Turėti namuose pagalbininką arba kaip mes žaidžiame tvarką

Turėti namuose pagalbininką arba kaip mes žaidžiame tvarką

13. Dec 2018, 19:58 Indre Kavaliauskaite Indre Kavaliauskaite

20181213195636-17991.jpg

Kartais juokauju, jog kai sutvarkau namus, reikėtų uždrausti visiems juose gyventi, priešingu atveju po kelių minučių viskas grįžta į buvusį STATUS QUO. Mergaitė ir berniukas namuose atskleidė daug skirtumų, jei Marija buvo kur kas ramesnė, niekada nedėdavo nieko į burną, ramiai žaisdavo ar mokėjo 3 minutes (mamos supras, kiek daug tai yra) pasėdėti ramiai, tai Aleksandras į namus atskriejo it viesulas, visur ropojantis žaibo greičiu, ragaujantis kiekvieną dulkę, ieškantis laidų, trupinių, neužkimštų rozečių, stalčių, kuriuos pavyktų atidaryti, servetėlių, kurias būtų galima ištraukti ir plėšyti, o tada jų skutelius ragauti. Na trumpiau tariant Marija ir Aleksandras – puikus IN ir JANG mūsų namuose.

Nauji išradimai randa vietos mūsų namuose, jei tik gali būti naudingi. Taip čia apsigyveno robotas – “I ROBOT”. Marija įjungia, jis važinėja ir surenka viską greičiau už Aleksandrą, o Aleksandras turi pramogą jį gaudyti. Linksmiau nė nesugalvosi, o aš? O aš tuo tarpu ramiai išgeriu savo kavos puodelį.

 20181213195828-78890.jpg

Trumpa naudinga info, jei susidomėtumėte tokiu išradimu:

Robotas juda tiesiomis linijomis, naudoja visą eilę įvairių jutiklių judėjimo žemėlapio sudarymui, prisitaiko prie realaus namų pasaulio ir baldų, todėl nenukrenta nuo laiptų, niekur neužkliūva ir visada randa kelią į savo „garažą”.

Robotas kambaryje dirba iki 2 valandų ir po to ramiai grįžta į savo pasikrovimo vietą.

Robotas gali būti valdomas ir jūsų telefonu, tad jei kartais grįžtat namo ir norite namus rasti švarius, galite įjungti jį nuotoliniu būdu.

Mes rašome robotui 10 ir einame žaisti tvarkos toliau.

Daugiau informacijos:

https://www.irobot.lt

20181213195756-31309.jpg