Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)
Oi kiek klaidu pripyskinau :-) na sia savaite nei vieno masazo negausime tik kita savaitele gausime, mes pas gydytoja 25dieną eisme ketvirtadienį
tiesiog neimanoma neimti ant ranku kudikelio juk norisi ji pamiluoti pasidziaugti...😀
Engrida tu renki maxes lipdukus?
Labukas
mamukai vat mes kai ejome i pirma mankstele tai gydytoja sako pačios mamos vaikučius ant rankeliu prisipratina tipo veiksmas turi buti ant zemes arba ant lovos na kur saugu tipo glostiti , kilnoti rankeles minti dviratuka atsargiai kalbinti guldyti ant pilvuko ir zodziu bendrauti ir ziureti kaip vaikas nori bendaruti ir vat nejus nuo vaikucio kai jis suverkia ne pult imti o ziureti kas negera gal alkasnas gal slapias gal miegucio nori o gal tik balsa jusu girdeti ir.t.t ( bet mano nuomone kad vaikuciu niu neimanoma neimt ant ranku gi taip norisi tiesiog kartais prisiglausti arba palikyti paziureti i mieganti )
as ir galvoju nurimtu kai verkia bet kad nei velnio ji nenori...
aciu mamytes uz patarimus...ji buteliuka stumia su liezuviuku... ir tiute taip pat ...pirstukai ir kumsciukas skaniau ir geriau...
Mano maziulis niekaip nesusidraugauja su ciulptuku, dabar jau ir net nesiulau as jam jo... nes dar ligoniej pabandziau - galvojau pciunkins ramiau ir greiciau uzmigs - ne velnio 😀 tik "eu..' i viskas... 😀
sveikos mamytes 😉
noriu ir as prisijungti prie jusu, vat... 😀
as Ieva, auginu suneli Lukuti, jis gime rugpjucio 22 😀
Va cia tai rekortda turbut sumusei !!!! Bravo!!!! 😀))
O as vienu laiku namuose turejau net 11 soskyciu! 😃 Is ju tik viena tinkama, NUK nukirsta tokia. Kitokiu - jokiais budais! 😃 😃 😃
Garbaniuke, neduok buteliuko kol turi savo pienuko.. O su tiute ir mes vargom kol pradejo imti, ispradziu buvau kategoriskai pries bet kai nakti tekdavo laikyti buteliuka su pienu vien tam kad jis zystu o nevalgytu apsigalvojau.. Isbandziau 4 formu papius, tik vienintele tiko AVENT plokscia tokia.. Bet ir tai nevisada ima. jam mieliau pirstukus ar kumsciuka valgyti tol kol uzmiega 😀 Na mes SEBA MED kremuka naudojam, bet kolkas pries lauka dar netepem, tik po maudyniu..
Sveikos,o mes visai nieko negeriame isskyrus mamytes pienuka...neima nei tiutes nei buteliuko...sako jei pati maitinu tai todel ir neima vargstame truputi...gal patarsite kaip pripratinti prie siu dalykeliu...mums snd jau 3,5 menesiuko...😀 kolkas ir as netepu jokiu kremuku veiduko pries einant i laukeli...
Mes neskiepijom nuo nieko, atsisakem. Gavau daug labai rimtu dokumentiniu laidu apie skiepu nenauda vaikui. Bet cia tik musu seimos pasirinkimas. Manau kiekvienas elgiasi kaip sirdute liepia.
Pritariu tau lila.. Na nieko, si karta neisejo maitinti krutine, gal kai gims kitas leliukas pasiseks 😀) Vistiek kazkada Jokubeliui reikes broliuko ar sesutes.. Uzaugsim ir su misinukais 😀
Dar norejau pasiklausti ka Jus manote apie skiepus?
labas😀 mes dalyvavom su oskaru mamyciu klubo laideleje apie odos prieziura tai gydytojos klausiau apie kremukus nuo salcio, tai sake kremai blogai, reikia aliejus pirkt ir 5 min pries iseinant patept😀
Na mes geriam HIPP "Zoleliu arbata" (pankoliai, ramuneles ir anyziai) nelabai jis ja megsta, bet geria 😀 ir HIPP "Ramaus miego" (liepu ziedai, melisos ir ramuneliu ekstraktas) vat sita jam labai patinka.. Siaip bandau prie naturaliu zoleliu pratinti, nes nemanau kad sios arbatos yra sveikos, tuo labiau skaiciau straipsni apie pankoliu HIPP arbata, kad kazkokia mamyte rado kirmelyte ten... Tai dbr pries darant arbata atydziai pasiziuriu 😀
Mano manymu nereikia duoti arbateliu jei pati maitini krutimi ir tik primaitini misinuku, nes mamytes piene ten juk visko pilna kas gera 😀 Man labai liudna kad pati tik 1.5men maitinau, kadangi maniskis nemokejo paimti krutines teko nutraukineti.. Vargau kas 2val.,ir diena ir nakti, vat paskui paaiskejo kad AVENT pientraukis pilvai neistraukia pieno ir nuo jo mazeja, seimos gydytojas sake kad yra senobiniai pientraukiai su pompikia tik ne visose vaistinese galima ju gauti, ir kaina tik iki 20litu, sako jie istraukia pilnai piena ir dar plius skatina gamyba.. Na nzn ar cia tiesa bet jis man taip sake..
o as neduodu arbateliu jokiu dar
mes ir kita savaite eisim tai jei nepamirsiu ir as paklausiu o paskui palyginsim ka kuri sake 😀 mums antradieni 3 menesiukai 😀
tai va as ir pakolkas nieko netepiau bet sako kai prasides salciai reikia paept bet tai kaip issirinkt kremuka ??
sveikutes mamutes 😀 ziurekit koki kremuka tepat leliams savo pries eidamos i lauka ar nieko netepat?
As jau senokai duodu pankoliu arbatele, o nuo 2 menesiu emiau duoti ir Hipp "ramaus miego" 😀
mes taip pat labai dziaugiames oro voniomis,tada ismokatas "eu"tiek kartu tariamas kad visas butas skamba 😃 o del misinio tai valgo 150 ml,bet pries tai pavalgo is kruties,o paskui ant virsaus misinio..nezinau ar taip normalu,bet mano pienuko nepasisotina ☹ o dzudzitos norejau paklausti del arbateles,kokia duodi?galvojau saviskei duoti,bet kazkoks vidinis balsas sako kad dar nereikia.. 😀
As irgi duodu oro voniomis pasimegauti 😃
Tai kad tikrai 😀 Kelis kartus per diena su nuogu uzpakaliuku laikau 😀 Na aisku visi paklotai buna apsisioti, bet uztat koks linksmas veidukas bamblio buna, kai pampi nuimi 😀
vat avt o mana mazes dupcis irgi jau nuo tu sporu kaip pat pagrazejo ( ek tas kaimas karsta ten juose buna zmones peciumi prisikurene tai ir sunta rurukai ) :-)
Dziaugiuos Jana, kad padejo, faina, kai gali patart ir kazkam padet 😉
o nauju mamyciu cia padaugejo!mes tai po maudyniu nieko kuneli netepam, tik pilam aliejuka i vonele, tai odele pasidenge tokiu plonu riebaliuku, nusluoscius odele svelnutele.beja Aura mes tepames tavo rekomeduotu kremuku, tik mes nusipirkom losjona, tai super eidelis zymiai geriau atrodo, aciu uz rekomendacija😉
Oi, sveikos naujai prisijungusios mamytes! Kaip faina, kad musu cia daugeja vaikuciu rugpjutinuku 😉 Naujai prisijungusioms as - Aurelija, auginu suneli Martyna, gimusi rugpjucio 26 d.
As irgi niekuo netepu po maudymo ir mums super. Nes pradzioje kai po maudyniu istepiau Martynuka su Johnsons aliejuku, tai visa kuna isbere. Daugiau nerizikavau 😃
na manoji misinuko 135mljei isgeria buna labai gerai
vat vat vat jau gyvene temele, na mes sende buvom po parduotuves pasivazineti ieskojome 4 metuku pusbroliukui dovanos , jis nori tenkazkokiu bakuganu ir tt.t.tai rebusas neisrinkome mes jam niekaip ati liepem tevams nupirkti :-)o dickiui tai plastelina padavem tai patikekit jau valanada laiko kaip minko net pamirso kad be pamperso tai prisidare i kelnes
:-)