2010m. gimę lapkritinukės ir lapkritinukai :)

17. Nov, 06:33

sveikutes, na kadangi mums su Gabriele buvau buvo suteikta garbe atidaryti naują temelę, tai va taip ir darau :) labai tikiuosi, kad cia priosijungs ir tos, kurios turejo susilaukti savo angeliuku lapkriti, bet del vienu ar kitu priezasciu, tai padare anksciau ar padarys veliau :)

22. Mar 2013, 10:32

Nu laikysim kumscius kad pagavimas butu visoks 😀 o tu namie drekintuva turi,nes as ziuriu labai jau geras dalykas jei namie sausiau....

22. Mar 2013, 10:16

nu jau po truputi praeina, Tavegilio doze padidino, dar pora kremu israse, jau jau grazeja odele, tik ka su galvos oda daryti, sake netepti, tai ji tokia sausa labai... Mano Santa irgi normaliai gripu nesirgusi, dar kosulio neturejo, tai jauciu kai darza prades lankyti tai bus ujujuj.. Sveikatytes ir Tomukui. Nu o as vakar pagavau ovuliacija,, labai geras tas Clear blue aparaciukas, parodo pats sypsenele kada ivyksta ovuliacija ir nereikia spelioti ar pakankamai ryski juostele ar ne.

21. Mar 2013, 22:47

Sveikutes,na va Rasa ir paaiskejo kas Santutei...idomu kada praeis. O mano tomas susirgo pirma kart gyvenime,kaip baisu ☹ ir kosulys didziulis ir temperatura. Anksciau apsiribodavo tik kokia sloga ar kosuliu,o cia taip koseja net iki vemimo ☹ kaip liudna, taip pavargau per kelias dienas. Ieva pastoviai zyzia,matyt dantenas niesti,nes patepus su tepalu praeina. Tai abu ant ranku nori,o as gi diena viena,nors persiplesk ☹ ech.....

21. Mar 2013, 21:28

Renita kaip Adrijuko sveikatyte?

21. Mar 2013, 16:23

sveiki, mielai kvieciu apsilankyti mano psl, kur galima rasti aksesuaru sau ir savo vaikuciams
http://www.facebook.com/J.B.aksesuarai
Pagarbiai,
J.B aksesuarai

21. Mar 2013, 15:22

nu svarbu, kažką nustatė,nepaleido, kaip sveikas. tikiuosi greitai išgysite, merginos 😀

19. Mar 2013, 15:01

nu va kaip ir issiaiskino kokia liga: Egzema. neuzkreciamas, daznai pasikartojantis alerginis odos uzdegimas, pasireiskiantis ivairaus pobudzio nieztinciu isberimu. Tepliosim kremasi du kartus per diena.. ziema suaktyveja nuo sauso oro, tikekimes isaugs is to

19. Mar 2013, 11:35

Sveikutės, mano mažoji kai pradejo eiti i darzeli tai irgi labai kalbet pradejo, kalba jau viska, as suprantu ka sako kiti dar ne viska 😀 tik jau kazka jei daug pasakoja tada ne viska suprantu 😀 o ji kokio zodzio buna kad nesuprantu ir ne taip pasakau tai pyksta. Na man Rasa panasu irgi i alergija.

19. Mar 2013, 10:57

smagu kai mazas skirtumas tarp mano dickiu 1m 7men skirtumas,dabar kai paauglyste tai pasipesa,o mazi tai super draugai buvo,viens uz kita stovedavo

19. Mar 2013, 10:22

kai jau apsaukiam gydytojus, kad kiek galima eiti del to paties ir kad vaikas ne zaislas, tai iskart ir laika gaunam ir kitaip kalba.. nu bus matyt ka pasakys, uz valandziukes einam.. Kira, labai dideliu pliusu duoda kai yra vyresniu vaiku seimoje, prisimoko is ju visko 😀 Gazinos vaikuciai labai graziai sutars, tarp manes ir brolio beveik metu skirtumas be keliu dienu, tai budavom neisskiriami

19. Mar 2013, 09:55

sveikutes,Adrijukui sveikatytes 🌷Rasa eina sau cia tikrai panasu i alergija vesk pas daktarus,Dieve kaip Santutei nemalonu ☹ Marija kaip greit laikas bega,jetau jau neuzilgo ir supuosi antra leliu 😀 mes tai kalbam visai neblogai visi supranta ka sako,daineles dainuoja,eilerscius sako jau ir skaiciuojam iki 10 gal,kad vyresnioji uzsiima labai,bet ir darzas i nauda😀

18. Mar 2013, 19:59

mes tabletes jai trynem, tai uztenko keturiu dienu po tris kart dienoj po puse tabl

18. Mar 2013, 19:59

isaugom. jau nera taip.paskutini kart kai braskiu atveztiniu pakirto buvo taip. siaip dabar stengiuos labai suziuret, bet pfu pfu pfu, jau taip nebebuna kaip tada buvo

18. Mar 2013, 19:56

Tavegyl visa buteliuka jau isgere.. jie turejo apraminti, kad nekasytu, bet.. reiskia reikia kitu vaistu.. gal rytoj imsis normaliai apziureti vaika.. as Santa maudau be muilo ir tai i savaite tik 1 karta rimtai, nes ji sausa odele ir taip turi, mums uzdrausta dazniau maudyti nuo mazu dienu, ir tepu spec. drekinanti krema kur kazkada gydytojai prirode.. Tai Marija jau turi ziureti, kad netycia Gabriele kur nepagriebtu vynuoges. Ar isaugama is tokios alergijos vynuogems?

18. Mar 2013, 18:03

Jetau,žiūriu ir mintys nu nejaugi ji tokia maza buvo 😀))))))

18. Mar 2013, 17:52

cia jau nat pagijimo taip atrode po tavegilio

18. Mar 2013, 17:48

zinokit, mano gabrielei kai kai buvo metuku buvo baisi alergija nuo vynuogiu. kvietem greitaja, nes veidas buvo visas isttinrs, perskikreipes ir akuys net uzkrite. vaizdaas buvo baisus, atrode kad nbet vaikas subaladotas, tai mums liepe gerti po puse tabletes tris dienas. dabar jei vel taip buna, iskart jo duodu ir visada turiu

18. Mar 2013, 16:16

nu nu, ir as manau,kad cia greiciau kokia alergija gali buti... Man Adriju kazkaip panasiai beria,jei prausimosi geli pakeiciu.. viena esam atrase be parabenu, kuris tetinka..

18. Mar 2013, 16:02

Gal vilnai,pukams alergija,viska pergalvok.....

18. Mar 2013, 16:01

Tavegyl tai tik nuo kasymosi jis negydo man atrodo....

18. Mar 2013, 16:00

O siaubeli,vargsas vaikas. O gerai apgalvojai maista? Patalynej ar nera erkuciu ir pan. O katei alergijos negali but?

18. Mar 2013, 15:48

oho,Rasa.. niekonormalaus nematau... man Adrijui buvo paberta, kazkaip panasiai,aš iškart advantan tepalu patepu,nu praeina.bet čia jau nukasytos žaizdeles.. tegul žiūri,diev,kai pagalvoji, kaip vaikui nemalonu turi būti..

18. Mar 2013, 15:32

eina sau.. nieko nenormalu. as jau duopciau tavegilio jei nieko neranda

18. Mar 2013, 15:14

mes ryt irgi einam pas gydytoja... jau uzkniso.. imesiu foto parodyti kaip Santos kojos atrodo...Tavegyl vaistu buteliuka visa isgere jau, kaip tebekaso taip ir toliau..ar cia normalu ?

18. Mar 2013, 15:11

vargsiukas Adrijukas.. cia jau stipriau vaikas susirgo.. sveikit !

18. Mar 2013, 15:07

ooo faina kaip 😀

18. Mar 2013, 15:03

Nu jo reiks pasiziuret....

18. Mar 2013, 15:02

Pamatysi Marija kaip nerealu,as ziuriu tomas pradeda sokti po kambari ar dainuoti Ieva ziuri i ji ispustom akim ir zvengia balsu. Taip ir matau kaip bus nerealu jiems kartu augti 😀

18. Mar 2013, 15:02

tu visada gfali per savo banka pasiziuret 😉 ir matysi

18. Mar 2013, 14:58

Vaje sveikatos Adrijukui,ale ot silpna vaikui vieta plauciukai ☹ jetau Marija ar negreit laikas bega,aaaa? Tuoj gi gimdymas ant nosies!!!!! O as nezinau man deklaruot ar ne? Uz nieka nemoku kad grazintu...man tie mokesciai tamsus miskas 😀))))

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 380