2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

21. Dec 2014, 10:53

Ačiū, turim mergytę Martą.

20. Dec 2014, 23:08

Sveikinimai 🌷 Ir kuom vardu gruodinukas?

20. Dec 2014, 17:40

Sveikos, pagaliau ir as su savo leliu namuose. Turejom gelta, tai beveik visa savaite gimdymo namuose prabuvom ☹ bet viena beda, ne beda...vyresnele susirgo, guli ligoninej su angina, taip liudna, visa savaite jau vaiko nemaciau, tik telefonu pakalbam, bet jau gereja, tikimes pirmadieni pasimatyt. O tai atskirai seima esam, tetis su Ievute klinikose, o as su mazaja namie. Liudna ☹
Speneliai mano nukramtyti, net kvepuot sustoju, kai paima kruti. Vienas jau jau gyja, kitas net itrukes, tikiuos greit viskas susitvarkys. Pasiguodziau 😀

19. Dec 2014, 15:05

Labas 😀 Snd taaaaiiip susinervinau. Tik baigiau sioj savaitej kraujuot galutinai, tai atsikelus siryt sulaukiau savo 9 menesius nematytu "draugiu" - menesiniu 🤔 Ir kiek tos moterys gali kankintis? 🤔 😃
Kaip kitoms sekasi maitinimas? Nesuprantu kodel man taip nesiseka. Kitos ramiausiai matina, o man va kiek jau reikejo iskenteti ir dar nesibaigia bedos ☹

18. Dec 2014, 22:21

Zinok as kreipiausi i gydytoja, tik jis patvirtino mano itarimus. Tai mums kol kas veikia daktarin tepalas - tiek maziui tiek mano speneliams. Su sodos tirpalu plaunu krutis po maitinimo. Oro vonios, nes grybeliui patinka dregme, todel reikia sausus juos laikyti.
O jautrus gali buti ir del to kad speneliams reikia jiems priprasti prie zindymo, juk dar ne dvi savaites nepraejo, tai ner ko noret kad jie jautrus.

18. Dec 2014, 16:31

Nebuvo jokio apnasu, spenelis ir aureole tampa tokios ruzavos spalvos. Labai skauda maitinant spenelius, o pazindziu skausmas pereina i krutine, skauda tarsi nuo krutinkaulio. Gali buti apnasu, bet ne visada.
Zinok man tie speneliai per 6 savaites taip ir nenustojo skaudet, jautrus labai. Duse su ranksluosciu baisu prisiliest.

Nezinau kas pasidare, ar ta pienlige itakojo, bet nuo vakar jis beveik nezinda. Muistosi prie krutines, zyzia, paleidzia kruti ir rekia 🤔 Issigandau kad pienas prapuole, bet yra to pieno, nesuprantu...

17. Dec 2014, 10:06

Sveikos, kaip sekasi auginti mazuliukus? Kaip Egle Ieva? Gal jau pagimdei?
Nu mums sekasi neblogai 😀 Pradedam isivaziuoti i ritma, diena gana nemazai budrauja vaikinas, labai nori bendrauti. Na vakarai pas mus vis dar sunkus, bet manau ne del skaudancio pilvo, o del to kad pavargsta ir labai nepatinka vakarinis prausimasis ir svarbiausia RENGTIS 😃 Miegoti einam labai anksti, jau 7 vakaro pradedam praustis ir paskui valgom. Jau 8 valanda visad guli lovytej, kartais uzmiega bevalgydamas, bet vis dazniau uzmiega pats lovytej (yohuuuuu 🎉 ) 😃 Nakti jau besikeliam du kartus, kas man tikra palaima 😀
Viena bedele tai uzklupus ir palauzus mus abu - pienlige. Gerai kad maziukui tu apnaseliu labai mazai tebuvo, nes man viena krutine smarkiai skaudejo. Nu bet jau baigiam su sia zaraza susidorot 😀

10. Dec 2014, 21:02

Sveikinimai Živilei 🌷
Nu ką, likau aš su pilvu tik 😀 o vardas tikrai gražus, turiu ir aš Ievutę 😀

08. Dec 2014, 10:53

Labas 😀 Sveikinimai su Zivilei sulaukus Ievutes 🌷 Beja, labai grazus vardas, as irgi apie toki varduka svajojau 😍

03. Dec 2014, 17:50

Nieko, amzinai nescia nebusi 😃 Juk ir gimdymas laukia, brr... Nors mano gimdymas buvo lengvas, nu bet ne saldu buvo kai skausmus teko kenteti, buvau po 4.5 metu pamirsus kaip atrodo tie "skausmeliai" 😃

03. Dec 2014, 10:50

Labas, o as per anksti pasigyriau kad pilvukas pas mus susitvarke... Deja... Tik tas dvi dienas ir buvo ramybe ☹ Vakar norejosi verkti kartu, vaikas tiek rieciasi, net prakaitas ispila. Sedau ant dietos, nes nezinau ar cia nuo maisto ar nuo oro kurio prisiryja valgydamas 🤔 Ar as kruties nemoku paduoti tinkamai? 🤔 Kaltinau anspenius, bet sia savaite be ju valgom ir vistiek to oro prisiryja, nes ir atpila po maitinimo. Sesute atejusi sako, kad del minkstos kruties, bet ar taip gali buti 🤔
Dar isbere Pauliu, veiduka ir galvyte. Galvoju kad savaitgali padauginau pieno produktu, tai antra diena kaip be pienisku dalyku gyvenu. Vat tokios musu bedos 😕
Nu Zivile, pergyvenai kad neisnesiosi, o cia jau ir termino sulaukei 😀 Tikiuosi neteks ilgai laukti. As taip dziaugiuos kad ilgai neteko nesiot po termino, nes buciau is pykcio visus prilupus 😃

02. Dec 2014, 22:53

Sveikos. Mums su valgymu susitvarke jau 😀 bet dabar pilvuka pucia. Atrodo stengiuos venkti maisto nuo kurio galetu pusti polvuka mazuciui bet vistiek pucia jam. Labai idomiai daktare neleido beveik nieko valgyt. Tipo kad vaiko nebertu. Nezinau ar klausyti ar ir toliau valgyti viska tik privenkti astraus maisto. Tikiuos pas visas reikalai puikus 😀 sveikatos visoms mamytems ir jusu angeliukams. P.s gal jau galvojate ka artimiesiams dovanosite kaledu proga?

02. Dec 2014, 12:54 zivile g.-b.

pamatysi gimimo diena bus 3😉

02. Dec 2014, 11:35

živilė šiąnakt gimdysi arba ryt ryte 😉

02. Dec 2014, 09:41

Sveikos, kaip smagu, kad pilvukai susitvarkė 😀 man toks klausimas iškilo, kada jau po gimdymo galima išlįst iš namų su leliuku? 😀 ar yra koks laikas, kiek reikia atbūt namie, nepamenu, kaip su pirma dariau.

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 01. Dec 2014, 15:01

Ar yra žinių iš Živilės 😀 ???

Aš dėl pilvo nusipirkau amerikietiško Colic Calm - ten žolelės, ramunėlės, anglis (skystis juodas). Tai labai Olivijai padeda TIk jeigu atpila - visi drabužiai juodi 😃

Penktadienį aš kai išlindau į lauką, tai net su vyru papietaut sugebėjau, kol vaikas už kavinės lango parpė 😃 Bijojau, kad nosies nenušaltų, nors pritepiau kremais nuo šalčio.

Ačiū diev, krūtinė mano susitvarkė, nes tas pats kas TETABRASKE buvo - toks perteklius, kieta kaip akmuo, tai tik nervindavosi, o ne valgydavo. Tai nusitraukdavau net ne truputį, o visai normaliai (prisišaldžiau nemažai), kad tik paimtų.

30. Nov 2014, 13:44

Labas, ka mamukai? Snd toks geras oras 😀 Nors salta, bet saulyte sviecia ur nevejuota. Pasivaiksciojom po lauka visa seimyna. Maziukas pucia i aki vis dar 😀 Paulius jau antra diena ramus, nakti keles tik karta. Ismiegojus ir pilna jegu jauciuos 😀 Ir pilvuko nepucia jau antra diena.

27. Nov 2014, 17:37

Sveiki turiu gera naujiena pasidalinti su jumis.
Aš gavau mano paskolą su ponia Sault yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansuoti savo veiklą arba paleisti arba už projekto ar
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Miss Sault galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia ...... saultingrid@gmail.com

27. Nov 2014, 17:37

Sveiki turiu gera naujiena pasidalinti su jumis.
Aš gavau mano paskolą su ponia Sault yra labai rimta panele bijojau į
skiriamas laikas, bet šiandien manau, nes tai panele suteikė man ir davė man paskolą
Pelės man ir mano šeimai, suteikiant man 26.000 € paskolą finansuoti vienas iš mano
  projektai toli ir taip pat padėti daugelis mano giminaičių. Yra fake skolintojai, todėl būkite atsargūs.
Taigi jūs ieškote finansuoti savo veiklą arba paleisti arba už projekto ar
perkate butą, bet, deja, bankas prašo jūsų risčia sąlygos
Jūs negalite užpildyti daugiau nei jaudintis dėl nieko,
Miss Sault galite suteikti paskolą sudarys 3000 eurų, 25.000 € 000 su labai interesų
naudingiau 2% .Adresse jei reikia ...... saultingrid@gmail.com

26. Nov 2014, 15:36

Labas 😀 Nu augam augam, zandukus uzsiauginom 😃 Maziukas jau budrauja, apdovanoja sypsena kai ji snekini 😀 O maitinimas vel padaznejo, kaip itariu mums augimo suolis, nes jis man labai paauges, gaila neturiu kur pasverti. Laukiu kada vaziuosim pas gydytoja menesio proga 😀

26. Nov 2014, 13:24

Sveikos, kaip laikotės? Kaip Jūsų leliukai ir kas dar liko su - pilvukai? 😀 atrodod pagaliau išsikapsčiau iš peršalimu 🎉
Kaip sekasi maitint mažylius? Gal jau stojo viskas į savo vėžias?

23. Nov 2014, 12:00

Gal. Atrodo truputi nutraukiu kad butu lengviau bet vistiek sunkiai jam iseina. ☹

22. Nov 2014, 18:31

As pati maitinu. Gal pritvinkusi krutine ir jam sunku apzioti?

22. Nov 2014, 15:06

Turiu klausima. O ar jus pacios savo mazucius maitinat? Nera jokiu problemu? Pas mane krutine didele ir to pienuko daug gamina. Atrodo vaikui per daug yra. Ir is vienos krutines labai ilgai kol prasinervojes ima valgyt. Nesuprantu net kodel.

22. Nov 2014, 10:23 tetabraske

Sveikinu!!!!! 🌷🌷🌷🌷🌷 🎉

21. Nov 2014, 15:38

Sveikinimai TETABRASKE 🌷 🌷 🌷 🌷

21. Nov 2014, 15:22

Sveikos😀 18diena gime mano sunelis. Siandien jau gryzome namucio 😀 jauciuos tokia laiminga😇. Sunelis gime 54 cm ir 3.660 svorio. Kaip jusu sveikata? Kaip jums besiseka?

20. Nov 2014, 19:02

Labas. Nu mes vargstam su pilvuku. Bijau ka bevalgyti ☹

20. Nov 2014, 09:23

Sveikos mamytės, kaip laikotės? 😀 Kaip Jūsų mažiukai ir Jų pilvukai?
Taip norėčiau šią savaitę pabaigt susipirkt visokias smulkmenas iki gimdymo, bet tokia sloga baisi užpuolė, kad nei noro, nei jėgų turiu iš namų lįst....kas čia man darosi su ta sloga, vis užklumpa ir užklumpa ☹

18. Nov 2014, 13:46

Uzjauciu Goda, mes dvi naktis jau tokias apturejom ☹ Nu man kazkas baisaus, nes Pijus tokiu problemu neturejo, tai neisivaizdavau kaip tas atrodo. Sianakt labai perde, bet buvom ramus palyginus su pries tai naktim.

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 23