2010 m. rugpjūčio mėn. gimę vaikučiai :)

20. Aug, 10:13

Labukas, mamytės :) Tai gal pasidalinkim mūsų džiaugsmeliais, rūpestėliais, klausimėliais, pasiekimais, auginant mūsų rugpjūtinukus :)

11. Feb 2011, 11:32

Sveikos,sveiki mazuliukai pipiriukai ir grazuoles mergytes, sveikiname panduko dukryte su tokia sukaktimi...😀

11. Feb 2011, 10:07

Labukas 😀 Oi ačiū ačiū, Jana 😉 Juokiamės su vyru, kad šiandien Meidutei pusės torto su puse žvakutės diena 😃

11. Feb 2011, 09:12

Sveikinimai grazuolytei Meidutei 6 menesiuku proga!!!! 🌷 🌷 🌷 😘

11. Feb 2011, 06:30

labas rytas man nesimiega tai noriu su jumis pasidziaugti kad mano sesuo pagimde vakar berniuka 😍 smulkmenu nezinau laukiu kada mums pasuks ir papasakos smulkiau

10. Feb 2011, 23:29

Blyn mergaites, gera diena siandien buvo 1.5 val su Martyneliu lauke prasivaiksciojau, poto islekiau i miesta, tai pripirkau visokiu gerybiu kleckui - pizama, zaisliuka, dar visokiu smulkmenu, poto dar interiu prisakiau visokiu reikalingu daiktu, dar plaukimo rata nupirkau, tai bandysim kita savaite 😉 O vakara apvainikavo ilgai laukta pica! 😃 Ir nepatikesit suvalgiau du gabaliukus iki dabar amen, pajudet negaliu, fe..... Ryt iskrovos diena 😃
As uz susitikima, tikrai noriu su visom jumis susitikt, kai pagalvoji jau tiek laiko kartu bendraujam, ka? 😉

10. Feb 2011, 17:19

O mano Martynukas ant sedejimo - beviltiskas 😃 jam neptinka! iskart rieciasi, bando stotis (t.y. kad mes ji prilaikytume, o jis tuomet issisiepes keliauja).

10. Feb 2011, 17:16

Man nepavyko graziai susitvarkyti su savo pieno likuciais, nors rodos visuomet nusitraukinedvau, bet nuejus profilaktiskai pasitkrinti pas ginek., pasake, jog man kazkokia forma pienliges (o jauciausi perfect), tai israse 4tabletes (ir papildomu svirksteliu), kurias reikejo gerti kas trecia savaite ir viena tablete reikejo duoti vyrui isgerti 😀 (bet tos tableteles brangokos, vnt kainavo apie 15euru) Jei norite nutraukti, geraiu iskart pasikonsultuoti su gydytoju.

10. Feb 2011, 17:11

Jus cia taip sparciai bendraujate, kad vos speju skaityti, taip jau noris ka parasyt...ir cia ta tai tau, Martynulis saukiasi 😀 Pas mus orai liux, +12, vaikstom be striukiu, avim lengvus batelius- liux! Tai siandien prabuvom laukely 2val. taip gera, paukstukai ciulbauja, zole zaliuoja... Visai smagu butu susitikti, mes kaip tik birzeli parskrendam 😃

10. Feb 2011, 16:54

o man vaikscioti patinka tik ne per tokius karscius 😃 ka nors pirkti man patinka, ypac dabar mazajai bet vyras stapdo, nes mes perkames baldus, norim pagaliau viskas namie susitvarkyt, o pietu pas mus vakar dienos lkuciai 😃 bet ziuriu ne as viena tingiu gaminti.mamytes man dar klausimukas atsirado va maitinu mazajai 5 men ir susirgau mm, maniau susirgti galima kai nemaitini ar praejus 6 menesiams,o jus jau visas aplanke tos dienos?

10. Feb 2011, 16:37

ir as laukiu grazesniu oru daugiau lauke pabutume...😀 kai buvau nescia tai vis eidavai ir eidavau net ir per karscius...😀man patinka vaikscioti...tik po parduotuves nepatinka):

10. Feb 2011, 16:36

oi bet smagu mamukai aktyvus hm tai ir mastau vyrui bulviu pakepsiu ir gal nebambes tingiu ir as

10. Feb 2011, 16:32

engrida tik neperdek del to svorio gal nematei zmoniu kurie turi svori ir nebijo rodytis pleze...daugiau optimizmo...😀dar nieko negaminu nesugalvoju..eisiu gal bulviu iskepsiu..😀tingiu...

10. Feb 2011, 16:30

noriu pakrikštyti nes nežine kiek laiko vyrius darbuosis o mazike auga isvis tik gimusia nolėjau bet vis tas tai anas ek....

10. Feb 2011, 16:29

todėl kad vyras 18 -19 išvyksta ir krištysme tik keturiese po to tortuka namuose su kavike ir jokiu svečiūūūū

10. Feb 2011, 16:29

mes pernai vaziavome prie luksto ezero buvo fantastika...tik visi skersai i mane ziurejo nes buvau nescia,viena moteris net davo geru patarimu...😀

10. Feb 2011, 16:28

ka mamukai gaminat vakarienei kolkas dar nepradėjau nieko :-) mano dičkis miega pietuku vyras zvejoja o mazoji vartosi ant zemes

10. Feb 2011, 16:26

ek pajuris neeeee nėra tokiu maudimuku ant mano svorio , o šiaip Šventojoj super tik zmoniu daug daug ten būna

10. Feb 2011, 16:26

vieta daug maz nustatyti...faina butu...vasara pats geriausias laikas...db belieka sulaukti vasaros ir viska detaliau aptarti...tas laukiame vasaros...jahu kaip smagu...😀

10. Feb 2011, 16:26

na jei reiktu laukti kol numesciau lasiakus ir ziema ateitu 😃

10. Feb 2011, 16:26

Lila, vat ir stimulas bus mest lašiakam 😃 😃 😃

10. Feb 2011, 16:25

o musu seima nelabai lt i pajuri vaziuoja, ten nesulygint 😍

10. Feb 2011, 16:24

čia toje naujoje bažnyčioje pietiname kur delnai :-) nežinau net kaip vadinasi

10. Feb 2011, 16:24

as tai keliuose panevezio mamyciu susitikimuose buvusi visai patiko, kita savaite eisim vien mamytes zaisti boulinga 😃 as ir uz pavasari ar vasara kada bus silciau, o ir i pajuri fainai butu nulekti 😀

10. Feb 2011, 16:23

Mes irgi vasarą važiuojam į pajūrį 😀 Tai smagu būtų 😀

10. Feb 2011, 16:21

va ir pasiulymas😀

10. Feb 2011, 16:20

Nors aš mieliau daryčiau susitikimą vasarą prie jūros 😀

10. Feb 2011, 16:19

jo ir musu dziaugsmeliai didesni bus...😀

10. Feb 2011, 16:18

jo ir musu dziaugsmeliai didesni bus...😀

10. Feb 2011, 16:18

niu mes už susitikima jei tik šiauliuose tai wow smagu būtų bet yra mamytės kurios ir svetur gyvena :-)tai vat ruoskitės į mamyčių susitikmą sakykite pigesnius bilietukus :-)

10. Feb 2011, 16:17

Aišku, kad būtų smagu visoms pasimatyti, bet reikia šiltų orų 😀