2010m. gimę lapkritinukės ir lapkritinukai :)

17. Nov, 06:33

sveikutes, na kadangi mums su Gabriele buvau buvo suteikta garbe atidaryti naują temelę, tai va taip ir darau :) labai tikiuosi, kad cia priosijungs ir tos, kurios turejo susilaukti savo angeliuku lapkriti, bet del vienu ar kitu priezasciu, tai padare anksciau ar padarys veliau :)

18. May 2013, 16:17

Labutis 😀 mažai užsukam, forumiukas tyli,lauke orai gerėja 😀 Oj Marija,laukiam tavo pipiriuko 😀 Nu kaaaip smagu, kai mūsų gretos didėja, kad viskas gerai 😀 O mūsų ožiukai, tai ojojoj, tiesa sakant kitakart nebeimanoma,įsivaizduokit,kaip mano vaikas žviegia, jei mes gyvenam 3 aukšte,o pirm aukšto kaimynė girdi... o žviegia ir isterikuoja kad ir dėl to, kad vandeni ne į tokį puodeli įpylei, kokio jis norėjo ir žviegia taip, kad toks jausmas kad mes už kojų paimam ir daužom į siena. stogą rauna 😃 o su savo ligom irgi vargastam, nuo šios savaitės pradėjom po pusantro mėn i darzeli eiti, tai vakar jau nebebuvo, suslogavom, kosyt pradėjom, vėl kokia savaitėle namuose...

16. May 2013, 15:23

Sbeikutes, kaip gyvuojat??? as tai vis dar puskuoju.,. ir jauciu dar puskuosiu netrumpai 😃 Gabriele auga, o kartu ir oziukai, atsikalbinejimai ir visa kita, ko noretusi is jos sulaukti maziau 😃 kartais net kantrybe trukineja jau man... niu bet auga gi panelyte, tai reik susitaikyt, kad visa tai turim praeiti 😀 Kas pas jus geresniooo???

10. May 2013, 19:56

Kaip gyvenat? Marija prasom informuot kas ir kaip,nes gi jau tuoj skaitysis pilnai isnesiota ir gali bet kada gimdyt. Kai tik ka pajusi is karto rasyk,laikysim kumscius 😀 jetau man tie gimdymai tokia jautri tema palikusi 😀 pergyvenu,lyg pati ruosciausi gimdyt 😀 Mano maze siandien bulvyte ragavo,o jau spjaudesi,purtesi net ziaugciojo 😀 na nieko,su Tomu ir pan buvo,po savaites isivaziuosim. Uztat Tomas,kad tik sesei neliktu visa likusia bulve suvalge. O ji gi be druskos,tiesiog vandeni virta 😀

02. May 2013, 22:43

Sveikutės. Rasa viską gerai supratai, nebetures nuolatiniu iltiniu dantuku, nes nemato nuotraukoje uzuomazgu, buna taip, sake cia paveldima, o pas mane irgi nera 2 net neisdygo, vieno iltinio irgi bet net nezinojau iki siu metu niekas nera sake o dabar kai tvarkiausi viena odontologe pasake kad nera jie tiesiog taip suauge kad net nesimato, o kito neturiu apacioje sone, ten zinau jau kad nera nes tarpas, dabar kai tvarkausi tai mastau apie implanta, nors siaip net nesimato, kad jo nera. Tik tiek neramu del Kamiles kad pas jas abieju iltiniu virsutiniu nebus, tai reiks kazka daryt, ateity gal implantai det bet iki tol dar kazka daryt, nors as vis dar tikiuosi kad suklydo ,nes liepe persidaryt nuotrauka ale blogai matosi. Na nors apsiraminau del mazosios galvojau kad jau turejo but isdyge kruminiai. Maniske geria pienuka, nors paskutiniu metu jau maziau, bet vakarais dar visada puse puodelio sugeria.

02. May 2013, 13:09

labukas, as irgi retokai cia pasirodau...Santa dabar 93cm , o sveria 13.5 kg. Maniskei kruminiai neseniai ipusejo augti. tai galima sakyti jau visus 20 turi.. Dovile pagal schema tai iki 33men dygsta. o pienuka gerai geria? mano mama Santai nupirko kalcio kramtomu vaikisku tabletyciu, profilaktiskai gerai dantukams. Pinute, o mano nuomone Karinai dantukai tai tik nuo antibiotiku patrupejo, kai sake tau nebijok gali manitinti ir gerti antibus... jiem gal tiesiog nusispjauti i uzsienieciu vaiku sveikata.. bent jau man taip Svedijoje pasirode. Vargsas Adrijukas, juk kaip skauda kai angina,...Dovile, kazka blogai turbut supratau..tavo didzioji netures iltiniu? Kaip taip buna?

01. May 2013, 12:33

GEVITA,o ne geovita ten 11 vitaminu ir 3 mineralai

01. May 2013, 12:27

maniske tai kai atsisake zuvies tauku,pirkom kitus skystus irgi negere,tai paskui 1 mama pasiule guminuku pavidale GEOVITA vitaminus jie nuo 3 metu po 2 guminukus kasdien,bet as duodu po 1 pati ju prasosi. ten 11 vitaminu ... Tai tos mamos vaikas irgi siaubingai vis sirgo ir sirgo gera pusmete tai tas tai anas,tai sake sitie vitaminai atstate imuniteta.

01. May 2013, 12:21

labutis.Nusivariau ir as nuo koju pirmadieni lakstydama per daktarus.Nes minejau jog Karina slogavo,o sekmadieni jau akytes labai traiskanotos buvo ir isbertos kojytes.Tai ryte vyras nuvede i darza,bet as isiprasiau is darbo ir veliau pasiemus nusivedziau pas daktare,tai akytes serga infekcija israse antibijotiniu lasiuku,plauciukai svarus,viskas gerai,o berimas tipo nuo gripo...Zodziu... Dar skundziausi kad nevalgo,mazas svoris tai ta daktare eikit i ta sveikatos centra kur seka vaiko raida.Mus ten seke ir skiepino iki 1metuko,turejom eit budamos 2 metuku,bet nei laisko nei kitokio pakvietimo nesulaukem.Tai rytoj eisiu pati klaust kame reikalas. Man rupi vaiko sveikata,o nera pas ka kreiptis... O del dantuku irgi buvom,tai visi kiti geri isskyrus tuos 4 priekinius,sake nieko nepadarysi,nieko nereik daryt.Jeigu skaudes tada reiks sugrizt.O paskui isdygs kiti sveiki dantukai.Klausiau kokia priezastis,tai sake gal nuo antibijotiku,gal nuo saldumynu ir sulciu,gal kad ilgai gere pienuka is buteliuko.Na buteliukas mums atkrenta,nes ji is jo visai negere,pradejo tik is gertuves vandenuka gerti. Tai va ta priezastis tokia ir neaiski vis gal gal gal...Mane atvirai sakant knisa jau ju tas poziuris i viska pro pirstus. tik vaikus is uzsienieciu atimineja uz nieka.Baisus skandalai cia No del vaiku GROBIMO.Gal paciom teko skaityti internete. Turbut musu gyvenimas irgi koreguosis kita linkme...Dar paskolos nesulaukem,bet mintys grizti i Lt.Vyras kaip tik neteko darbo 2 metus cia gali sedeti ir gauti vidutine atlyginimo pasalpa is valdzios.Bet jam stogas nuvaziuos sedint.Gaunant pasalpa is valdzios negalima isvykti is salies...Tai va turbut tas pinigu medis ir yra pinigu...nes grize is Lt radom ji nudziuvusi. Ir tikrai reiks verztis dirzus...

01. May 2013, 09:01

Grazina, geriam mes tuos vitaminus, zuvu taukus. db gavau tokiu rusisku, sake greit imuniteta atstato, ale neturalus.. sikart tik spejom uzbegt uz akiu, tempe nesukilo. jis man pasirode, kad gerklyte skauda, paziurejau, pamaciau. tai antibu turejau, sudaviau, ir naminem tokiom visokiom procedurom, vaistais varomes.tai manau jau bus gerai, antra para be tempes, pfu pfu pfu, kad neprisikalbeciau.kad tureciau gera aukle, tikrai nebevesciau i darza.. o su dantukais tai matos mum, priekiniai su geltonom demelem, trupa po biske

30. Apr 2013, 22:44

O siaubas,kas cia jums Renita darosi......hmmm gal reikia kokiu vitaminu stiprinanciu....o kaip tu matai,kad genda dantukai? Tiesa pasakius,nelabai as apziurineju,tiesiog isvalau ir viskas,nes pats tai nelabai gerai aisku issivalo.

30. Apr 2013, 15:56

sveikos 😀 mums jau visi dantukai isdyge ir galvos skausmas, kad genda, o kazko nieko nesiulo, apart valyt, priziureti,.. o mes vel sergam, vel pulinga angina, namie bunant, niekur neatsalus, neperkaitus, ... oj...

28. Apr 2013, 22:54

Sveikutės😀 Oj tikrai jau senai buvau prisijungus. Užsiėmus šiek tiek buvau. Renita mano dickei jau 8 😀 Mazosios ugis apie 93cm o svoris apie 12,5kg. Tik va niekaip nesulaukiu kada isdygs paskutiniai kruminukai, dar neturi ju ☹ ar jusu jau visi turi kruminius? Man jau neramu, nes buvom su dicke pas ortodonte turejo deti plokstele,o kai pamate kad pas mergina is vis nera net iltiniu uzuomagu, kai iskris pieninukai jau nauju nuolatiniu net nebeisdigs, nesuprantu pries tai ejom pas kita ortodonte ir apie tai net nieko nesake. Tai dabar vel eisim, spres ka daryt su dantukais, dar nuotrauka liepe pasidaryt per naujo, kad tikrai isitikint.

27. Apr 2013, 23:02

mes ugiu 95 apie, svoris 15kg. sako toks is rimtesniu pagal savo amziu..

27. Apr 2013, 19:19

Tu zinok Tomas ir kazkaip po truputeli auga tik. Pries koki menesi lyg 14 svere,o ugis net nepamenu kiek 😀

27. Apr 2013, 12:42

labutis visoms.Paskaitau ,bet vis niekjo neparasau,o pasirodo ir slaptazodi jau net pamirsau😀 Laikas greitai bega. Netruks ateit laikas kaip Ievute jau sedes ,Marijau jau antra supuos...Mes darbu verpetuose isisuke visur begte begte... Buvom velykom atostogu Lt.Truputi pasikulturinom Klaipedoje . Paskui mano brolio vestuves atsokom ir grizom antra velyku diena,sniegas mus islydejo.Zodziu geras oras Lt nelepino. Noriu paklausti koks jusu vaikuciu ugis ir svoris ? Nes maniske tai labai mazai priaugus.Nu man visada neramu buvo jos svoris,ji maza ir gime.Bet kad nieko ji man visai nenori valgyti...Eisim visgi pirmadieni pasiziureti tu istrupejusiu dantuku,ka sakys...Sloguoja sia savaite labai,o seip tai ligos lyg baisesnes ir aplenkia....Sveikatytes Adrijukui,kantrybes Renitai.Dovile ziuriu visai dingus ar ji dirba? Laiko matyt neturi visai.

26. Apr 2013, 13:58

Sveikos 😉 Dovile, klausimuka turiu,karta klausiau, bet va ir is galvos 😀 tavo dicke apie 5metus db? koks ugis?

25. Apr 2013, 13:50

iklimpom, iklimpom. su laiko nuovoka gerai viskas, nuo balandzio 5 mes cia kapanajomes 😃 ilgai mes cia vargstam, nu bet gal kaip nors 😀

25. Apr 2013, 08:11

Oho Renita,na ir iklimpot ☹ as jau maniau viskas pasibaige....ar cia man su laiko nuovoka jau ne kas 😀

24. Apr 2013, 23:14

Labutis 😀 Faina, Marija, jau atostogos, turesi laiko naujam kraiteliui 😀 Rasa, sveika gryzus i lietuva 😀
Mes laikomes, ne taip gerai,kaip noretume,bet laikomes. dvi savaites atidavem taip ziauriai, kad va trecia eina ir dar kosulys kartkartem, slogos neber, bet nosis uzgulta.nebezinau nei ka lasint.. nosarix jau israse,paskaiciau nuo sienligiu ir alergiju ten. stogaligos rauna,laukiam vasaros 😃

24. Apr 2013, 19:46

Marija, maciau prie Assorti ryt prasideda mamu muge, gal pravers...

24. Apr 2013, 14:43

Oj sito tau nepavydziu 😀 ypac i gala net nervint pradeda kai sunku apsiversti. Na va matai,sakiau kad nepastebesi......mes net jau greit bulvyte ragausim 😀

24. Apr 2013, 12:13

ne nieko dar nejauciu, tik kad nakti sunku miegot. turiu jau 10 kg visgi. nu jau Ievute didele, tai saunuolyte, tuoj ir lakstys... ech, bet kaip laikas bega greit

24. Apr 2013, 11:39

Tiesa,ar jau jauduliuka jauti? Primink kada tavo terminas?

24. Apr 2013, 11:36

Marija,papasakok kaip tu jautiesi? Ieva jau vartosi, bando riestis i kamuoliuka,labai nori jau sestis 😀

24. Apr 2013, 10:10

Sveikutes, grzaina, taip galima teikti ir uz velesnius metus. As jau atostogauju, dabar va kaiko daugiau turesiu, o tai jaau i atostogu gala is vis nusilaksciau 😀

23. Apr 2013, 19:59

Santa atsigavusi labai !!! su seneliais graziausiai draugauja, jau ir kitus senelius (vyro tevus) pripazino, siandien buvau palikusi porai valandu, kad galeciau pagastroliuoti 😉 vaikuciu jau daugiau mato, po truputi po truputi isivaziuosim.

16. Apr 2013, 21:07

Atsinaujinome! www.vietaskelbimams.lt talpink neribota skelbimu skaiciu nemokamai!

16. Apr 2013, 08:21

SVEIKUTES,pagaliau iseigines ir oras geras 😀 maze jau darze tai galiu sau viena medituot 😃 Kaip Adrijukas?Oi Grazina tikrai greit laias bega ir nei nepastebesi kai lakstys Ievute 😀Rasa,o kaip Santutei cia lt?

15. Apr 2013, 15:49

Naujiena! VietaSkelbimams.lt

15. Apr 2013, 13:57

O kaip issisprende visos problemos kur buvo su butu? Jauciu kad neteks tau eit dirbti 😀 Ievutei nedaug truksta kad apsiverstu,bet ant sono pasisupa ir vel atgal verciasi 😀 pamenu Tomas neskubejo vartytis tai ir ji. Bet labai rieciasi,nori greiciau sestis 😀 tai su rankutem paimu,pakilnoju tai labai patenkinta buna 😀 Oj kaip greit laikas eina,buna momentu man jau ji tokia didele atrodo 😀

1 2 3 4 5 ... 380