2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

02. Apr 2015, 13:40

Nu metu tai pats tas amzius, kai reik gaudyt ir saugot, o dar su baltu kostiumu😃
Mes dicke tai beveik 3 metu krikstijom, bet su mazaja sakem tiek nebetemsim.
Grizom is lauko nesenei, paciu laiku, nes oras ziauriai subjuro. Ir lyja, ir sninga, ir vejas baisus sukilo, viskas vienu metu...

02. Apr 2015, 09:28

Si karta norejau krikstyti nevaiksatanti vaika 😃 Dicki krikstijom 1 metu ir 2 menesiu, tai oj vargelis su tuo baltu kostiumu 😃

01. Apr 2015, 18:16

Labas, kaip laikotes? Mes krikstynas atidejom kt vasarai. Smagus tas pasiruosimas ☺
O mes su mazaja vakar buvom pad ortopeda, teks freiko pagalvele panesiot, ne visai gerai klubiukai vystosi ☹

29. Mar 2015, 09:32

Labas rytas, sveikinuosi su kavos puodeliu 😀 Mano vaikinai zaidzia, o as galiu ramiai pasedet, nes laikrodzio atsukimas man ne nauda, vis ziurejau kiek cia tu valandu.
Ar jau planuojat krikstynas? Mes krikstysim rugpjucio 8 d. Norejau anksciau, bet teko derintis prie krikstatevio, nes jis darbuojasi Norvegijoj 😀 Tai dbr pradejau nuo kvietimu. Pasirasiau teksta, pasidariau jau maketa ir reiks pradet daryt 😀 Nes yra uzsieni gyvenanciu dedziu ir tetu, tai noriu is anksto pakviesti, kad galetu planuot atostogas 😀

25. Mar 2015, 18:57

Sveikos , na pas mus tas pats , siandiena verkia visa diena neramus .dar pradejo pusti pilvuka jam purpsi ..sakau gal ,neramus kad vakar privargo nes buvom apsiprekint akropoli o ir jis ten nemiegojo dairesi visa ta laika .oi man tai uzkabino isvis vakarykstis apsipirkinejimas as kaip apsesta noriu dar dar 😃 db dar leksim su dukra be vyruku apsiprekint savaitgali pavasariui 😀 vyras leidzia svarbu jam nereiktu i tas parduotuves eit 😃

25. Mar 2015, 17:36

Labas, sveika prisijungusi alicija20 👋 mes jau turim savo kleckus 😀 ir mano mazasis klekas naktim miega tragiskai, nesuprantu kas jai pasidare, jau kokia trecia nakti keliasi kas valanda, vaikstau kaip zombis...o ir diena nepasakyciau, kad labai jau miega.
Kas liecia pirkima vaikams, manes vyras kartais klausia ar nereiks tuoj dar vieno darbo ieskot 😀 bet atrodo nieko nereikalingo neperku, dickei daugiau kol kas perku, mazajai kai kas ir nuo Ievutes lieka. Gi norisi ir vaikus papuost, be to ir Ieva jau supranta kas grazu 😀

24. Mar 2015, 17:32

sveikutes, as siais metais apie lapkricio 8 laukiu savo mazojo 😀

23. Mar 2015, 15:17

Is dalies dziaugiuos, kad pas mane bernai 😀 Ir taip buna priperku reikia nereikia jiems tu rubu ir batu, o jei butu panos - vyras gautu antra darbo iekot 😃

23. Mar 2015, 15:15

Kazkaip ji apsipirkt tai i KLP, o jei koki filma paziuret, tai i Siaulius

22. Mar 2015, 12:08

Smagu apsipirkt, as turbut irgi grizus i Kauna keliausiu i parduotuves atsinaujint pavasariui :-) savo dicke biskuti jau esu apipirkusi, bet dar truksta, mums merginoms niekad negana :-D i koki miesta vaziuojat i akropoli?

22. Mar 2015, 11:31

Labas, aga buvom vakar. Tieeek pinigu isleidau 😃 Kaip isprotejus pirkau ir sau ir savo kavalieriams 😃

22. Mar 2015, 10:14

Sveikos👋 kaip laikotes? Oi astonja, tos mamos kartais supanikuoja visai be reikalo 😀 ar isvaziavot i akropoli?

20. Mar 2015, 09:40

Pasirodo maniskis dar neserga vejaraupiais, per anksti gasdinuos 😃 Nors darziuke gruej tik 4 vaikai lanko 😃

19. Mar 2015, 20:40

Sveikos, as manau, kad ner kur skubet su primaitinimu, jei vaikas gerai auga. Jei svoris ir toliau gerai augs be 6 men ir as nevirsiu kosiu.
Linkiu greiciau pasveikt tavo dickiui, astonja🌷

19. Mar 2015, 10:55

Na man tai lengva buvo tik su zuvim nevalgydavo vyresnioji kosiu ...na o db ir galvoju gal nebus sunku 😀 duosiu paragaut kokio obuoliuko ar tyreles slyvu nes jis toks jausmas kai mes valgom ziuri , kad ir noretu ragaut 😃 daug ir neplanuoju duot kol pripras normaliai valgyt ir 5 menesiai ateis jei ne daugiau 😀

19. Mar 2015, 10:32

Gydytoja sako, kad gali ir nesusirgt Paulytis, nes pati maitinu.
O as nelaukiu tu kosiu, nieko ner dbr lengviau kai tik pienuka geria, o paskui galvos sukimas kokia ta kose virt, o dar jei nevalgo. Man su dickiu buvo tiek igrise tos koses, jei kur vaziuoji reik apgalvot viska ar bus kur ta kose issivirt ar pasisildyt. Be sesiu menesiu Pauliaus tikrai papildomai neprimaitinsiu

19. Mar 2015, 10:15

Sveikos , dziaugiames ir mes orais po 4 val isbunam , o ir planuoju po kelis syk migdyt kieme jau 😀 koek zinau vejauraupiai kuo anksciau susergi tuo lengviau pernesa vaikai.del kudikiu nzn su gydyt reiktu pasikonsultuot manau.as tai db laukiu nesulaukiu kada gi jau pradesim ka nors ragaut 😀 stai pasirodysim ir mes 😀

18. Mar 2015, 21:56 Eglė Ieva

Mano dickiui jau prasidejo vejaraupiai ☹ Nu nervas ima, savaitgali ruosemes i akropoli varyt ir se kad nori ☹

18. Mar 2015, 18:32

Sveikos, orai tikrai liuks 👍 mano mazoji neramukas, matyt pasikeitusi aplinka veikia vaika ir man dar atrodo, kad dantys jau dygsta.
O vejaraupiais esu girdejus, kad lengviau vaikai perserga. Pas mano Ieva praejusiais metais vejaraupiai darzelyje siaute, bet nesusirgo.
Tikrai butu smagu kada susibegt astonja.

18. Mar 2015, 16:29

Ku ku mamukai, kur jus? Dziaugiates siltais orais?
Musu darzeli vejaraupiai siaucia, jauciu ir dickis mano sirgs. Bijau del maziaus, kazin jie lengvai perserga 🤔

16. Mar 2015, 13:03

Mes gerai jauciames jau, nors dar penktadieni galva sukos, bet pasivaikciojus lauke viskas praejo.

Tai smagu, gausim susibegt koki karta EGLE IEVA 😉

16. Mar 2015, 11:17

Labas, kaip laikotes, kaip sveikateles? Mes zemaitijoj atostogaujam 😀
O Austeja-Ugnius vaikutis koks didelis 😀

13. Mar 2015, 15:34

Oi kokia linksmuole , grazute 😀 o ir plaukuciai ilgi😀

13. Mar 2015, 15:32

Tuoj ir praaugsit visus 😀mes taip pogi buvom apziuroj triju menesiu 😀 sveriam 7 kg .250 g.ugis 64 cm 😀 siandiena eisim echoskopuotis pilvo organu .reikia 4 val nevalgiusi atvest tai bijau kad anksciau nenubustu ...musu vyruko naujove burbulus pusti ir be proto daug seilejasi , dar ant pilvuko budamas jau siekia zaisliukus kai nepavyksta baisiai pyksta 😀

13. Mar 2015, 15:29

Va mano pupa siandien 😀

13. Mar 2015, 15:26

Laikykites sveikit 😀 !

13. Mar 2015, 15:24

Labas, sveikit ligoniukai 🌷 o mes siandien buvom pas gydytoja 3 menesiu proga, sveria mano zuikis jau 6 kg, taip smagu, kad auga, nes pirma menesiuka mazute buvo ir gydytoja dar taip nuteike, kad bus is mazesniu, bet pasivijo ir dabar pagal tuos visus matavimus - normas (ugis, svoris, galvytes apimtis) yra taip kaip ir turi but 😀

13. Mar 2015, 11:52

Net nezinau ar visrusas ar apsinuodijom, daugiau niekas is seimos blogai nepasijuto. Bet as dar snd nesveikuoju. Truksta jegu, norisi lovoj gulet

12. Mar 2015, 15:00

Sveiki , kas nutiko apsinuodijot ar virusas koks?

11. Mar 2015, 21:03

Sveikos, su Laisve!!!!
Mudu su dickiu susirgom, nuo vakar tualetas ir lova geriausi draugai. Snd jau siek tiek geriau, o vakar kojos drebejo, skrandis visiskai nedirbo. Tikiuosi kad ryt jau bus geriau.

1 2 3 4 5 6 ... 23