiai uzaugom kol i darzeli nepradejom eit😀 na mum jau ryt 3 men 😀) atrodo tik ka gleznuti visai laikiau , o db panesioju ir sunku daros 😀 kokie ir 7 kg kaip nieko bus 😀 jau tyrinejam rankytes bando suimt daigtus , ir sestis bando bei verstis ant sono 😀 patinka lb zaisliukai lavinamas kilimelis 😀 tik va dar galva jam sunki , nuo kada tvirtai jau turi laikyt galvyte ? Sakau mano vyruko zandai gal sunkus 😃

03. Mar 2015, 19:17

Ne temperatura nekyla, buvom pas gydytoja, tai plauciai svarus - liepe inhaliuotis ir jei negeres iki pirmadienio vel pasirodyt. Pasvere snd tai 7 kg jau.
Mano dickis pirma karta susirgo beveik 6 menesiu tridiene, paskui 10 menesiu angina ir daugiau nesirgo tuos pirmus metus. O Paulius jau 2 kart sloga, o dabar dar kosulys ☹
Mums 4 menesiai, tai jau zaidziam su zaislais, labai patinka kai brolis su juo uzsiima, tai laimes ir garsaus juoko pilnos kelnes. Kai grizta seimyna vakare Paulius jau net nevalgo, nes vis klausosi kas kur sneka. Sestis labai nori, rieciasi.

02. Mar 2015, 18:59

Sveikos , taip retai uzsuku cia , daug atema vaikai laiko ypatingai maziukas , augam gerai apart bedeliu su sveikata na bet tikiuosi issikapstysim ..kaip jusu mazieji ? Ka jau mokat ? Ar daug sypsotes , zaidziat , domites zaisliukais gal jau kas vartosi ar megina atsisest 😀

02. Mar 2015, 13:46 astonja

Vaje, temperatura nekyla? Mano Marta irgi kosejo, net negalvojau, kad tokie mazi leliukai gali koset. Mano Ievute kai buvo leliukas visai nesirgo, tai man taip baisu kai Marta serga, sloguoja jau gal 4 karta ir menesiuko buvo, kai kosulys buvo uzpuoles, o dar tik 3 menesiukai bus.

02. Mar 2015, 10:51

Labas rytas, o musu pavasaris prasidejo su ligom. Pradejo Pauliukas koseti ☹ Ir taip negraziai, reiks keliaut pas gydytoja, kad pasiklausytu

01. Mar 2015, 15:51

Su pavasariu! 🌷 😀

28. Feb 2015, 15:05

Labas, kaip sekasi? Kaip smagu pavasaris jau visai cia pat 😀 kad tos ligos dar su ziema greiciau iskeliautu kartu , tai is vis butu gerai 😀
Sveika prisijungusi Zivile4

24. Feb 2015, 20:49

Labas, smagu kad prisijungei 😀 Ir kaip auga mazasis? Kuo vardu?

24. Feb 2015, 12:52

Sveikos mamytes, noreciau ir as prisijungti prie jusu grupes. Turiu suneli kuris gimes gruodžio 10 d.

23. Feb 2015, 10:08

Labas, kaip savaitgali praleidot? Mes buvom pas tevus kaime, tai biski pavargom, nes maziukui per daug zmoniu ir per daug ranku 😃

19. Feb 2015, 09:17

Na va mums siandien 3 menesiai,eisim pas daktara ziurieti kaip uzaugome 😀

18. Feb 2015, 16:17 astonja

tai gal jau ir ruosiasi dantukai lyst, mano dickei 4 menesiu pirmas dantis pasirode. O nesenei ir klibet pirmas pradejo 😀

1 2 3 4 5 6 7 ... 23