2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

20. Oct 2014, 16:55

Man lapkricio 5 😀
As tai ramuneliu nuoviru skalavau gerkle, nes gydytoja yra minejus kad druska sausina gleivine, todel ja daznai skalaut nereik. Dar turiu purskala toki aliejini, kurio pasipurskus nera taip skaudziai ryti. Zinoma daug skysciu ir poilsio 😀 Nes ilsedamasis organizmas sukaupia jegu kovojant su virusu 😀

20. Oct 2014, 16:49

Kaip gydotes gerkle ?😀

20. Oct 2014, 16:47

Na gal dar ligonineje susutiksim 😃 oras pirmoje dienos puseje rai neblogas buvo suspejau lapus susigrebt 😀) paskaiciuos luktelk tr 😀 man tai per keleta dieneliu ir viskas sutvarkyta buvo 😀 o siaip jie perveda ir tiek man rodos be laisko jokio ...😀

20. Oct 2014, 16:20

Nu bet ir orelis. Tikras ruduo jau. O aš su skaudančia gerkle ir sloga, niekaip neišsivaduoju ☹ o dar ir sodra nervuoja, jau 10 d.d. laukiu bent patvirtinimo dėl dekreto, bet jie nesiteikia man nieko rašyt 🤔

20. Oct 2014, 16:19

Labas, sveika prisijungus Austeja - Emilija 👋 man irgi tą pačią dieną terminas, kaip ir tau 😃

20. Oct 2014, 14:53

kada pas jus ?😀

20. Oct 2014, 14:51

na turetu buti gruodzio 15 d. ,bet siokiu tokiu su sveikata bedeliu tai gali tekt keliom savaitem paankstint 😀

20. Oct 2014, 14:39 Austeja -Emilija

Sveika prisijungus? Tai kada didzioji diena?

20. Oct 2014, 13:12

Sveikos ,esamos ir busimos mamytes ,jungiuosi ir as prie jusu 😀 👋

19. Oct 2014, 16:37

Sveikos, nu ir oras snd ☹ Mes grizom is kaimo namo, skauda visus sonus. Nepatogi lova pas anyta. Tik tiek kad silta kaime trobelej, o va namuose salta 😀 Vyras troskini gamina, gal susilsim 😀

17. Oct 2014, 15:09

Na cia pirmas mano kleckius tai ir dziaugiames. Nors kartais tie judesiai tikrai skausmingi pasisaro bet galima ir pakentet 😀 o man sia savaite apskritai apetitas dingo. ☹ nenoriu visai valgyt bet del leliaus prisiverciu.

17. Oct 2014, 15:01

Nu man jau dziaugsmo nebekelia mazylio judesiai 😀 Ypac kai bando issitiest, tada ir kvapa uzgniauzia tooooks veriantis sonkauliu skausmas.
Su tuo saiku zinok sunku 😀 As seip nelabai saldumynu megeja, bet abieju nestumu metu kazkas nesveiko pasidaro su saldumynais 😃

17. Oct 2014, 14:34

As ir nakty nemeigojau beveik. Tik drauga isleidus i darba ryte uzmigau ir iki pat 12h pramiegojau. Ligtais nugara dbr neskauda bet ziuresim kaip vakare bus. Reik saldumynus saikingai vartoti kad po to nebutu problemu 😀 man ir uzeina noras save palepint bet saikingai 😀 jau laukiu kada mazutis gims 😀 kiekviena vakara kai tik tevelis pakalbina musu mazutis taip aktyviai pradeda judet. 😀 tiek dziaugsmo sukelia 😀

17. Oct 2014, 08:41

Labas rytas 😀 Nu sianakt tai praktiskai nemiegojau ☹ Vkr su dar dviem pilvotom draugem varem pasisedet i kavine - paskutini karta pries didziaja diena 😀 Tai prikirtom desertu, tai vakar uzgriauze remuo juodai. Net gerkle siryt skauda ☹

16. Oct 2014, 22:11

O man visa diena darbinga. Tik jau dabar koks nugaros skausmas uzejo.. Net nezinau ka daryt kad bent kiek sumazetu..

16. Oct 2014, 13:07

Labas. Kazkaip silpna siandien, visa diena lovoj guliu, nors reiktu keltis ir prasijudint, juk reik kazka valgyt seimynai pagamint .

16. Oct 2014, 12:47

Sveikos. Kaip jusu sveikateles?

15. Oct 2014, 20:25

Muset nuo to ar pati poliklinika tiria ar siuncia i kitas laboratorija ir i kokias laboratorijas

15. Oct 2014, 18:56

Labai idomu nuo ko kaina priklauso

15. Oct 2014, 16:27

Nevienoda kaina, skaiciau kad kiur ir 19 ir 30 Lt temoka

15. Oct 2014, 13:12

Sveikos. Man tai kita savaite ims ta tepineli del streptokoko. Norejau paklaust o visur kaina vienoda ar skiriasi? Nes mano daktare sake kad iki 50lt bus tas tyrimas. Mano organizme per mazai gelezies tai israse kazkokias ampules. Bet siandien visa diena svaigsta galva. Nei pasidaryti namie ka galiu nei ka. Atsigulus lygtais aprimsta skausmas. Ar jums nera taip?

15. Oct 2014, 12:34 Eglė Ieva

Pabaigoj nestumo 35-37 savaite daro ta tyrima.
Kadangi as esu perdziuvusi, tai man 13 kg daug, nes visas svoris ant pilvo ir krutines, todel labai skauda sanarius koju. Kad tas svoris pasidalintu po visa kuna tai butu super, bet...
Kaip minejau as gavau per savaite atsakyma del dekretiniu. Kiekvienai skirtingai

15. Oct 2014, 11:57

Labas, šiandien jau darbinga ir aš 😀 oi astonja, man mažiau nėštumo savaičių nei tau ir aš jau turiu +14 kg ☹ ☺ priaugau svorio net baisu...
kelintą nėštumo savaitę ima tepinėlį steptokoko tyrimui? Pamenu jį iš pirmo nėštumo, tik nepamenu kada daro. Ir jau kas esat dekretinėse, gal pamenat kada sodra atsiuntė patvirtinimą dėl dekretinių, aišku, kas internetu pildė. Man jau natra savaitė eina, kaip nesulaukiu ats 🤔

14. Oct 2014, 12:03

Labas 😀 Siandien darbinga nuotaika, susitvarkiau namus, galvoju palekti iki parduotuves, juk reikia vakariene anksciau paruosti, nes vakare vaziuosi i paskaita apie zindyma.
Beja, vakar buvau pas gydytoja +13 kg jau turiu ☹ Paeme streptokoko tyrimui tepinele, nugreze 54 Lt 😤 Nemokamas gydymas skaitosi 😤
Vaikinas stipriai spaudzia kakleli, nors dar nepasiduoda kaklelis, kietas ir neprasidares. Greiciausiai anksciau niekaip negimdysiu 😀

13. Oct 2014, 21:20

Nu man snd irgi gerkle vel norejo skaudet, bet puoliau skalauti, gerti arbatas, kol kas lyg ir nieko.

13. Oct 2014, 14:48

Sveikos, renkat vardus? Mes lyg jau ir nusprendėm 😀 kaip Jūsų sveikatos? mane puola bacila, skauda gerklę ir jėgų visai neturiu ☹

11. Oct 2014, 11:50 zivile g.-b.

Tai jums tada labai gerai 😀 Man kazkaip labai pradejo patikti vienas vardas, bet vyrui supratau nelabai jis 🤔

10. Oct 2014, 19:26 zivile g.-b.

Tai jau beveik pasiruosi dukrytes gimimui 😀 O varduka jau galvojat? Pas mus nera variantu, vyras sako kai gims ir isrinksim, nes taip buvo ir su Pijum 😀

10. Oct 2014, 15:01

Labas, nu ir oras ☹ Traukia prie lovos, eiti gal kavos pasidaryt, bet bijau kad remeni griauzt prades 🤔 Kokie planai savaitgaliui? Musu jokie 😀 Tetis musu dirbs, nes nori visus pradetus darbus pasibaigt iki lapkricio, kad galetu ramiai atostogaut. Nebent iki kaimo paleksim bulviu ir kitokiu darzoviu.

Aha, reik rimtai chalata įsimest, nes vis gi lapkritis... ačiū už mintį!

1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 23