Sloga - nekviestoji viešnia

Sloga - nekviestoji viešnia

06. Mar 2021, 09:09 "Viktorijos masazai" "Viktorijos masazai"

Ak, tie nesibaigiantys mūsų su Ana gyvenimo iššūkiai!..

Negaliu skųstis, ji tikrai šauni mergaitė, labai linksma ir dažnai besišypsanti. Tačiau vos  susitvarkom dienotvarkę ir pradedame miegoti naktimis, kas nors tik kyšt mums ilgą koją...

Baigėsi diegliukai, atsirado šioks toks ritmas, atradom nakties miegą. Tuomet - skiepai! Ir vėl, atrodo, viskas iš naujo: ašaros, neramumai, bemiegės naktys. Žinoma, tai pasibaigė. Mama laiminga iki dangaus! Juk naktį Ana keliasi  jau tik  kas dvi valandėles užkąsti ir miega toliau. Ir tuomet nauja viešnia - slogytė.

Nelabai būčiau patikėjusi, kad sloga - toks rimtas priešas. Kartu su dienos nuotaika subjūra ir nakties miegas: kvėpuoti, gulint ant nugarytės, mažam žmogučiui tikras išššūkis.

Atrodo, paprasti reikaliukai: į nosytę įlašini (įpurški) keletą lašelių jūros vandens (na, be jo mes niekaip nesusitvarkom), ištrauki specialiu nosies siurbtuku (aspiratoriumi) - ir viskas baigta! 

Deja, gal todėl, kad mes su šiuo ,,malonumu" susiduriame pirmą kartą, mums procesas visai ne toks jau paprastas. Visų pirma, vos įpurškus į nosytę skysčio, prasideda graudūs verksmai. Ir dar tokie, kad klausant širdį spaudžia. Tolesnis procesas džiugina dar mažiau, todėl verksmai pasiekia dar aukštesnį lygį - Ana klykia iki begalybės. O jei kartais tenka tai daryti naktį (užkimšta nosyte kvėpuoti ir valgyti labai sunku), tuomet visiškai išsibudiname ir vakarėlis užtrunka iki paryčių...

Mamytės, gal turite slaptą receptą, kaip su ta nekviesta viešnia sloga susitvarkyti?

  • Eteriniai aliejai? Gal bandėte?
  • Lietuvių liaudies išmintis?
  • Eukaliptas vonelėj maudynių metu?..

Linkėjimai,

Viktorija "Viktorijos masažai"

"Viktorijos masazai" "Viktorijos masazai" 07. Mar 2021, 11:04

Dekoju Mamatest bei Simonadub uz patarimus!
Apie kapsulytes, tiesa sakant labai mažai esu girdėjusi ir net nepagalvojau ju isbandyti?‍♀️

Man taip pat tas purskimas toks stiprus labai atrodo ?? Net galvojau, kad kitaip negalima... o pasirodo iseitis yra!

Dekoju dar karta, bet Ana dekoja dar labiau, nes jai neteks taip erzintis ??

floryte floryte 06. Mar 2021, 22:16

Buvau ta laimingoji mama, kurios vaikas kūdikystėje taip ir nesužinojo, kas yra sloga! Pirmoji rimtesnė sloga ištiko pradėjus lankyti darželį!

Simonadub Simonadub 06. Mar 2021, 18:21

Pakeiskite kaip mamatest minėjo į kapsules, jos žymiai veiksmingesnės , galima maziukui tepti su sviesmedziu noses landa ji drėkina , eterinius aliejus galit aromama paskaityti kurie tinka jūsų amziui

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 06. Mar 2021, 17:57

Iš asmeninės patirties pasakysiu, pabandykit purškiamą vandenuką pakeisti kapsulėse esančiu. Purškimas per staigus galbūt o šiaip man pasirodė, kad tas purškiamas savotiškai "aštresnis". Siurbtukas va šitas kaip foto man pats geriausias, labai minkštas galiukas. Eterinius aliejus pažiūrėkit tokius, kad tiktų pagal amžių. Garinti galima garintuve arba į vonelę. Šiaip oro drėkintuvas geras dalykas. Yra su jonizavimo funkcija. Sveikatos! ?