Vieniša ir tuo patenkinta

Vieniša ir tuo patenkinta

14. Sep 2010, 08:10

Šiąnakt ilgai negalėjau užmigti, galvoje tiek minčių buvo, kad, atrodo, jas visas surašius į knygą - būčiau parašius rimtą romaną.

 

Galvojau, žinoma, apie save, savo vaiką, gyvenimą, tikslus, kurių noriu pasiekti, bei kokia buvau anksčiau ir dabar.  Nors tą "anksčiau" galiu skaičiuoti nuo paskutinių keleto mėnesių, bet iš tiesų atrodau ir jaučiuosi kitaip.

 

Iš pradžių, negalėjau suprasti, iš kur man tiek optimizmo atsirado? Iš kur tiek energijos, juk paskutiniai nėštumo mėnesiai? Atsakymų į šimtus klausimų ilgai ieškoti nereikėjo.

 

Niekada pilka pelytė nebuvau, bet buvau rami. Savo Avino ženklo charakterį rodžiau tik namuose savo tėvams, o dabar jaučiuosi už savo šeimą - savo vaiką ir save pačią atsakinga.T apau kovojančia moterimi.

 

Visus šiuos 9 nėštumo mėnesius praleidau viena. Pirmus keletą su manimi kartais būdavo ir mano vaikelio tėtis, bet dabar pagalvojusi nesupantu, kuris iš mūsų tuomet labiau buvo nėščias - aš ar jis? Ir kaip vienoje dainoje yra žodžiai "baigiu prigerti savo ašarų baloj" jie man tikrai tiko.

 

Bet deja, ne dėl nuotaikų svyravimų. Kokia iki nėštumo buvau laiminga ir mylima, tiesiog ant rankų nešiojama, o sužinojus apie vaikelį, deja deja. Aišku, kaip dauguma (galbūt) moterų stengiasi išlaikyti vyrą šalia savęs, kad vaikelis turėtų abu tėvelius kartu, stengiausi ir aš. Dabar galvoju, ar tikrai buvo verta taip žeminti save?

 

Ir iš tikrųjų iš dalies visgi buvo verta. Mane tai užgrūdino, pastatė į būtent tas vėžias, kuriose save ir įsivaizdavau. Va to tėvelio nemačiau jau apie 3 mėnesius, bet pats gyvenimas dėlioja viską taip, kad man jo ir nereikėtų.

 

Ar žinot, kokia jaučiuosi laiminga? Kokia jaučiuosi graži? Netgi protinga? Man pradėjo sektis. Iš tikrųjų. Įstojau mokytis, maža to, kad tvarkaraštis toks geras, kad spėsiu pasidaryti viską, įstojau į nemokamas studijas, į seniai svajotą specialybę, su savo energija ir nuolatine šypsena jau pirmomis dienomis prisitraukiau prie savęs daugybę kursiokų. 9 nėštumo mėnesy netgi vyrikško dėmesio sulaukiu daugiau nei apskritai iki nėštumo :)

 

Nemėgstu skųstis, nebent jau tikrai labai skauda, o kas gi daugiau išklausys ir geriausiai paguos jei ne MK? Mano artimiausi draugai nežino tiek daug, kiek galiu pasipasakoti čia. Su draugais nekalbu todėl, kad jie iškart pradės gailėti, o išsipasakojus čia - po kurio laiko visi pamirš ir niekas neprikaišios nieko. Man taip geriau.

 

Liūdna man tik dėl vieno - mama kažkada seniai seniai sakė: "norėčiau, kad iš mano namų išeitum nuotaka".  Maža to, kad neišėjau būdama nuotaka, dar ir parėjau su vaikeliu :) Bet ko gi man dabar trūksta? Mama, iš tavo namų nuotaka išeisiu būtinai, tik truputėlį vėliau, o dabar džiaugiuosi tuo, ką turiu, o turiu labai daug.

 

Moterys apskritai yra stipresnės už vyrus, tai ką jau kalbėti apie vienišą mamą :)

 

Galbūt ir gerai, kad gyvenimas nuleidžia ant žemės prieš duodamas kažką naujo. Aš prižadu pati sau pasiimti iš jo kiek tik įmanoma daugiau :)

22. Sep 2010, 12:05

na bet tu ir saunuole:-)

15. Sep 2010, 13:02

aciu Deimante 😉 visgi vardas duoda kazkiek tos savo reiksmes zmogui 😉

15. Sep 2010, 11:33

vaivita na jis atseit isvaziavo i uzsieni bet kaip yra istikruju tai niekas nezino 😀
karta nakti parase zinute is lietuvisko numerio net nezinau ir ka galvoti 😀 per 3 men 1 karta 😃 kad per daug nebutu 😀
o iki jo isvaziavimo siaip nebesutarem, jis niekada nebuvo pas mano tevus atvaziaves nes nemate prasmes su jais susipazinti, ir pyko ant manes kasdien kad as pas ji nevaziuoju 😀 o tam reikejo kaskart vis pinigeliu, kuriu as nedirbdama neturejau o jis man jui neduodavo 😀 cia irgi ilga istorija 😀 bet kaip ir sako kad santykiuose vienas kaltas del skyrybu niekada nebuna, zinoma esu kalta ir as. bet...

15. Sep 2010, 11:26

Sveika, linkiu buti vienai, bet jokiais budais ne vienisai 😀 Tai du skirtingi dalykai. O galiu paklausti, kodel Jus su vaikeliu paliko kudikio tevelis?

14. Sep 2010, 23:21

saunuole Giedra, labai stipri esi, ir zinai ko nori. Sieki savo tikslu, esi labai aktyvi ir bendraujanti asmenybe.
P.S o i tokias kaip Raimonda demesio nekreipk, ir toliau buk tokia kokia esi, nes nuo taves tikrai galima pasikraut gera energija ir igauti didesni pasitikejima savimi 😀 SAUNUOLE MERGYTE!!!!!

14. Sep 2010, 22:45

labai stipri asmenybe esi... Nekiekviena tai pakeltu... Sekmes tau gyvenime, pamatysi vaikelis ir atsokomybe jam tave dar labiau uzgrudins.

14. Sep 2010, 22:18

Sveika Giedra,grazus tavo pasakojimas.Mano istorija tokia pati,tik as jau turiu 1.6m dukryte.Mane dukters tevas paliko,kai laukiausi antra menesi.Dabar dukra lanko,nors turi kita moteri ir siaip nenoreciau,kad lankytusi,bet negaliu,nes jis pripazino tevyste.Noreciau tik tau pasakyti ,tu- ne viena,tu turi tevus,o tai labai daug.As -visiskai viena.Tevai mire.Velniskai sunku,bet bandau istverti.Irgi dar studijuoju,tik numanau,kad as esu zymiai vyresne uz tave.Bus sunku,bet susitvarkysi ir gal gyvenime pirma kart taip stipriai pajusi,kokia tu laiminga,kad turi mama,turi palaikyma...sekmes

14. Sep 2010, 22:02

labai protingai parasyta 😀

14. Sep 2010, 22:02

Grazus pasakojimas,tikta saunuole,stipri moteris esi.Sekmes jums su vaikiuku gyvenimokely.

14. Sep 2010, 21:32

Šaunuolė Giedra 😉 Manau kitos mamos iš taves turėtu imti pavizdi 😉 Sekmės tau gyvenime kuo didžiausios ir sveikučio, gražutėlio vaikelio 😉 🌷

14. Sep 2010, 20:45

vau... atrodo, subrendusios moterys, bet kapojasi, tai ojojoi... nepateisinu nei vienos. galėtumėt daugiau tolerancijos reikšti viena kitai, o tai atrodo, kad daugiau nieko veikt neturit, kaip tik "kapotis" 😀 čia man tokios mintys sukilo čia paskaitinėjus, no offence

14. Sep 2010, 20:28

labai stipri mamytė esi šaunuolė tikrai. man reiktu ir pasimokyt iš tokių mamyčių kaip ši nuostabi mamytė ,beja sveikinu tapuse mamyte.;-))

14. Sep 2010, 19:14

nu taip.. mano mociute sakydavo: vaikeli, geriau viena durna galva, nei dvi durnos galvos 😃

14. Sep 2010, 16:52

na jei vyras butu is alfonsu gimines, ir luzeris paskutinis,kuris nieko nesugeba, nieko negali padaryti,juolab tyngi ar geria, tikrai pro duris spirciau 😀
geriau vienai, kam toks jei jis tik papildomo vargo padaro

14. Sep 2010, 16:22

žiūrint koks vyras,jei slunkius apie kurį reik šokinėt ir dar išlaikyt,kuriam trukdo vaiko verksmas,kuris guli ant sofutės pasipūtęs per dienas,aina toki vyrai toli,toli......

14. Sep 2010, 16:15

O as jauciu viena vaiko negalec auginti man geriau kai yra vyras😀

14. Sep 2010, 15:45

Šaunuolė,kad nesigrauži juk esi vieniša,juk kūdikiui reik laimingos,švytinčiomis akimis mamytės,taip ir toliau,o jei kada apimptų liūdesį atsiversk savo šį straipsnį.🌷😀

14. Sep 2010, 15:30

Sekmes, Giedra. Malonu buvo skaityti tavo straipsni 😀

14. Sep 2010, 14:46

Sekmes tau visokeriopos,Giedra! 😀

14. Sep 2010, 14:14

oho kokios aistros uzvire 😀 smagu, kad galima padiskutuoti 😀

1 2 3 4 5