2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

quinteroluisgarcia5 quinteroluisgarcia5 17. Apr 2020, 17:02

Ar jūs ieškote teisėto ir garantuoto mago, kuris padėtų susigrąžinti savo vaikiną / merginą? Viešpats Zakuza yra čia, kad padėtų jums 100 proc. „WhatsApp“ jam dabar +17405739483, kad susigrąžintų buvusį meilužį.

quinteroluisgarcia5 quinteroluisgarcia5 17. Apr 2020, 17:01

Jis niekada nesustoja nustebinti visų, ieškančių jo pagalbos. Jis neabejotinai yra geriausias savo stebuklingomis galiomis. Aš labai dėkoju jums, kad atgavote mano santykius po 5 mėnesių pertraukos su mano buvusia mergina. „WhatsApp Lord Lord Zakuza“ telefonu +1 740-573-9483, nes jis yra puikus ir galingas magas, kuriuo pasitikiu. Net per šią neseną pandemijos krizę visame pasaulyje, lordas Zakuza sugebėjo per 48 valandas su savo galinga magija sugrąžinti mano buvusią merginą po to, kai sumokėjau išankstinį 370 eurų mokestį, kad galėčiau įsigyti reikalingų daiktų, kad darbas būtų atliktas man ir po jo. jis baigė, mano buvusi draugė grįžo pas mane per 48 valandas ir šiandien mes tiesiog esame geriausi sau. Galite susisiekti su lordu Zakuza per jo „WhatsApp“ telefono liniją telefonu +1 740-573-9483, kad gautumėte bet kokios pagalbos jūsų santykiams / santuokoms.

quinteroluisgarcia5 quinteroluisgarcia5 17. Apr 2020, 17:01

Jis niekada nesustoja nustebinti visų, ieškančių jo pagalbos. Jis neabejotinai yra geriausias savo stebuklingomis galiomis. Aš labai dėkoju jums, kad atgavote mano santykius po 5 mėnesių pertraukos su mano buvusia mergina. Lordas Zakuza yra puikus ir galingas magas, kuriuo pasitikiu. Net per šią neseną pandemijos krizę visame pasaulyje, lordas Zakuza sugebėjo per 48 valandas su savo galinga magija sugrąžinti mano buvusią merginą po to, kai sumokėjau išankstinį 370 eurų mokestį, kad galėčiau įsigyti reikalingų daiktų, kad darbas būtų atliktas man ir po jo. jis baigė, mano buvusi draugė grįžo pas mane per 48 valandas ir šiandien mes tiesiog esame geriausi sau. Galite susisiekti su lordu Zakuza per jo el. Paštą: lordzakuza@outlook.com arba „WhatsApp“ telefonu +1 740-573-9483, jei reikia pagalbos jūsų santykiams / santuokoms.

14. May 2012, 00:13

Sveikos mamytes😀 esu Monika, mamyte, auginu du mazucius vaikuciu ir kartu esu studente, studijuoju Zemaitijos kolegijoje ir siuo metu kaip tik baigineju paskutini kursa ir rasau baigiamaji darba tema "Socialines pagalbos poreikis nepilnoms seimoms" ir darau tyrima. Taigi mamytes, kurios vienos auginat vaikucius, o ir kitos, kurios ne tingite uzpildykite anketa siuo adresu http://apklausa.lt/f/socialines-pagalbos-poreikis-nepilnoms-seimoms-x1ld5cn.fullpage . Man labai reikalinga jusu pagalba. Turiu surink 100 anketu, laikas spaudzia o ir su dviem vaikuciais mokytis tikriausiai isivaizduojat, kad nelengva. Lauksiu jusu uzpildytu anketu. Is anksto visoms dekoju😉

17. Apr 2012, 17:33

Mielos Mamytės! Neabejoju, kad kiekviena savo mažylių spintose rastumėte išaugtų, puikios būklės rūbelių ar greitai pabodusių, tačiau vis dar kokybiškų ir galinčių pralinksmint kitus vaikučius žaisliukų. PASIŪLYKIM JUOS KITIEMS! Kviečiu susiburti visas Lietuvos mamytes čia: http://www.facebook.com/pages/Si%C5%ABlau-Tau/404029796287462 ir dalintis gėrybėm , kurių Jūsų mažučiukams jau nebereikia. Siųskit nuotraukas, aprašymus, kainą (o gal dovanosit?..), miestą, kuriame gyvenate ir kontaktą, kuriuo bus galima jus pasiekti (tel. nr./el. paštą…) elektroniniu paštu siulau.tau@gmail.com. O aš juos talpinsiu Facebook puslapyje ir dalinsiuos su Jumis 😉

02. Apr 2012, 13:57

sveikute, vau kaip jums faina kad tiek silumos, pas mus tai dar vis pavasaris neateiina, bjaurus orai, siandien lyja, sninga vejas tai saule sviecia salta lauke, neina eiti y lauka nusibodo tie orai salti greiciau atsiltu as ir valau be pastos bet jis nori kad valyciau na tik truputy virsutinius sunkiau sekasi ima kramtyti sepetuka 😀 ir buna tada paciam juoko

28. Mar 2012, 21:17

labas😀as madau kas antra diena, nes elija kieme daug laiko praleidzia,lipa, griuna, bega, supasi, bando karstytis, pas mus jau beveik vasara😀apie 20 silumos kasdien buna, tai mes parke ir parke😀o dantukus valau be pastos, pediatre sake iki 2m valyt be pastos, as valau, bet ji nemegsta, pykstames😀pati tik makaluoja ir viskas burnytej😀

23. Mar 2012, 14:25

matau visos mamytes kazkur dinge, jau nebeuzsukate visai

20. Mar 2012, 17:32

aisku, na buvo ydomu kas kiek laiko jus maudynes darote, sakykite kaip sekasi dantukus valytis, ar valote su pasta ar be, jei su tai kaip issiskalauja ir ispjauti jau moka, mano tai nemoka isspiauti tai valome tik su vandenuku

20. Mar 2012, 12:36

ivairiai,bet vidutiniskai 2 kartus,o kiekviena diena prausiames

20. Mar 2012, 11:50

sveikutes mamytes, kiek kartu per savaite maudote savo mazylius

18. Mar 2012, 08:35

labukas 😉
pagaliau ir pas mus pavasaris atejo 😀 mano gabi visko gauna po truputi ir pyrago ir sokolado ir vaisiu ir t.t.svarbu kad saikas butu 😀 nes as tos nuomones, jei drausi ko- to ir labiausiai nores, todel duodu visko po truputi,kad zinotu skoni 😀

14. Mar 2012, 12:58

na as nesakau, kad kasdien duodu😀bet kai pati kepu pyraga, Elija visada gauna savo gabaliuka, nes mama kepe ir zino ka dejo ir koks jo turinys😀siap Elja kaip as, pirma paragauja labai maza, kartais net nenorei ir tada valgo je skanu😀kaip mama, labai sunku isiuliti paragauti kas negraziai atrodo😀tetis sako, kad bus su mumis sunku😃

12. Mar 2012, 15:38

sveikutes, na tie mazyliai gudrus mano ir padejejas siuksles labai patinka nesti ismesti, skalbinius deda y masina ir isima ir purto isskalbtus 😀 jau pradeda po truputy pats zingsniuoti tai dziaugsmo pilnas kai saukiesi begtuke atleke😀 mes tai jau ir beveik viska valgome tik privengiame baltymu nes beria, o saldumynu tai ir dar nedaug ragaves, nemanau kad ju reikia tai stengiuosi neduoti dar atsivalgys

08. Mar 2012, 19:14

oi maniske valgo su saukstuku savo pati, bet saukstuka atvirksciai deda i burnyte, puse visko iskrenta😃aiskink kiek nori, kad ne taip, ji savo, matyt taip smagiau😉siaip labai greit viska pagauna, supranta ir ismoksta, parodyk pora kartu ir pati moka😀dabar eina atsidaro saldytuva ir praso surio😀nepasako suris, bet parodo😀))i skalbimo krepsi rubus nunesa savo kai pasakau, kad nesvarus,nunesk😀mano pagalbininke, laksto su skuduriuku visur ir valo😃 pati pripila sulciu ir valo atsisedus😃 zodziu gudrute, kartais atrodo per daug gudri savo amziuj😃

08. Mar 2012, 13:41

Sveikos merginos, ir jus sveikinu su moters diena 😀 o va mano maziukas tai visai toks kudutis, labai mazai valgo, daug kas nepatinka, nu tikras kaprizas... turi atitaikyti ka tadiena nori valgyti, tai buna iskart kokius du patiekalus ruosiu nes nezinia ar isvis valgys ka, kaip pauksciukas po trupinuka valgo, o jau koky didely nori vaizduoti, valgyti pats nori, turiu ant sakutes pakabinti maistelio ir jis pats kisasi y burnyte 😀 ant puoduko ir savo noru atsiseda, bet nedaro 😃 jam kaip zaidimas tik 😀

08. Mar 2012, 13:05

labas mamos😀su mergaiciu diena jus visas😀mes su pupa eisim i parka gulbiu serti, taip paminesim savo diena😀))oras geras, saule sviecia, manu bus smagu😀na mano pupa ne daug sveria, nera is sunkiuju, galvojau bus daugiau priaugus😀tuo Gabi viska islakstys, bus manikene😀

08. Mar 2012, 07:06

nu saunuoles mergaites kad jau pasveikot 😉 man irgi jau idomu kiek mano princese uzaugo ir sveria..nes eisim tik balandi ir tada suzinosiu 😀 nors uzdejus ant naminiu svarstykliu mano pupa sveria 13 kg 😃 ,o ugis tai tik sprindis nuo zemes 😀 man lb juokinga kai toks spridziukas laksto po namus,matosi tik sikniukas ir jos pilvas 😃

07. Mar 2012, 21:54

viskas mum jau gerai, sveikos kaip ridikeliai😀israse geruju bakteriju nusipirkti ir atstatyti mikroflora organizme😀padare slapimo testa, jokiu baltymu ir tt nerasta, tai va😀ir mes sveriam 11kg300gr ir esam 79cm, prie to pacio pasisverem ir pasimatavom😀oi man ir nepatinka gaminti, sian nusimuolinau😃D siaip megstu gaminti zuvi, ir kepti pyragus😉dar salotas darau, o siaip visa kita del to ka reik😀

07. Mar 2012, 13:07

parasyk kaip jums sekesi....o man zinok jau tas valgio darymas didziausia kankyne ir nzn ka bedaryti ☹esu ne kokia seimininke

07. Mar 2012, 11:44

geras😃 maniske nuliti tik nulipa, o uzlipti sunkiau, nes lova auksta, kojytes dar neuzkelia😀bet jau greit manau ismoks😀einam siandien pas gydytoja, o oras baisus, lyja, atsalo, na tas atsalo 8 silumos😉bet mum jau salta, vaziuoti dar, fuuu..bet reik, nieko nepadarysi😀sian mama uztad save atleido nuo maisto gaminimo😃DD pasiteisinimas - vaiko vezimas😃DDD

07. Mar 2012, 06:28

labukas..mes irgi dar geriam pienuka (dazniausiai 2 kartus,bet kartais pasitaiko ir 3 kartai).nu tu mama stebiesi,kad saldumynai patys skaniausi-pas mus irgi tas pats tik uzmato tai tekina atbega arba ant lovos kosminiu greiciu uzlipa.nes jei nera jokio masalo tai tipo jai reikia padet 😃gudruole mano princese 😉

06. Mar 2012, 17:50

as ir gi dar grybu nedaviau, nieko kepto keptuveje tik orkaitej, rukyto, tarkio taip pat😀bet va saldumynu manoji daug jau isragavo, kartu su mama, nors nelabai galima😃 pats skaniausias saldumynas - ledai😀uogytes visas duodu kokiu tik randu pirki, vaisius visus, darzoves visas, tik nemoku baklazanu paruosti, kad butu valgomi😃va beda tik kad Elija ne viska ka duodu valgo😀ar dar duodate pienuko?as tai kartais net tris kartus i diena, buna ir taip, kai nieko kito nevalgo, o gydytoja sake duoti jau karves pieno(anglu)bet as neduodu, manau misinukas vertingiau😀o kiausini viena elija labai megsta, karta i savaite isverdu jai😀suri labai valgo, surine, kaip mama😀

06. Mar 2012, 14:40

viska beveik valgom,isskyrus tarkius ir grybus...ir kepto privengiam..tiesa dar vieno kiausinio nesu davusi,bet visur ji dedu😀

06. Mar 2012, 13:34

ir mama nemate kaip pradejo😃 tie vaikai, kaip dienai taip naujiena😀visko ismoksta, viska kopijuoja😀geriau papasakokit ka duodate savo maziukam valgyti, ragauti, ko neduodat, kam dar ne laikas ir panasiai😉dienos tema mityba😀

06. Mar 2012, 06:57

prades prades vaikscioti..mums irgi taip pat budavo,tik pradedam eiti ji pump ant sikniuko..o uz keliu savaiciu as pareinu is darbo, o ji jau begioja po buta 😀

05. Mar 2012, 16:50

sveikute kamiliuke kaip smagu kad jus lakstote, mano vyrukas tai tinginukas dar vis sliauzioja bet jau si savaite nori kad vedziotai uz rankytes anksciau tik pradedi vesti tai jis klest ant uzpakalio ir keturiomis bega, tai jau gal neuzilgo ir vaiksciosime, sveikite, tos ligos tai beda mes ir vis sirguliavome, bet jau lyg pasveike

04. Mar 2012, 19:17

labas😀ot kaip smagu, uzvire diskusija😀mano Elija vaiksto nuo 11men, o mum jau 1m ir 2men kovo 7d bus, tad mes jau begiojam ir neatsimenu, kad ji kazkada nevaiksciojo😃 as kaip ir Iveta gaminu, kad mazytei tiktu maistas, kartais ir atskirai mesyte perku ir gaminu, pienuka mes geriam ryte ir vakare(misinuka), tik ryte dar koki sureli uzvalgo, nes neuztenka vien pienuko:0dantuku 12, bet lyg lenda dar, sunku pamatyti😀dabar sergam angina ir slapimo taku uzdegimas, tad bunam namuciuose, pasveiksim vaziuosim i zoo soda, labai didelis cia, norim aplankyti,net 750 gyvunu yra😀

03. Mar 2012, 14:51

sveikutes ir vel kazkur visos dingo sausinukes mamytes ☹

25. Feb 2012, 15:47

sveikutes, na matau ir jus kankina alergijos mes tai baltymams alergiski tai jokiu jogurtu, varskyciu ir panasei negalime valgyti, jus issityrete kam alergiski, jei taip tai kokius tyrimus darete

1 2 3 4 ... 61