2010m. gimę lapkritinukės ir lapkritinukai :)

17. Nov, 06:33

sveikutes, na kadangi mums su Gabriele buvau buvo suteikta garbe atidaryti naują temelę, tai va taip ir darau :) labai tikiuosi, kad cia priosijungs ir tos, kurios turejo susilaukti savo angeliuku lapkriti, bet del vienu ar kitu priezasciu, tai padare anksciau ar padarys veliau :)

18. Mar 2013, 13:56

o jei... laikykites

18. Mar 2013, 13:43

kam tu pinigu nereikia 😃 aš irgi galvoju,kad kovo mėn esu dirbus 3 dienas,cia i darza pratinomes, va cia jau viskas gerai buvo ir susirgom, db nezinau kada vėl eisiu. dar nenoriu naujai auklei palikti, nes cia taip naktim bludija, sakau dar serganti svetimam zmogui paliksiu, kad visai nesupusinetu.. prirase antibu, viena plauciu puse pilna karkalu, gerkle raudona,i ausytes metasi,sloga didžiausia... jei nepageres nei kiek per pora dienu, i ligonine guldys... komytė...

18. Mar 2013, 12:21

nu geras menesiukas dar liko.... bet jau svaigstu kaip ju noriu... blyn galeciau jau po poros savaiciu atostogauti, bet ne gi, pinigu mat labai reikia, tai ... 😃 Oj jus ligoniukai, sveikit greiciai 😀

18. Mar 2013, 12:21

nu geras menesiukas dar liko.... bet jau svaigstu kaip ju noriu... blyn galeciau jau po poros savaiciu atostogauti, bet ne gi, pinigu mat labai reikia, tai ... 😃 Oj jus ligoniukai, sveikit greiciai 😀

18. Mar 2013, 12:02

oj, dar šiek tiek gausi palaukti atostogu,Marija 😀 nu bet faina juk vien nuo minties, kad netrukus laukia vėlilgos atostogos 😀 mes sergam, Adrijus su temperatura auksta visa nakti, eisim pas gydytoja, po 1 turim būti 😀 labai laikas netinkamas tik, pats pietu miegas, bet gal kaip nors ištempsim.

18. Mar 2013, 11:58

i dekreta nuo balandzio 5. bet eisiu geguzes13 tik 😀 zodziu iki to nuo 22 balandzio atostogausiu, o iki 22 arsiu dar 😀 gerai, tikrai galesiu padet

18. Mar 2013, 11:52

Marija, as taves vel prasysiu padeklaruoti 😉 beje kada i dekreta? kaip savijauta?

18. Mar 2013, 11:37

musiske jau ciauska, ir tokiu zodziu zino, kad man net keista kartais buna. oj, siandien darbe pravalas, prasidejo jau po truputi deklaravimas... tai darbeliu padaugejo.... noriu atostogu!!!!!!!

18. Mar 2013, 11:16

as irgi zadu rasyti, bet ta knyga esu palikusi LT, nu bet jau greit galesiu papildyti.. kaikurie zodziai pas mus aiskus, nu bet kai kartais atsistoja pries akis ir pasakoja kazka... sakau nifiga nei zodzio nesuprantu... siaip susisnekam 😉 mamos viska supranta ko nori ir t.t. Vyras i mane vis ziuri sako japonu kalba negi ivaldziau 😃 sakau o tu isiklausyk ir suprasi pvz: sako nieno (reiskia pieno) o vyras atnesa naini 😃 tikrai, kad linksmas etapas. Adrijukas tuoj prades isvis kabeti, darzelyje su vaikais pramoks greitai..o ka maniske tik su katinu pagalba

17. Mar 2013, 19:31

aš tai rašausi. ir tai atsiranda nemažai žodžių, prisėdi užrašyti ir pasimiršta, tai vos ne knyga laikau per diena palei nosi ir rašinėju 😀

17. Mar 2013, 19:09

Aha daba labai juokingas periodas,pas mus ir nemazai juokingu zodziu pvz truputi- putulia, pultas- putai, dede-dienda, autobusas-gomba ir t.t vis zadu uzsirasyt,bet vis primirstu. Reiks artimiausiu metu padaryt zodyneli,kai uzaugs bus idomu paskaityt...

17. Mar 2013, 18:37

oj,mes nemazai kalbam jau 😀 pvz: kokala-makaronai (metaiš stalciau paki makaronu ir praso kokala zupa-makaronu sriuba)
moterys meluoja geriau- kokava
lapas piešti,-papas
sultys-trinkle
gerti-lia
arbata -abata
ir daug kalbos perliuku turim, bet 80procjau susikalbam 😀

17. Mar 2013, 18:07

O pas mus viskas kaka ir viskas 😀 as jau daug ka suprantu,bet kiti nelabai, pilnai ir dar nekalba, vis bando kazka naujo pasakyt ar ismastyt. Va vakar uzsimane sulciu sakau nera,reikia paduotuvej nupirkt,tai jis sako važuoj paša ( atseit vaziuok su masina nupirk) 😀

17. Mar 2013, 17:50

man mama sake, kad kai mazyte buvau verkdavau naktim nes skaudedavo kojytes, kai per greitai augau... bet turbut Adrijukas pervargsta. Tegu pasaugo ji darzelyje, gal labai nusisiunta, dar neprates prie tokio tempo, ispudziu. Vargsiukas dar ir apsirgo...sveikit. O del pampersiuku nakti tai nedekite drasiai, bent jau as kai mokiau tai nededavau, svarbu kad paklode butu neperslampanti. metuku ir 8 men jau supakavom pampersiukus ir padejom kitam leliui 😉 tik dar ant kako sako sysia 😀 pas mus problema yra kad Santa kalba daug savo kalba, neina suprasti kartais ko nori arba ka pasakoja..

17. Mar 2013, 12:43

Nu, Ačiū, Kira, nuraminai kažkiek 😀

17. Mar 2013, 11:34

sveikutes,mano kazkaip nuo pradziu kai tik pradejau atpratint nuo sauskelniu tai naktim pabusdavo ir prasydavo,niekad i lova nepridarius nakti,o siaip jau mes nuo rugpjucio be pampersu,daro ir ant puodo ir wc ant to vaikisko dangcio.Renita mum taip naktim pradzioj buvo kai tik i darza pradejom eit,manau cia nuo pervargimo ir daug ispudziu,poto viskas susitvarke

17. Mar 2013, 09:45

Jo jo as ir pastebejau kad maisosi,nes ana diena gryzom is lauko ir pridare i kelnes. Nes i lauka as dar dedu,nes ilgai bunam,daug ir toli einam,tad kai salta baisu jei lauke pridarys. Bet orai atsils ir i lauka nedesiu....tai gal su kokiu vaiku nesusikalba ar zaislu nepasidalina darzelyje,pakalbek su aukletoja,taip irgi buna, as pamenu vieno netoli kaimyno berniukui pan buvo,kai darzeli pradejo lankyti, kas kasciausiai paskui pakeite darzeli ir praejo.....

17. Mar 2013, 09:37

niu mes irgi dienom be sauskelnkiu gyvenam 😀 atejo laikas, pats atsinese puodeli ir padare, niu bet nakti dar dedu... ir i darzely dar nesem, bet va nuo rytojaus zadejau be pampio leisti, o neber diciplinos.cia su pampiu darze visa diena, namie be,vaikui susimaisyti gali.. nezinau kodel nakti tik,gal visos susikaupusios emocijos iseina,neisivaizduoju,jau ir notta antra savaite kaip geriam, laukiam to pagerejimo.. šianakt mano vyriskis sukarsciavo,ryte vel sloga didziausia, neisim i darza sia savaite tikrai...

17. Mar 2013, 07:46

Tiesa, noriu pasidziaugti,mano tomas be sauskelniu labai sekmingai gyvena. Pasirodo ji tiesiog reikejo ant wc tiesiai sodinti,uzteko tik vieno karto 😀 uzdedam spec dangti ir gerai. Bet va klausimas kaip nakti pripratinot be sauskelniu miegot? Siandien pvz pabudo sausas ir begom i wc daryt,bet dar bijau migdyt be sauskelnes.....kaip jus darot?

17. Mar 2013, 07:35

Labas rytas, as ipratau jau keltis 6 ar 7 jau ziuriu man vienodai,mano lakstingala pabunda ir dainuoja 😀 pastaruoju metu zirzala pasidariusi,nesuprantu gal dantukai busimi kalti...vienu zodziu,kai pavargstu galvoju ooooo neeeee gyvenime nenoriu daugiau vaiku 😀, dar tomas pradejo atimineti zaislus ir sako Tomo arba mano 😀 Renita o tai kas cia jums darosi,kodel ypac naktim? Kad pavargsta tai aisku,bet naktys kodel...... Rasa laikom kumscius,anksciau ar veliau tikrai pamatysi dvi juosteles,tikekimes si karta pavyks. Na,o man reiks plastelina nusipirkt,drauge sake kad italiskas nelimpa prie sienu ar pan kaip kiti,tad bandysiu toma sudominti.....

16. Mar 2013, 21:56

Sveikutes 😉 oj,Gra=ina, nezinaunetkapasiulyti,kitakart jau galvoju,kad su visais vaikas kaip vaikas, o su manim tik prie manes, ir jokie uzsiemimai neidomus.seip maniskis ir piesia ir su masinomvazineja, kolkas daugiau nieko isskirti negaliu... Rasa jo, reikia atsargiom buti, o kazkada buvau skaicius,kad ojojoj kaip blogai jei ka per nosi i plaucius itrauktu.labai gerai su juros vandenuku ipurskus isbega, drauges atveju isbandyta:ipurski ir isnypsti, musu atveju pasireisino. maniskis puikiai darziuke isbuna, bet dieve dieve, vakare koks zirzlas, pavarges, neimanoma, nervu kirakart truksta. o jau nakti nemiega... zviegia kaip kiaule skerdziama, nuraminti neina, ar tu glostysi ar tu liuliuosi ar tu sauksi ar tu ka darysi... jau nezinau ka kaimynai galvoti turi tokiu zviegimu, kad vaika i siena uz koju paeme dauzom.... jau patys su vyru be sveikatos ir jegu po tokios "miegingos" savaites...

15. Mar 2013, 21:34

sveikutes,mano tai labai megsta lipdyt su plastelinu,katna vezint vezimelyje😀 ir piest su guasu patinka.Nu tai Rasa laikom kumscius uz tave 😀

15. Mar 2013, 18:16

maniskei nepatinka piesti, dar siandien vel istraukiau akvarele, kadangi ji pedante, tai issitepa pirsta ir bega vis plauti i vonia...dvi min papiese, o 3 kartus rankas plovesi... maniskei lego ir katinas geriausi zaislai 😃 nu dar plancetini duodu pazaisti loginiu zaidimu...dar plastelino nedaviau, jauciu kad is kilimines dangos neisvalyciau... Buvo man Santa soka ivariusi, isikiso viena vakara saldaini maza i nosi, giliai labai...bukite atsargios, jau prisimasto nesamoniu... gerai kad isciaudejo, butu reikeje i priimamaji vezti... beje, nusipirkau ovuliacini testa... 100 lt suplojau. Nu gal db pavyks 😃

14. Mar 2013, 08:30

Sveikos,daba apsvieskit mane,kokius darbelius pvz jusu vaikai daro namie,na ka patinka veikti? Pvz piesimas,plastelinas ar pan? Neturiu supratimo,galvoju kokios veiklos tomui prigalvoti,kad idomu butu. Piesimas beveik atkrenta,nes jis piesia pagrinde tik ant sienu,nes zino kad negalima 😀 o ka dar sumastyt? As noriu ji uzimti tuo metu kai sese mikdau.....

13. Mar 2013, 12:13

oj, Gražina nezinau kaip,nuo ko 😀 ar čia iš darželio ar čia taip kur vėjas supūtė ir suslogavo... kaip ir geriau jau šiandien, išvedžiau vaiką, pats labai norėjo,slogytės kaip ir nebeturim, dar auklytėm lašiukų nunešiau, kad neapleist, iki galo išsigydyt. gavom jau ir užduotėliu, du kiaušinius padaryti 😀 tai galvos skausmas jau man šiandien 😃 ir dar reikia kepure ir rankogalius kepėjo pasiūti, tai čia jau močiutei vešiu, aš su siuvimo mašina mažas draugas 😃

12. Mar 2013, 17:04

Renita tai cia uzteko truputeli nueit ir is kart susirgo? Marija prasom greit pasifotkint 😀 jau galvojau ana kart tave apziuresiu,bet ir tai neisdege 😀 tad prasom pasirodyt 😀

12. Mar 2013, 13:52

mes va irgi šian nėjom į darža,nes suslogavom stipriai, nors ten visi tokie, bet nevedžiau, per ilgaji savaitgali apsigydėm, noriu iki galo išgydyt..

12. Mar 2013, 13:33

Grazina, nepatikesi, neturiu foto 😃

12. Mar 2013, 13:28

sveikutes,oi kip smagu jum Rasa,kad jau namo varysit 😀 kas liecia darzelius tai mes mamos labiau depresuojam uz vaikus 😀Renita pamatysi viskas bus gerai tik laiko reik,nes manoji tai labai sunkiai adaptavosi,o dabar va savaite nejom,nes sirguliavom tai kas ryta rekia,kad i darzeli reik eit,labai nori ji i ji 😀

08. Mar 2013, 08:58

Visada būkime skambiausia ir švelniausia akordo nata...
Visada žavesiu spindėkim !
Visada meilės ir aistros norėkim !
Su kovo 🤓ąja !!! 😀

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 380