2010m. gimę lapkritinukės ir lapkritinukai :)

17. Nov, 06:33

sveikutes, na kadangi mums su Gabriele buvau buvo suteikta garbe atidaryti naują temelę, tai va taip ir darau :) labai tikiuosi, kad cia priosijungs ir tos, kurios turejo susilaukti savo angeliuku lapkriti, bet del vienu ar kitu priezasciu, tai padare anksciau ar padarys veliau :)

06. Mar 2013, 07:45

As va pagalvojau kad Marija galetu savo pilvuka parodyt 😀 ar didelis jau? Oj kaip faina....

04. Mar 2013, 19:44

Pinute,pas mane irgi ta pati beda ☹ del nugaros. Atsils oras eisiu pas gyd kadvel duotu siuntima masazams. Man pries nestuma su tomu taip padejo,kad vel svajoju kada eisiu. Na man jau beda ilgam,ir sake turiu periodiskai kursa masazu atlankyt ...bet cia malonumas 😀 tiesa,man labiau patiko povandeninis....tu zinok ir as sau leisciau pasilepint,bet dar ir laiko nelabai yra,nes as pirkti nesimatavus negaliu,o tam reikia laiko. O vaikiski tokie grazus,kad pamatau ir griebiu 😀

04. Mar 2013, 17:07

labutis.Nu va ir Renitos jau sunytis eina i darzeli,sunkiai visada mamoms kol vaikai pripranta ir pati mama apsipranta... ir vaikui is pradziu sunku,bet matysi viskas bus gerai. As tai uz darzeli...aisku, yra ir minusu ir ligos labaiau puola,bet vaikai darzelyje visai kitoki tampa ir ugdosi ir savirankiskesni darosi... Labai grazi tavo Ievute Grazina,shopingai jau nuo mazens rupi😀 Ai,o as sau leidziu pasilepinti ,negailiu nei rubu nusipirkti,nei pasigrazinti. Eisiu dabar i masazus,zinoma daugiau del sveikatos,nes nugara labai skauda,gavau ir biuleteni 50%,bet masazas man visada didelis malonumas. ir labaaaaaaaaaai pasiilgau sportu,bet vis dar laiko neturiu,nerandu😉 Buvom su draugem nuejusios i filma VALENTINAS VIENAS rode cia pas mus net 3 kartus,nes daug norinciu buvo ziuret,labai patiko.Taip gerai laika praleidom...Tai dabar jau planuoju ka veiksiu Lt grizus atostogoms,sakiau butinai reikes nueit i teatra koki spektakli paziureti su mergaite ar i filmuka nueit ar i leliu teatra.Viskas gana jau namuose sedet😀

04. Mar 2013, 15:42

As manau,kad kai matysi,kad vaikas gerai jauciasi tai ir paciai automatiskai bus ramu. O kaip kiti vaikai? Nera problematisku?

04. Mar 2013, 14:48

nu ka zinau, man irgi reikia prie to darzelio ir palikimo priprast.. nesmagi ta valanda buvo..

04. Mar 2013, 14:26

Uj zinok net sirdi suspaude,kad ir manes tas laukia. ....o kaip pati jauteisi?

04. Mar 2013, 11:50

Nezinau zinok, kaip cia su tais poziuriais, bet pas mus bent susidare ispudis, kad nelabai nori, kad teveliai maisytus vaika atvede. isbuvom valandele siandien , uzsizaide, palikau, nubrauke sake asarele, ieskojo mamos ir vis pasigesdavo. sake nebenori pas leliu, bet kai paklausiau ar patiko, sako patiko, daug leliu, daug dzi dzi. tai pasakojau, kad mama negali ten buti, tik vaikam darzelis, mama turi i darbeli eiti, bet visada ateis mama arba tetis pasiimti, niekada nepaliks. tai jis man toks supratingas, vel kalba kad nori pas leliu, kad rytoj eis i darzeli. ziuresim kaip rytoj, rytoj bandysim ilgiau buti, bent pora valandu tikrai.
man buvo irgi momentas, kai tik vaikui vaikui viska pirkau, bet va prieskokius 4menesius, kaip as sakau, ismokau save myleti 😀 ir nusiperku ka ir nete uzsisakau ir i sporto kluba vaiksciot pradejau, leidziu ir sau atsipalaiduoti 😀 joo, lietuvos kainom nemazai gaunas, o jei skrisi aplankyt, tai jo tadar kodel gi ir neapsiprekinus kartu 😀

04. Mar 2013, 07:53

Sveikutes,nu ir nustebino Renita auklytes paziuris.....man tai paaiskino taip, ( nors cia gal liecia tik mus,nes tomas bus didesnis),kad jis jau bus pakankamai didelis, ir kad tokie sunkiau adaptuojasi nei maziukai,todel butinai reiks pavaikscioti su juo,kad naturaliai isilietu i aplinka ir nebutu jokio streso.....o mes savaitgali buvom visi akropoli pirma karta,tai ievute kaip tikra mergaite visur spoksojo 😀 o va tomas kiek pamenu visad miegodavo pardose 😀 . Galvojau gal ka nusipirkt,bet kur gi,kaip visad viskas vaikams 😀 drauge sako,tai ar turi dar ka apsirengt,nes taip nieko sau ir nenusiperku. Ai tiek tos,audziu minti kaip pries isejima i darba varysiu pas drauge i anglija ir ten apsipirksiu,nes reiks daug,o su lt kainom bus bankrotas 😀

03. Mar 2013, 19:31

tai va, nezinau, man rgi tas istumpt pro duris ziauriai skamba,bandysim uzsizaisti. reikia pampersu,nors ir ant puodo kiti sedi, mes pusetinai,bet be pampiu namie jau gyvenam, nakcciai tik dedu. dregnu serveteliu, popieriniu nosinaiciu, drabuzelius pasikeitimui,jei jau kas, pizamele, tapukai, kaip ir viskas pradziai, veliau bus matyti, ka sakys. ai dar neperslampami seilinukai, piesimui,valgymui.

03. Mar 2013, 16:10

gal uzsizais ir spruk pro duris, kazkaip istrumti vaika ir pabegti sakyciau drastiska... keliom valandom pirma karta paliksi? ka liepe nusipirkti darzeliui?

02. Mar 2013, 14:28

supranta, kad eis i darzeli, kad ten yra daug lelių,daug žaislų, bet kolkas nesuvokia,kad teks be mamos pasilikti. nes sakiau,Adrijau, einam namo,nea, sako neisiu, tai sakau, pasilik tu, aš paskui ateisiu pasiimt, oj nei is tolo si mintis, staigiai prisistate rengtis 😀 pagal auklyte pirmadieni istumt i grupe ir iseit, arba iseit kai uzsizais,tai nezinau kaip cia mum seksis, paciai sirdi skauda.
seip aisku bus asaru, visko, bet manau turetu jis gerai adaptuotis, ner jis toks maminukas, neina i koja isikibes...

01. Mar 2013, 15:34

O kaip Renita Adrijukas reaguoja, supranta kad eis i darzeli pas vaikuciu?

01. Mar 2013, 15:33

oi mano sirdis sokineja is laimes !!! kaip nors isgyvensim, kad ir retokai teti matysim.. taip 3 metus gyvenome atskirai, dabar man nebebus taip vienisa nes Santa duoda veiksmo 😉

01. Mar 2013, 14:22

nu faina, kad gryzti namo, sava kalba, savi zmones, smagu 😀 gaila,kad vyra retai matysite, bet susidelios viskas 😀 tikra grazuole Ievute.. fainuoliai tie mazuliukai,astoks jausmas net neturejau tokio, augo,uzaugoir nebet to kleckiuko 😀 buvom susipazinti su grupe, su auklyte siandien, pirmadieni bandysim pasilikti kazkiek 😀 tikiuosi bus viskas gerai 😀

28. Feb 2013, 21:37

aha as su Santa su visam. Vyras vazines kas 6-8 savaites

28. Feb 2013, 11:09

Rasa su visam namo????? Ne,sia vasara nekrikstysim,neskubesim taip. Kita vasara matyt, bet ir tai nedarysim tokiu kaip su Tomu buvo, atsvesim tik su krikstotevais,tik kriksto tevo nera kol kas 😀 na per metus gal rasim tinkama😀

28. Feb 2013, 10:16

Ievute saunuole, nedaznai keliasi. Maniske kaip ir Tomukas velokai eina miegoti 22-23... Grazina, gal vasara Ievute jau krikstysi?

28. Feb 2013, 10:14

nu va tas ir yra, kad nei slapimo nei kraujo tyrimo nedaro, gal yra kazkas kam ji alergiska.. sako virusiuka pasigavote.. kiek girdejau patys svedai nera patenkinti medicina, tik pliusas, kad jie visada maloniai su pasientais ir pliusas, kad turi naujausia iranga... Pas ju labai daug alergisku vaiku, tai gal ir nesureiksmina to. Tegu pasiziuri koki maista valgo..Nu nieko man kovojimo su svedais liko iki kovo 29 😉 jau turiu bilietus namoooo 😉

27. Feb 2013, 20:49

Kai perskaiciau Tavegil tai ir pirma mintis buvo wow ir ten tokiu yra 😀 as niekaip nesuprantu gydymo metodu....ir ar daug skundziasi gydytojais? Ar daug pasitaiko ju klaidu? Tavegilis tai niestejima nuims,bet siaip idomu kodel taip atsitiko, pas mus tai gal koki krauja bent patikrintu....o Ievute tai siaip nelabai galiu skustis,va ka tik uzmigdziau nakciai tai turetu miegot iki kokios 3-4 val tada pamaitinsiu ir miegos iki mazdaug 7.30. Bet zinai dar tomas duodasi tai automatiskai negaliu eit miegot,o uzmiega jis nuo 10 iki 11 tame tarpe. Buna pasijaucia tas nuovargis tai tada jau diena luztu su jais 😀 tikrai nera lengva,bet tai laikina... 😀

27. Feb 2013, 18:00

Renita, gal pries tevelius aukletoja vaidina. O pries vaikucius buna gera teta 😉

27. Feb 2013, 17:59

oi kokia jau paaugusi Ievute !!! ar leidzia naktimis pamiegoti? nu mes buvom ryte pas gydytoja, paziurejo isberimus, ir burnyte.. Sako kazkoki virusiuka esam pasigave, jei tik temperatura atsirastu turetume kreiptis vel i medikus, o del lupytes vidines puses baltu zaizdeliu sako patepkit lupas vazelinu 😉 maniau is koju iskrisiu... tegu dziaugiasi, kad svediskai nemoku. Pati burnyte zaizdeliu neturi tai turbut ne stomatitas.. Isberimus kaso Santa iki kraujo... galva isvis nukase. Israse Tavegilio. Nu net keista pasidare, kad ir svedai turi Tavegil. Bandysim gydytis

27. Feb 2013, 17:59

oi kokia jau paaugusi Ievute !!! ar leidzia naktimis pamiegoti? nu mes buvom ryte pas gydytoja, paziurejo isberimus, ir burnyte.. Sako kazkoki virusiuka esam pasigave, jei tik temperatura atsirastu turetume kreiptis vel i medikus, o del lupytes vidines puses baltu zaizdeliu sako patepkit lupas vazelinu 😉 maniau is koju iskrisiu... tegu dziaugiasi, kad svediskai nemoku. Pati burnyte zaizdeliu neturi tai turbut ne stomatitas.. Isberimus kaso Santa iki kraujo... galva isvis nukase. Israse Tavegilio. Nu net keista pasidare, kad ir svedai turi Tavegil. Bandysim gydytis

26. Feb 2013, 23:32

o cia maudynes

26. Feb 2013, 23:23

kokybe tik nelabai, bet esme matosi 😀

26. Feb 2013, 23:22

na va nezinau ar ikels, cia is tel fotkinta paskutine nuotrauka.......

26. Feb 2013, 20:50

nesakysiu aciu, bet naujienas pranesiu. buvau pas aukletoja sian, pakalbeti, ko reikia, seip nelabai patiko, bet vaikam sake gera..
mes stomatita nekart tureja, kai mum tempe sukyla po 39,5 tai ismusdavo karstis. burnyte puslytem isberia, vaikas nevalgo, gali tempes tureti. karta buvo kad visa kuneli isbere tokiais, kaip melynais spuogeliais, burnyte, tai kazkoki virusa pagave buvom, antibus leido, nes stomatitas burnyte baisiai isberta buvo, uzdegima kraujas rode, i ligonine gulde stebejimai del spuogu, nu bet nieko, greit praejo.

26. Feb 2013, 20:32

Oj ne,nebuvom susidure,net neisivaizduoju kas darosi.....

26. Feb 2013, 19:50

Maniskei buvo stomatitas, bet tik burnyte buvo su zaizdelem ir ant lupu dar.

26. Feb 2013, 15:39

Ryt vedu Santa pas gydytoja, isberta nuo penktadienio, kasosi, ziuriu nemazeja, plinta toliau...i vejaraupius tai tikrai nemanasu... iki kraujo nusikase kojas. Siandien ziuriu burnyte, tiksliau is lupu vidines puses baltos opeles, kaip zaizdeles.. ar tik nebus jai stomatitas? gal kas susidurete su tuom? ryt kaip nekeista gydytoja paskyre susitikima....

26. Feb 2013, 14:49

Sveikutės 😀 Senai buvau uzsukusi cia, smagu matyti kad bendraujat 😀 Renita sėkmės mažiui darželyje, lauksim naujienu kaip seksis. maniškė pagaliau priprato, dabar su mielu noru eina. Aš tai dar bučiau nevedusi, bet va vieta jau buvo paskirta nuo spalio tai dar kelis men tik abonenta mokejau o paskui iki pietu po kelias dienas vesdavau, kad vieta issaugot.

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 380